free web hit counter Skocz do zawartości
Nerd

[NERD][1987][2014] - Moje łysienie (zdjęcia)

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma co się smucić. Większość łysiejących idzie w kierunku NW 5-6. Jedni wolniej, inni szybciej, ale niestety rzadko zatrzymuje się na NW 2-3 i tak do końca życia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No póki co trwa do doooooooobrych parę lat. Gdzieś pewnie od 20 roku życia. Także jaaakby to szło tak powoli to ok.

Ale zastanawiam się... pewnie jeśli będę chciał ciągnąć HT to będę musiał się pokusić o BHT z brody. Ciekawe ile z brody można wziąć włosów.

 

A jakie opinie do samego przeszczepu i donoru?


-------------------------------

Mój temat:Klik

 

Kuracja:

Nezyr: 0,5mg/dz (start 05.08.2016) zwiększone do 1mg

1 HT: 2407 graftów (front i zakola,2-3.06.2016, dwa dni zabiegu)

2 HT: 1002 grafty (12.01.2018 - poprawa lini prawego zakola i dogęszczenie przodu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ja wiem to może być wywołane kontrastem wszczepionych włosów, ale widać są gęstą upakowane będzie miał super linie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Leitro87 Tylko ja ten kontrast i na zdjęciach i na codzień widzę w stosunku do boków i tyłu. Są zdjęcia gdzie mam goto od góry i widać jak jeszcze ta włosy na górze od strony boków są gęstsze lub mocniejsze. Niestety.

 

Co do gęstości sadzenia graftów. Troszkę mam tutaj wątpliwości. Według informacji Jana linia w BHR to 60-70 graftów. A za linią 40-50graftów. Natomiast ja mam 35, bo spytałem o to doktora podczas robienia miejsc na grafty.

 

Pozostaje pytanie co z linią, bo moim zdaniem nie wygląda to tak jakby było 60-70

 

 

Zakupiłem nanogen - ciemny blond. Jutro odbieram.

 

Mam zamiar, póki nie mam dłuższych włosów zniwelować różnicę między górą, koroną a przodem i bokami, ponieważ widać że łysieje na tym obszarze. A przy okazji przetestuję to namacalnie, na własnej "skórze".

 

 

Aktualnie front już cały mi leci. Włosy wypadają np. po 10-20 sztuk na paluchach podczas mycia.


-------------------------------

Mój temat:Klik

 

Kuracja:

Nezyr: 0,5mg/dz (start 05.08.2016) zwiększone do 1mg

1 HT: 2407 graftów (front i zakola,2-3.06.2016, dwa dni zabiegu)

2 HT: 1002 grafty (12.01.2018 - poprawa lini prawego zakola i dogęszczenie przodu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowe foty:

25.06.2016 - 23 dzień po zabiegu

https://www.dropbox.com/sh/8gje2if573xu ... GPS7a?dl=0

 

Zamówiłem sobie nanogen. Niedawno przyszedł. Kolor wydaje się dobrze dobrany. Ciemny blond.


-------------------------------

Mój temat:Klik

 

Kuracja:

Nezyr: 0,5mg/dz (start 05.08.2016) zwiększone do 1mg

1 HT: 2407 graftów (front i zakola,2-3.06.2016, dwa dni zabiegu)

2 HT: 1002 grafty (12.01.2018 - poprawa lini prawego zakola i dogęszczenie przodu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5 sierpnia - zaczynam brać nezyr - 0,5mg/dz


-------------------------------

Mój temat:Klik

 

Kuracja:

Nezyr: 0,5mg/dz (start 05.08.2016) zwiększone do 1mg

1 HT: 2407 graftów (front i zakola,2-3.06.2016, dwa dni zabiegu)

2 HT: 1002 grafty (12.01.2018 - poprawa lini prawego zakola i dogęszczenie przodu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są raczej te, które nie wypadły. Także ciężko mi stwierdzić. Pożyjemy, zobaczymy hehe,


-------------------------------

Mój temat:Klik

 

Kuracja:

Nezyr: 0,5mg/dz (start 05.08.2016) zwiększone do 1mg

1 HT: 2407 graftów (front i zakola,2-3.06.2016, dwa dni zabiegu)

2 HT: 1002 grafty (12.01.2018 - poprawa lini prawego zakola i dogęszczenie przodu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i tak sobie zaczyna coś rosnąć

 

 

3_09_2016

https://www.dropbox.com/sh/hwyzna9204my ... YzWza?dl=0


-------------------------------

Mój temat:Klik

 

Kuracja:

Nezyr: 0,5mg/dz (start 05.08.2016) zwiększone do 1mg

1 HT: 2407 graftów (front i zakola,2-3.06.2016, dwa dni zabiegu)

2 HT: 1002 grafty (12.01.2018 - poprawa lini prawego zakola i dogęszczenie przodu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie widać na moim lewym zakolu. Jak daleki był obszar łysienia.

 

Nie mogę się doczekać efektu końcowego, bo jak rozumiem przy efekcie końcowym będzie tak, że jak wezmę głowę pod światło to od przodu nie będzie widać czaszki. Co najbardziej mi przeszkadzało.


-------------------------------

Mój temat:Klik

 

Kuracja:

Nezyr: 0,5mg/dz (start 05.08.2016) zwiększone do 1mg

1 HT: 2407 graftów (front i zakola,2-3.06.2016, dwa dni zabiegu)

2 HT: 1002 grafty (12.01.2018 - poprawa lini prawego zakola i dogęszczenie przodu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W weekend skoczę do brata to mi pstryknie


-------------------------------

Mój temat:Klik

 

Kuracja:

Nezyr: 0,5mg/dz (start 05.08.2016) zwiększone do 1mg

1 HT: 2407 graftów (front i zakola,2-3.06.2016, dwa dni zabiegu)

2 HT: 1002 grafty (12.01.2018 - poprawa lini prawego zakola i dogęszczenie przodu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 lata temu nawet nie chciał zbadać donoru. Dotknął włosy dłońmi tylko, pomacał i powiedział, że mam zacząć brać leki i za dwa lata przyjść.

 

Przyszedłem po dwóch latach i zbadał donor i nie było problemów. Spytałem o co chodziło to powiedziano mi, że chodziło o wiek, bo wtedy miałem 26 lat. Teraz zobaczyli może, że łysienie się nie posunęło mocno.

Jakość włosów od samego RU i szamponu sensuna blue się poprawiła, ale tylko jakość. Gęstość ta sama

 

Witam,

 

Czytam "Twoją" historię i chciałem zapytać o kilka rzeczy:

 

Przeszedłeś kiedyś na RU ze względu na skutki ubok. Czy z perspektywy czasu zrobiłbyś to samo?

Chodzi o uboki i efekt na głowie. Możesz podsumować co o tej kuracji sądzisz.

 

Czemu powrót na Nezyr ( fina doustnego )? Nie boisz się uboków?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Większość użytkowników którzy tutaj "podobno mieli zabieg" jakimś dziwnym trafem znika.... przestaje się udzielać, bardzo dziwne ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie o to chodzi. Ludzie po prostu myślą że zrobią sobie ht i będą od rZu mieć linie z dzieciństwa bez zDnych prxeswitow i z naturalną gęstością. A ja powtarzam raz jeszcze że zrobic naturalna gęstość w miejscu gdzie nie ma włosów po 1 zabiegu jest w 95% niemożliwe .

 

A ja jestem po 3 ht - 1wszego mogę nie liczyć bo to porażka była i co? Dalej jestem niezadowolony pomimo tego że w rlu mało kto widzi już że miałem cokolwiek grzebane we wlosach. Mogę powiedzieć że jestem już weteranem i nieważne czy robilby mi zabieg ktokolwiek inny - gęstości naturalnej się praktycznie uzyskać od razu nie da. Rozmawiamy tutaj o pewnej imitacji (dobre słowo które wymyślił Lion) ktora tworzy się na głowie z lekką nasza pomocą. Ale to nie jest tak że deszcz czy słońce jest nam niegrozne- deszcz spowoduje że włosy bd układać się nienaturalnie- zakładając że nie masz idealnych prostych włosów a słońce ukaże nasze braki i NIC nie jest w stanie tego zmienić, chyba że kolejne ht .

 

A co z efektami wow? Zazwyczaj są one kreowane nie u kogoś z totalnym brskrm owłosienia tylko z przerxedzeniami gdzie stokroć łatwiej jest uzyskać dobrrs gęstość , do tego zdjęcia są robione po "zrobieniu" fryzury. Ja jestem w stanie pokazać swoje barki na głowie a również ich totalny brak , dlaczeg? Magia równomiernie rozłożonych włosów sprawia że mozess poczarowac i wsYstko zakryć .

 

Cxy ht to ściema? Nie to nie jest ściema. Niektórzy jedynie mają wielkie wymagania - też takie na początku miałem s później są po prostu "troszkę" rozczarowani. Co więc zrobić? Albo godzisz się z lysina, alboo od razu możesz założyć że na 1 ht się nie skończy albo godzisz się na pewien kompromis który nie zawsze bd wyglądało naturalnie - widsc to zwłaszcza u ludzi ktorzy "wgłąb" mają gęste włosy a z przodu , gdzie wysysirli i zrobili ht ta gęstość jest o wiele wiele niższa i żaden magik nic nievwskora bo po prostu jest to fizycznie niemożliwe - tak naprawdę te 2-5 k włosów który my przeszczepiamy to kropla w morzu naszych potrzeb oraz włosów które powinniśmy mieć na głowie - zakładając że nie lysiejrmy

 

Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok są już gotowe fake'owe fotki:

 

22.11.2015 - włosy przetłuszczone wieczorem, światło sztuczne.

 

Problem po HT jest taki, że tak jak wcześniej nie dotykałem włosów, żeby nie naruszyć konstrukcji przykrywającej zakola. Tak teraz macam je jak nienormalny i mi się szybciej przetłuszczają :/

 

1. Niestety na dużej części zdjęć miałem pochyloną głowę.

2. Lewa strona jak widać zarasta bardziej/mocniej.

3. I tam gdzie mam ubytek włosy mi opadają i musiałem włosy przed zdjęciem włosy nastroszyć do góry, żeby nie przekłamywało... Widać to na dwóch ostatnich zdjęciach od góry vs. środkowe zdjęcia od góry robione

4. Ale generalnie dopiero na fotach zauważyłem, że włosy są mocniejsze z przodu niż te moje z tyłu i na środku. Gdzie z resztą widać ubytki.

5. Tył fajnie wygląda, bo jeszcze sporo włosów tam mam

 

https://www.dropbox.com/sh/2xps3y9dw8hh ... 5cm3a?dl=0

 

Następne wrzucę może po umyciu. Na dniach.

 

A kolejne po fryzjerze. Jak zetknę na krótsze.


-------------------------------

Mój temat:Klik

 

Kuracja:

Nezyr: 0,5mg/dz (start 05.08.2016) zwiększone do 1mg

1 HT: 2407 graftów (front i zakola,2-3.06.2016, dwa dni zabiegu)

2 HT: 1002 grafty (12.01.2018 - poprawa lini prawego zakola i dogęszczenie przodu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękne włosy...!!!!, dowalisz sobie jeszcze drugi przeszczep i żadna ci się nie oprze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wypadałoby chyba coś w tym miesiącu dodać. Może tym razem po fryzjerze przy krótkich.


-------------------------------

Mój temat:Klik

 

Kuracja:

Nezyr: 0,5mg/dz (start 05.08.2016) zwiększone do 1mg

1 HT: 2407 graftów (front i zakola,2-3.06.2016, dwa dni zabiegu)

2 HT: 1002 grafty (12.01.2018 - poprawa lini prawego zakola i dogęszczenie przodu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...