free web hit counter Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Oczywiście że jest substancją narkotyczną.

Moje RU raz przebadali celnicy i każdą porcję przesypali do osobnej buteleczki na której był stempel "SUBSTANCJA NARKOTYCZNA" (w dwóch wierszach).

 

Nie wiem skąd wniosek że jeżeli celnicy coś przepuszczają to nie jest to substancja narkotyczna. Jeżeli legalne jest posiadanie to muszą przepuścić.

 

Stąd też ostrzegam że jak ktoś już chce zabrać RU ze sobą na wakacje to żeby nie jechać z tym do egzotycznych krajów typu Tajlandia gdzie kary za jakiekolwiek narkotyki są bardzo surowe. A ciężko jest wytłumaczyć że biały proszek, luźno zapakowany to lek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście że jest substancją narkotyczną.

Moje RU raz przebadali celnicy i każdą porcję przesypali do osobnej buteleczki na której był stempel "SUBSTANCJA NARKOTYCZNA" (w dwóch wierszach).

 

Nie wiem skąd wniosek że jeżeli celnicy coś przepuszczają to nie jest to substancja narkotyczna. Jeżeli legalne jest posiadanie to muszą przepuścić.

 

Stąd też ostrzegam że jak ktoś już chce zabrać RU ze sobą na wakacje to żeby nie jechać z tym do egzotycznych krajów typu Tajlandia gdzie kary za jakiekolwiek narkotyki są bardzo surowe. A ciężko jest wytłumaczyć że biały proszek, luźno zapakowany to lek.

 

Wniosek dlatego, że otrzymałem od nich pełną specyfikacje testów i było wyraźnie napisane że nie są substancją narkotyczną oraz sterydową Ale zgadzam sie z Tobą jak najbardziej że przemieszczanie się z czymś co może przypominać narkotyki zwłaszcza na lotniskach jest głupim pomysłem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No to ciekawie bo mi właśnie postawili na każdej stempel że jest to substancja narkotyczna....

 

Wstawię skany przynajmniej nikt nie będzie mógł snuć teorii o cukrze pudrze, gdyż zostało przebadane przez Państwą organizacje

 

PS. skany w załaczniku

RU skany - urząd celny.pdf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie musisz wstawiać skanów ani pisać takimi czerwonymi bykami, przecież nie mówię że Ci nie wierzę.

 

Z tego co widzę towar był badany w Przemyślu i tylko 5g? A to oni jakoś próbkę brali czy co?

Jak to załatwiłeś że dali Ci taki papier?

 

Jak ja zamawiałem to gdy paczka przyleciała do Wawy to już tam u celników została i nigdzie jej nie wysyłali. Zawartość była sprawdzana w Warszawie. Nie dostałem takiego papieru jak Ty tylko na każdej butelce była naklejka z numerem próbki i z czerwonym stempelkiem.

 

Więc trochę dziwne że w różnych urzędach co innego twierdzą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poprosiłem ich żeby mi pokazali wyniki badań bo chce zobaczyć co wyszło. Kazali mi tylko poskładać kilka podpisów i dali kopie dokumentów. tak 5g wysłali do lab, ale zużyli tylko kilka mg, zresztą pisze tam ile zostało zużyte.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie musisz wstawiać skanów ani pisać takimi czerwonymi bykami, przecież nie mówię że Ci nie wierzę.

 

Z tego co widzę towar był badany w Przemyślu i tylko 5g? A to oni jakoś próbkę brali czy co?

Jak to załatwiłeś że dali Ci taki papier?

 

Jak ja zamawiałem to gdy paczka przyleciała do Wawy to już tam u celników została i nigdzie jej nie wysyłali. Zawartość była sprawdzana w Warszawie. Nie dostałem takiego papieru jak Ty tylko na każdej butelce była naklejka z numerem próbki i z czerwonym stempelkiem.

 

Więc trochę dziwne że w różnych urzędach co innego twierdzą.

 

Chyba kiedyś chciałeś sprzedać Ru. Dobrze pamiętam? Oddali Ci Ru? Jeżeli nie, to rozumiem że piszesz z więzienia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy ostatniej ocenie zdjęć owłosienia stwierdzilem postep w odroscie wzrostów (jestem 7 miesięcy po FUE) nie wiem na ile udział w tym miał RU, który biorę od ok. 4 tygodni, ale napewno cieszy.

Włosy są też trochę mniej matowe w dotyku...

PS. Pytałem na konsultacjach dra Bisange co sądzi o RU.. on odradził, mówiąc, że jakby to było sprawdzone i bezpieczne to byłoby dostępne w aptekach.


1547 FUT - Styczeń 2011 - Medical Hair - dr Pietruszko
2930 FUT - Maj 2012 - BHR - dr Bisanga
1645 FUE, 356 BHT - Luty 2013 - BHR - dr Bevin
1237 FUE, 1350 BHT - Maj 2014 - BHR - dr Bisanga
1000 FUE, 370 BHT - Styczeń 2022 - BHR - dr. Bisanga / dr. Kovas
---

8359 graftów (FUE/FUT) + 2076 BHT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Finasteryd jest lekiem uznanym za bezpieczny.

 

A co do RU to sam też mam pewne obawy. Wiele osób stosuje RU zamiast finasterydu w obawie o skutki uboczne które w przypadku finasterydu są często widoczne. A tak naprawdę to nie wiadomo czy nie pakujemy się w coś o wiele gorszego.

 

Niegdyś natknąłem się na pogłoski że RU jest kancerogenne, że odkłada się w organiźmie. Wyników badań żadnych nie widziałem ale to chemia i trzeba uważać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Finasteryd jest lekiem uznanym za bezpieczny.

 

A co do RU to sam też mam pewne obawy. Wiele osób stosuje RU zamiast finasterydu w obawie o skutki uboczne które w przypadku finasterydu są często widoczne. A tak naprawdę to nie wiadomo czy nie pakujemy się w coś o wiele gorszego.

 

Niegdyś natknąłem się na pogłoski że RU jest kancerogenne, że odkłada się w organiźmie. Wyników badań żadnych nie widziałem ale to chemia i trzeba uważać.

Źródło?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Finasteryd jest lekiem uznanym za bezpieczny.

Ciekawe. To dlatego w usa i szwecji na ulotkach musieli dopisać o możliwości impotencji utrzymującej się po zakończeniu leku? Albo dlatego w kanadzie toczy się proces grupowy gdzie ponad 500 osób zaskarżyło Mercka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam dwa pytania. Czy ktoś ma widoczne linienie po Ru? I czy jak rano nakładam Ru po myciu głowy, to wieczorem SABA nakładam na to Ru, czy znowu myć głowe? Jak Wy to robicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie musisz myc głowy przed nałożeniem Saba


Aktualna kuracja:

zew:RU58841+ Loxon 5%, Polaris 11, Zoxin

wew: Biotyna, Witamina D + B12

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja mam dwa pytania. Czy ktoś ma widoczne linienie po Ru? I czy jak rano nakładam Ru po myciu głowy, to wieczorem SABA nakładam na to Ru, czy znowu myć głowe? Jak Wy to robicie?

Nie mam linienia. Łysienie przystopowało.

Włosów nie myje do SABA jak rano nałoże RU.

Więcej włosów leciało na samym SABA + EMU, niż na SABA + EMU + RU.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie porcje RU+KB robicie, tzn ilościowo czy 20g ,40 czy więcej? I ile u Was wchodzi z tego ml, bo mam problem. Z 40 gram substancji dostaje ok 25 ml i nie wiem czy to problem z wagą...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dwa pytania.

1.Czy ktoś słyszał o stosowaniu Ru w wyższych stężeniach niż 5%?

2.Czy ktoś słyszał o stosowaniu Ru więcej niż raz dziennie? Zastanawiam się, czy na noc nie aplikować drugi raz na same zakola i linie, które lecą na łeb na szyje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje podsumowanie po około 2 miesiącach używania codziennie:

 

Działa, ale dupy nie urywa. Mam mocne spowolnienie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Moje podsumowanie po około 2 miesiącach używania codziennie:

 

Działa, ale dupy nie urywa. Mam mocne spowolnienie.

 

Hymm a obiecywał ktoś coś więcej??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Moje podsumowanie po około 2 miesiącach używania codziennie:

 

Działa, ale dupy nie urywa. Mam mocne spowolnienie.

 

2 miesiące stosowania to zdecydowanie za krótki okres, żeby cokolwiek stwierdzać... Ru działa bardzo powoli także daj nam znać co będzie po 6 miesiącach stosowania


Aktualna Kuracja (data rozpoczęcia)

RU 5% w KB 2 ml dziennie ( 9.08.12)

Biotyna 10 mg (22.01.14)

MSM 1.5g (15.01.18)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...