free web hit counter Skocz do zawartości
Madzias1

Przeszczep włosów u kobiety

Rekomendowane odpowiedzi

Hej

Stwierdzono u mnie łysienie androgenowe. Przerzedzenie włosów występuje na czubku głowy (rozlane). Ponieważ nie mam cierpliwości do wcierek i leczenia farmakologicznego myślę o przeszczepie. Byłam na konsultacji - stwierdzono że 2000 graftów wystarczy - ale moje pytanie dotyczy okresu po przeszczepie. Sam zabieg dla kobiety jest dosyć nie komfortowy - zgolenie włosów praktycznie do zera - stąd moje pytanie jak szybko po takim zabiegu można cokolwiek założyć na głowę? - chustę, perukę, czapkę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hej

Stwierdzono u mnie łysienie androgenowe. Przerzedzenie włosów występuje na czubku głowy (rozlane). Ponieważ nie mam cierpliwości do wcierek i leczenia farmakologicznego myślę o przeszczepie. Byłam na konsultacji - stwierdzono że 2000 graftów wystarczy - ale moje pytanie dotyczy okresu po przeszczepie. Sam zabieg dla kobiety jest dosyć nie komfortowy - zgolenie włosów praktycznie do zera - stąd moje pytanie jak szybko po takim zabiegu można cokolwiek założyć na głowę? - chustę, perukę, czapkę?

 

2 tygodnie to taki bezpieczny okres jaki podaje większość klinik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej napisz gdzie byłaś na konsultacji, bo jeżeli w polskiej klinice to na 100 masz nie doszacowane, kolejna sprawa że jeżeli w zagranicznej to wybadaj czy dana kklinika się w tym specjalizuje, przeszczep u kobiety to inna bajka niż u mężczyzny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłam w Katowicach u dr Turowskiego - oczywiście konsultację przeprowadzała jakaś inna osoba.Początkowo była mowa o 1600 graftach ale ostatecznie ja zdecydowałam się na dwa tyś. Zdaję sobie sprawę z tego że to może nie być - a raczej na pewno nie będzie pojedynczy zabieg bo za jakiś czas pozostałe włosy mogą wypadać ale jak na razie mam nadzieję że te dwa tyś. będą OK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wstaw zdjęcie pomożemy określić czy taka liczba wystarczy, zabieg u kobiety jest dużo prostszy i mniej ryzykowny choć na pewno mniej komfortowy, są kliniki które nie golą całej głowy. Musisz też rozważyć zabieg za granicą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest powiedziane że trzeba golić cały łeb czy w ogóle golić choćby tylko donor. FUE można wykonać na długich włosach w dobrych klinikach specjalizujących się w tym - lecz wszystko zależy tutaj od tego ile pieniędzy możesz przeznaczyć na HT, bo takie zabiegi są bardzo kosztowne, oraz dużo zależy też od ubytków i potrzebnej ilości graftów dla przyzwoitego efektu, i tutaj gdy ta liczba jest zbyt duża to taki zabieg musi być rozłożony na kilka razy bo w jednej sesji przeszczepia się tylko ok max 500-600 graftów.

Możesz też rozważyć metodę STRIP, polecana dla kobiet, gdyż nie trzeba golić donoru ani w sumie żadnego obszaru.

Osobiście odradzam wszystkie polskie kliniki, i tak jak powiedział przedmówca, - chcesz mieć dobrze wykonaną robotę, to tylko poza granicami kraju, najlepiej zachód Europy (np. Belgia, Hiszpania), lub USA, Kanada.

 

Dodam, że sam rozważam zabieg 5 lub nawet 6 razy LH-FUE, albo 1 raz metodą STRIP.

 

-- 04 lut 2019, 14:11 --

 

przeszczep u kobiety to inna bajka niż u mężczyzny

 

A to niby dlaczego? - Co, ja jestem z gorszej gliny od baby i mnie można gorzej traktować albo gorzej robić usługę HT ? Też chcę juszejpa, 3000 graftów na czoło, i bez żadnego golenia żadnego obszaru głowy.

Edytowane przez Gość

Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra to jeszcze tylko powtórzę to co napisałem wcześniej, polskie kliniki nie potrafią robić przeszczepów, jeżeli nie chcesz się wstydzić wyników unikaj jak ognia, jedyny polski dr od tych spraw to dr Przybylski, niestety on nie ma prawdopodobnie doświadczenia w przeszczepach u kobiet i efekt może być jak u motylka (dziewczyna która robiła przeszczep w średniej klasy klinice - niebo lepszej niż polskie kliniki, ale to ciągle średniak jeśli chodzi o skale światową) i efekty był słaby, klinika nie miała doświadczenia u kobiet i zrobiła zabieg jak u ostro łysiejącego faceta co skończyło się rzadką linią, dlatego powinnaś bardziej się skupić na szukaniu kogoś odpowiedniego, jeżeli patrzysz tylko na koszty to lepiej się za to w ogóle nie bierz, choć biorąc pod uwagę to że rozważałaś polskiego "fachowca" u którego ceny są na poziomie lepszych klinik europejskich to mogę zaproponować Ferudiniego (belgia), ma dość sporą liczbę udokumentowanych przypadków u kobiet.

Możesz również uderzać do antydhtor'a (nie wiem czy pomoże, ale skoro się wypowiedział w temacie to może coś doradzi) który będzie robił bardziej niestandardowy zabieg i pewnie bardziej zgłębił wiedzę przy tego typu zabiegach.

 

Jeszcze raz powtórzę nie rób w Polskiej klinice, przeszukaj forum jest tutaj spora liczba zabiegów wykonanych w polskich klinikach, gdzie ludzie musieli latać po świecie żeby odzyskać choć trochę wyjściowy wygląd.

 

 

przeszczep u kobiety to inna bajka niż u mężczyzny

 

A to niby dlaczego? - Co, ja jestem z gorszej gliny od baby i mnie można gorzej traktować albo gorzej robić usługę HT ? Też chcę juszejpa, 3000 graftów na czoło, i bez żadnego golenia żadnego obszaru głowy.

Tutaj bardziej chodziło mi o podejście lekarzy ( o którym często wspominasz) oraz o to że nie potrafią wystarczająco gęsto sadzić i o ile niektórych łysiejących może to zadowolić o tyle u innych będzie nie dopuszczalne.

 

-- 04 lut 2019, 13:28 --

 

wstaw zdjęcie pomożemy określić czy taka liczba wystarczy, zabieg u kobiety jest dużo prostszy i mniej ryzykowny choć na pewno mniej komfortowy, są kliniki które nie golą całej głowy. Musisz też rozważyć zabieg za granicą.

 

I to jest też dobra propozycja, ludzie na tym forum potrafią lepiej wycenić ilość potrzebnych graftów, niż Polskie kliniki (normalnie potrzebne jest badanie, jaka jest twoja gęstość naturalna i jeszcze parę innych czynników się na to składa) ale tak jak wspomniałem wcześniej polskie kliniki albo tego nie robią, albo robią to niedbale.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tutaj bardziej chodziło mi o podejście lekarzy ( o którym często wspominasz) oraz o to że nie potrafią wystarczająco gęsto sadzić i o ile niektórych łysiejących może to zadowolić o tyle u innych będzie nie dopuszczalne.

 

No właśnie o ''to podejście'' czyli nazywając rzecz po imieniu dyskryminacje mężczyzn w jakości HT....

Natomiast co do tego że nie potrafią gęsto sadzić to jest rzeczywisty następny problem - bo faktycznie tak jest w przypadku wielu lekarzy, a nawet zdarza się, że nawet wysoce renomowani lekarze uznawani za mistrzów i topów topów, którzy potrafią gęsto sadzić, robią słabą gęstość na linii (na zakolach) w kątach bocznych/na łukach, i to nawet kobieto. Zauważyłem to przeglądając często fotki efektu końcowego w relacjach kobiet. To jest też celowe działanie robienie takiej lipy i wchodzi to też w skład tzw.''temporal recession''. Nawet Mwamba nie robi jakiejś mega gęstości kobietom na juszejpie - widać to po fotkach z jego kliniki.

....K***a widać niestety bardzo ciężko jest przekonać lekarzy aby zrobili wysoką gęstość na zakolach. I konsultując się z niektórymi klinikami, dopiero po tym jak zobaczyli moje fotki, stan, oraz rodzaj włosów i ich gęstość zrozumieli dlaczego ja chcę tak wysoką gęstość zrobić na całym (ofc względnie małym) obszarze biorczym - a nie tylko na linii.

 

Najlepsze kliniki to takie, które oprócz faktycznej renomy, umiejętności lekarzy/techników pokazanych praktyką, podchodzą od każdego przypadku i do potrzeb każdego przypadku skrajnie indywidualnie, a nie ''trzaskają wszystkich'' jak z fabrycznej taśmy masówki.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I właśnie o to mi chodzi, dlatego jako kobieta powinna poszukać trochę lepiej.

Ja sam też nie byłbym zadowolony słabą gęstością, choć nie mam jakiś specjalnych wymagań. A temat Angela trochę otworzył mi oczy, na gęstość którą proponują "renomowane", i uważam że linia powinna być sadzona z naturalną gęstością, nawet za cenę tyłu, tzn. jeżeli moja naturalna gęstość to 75g/cm2 to pierwsze 10 cm (niezależnie od tego czy jest to trójkąt czy prostokąt) powinno taką gęstość mieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
i uważam że linia powinna być sadzona z naturalną gęstością, nawet za cenę tyłu

 

Oczywiście że tak, jednak autorka tematu ma problem na środku - ''Przerzedzenie włosów występuje na czubku głowy (rozlane)'' i w dodatku rozlane.

Czyli potrzebny tu dobry fachowiec nie tylko od gęstego sadzenia, ale i od dogęszczania, umiejętnego sadzenia pomiędzy istniejącymi włosami tak aby ich nie uszkodzić. I tu jest kolejny problem gdyż takich lekarzy też jak na lekarstwo, pamiętam że w jakimś wątku wklejałem gdzieś fotki takiego zagęszczania włosów u kobiety, ale nie pamiętam już co to był za lekarz i z jakiej kliniki. Po prostu trzeba szukać szukać i jeszcze raz szukać dobrego fachowca zanim podejmie się ostateczną decyzję. No i bez zdjęć to też można tylko gdybać co do tego jak to najlepiej rozegrać, którą klinikę wybrać, czy warto przepłacać za lepszego lekarza, czy te istniejące włosy są normalne zdrowe, i na tyle silne i jest ich jeszcze dużo, czy raczej już nie warto bawić się w dogęszczanie tylko sadzić nowe gęsto jak leci. I skoro nie będzie tutaj żadnego leczenia farmakologicznego to też trzeba mieć na uwadze że łysienie andro może znacznie postąpić (a na prawdę nie wiem jaki jest problem spróbować też farmakologii) zwłaszcza że de-facto zaistniało u kobiety, i trzeba obrać jakąś strategię już w tej chwili, np. zrobienie stripa, a FUE mieć na zapas, lub/i brać dodatkowo pod uwagę system czy jakieś uzupełnienie częściowe. Trudno wróżyć jak i doradzać bez zdjęć.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry ale wieczny brak czasu.

Wrzucam zdjęcia. To - przy odpowiedniej fryzurze daje wrażenie dużej ilości włosów

[attachment=8]IMG_20190206_205338.jpg[/attachment]

 

-- 07 lut 2019, 22:26 --

 

Czekam na ocenę ilości graftów.

Czy macie jakieś opinie na temat dr Turowskiego ? - wiem że generalnie jesteście p/ko polskim klinikom ale szukam jakiejś konkretnej oceny?? Kogoś po zabiegu u niego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz to napiszę (bo chyba problemy z czytaniem ze zrozumieniem masz) jeżeli nie zależy Ci ani na wyglądzie ani na pieniądzach to idź tam, zniszczą ci zarówno donor jak i miejsce gdzie chcesz wszczepić.

Zdjęcia słabej jakości ale na moje to minimu 2500, wszystko zależy od podejścia lekarza.

W linku temat gościa po polskiej klinice nie pamiętam po jakiej, ale wszystkie trzymają taki poziom, (to co w reklamach i na stronach to kit i pic, tutaj masz skarbnice relacji prawdziwych ludzi więc szukaj)

viewtopic.php?f=23&t=202&hilit=majatte

Jego blizny po stripie tragiczne, słaba gęstość, dziwne kąty wszczepów.

Jeżeli masz strach przed lataniem lub coś innego co powoduje że uparłaś się żeby robić w Polsce, twoja sprawa. Tutaj nikt nie poleci Ci ani nie powie dobrego słowa o polskiej klinice i właśnie takie przykłady są tego powodem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież jak w polskiej klinice będą wszczepiać między takie włosy to będzie tragedia. Tu potrzeba kogoś kto umie dogęszczać.


Fin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trudno się nie zgodzić tutaj z przedmówcą Jasiem i Radkiem.

Ja ze swojej strony dodam tylko, że w przypadku jakiegoś panicznego strachu przed podróżą samolotem, nawet na zachodni kraniec Europy do Hiszpanii, można jechać samochodem (oczywiście jak na zabieg to najlepiej z kierowcą), a co dopiero do takiej Belgi.

Z przekraczaniem granicy na terenie UE też nie ma przecież żadnego problemu ani nie trzeba żadnych dodatkowych formalności załatwiać, wystarczy mieć dowód osobisty. A w razie problemu z językiem zabrać tłumacza ze sobą to też nie problem. Ja wiem że to wszystko może wyjść drożej niż HT gdzieś w PL, jednak z pewnością warto w tym przypadku dołożyć i jechać za granicę.

Co do oceny graftów to przy Ludwigu (a mamy tu ewidentnie Ludwiga w początkowym stadium) najlepiej jest aby lekarz obejrzał głowę. Ja bym musiał zobaczyć jeszcze fotki ze zrobionym przedziałkiem ok 1,5 -2 cm dalej na lewo od miejsca gdzie przedziałek jest zrobiony na tych zdjęciach, i to samo na prawo. I tak jak powiedział przedmówca to dużo zależy od podejścia oraz umiejętności lekarza. Dla dobrego efektu przy tym stanie min 2 kgr powinno wystarczyć (czyli tak jak ocenili - swoją drogą tak na marginesie gdybyś była mężczyzną to ten lekarz Twój przypadek ocenił by pewnie na nie więcej niż 300 graftów) ale oczywiście czym więcej tym lepiej, czyli powiedzmy że 2,5 byłoby w miarę optymalnie z zachowaniem donoru na przyszłość, a 3kgr to już powinno być przy stanie obecnym mega super. Oczywiście przy metodzie FUE, bo przy Stripie wskazane tu wyciągnąć od razu 3 kgr jeśli już decydować się na bliznę, i zrobić jeszcze gęściej. Należy też pamiętać że Ludwig też postępuje i w skrajnym przypadku może postąpić do takiego stadium że wygląda niemal jak NW 6 u faceta z tą różnicą że z przodu na linii pozostają włosy. Co do golenia przy metodzie FUE to wystarczy zgolić tylko donor i w w miarę dobrej klinice powinni powszczepiać przy tym stanie bez problemu. Nie masz też chyba jakiś mega długich włosów więc odrost potrwałby max 2 lata do tej długości.

Myślę też że farmakologia by tu dużo pomogła, bo zazwyczaj pomaga bardzo kobietom przy takim stanie włosów, a tragedii tutaj jeszcze nie ma, i tak jak pisałem wcześniej, nie wiem dlaczego z góry przekreślasz leczenie farmakologiczne.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powinno wystarczyć ok 2000 graftów, tutaj wydaje się iż ważnym będzie aby odpowiednio wszczepić tzn. aby kierunek wyrostu włosa był właściwy w polsce może być z tym kiepsko, jak chcesz w miarę tanio obczai sobie dr Cinika w Turcji wyślij zdjęcia i szykuj 10-11 tyś. Swoją drogą może zacząć stosować mikrowłókna na przerzedzenia np. Toppik kupisz na allegro i masz ładnie zamaskowane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli zależy ci na Polsce to skontaktuj się z dr. Kierachem on już takie zabiegi u kobiet wykonywał i nie słuchaj ludzi z forum, że taki zabieg tylko w Turcji bo wiedzę czerpią tylko z tego forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli zależy ci na Polsce to skontaktuj się z dr. Kierachem on już takie zabiegi u kobiet wykonywał i nie słuchaj ludzi z forum, że taki zabieg tylko w Turcji

 

A kto tu napisał że takie zabiegi tylko w Turcji? - bo nawet @matias21 tego nie napisał, mimo że wspomniał o Turcji i o klinice Cinik'a jako tańszej alternatywie. Turcji to ja bym nawet nie polecał żadnej kobiecie. Turcja to w prawdzie w miarę bezpieczne i stabilne państwo, nie ma też chyba tam aż tak wielu fanatyków islamskich, i to właśnie do Turcji jest realizowane wiele wycieczek zagranicznych, ale to jednak islamskie państwo, a w islamie kobieta nie ma żadnych praw, i nawet jak ktoś ją zgwałci na ulicy to i tak będzie winna, bo zawsze jest i tak winna kobieta, o innych opresjach w takich przypadkach nawet nie wspomnę, np. o więzieniu czy zmuszaniu do małżeństwa z takim oprawcą gwałcicielem.

 

A to że Kierach wykonywał takie zabiegi dogęszczające na przypadkach kobiet, to nie znaczy że je dobrze wykonał.

 

A jeszcze wracając do sedna które to chcesz nam przekazać, że ludzie tu niby mówią że zabiegi dogęszczające w Turcji i to w dodatku w tanich tureckich ''masówkach'' są super dobrze wykonywane, to coś w ogóle z dupy wziąłeś, bo nikt chyba na tym forum by nie powiedział że w tanich tureckich klinikach dobrze dogęszczają pomiędzy istniejącymi włosami i nadzwyczajnie dbają o to aby ich nie uszkodzić... W Turcji i to nawet w tych lepszych klinikach, po prostu *uj kładą aby się z tym bawić, i sadzą jak leci niszcząc przy tym te istniejące włosy - to tzw. ''wymiana włosów'' a efekt gęstości po takim HT jest często taki sam jak przed HT - i jest wiele też na forum nt temat!

 

-- 08 lut 2019, 12:53 --

 

Na prawdę dobrze, tu w większości radzimy, nie rób HT w Polsce. No ale co zrobisz i jak to oczywiście już Twoja sprawa. Osobiście widzę od Twoich pierwszych postów że jesteś uparta na tego Turowskiego, nie wiem dlaczego, czy gruszek na wierzbie naobiecywał, czy po prostu z powodu odległości bo gdzieś tam akurat blisko mieszkasz, pamiętaj jednak to co tu powiedzieliśmy i nie płacz później w razie wielkiego rozczarowania i niezadowolenia, czy nawet rozgoryczenia z powodu totalnie spier....nego zabiegu - donoru, jak i biorczego gdzie włosy jeszcze są dość gęste, oraz wyrzuconych w błoto pieniędzy i bezsensownie ogolonego łba.

Dodam też że był tu już na forum taki jeden który bluzgał na każdego kto tylko w jakikolwiek sposób krytykował polskich lekarzy od HT i też był wielce przekonany do jakiejś tam kliniki gdzie mu głupot nagadali, a po pół roku gdy zrobił małe rozeznanie i zaznajomił się z tym wszystkim - przyznał jednak rację i sam chyba zdecydował się na HT poza granicami.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daleko szukać nie trzeba

viewtopic.php?f=6&t=3827

W linku wyżej spieprzony zabieg, 3 miesiące po nadal dziury.

 

https://www.baldtruthtalk.com/threads/1 ... 96-2922-FU

Wyżej przykład naprawy, nie wiem czy z polski, ale pod linkiem masz jednego z lepszych lekarzy w europie (jeśli chodzi o ht), który jednego z forumowiczów, mającego u niego zabieg pytał o któregoś speca z polski, bo robił poprawkę.

 

Jeżeli oczekujesz efektów jak wyżej, to powodzenia. A jeżeli chodzi o pieniądze to może rzeczywiście lepiej wybierz tureckiego rzeźnika bo prawdopodobnie zrobi to lepiej niż polski pseudo lekarz. Troli w stylu w polsce nie jest źle jest pełno, jednak kiedy poprosisz o zdjęcie to albo już się nie odezwie, albo wysyła, jednak kiedy porównasz ilości graftów, to zaczynasz dochodzić do wniosku że trochę mało, a na zdjęciu szopa na głowie. Do oceny ze zdjęć trzeba podchodzić bardzo sceptycznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Ten to może chciał juszejpa, tylko wybrał złą klinikę i złą metodę.

 

 

Troli w stylu w polsce nie jest źle jest pełno,

 

A jeszcze trzeba dodać, że niektórzy z tych troli sami zrobili wcześniej za granicą.

 

 

A jeżeli chodzi o pieniądze to może rzeczywiście lepiej wybierz tureckiego rzeźnika bo prawdopodobnie zrobi to lepiej niż polski pseudo lekarz.

 

To prawda, nawet jeśli mniej graftów zaoferuje, bo lepiej mieć przeszczepione 1500 z 95% odrostem, niż pobrane 2000 i połowę czy nawet 70-80% z tego bezpowrotnie zmarnowane.

 

 

bo jeżeli w polskiej klinice to na 100 masz nie doszacowane,

 

A jeszcze wracając do tego, Jasiu, widzisz tutaj się pomyliłeś, bo widzisz, w cale nie tak źle oszacowali w PL skoro na 2kgr. Ciekawe tylko czy powodem tego był:

 

a) fakt że to kobieta i jest tutaj inne traktowanie?

 

b) że polscy lekarze muszą więcej pobrać aby uzyskać przynajmniej jakiś tam mierny efekt, gdyż większość graftów zostanie zmarnowana?

 

c) że polscy ''specjaliści'' czytają forum i wiedzą że ludzie bluzgają na nich z powodu że przeważnie szacują 1000 graftów na obszar NW 5 i postanowili to zmienić?


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko wiesz to co na rozmowie to jedno a ile wszczepią to drugie, po zabiegu mogą powiedzieć że nie było miejsca jak w linku do osoby która miała 500 graftów na nw 2 nw2,5 i powiedzieli że nie mogą więcej wszczepić bo będzie za gęsto i nie ma tyle miejsca Uwaga 500!!! graftów i nie ma miejsca. na obszar ok 40cm2 to daje jakieś ... 12 graftów/cm2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
...efekt może być jak u motylka (dziewczyna która robiła przeszczep w średniej klasy klinice - niebo lepszej niż polskie kliniki, ale to ciągle średniak jeśli chodzi o skale światową) i efekty był słaby, klinika nie miała doświadczenia u kobiet i zrobiła zabieg jak u ostro łysiejącego faceta co skończyło się rzadką linią,

 

I jeszcze co do tego, wyszło jak wyszło, ale źle też nie jest. Fakt że zdarzały się w BHR przypadki niezadowolenia (oczywiście uzasadnione), i że jak to niektórzy mówią, może ich poziom ''top'' spadł, jednak nie zgodzę się ze stwierdzeniem, że w klinice BHR nie mają doświadczenia z kobietami, i nie napisałem tego dlatego że BHR nie odmówiło mi juszejpa i że biorę ta klinikę pod uwagę, tylko stwierdzam fakt - bo BHR przerabia przypadki kobiet jak i osób trans mtf z dosc dobrymi efektami - przynajmniej jeśli o linię chodzi, a hejt na BHR da się ostatnio też na forum zauważyć.

Edytowane przez Gość

Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Motylek akurat robił w BHR viewtopic.php?f=23&t=3044

 

No chyba że chodziło Ci o Malwinę to fakt że w HDC co to ta afera była.

 

I fakt, HDC nie ma praktyki ani doświadczenia w HT w przypadkach kobiet!

Edytowane przez Gość

Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak piszesz pomyłka w tematach, cały czas chodziło mi o HDC "najlepsza klinika na świecie" oczywiście tylko na ich stronie nie ma tak naprawdę doświadczenia z kobietami oraz tak jak piszesz BHR ma takie doświadczenie i na pewno jest to najlepszy wybór jeśli chodzi o budżet(oczywiście są lepsze, ale jeżeli bardziej ktoś patrzy przez pryzmat pieniędzy to nie jest super drogo) dla kobiety.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...