free web hit counter Skocz do zawartości
nescik

BHR Clinic. FUT 3842 10.02.2016 32lata

Rekomendowane odpowiedzi

WItam wszystkich,

 

Chciiałem sie z wami podzielic moim wrazeniami z zabiegu,

 

Mam 32lata i decyzje o zabiegu podjąlem dosyc szybko oczywiscie dzięki konsultantowi Polskiemu ( Janowi ) ktory pomagal mi we wszystkim ,

 

na konsultacji oceniono moj problem na około 2800 do 3000 grafow potrzebnych na zakola

 

IMAG0587.jpg

 

 

w trakcie zabiegu wyszło duzo wiecej i skonczylo sie na 3842 na co przystałem,

co do samego zabiegu , no coż ból przy wstrzykiwaniu znieczulenia był nieznośny ale dałem rade a tak to nie bylo zle tylko monotonnie.

tuz po zabiegu nie bylo zle , poszedlem jeszcze na belgijskiego kebaba

 

niestety efekt uboczny dawał o sobie znac w postaci opuchlizny ktora zaczynala sie na samej gorze i konczyla na dole glowy , 3 dni trzeba bylo wytrzymac

 

 

zdjecia tuz po zabiegu

 

9278c9a732dc.jpg

 

 

 

 

 

 

 

dwa dni po zabiegu

 

da57f68d8bea.jpg

 

e4d916e6c2dd.jpg

 

 

 

i dokladnie tydzien po zabiegu

 

5f068399fa9f.jpg

 

 

 

 

 

 

 

Nie jestem na zadnych lekach typu fin itp.

jedynie co systematycznie uzywalem byl minoxidil ( w tym momencie nie moge ale wracam za 4 dni )

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

''3 dni trzeba bylo wytrzymac'' Chyba ze trzy dni sie utrzymywala

 

-- 18 lut 2016, 22:11 --

 

Kolego Nescik jaka aktualnie cena Fut w BHR? Jak wyglada blizna na dzien dzisieszy? Twoim zdaniem przy jakiej dlugosci wlosow nie bédzie widoczna? Na koniec prosba o dokumentacje wlasnie blizny.

 

Szybkiego i obfitego odrostu;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam. Jak długo utrzymywała się ta opuchlizna?

maxymalnie 4 dni

 

pierwsze dwa dni najgorsze

 

-- 19 lut 2016, 0:02 --

 

''3 dni trzeba bylo wytrzymac'' Chyba ze trzy dni sie utrzymywala

 

-- 18 lut 2016, 22:11 --

 

Kolego Nescik jaka aktualnie cena Fut w BHR? Jak wyglada blizna na dzien dzisieszy? Twoim zdaniem przy jakiej dlugosci wlosow nie bédzie widoczna? Na koniec prosba o dokumentacje wlasnie blizny.

 

Szybkiego i obfitego odrostu;)

 

cena 2.05euro

 

jezeli chodzi o blizne to w środę mam wyciąganie szwów , jak to bedzie wygladac pozniej nie wiem , ale mozna zobaczyc na YT filmiki ze po zrosnieciu sie wygloda to bardzo fajnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sporo graftow poszlo, pewnie przez to, ze linie obnizales.

Wiesz ile mozesz jeszcze wyciagnac z obszaru biorczego w przyszlosci w razie kolejnego ht?

Bedzie z pewnoscia za kilka miechow efekt miodzio i bedziesz zadowolony:)


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sporo graftow poszlo, pewnie przez to, ze linie obnizales.

Wiesz ile mozesz jeszcze wyciagnac z obszaru obiorczego w przyszlosci w razie kolejnego ht?

Bedzie z pewnoscia za kilka miechow efekt miodzio i bedziesz zadowolony:)

 

 

by zrobic korone a wiem ze w nie dlugim czasie bede musial potrzebne bedzie mi od 2000 do 2500 grafow

( juz pytalem Doktora o to ) i nie widzial problemow.

 

tak wiec prawdopodobnie za rok zdecyduje sie na kolejny zabieg ( korony )

moglbym to jakos ominac ale nie bardzo chce sie pakowac w fin itp. ( obawiam sie tych efektow ubocznych )

 

szczerze mowiac nie spodziewalem sie ze bede mial robione grafy na pol glowy ( bylem przekonany ze tylko zakola bez srodka )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O to super wszystko na razie się układa. Jeżeli nie chcesz fina to może poczytaj o ru,cb to jest dobra alternatywa. Co do zakoli to ciesz się ze zrobili ci środek języka, tam po zakolach najczęściej atakuje łysienie, widać że doktor zna się na rzeczy.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nescik zapodaj jakies zdjecia bardzo jestem czekawy jak tam sie tobie ta glowa goi.....

teraz to powinno jeszcze jakos wygladac, zanim grafty zaczną wypadac

Poz. K.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nescik zapodaj jakies zdjecia bardzo jestem czekawy jak tam sie tobie ta glowa goi.....

teraz to powinno jeszcze jakos wygladac, zanim grafty zaczną wypadac

Poz. K.

 

Wypluj to słowo !

 

Włosy mają wypaść, a grafty pozostać i się wrosnąć w skórę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nescik zapodaj jakies zdjecia bardzo jestem czekawy jak tam sie tobie ta glowa goi.....

teraz to powinno jeszcze jakos wygladac, zanim grafty zaczną wypadac

Poz. K.

 

Wypluj to słowo !

 

Włosy mają wypaść, a grafty pozostać i się wrosnąć w skórę.

 

NO masz racie der juz pluje ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LOL ,

ja jestem wlasnie juz przy procesie wypadania , nie wiele zostalo wlasciwie wlosow

czas uzbroic sie w cierpliwosc.

 

3 tygodnie minelo od zabiegu

 

IMAG1076.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miałem tak jak ty , i wsadziłem ok 2400 graftów , trochę mało , jeszcze z 1500 by sie przydało

 

masz małe dziurki w miejscu wsadzenia włosów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Neścik też chcę zrobić zabieg w najbliższym czasie metodą STRIP ....

Czy mogę Ciebie prosić o podesłanie zdjęcia blizny po STRIPIE jak ona jest widoczna?

Powodzenia ! - zapowiada się świetny efekt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

narazie jest widoczna bo mam krotkie wlosy sciete na 1 milimetr , do miesiaca blizna wciaz jest czerwona i nie ma co sie oszukiwac ze szybko sie takie rzeczy goja , za 2 lub 3 miesiace juz powinno byc inaczej jak tylko podrosna wlosy i cos sie zmieni to wrzuce nowe fotki , wejdz na youtube i wpisz Bhr clinic , tam znajdziesz filmiki jak to wyglada po

natomiast pociesze Cie tym ze efekt koncowy podobno jest lepszy niz na FUE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WItajcie,

 

minelo wsumie jakos chyba nie cale 4 miesiace

 

wiec dziele sie tym co wyroslo...

 

( jakosc zdjec taka sobie ale zawsze cos:) potrzebuje kogos zeby mi zrobil zdjecia )

 

P.s Jako ze mialem robione Strip - pokazuje tyl glowy jak to wyglada jesli chodzi o blizne ( jak widac blizny nie widac jak to nie ktorzy sie boja )

 

tyl.jpg

 

foto1.jpg

 

20160603_185253.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

masz gęsty tył to faktycznie blizny po stripie tam nie widać ogólnie jest zajebiście jak na 4 miesiąc, za kolejne 4 bedzie dobrze w choj


24c8pok.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rewelacja. I to juz teraz


-------------------------------

Mój temat:Klik

 

Kuracja:

Nezyr: 0,5mg/dz (start 05.08.2016) zwiększone do 1mg

1 HT: 2407 graftów (front i zakola,2-3.06.2016, dwa dni zabiegu)

2 HT: 1002 grafty (12.01.2018 - poprawa lini prawego zakola i dogęszczenie przodu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
WItajcie,

 

minelo wsumie jakos chyba nie cale 4 miesiace

 

wiec dziele sie tym co wyroslo...

 

( jakosc zdjec taka sobie ale zawsze cos:) potrzebuje kogos zeby mi zrobil zdjecia )

 

P.s Jako ze mialem robione Strip - pokazuje tyl glowy jak to wyglada jesli chodzi o blizne ( jak widac blizny nie widac jak to nie ktorzy sie boja )

 

tyl.jpg

 

foto1.jpg

 

20160603_185253.jpg

 

 

Ewidentnie włosy odrastają Ci szybciej niż u większości pacjentów. Wygląda na to że blizna też wyjątkowo szybko się zagoiła. Czekamy z niecierpliwością na resztę. Pozdrowienia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WItam Panowie ,

 

minelo 10 miesiecy od mojego zabiegu u Dr.Bisangi i mysle ze najwyzszy czas podzielic sie wrazeniami po takim czasie.

po 10 miesiacach moge naprawde poleciec klinikie w Belgi, jak nie ktorzy z was sie zastanawiaja wciaz, to u Dr.Bisangi nie ma sie co bac ani martwic,

on naprawde zna sie na rzeczy. Jestem bardzo zadowolony ze moglem wlasnie tam zrobic swoj zabieg co tez musze przyznac dzieki temu forum i wam udalo mi sie znalesc klinike w Belgii , tak wiec wielkie dzieki czekam na wasze opinie

 

gdzies napotkalem sie na post ze ludzie ktorzy zrobia HT znikaja z forum i to moze byc przyczyna ze moze ktos sie czegos boi ?

mnie nie bylo na forum bo poprostu nie mam czasu kompletnie na to

duzo sie tu nauczylem , wiem co musze robic zeby wlosy zachowac w najlepszym stanie.

 

Ale od poczatku.

Moim najwekszym problemem bylo narastajace/powiekszajace sie zakola! nie mialem pojecia co robic jak sie leczyc , o zadnych finach itp tez bylem nieswiadomy.

 

wiec wygladalem tak jak pozniej przed zabiegiem.

 

IMAG0452_2.jpg

 

IMAG0459_1.jpg

 

IMAG0459.jpg

 

IMAG0468.jpg

 

IMAG0587.jpg

 

 

 

 

i tak jak wspomnialem po 10 mieisacach od zabiegu efekt ponizej i powiem szczerze ze nawet majac 20 lat nie mialem takich zakoli

 

 

 

20161128_184522.jpg

 

20161128_184550.jpg

 

20161128_195602.jpg

 

20161128_195710.jpg

 

20161128_195734.jpg

 

tutaj ponizej jeszcze jak wyglada moj tyl , jako ze mialem robione tylko metoda Strip.

 

20161128_184444.jpg

 

20161128_184802.jpg

 

20161128_184808.jpg

 

 

Czekam na wasza opinie jak i rowniez bardzo chetnie podziele sie z wami wskazowkami i pomoca odnosnie HT w Belgii.

 

Nie ktorzy z was patrza bardzo finansowo jezeli chodzi o HT - powiem tak , czasem warto moze troche dolozyc ale spac spokojnie niz bac sie robiac np w polsce., taka moja opinia.

 

przy tej okazji chcialem podziekowac Konsultantowi z Kliniki - Janowi za pomoc we wszystkim , dzieki temu czulem sie duzo spokojniej

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...