free web hit counter Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Od paru dni trwa konferencja na ktorej m.in. Histogen ma podac wyniki kolejnego etapu,ztcp chyba dzis maja swoja prelekcje. Tez jestem ciekaw jaki postep bedzie w stosunku do poprzednich danych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Od paru dni trwa konferencja na ktorej m.in. Histogen ma podac wyniki kolejnego etapu,ztcp chyba dzis maja swoja prelekcje. Tez jestem ciekaw jaki postep bedzie w stosunku do poprzednich danych.

 

No to czekamy na info. Szkoda że nie ma jakiejś transmisji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, bo pogubiłem się w rachunkach..ile KB potrzebuje skoro chcę aplikować RU 5% 50mg/dziennie. KB będę zamawiał od zioma. Rozumiem, że muszę zaopatrzyć się w wagę laboratoryjną i samemu na bieżąco mieszać wszystko?

 

Mam troche dłuższe włosy, bo 5-6cm, czy to stwarza jakiś problem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie, bo pogubiłem się w rachunkach..ile KB potrzebuje skoro chcę aplikować RU 5% 50mg/dziennie. KB będę zamawiał od zioma. Rozumiem, że muszę zaopatrzyć się w wagę laboratoryjną i samemu na bieżąco mieszać wszystko?

 

Mam troche dłuższe włosy, bo 5-6cm, czy to stwarza jakiś problem?

Pisał już o tym ziom ale szkoda kolego że nie wpadłeś na to aby po prostu zapytać u źródła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Mam troche dłuższe włosy, bo 5-6cm, czy to stwarza jakiś problem?

 

Ja mam do 1/3 pleców, i jakoś daję radę Co najwyżej bedziesz musiał uwazniej aplikować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejna aktualizacja 15 tydzien:

Nie ma dużej poprawy, ale w końcu zeszło mi zaczerwienienie czyli skóra się unormowała po odstawieniu hydrokortyzonu choć zajęło jej to trochę.. EMU z dodatkami zdecydowanie działa przeciwzapalnie, jednak nie tak mocno jak kortykosteroidy, ale skutków ubocznych brak - co mnie cieszy.

 

Kuracja działa, bo włosy nie wypadają kompletnie. Niestety ale na większy odrost będę musiał prawdopodobnie poczekać kilka miesięcy, bo obecnie wszystko spowolniło

stopaga4.thumb.jpg.a506049c70ae745d8b7b2aa607ff4d6c.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kolejna aktualizacja 15 tydzien:

Nie ma dużej poprawy, ale w końcu zeszło mi zaczerwienienie czyli skóra się unormowała po odstawieniu hydrokortyzonu choć zajęło jej to trochę.. EMU z dodatkami zdecydowanie działa przeciwzapalnie, jednak nie tak mocno jak kortykosteroidy, ale skutków ubocznych brak - co mnie cieszy.

 

Kuracja działa, bo włosy nie wypadają kompletnie. Niestety ale na większy odrost będę musiał prawdopodobnie poczekać kilka miesięcy, bo obecnie wszystko spowolniło

Czy mógłbyś się podzielić wiedzą na temat dodatków do emu oil?O jakich dodatkach mówisz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie mogę się zabrać żeby skontaktować się z lab wkoncu. Zrobię to na dniach obiecuje

 

Czy było robione z poprzedniego zamówienia RU badanie w lab i przegapiłem wyniki?

 

Raczej dziala bo wlosy na potęgę nie lecą. Więc jak nie było to moze zamówienie od Kane sprawdzić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, przewertowałem różne fora(jak i ten temat), by jak najwięcej dowiedzieć się nt samego stosowania RU. Czy moglibyście potwierdzić trafność mojego rozumowania ?

 

1) Ru kupuje się jako proszek, można go trzymać w zamrażarce 2 lata (np w woreckzu).

2) Proszek ten miesza się z etanolem w szklanym pojemniku w odpowiednich proporcjach, otrzymany roztwór przelewa do pojazdu KB solution, a następnie dodaje PG i wstrząsa. Następnie gdy chcemy otrzymany roztwór nałożyć na skórę, najlepiej stosować do tego strzykawkę. Odmierzamy 1ml, nakładamy na zakola/czubek i wcieramy palcami.

3) Otrzymany roztwór w pojeździe KB, może stać gotowy do użycia w temperaturze pokojowej przez 1 miesiąc.

4) Pojazd KB solution można zamówić u Zioma(najtaniej), jego trwałość/skuteczność to 6miesięcy, po czym trzeba zaopatrzyć się w nowy.

 

U kane 10g RU można kupić za 225$, rozumiem, że jest to cena nie wliczająca transport. Ile kosztuje sam transport z Chin ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KB Solution to jest już gotowy pojazd. Dodajesz do niego tylko RU (proszek) bez żadnych dodatków typu spirytus, czy PG itp. Występuje on w dwóch wersjach 2% i 5% w zależności od stężenia RU jakie chcesz używać. Proponuję robić mniejszą ilość, a częściej po 3-5ml i trzymać w temp. pokojowej. I nie smaruj tylko czubka i zakola, ale całą głowę (ten 1 ml powinien wystarczyć). Co do przesyłki to się nie wypowiadam, bo ja osobiście nie zamawiałem, ale na pewno się nie opłaca samemu zamawiać, tylko w grupie. Może ktoś Ci odsprzeda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy długie włosy (bądź średniej długości) nie przeszkadzają w stosowaniu tego (poprzez pojazd KB solution)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zdecydowana poprawa, i z całą pewnościa spowodował to minox sulphate. Obecnie jestes na etapie, że zapuszczając włosy = delikatne zakola jak u normalnego człowieka.

 

niestety nie mogę zapuścić włosów, ponieważ nowe włosy rosną kilkukrotnie wolniej aniżeli zdrowe i są cieńsze, dlatego też wyglądają jedynie dobrze przy bardzo krótkich włosach. Poza tym lubię taką fryzurę, idzie się przyzwyczaić nawet przy nieciekawym kształcie czaszki

A czy włosy 'odzyskane' zawszę tak mają? W sensie wolno rosną oraz czy są cieńsze? Jak będzie sprawa wyglądać za parę miesięcy / lat ? itd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy bedzie kolejne grupowe zamowienie RU?


1547 FUT - Styczeń 2011 - Medical Hair - dr Pietruszko
2930 FUT - Maj 2012 - BHR - dr Bisanga
1645 FUE, 356 BHT - Luty 2013 - BHR - dr Bevin
1237 FUE, 1350 BHT - Maj 2014 - BHR - dr Bisanga
1000 FUE, 370 BHT - Styczeń 2022 - BHR - dr. Bisanga / dr. Kovas
---

8359 graftów (FUE/FUT) + 2076 BHT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dopiero co się zakończyło jedno. Nastepne możliwe że za 6-12 miesiecy

 

A duża jest różnica cenowa między zamówieniem grupowym, a własnym?? masz może jakieś wyliczenia w złotych ile się zaoszczędzi??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde!!!... pod jakim watkiem teraz zamawiacie grupowo?


1547 FUT - Styczeń 2011 - Medical Hair - dr Pietruszko
2930 FUT - Maj 2012 - BHR - dr Bisanga
1645 FUE, 356 BHT - Luty 2013 - BHR - dr Bevin
1237 FUE, 1350 BHT - Maj 2014 - BHR - dr Bisanga
1000 FUE, 370 BHT - Styczeń 2022 - BHR - dr. Bisanga / dr. Kovas
---

8359 graftów (FUE/FUT) + 2076 BHT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dopiero co się zakończyło jedno. Nastepne możliwe że za 6-12 miesiecy

 

A duża jest różnica cenowa między zamówieniem grupowym, a własnym?? masz może jakieś wyliczenia w złotych ile się zaoszczędzi??

 

Przyjmując że w ciągu roku zużywamy ok 17g RU (50mg dziennie) to jest oszczędność rzędu 120 USD

 

kurde!!!... pod jakim watkiem teraz zamawiacie grupowo?

 

Zamówienie jest już zakończone, w tym tygodniu odbieram paczkę z RU

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kurde!!!... pod jakim watkiem teraz zamawiacie grupowo?

Juz zamówiliśmy...na zamówienie za poźno.

 

A duża jest różnica cenowa między zamówieniem grupowym, a własnym?? masz może jakieś wyliczenia w złotych ile się zaoszczędzi??

Na oko mysle ze jakies 200zł lekko.


Aktualna kuracja:

zew:RU58841+ Loxon 5%, Polaris 11, Zoxin

wew: Biotyna, Witamina D + B12

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę, to dużo ludzi chce zamawiać, może by tak zebrać ekipę nową ? z 5-10 osób by się znalazło myślę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się piszę jak coś do nowego zamówienia / batcha.

 

W tym wątku rozpisujecie kwestie logistyczne?

Dlaczego nie mogę wejść do sekcji zamówienia grupowe?

viewforum.php?f=36

Za mało postów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszytko fajnie, ale potrzebny organizator zamówienia który wie co i jak (gdzie zamówić, jakie dawki są potrzebne na ok pół roku i jakie ceny jest w stanie wyciągnąć)... no i jakiś wątek komunikacyjny.


1547 FUT - Styczeń 2011 - Medical Hair - dr Pietruszko
2930 FUT - Maj 2012 - BHR - dr Bisanga
1645 FUE, 356 BHT - Luty 2013 - BHR - dr Bevin
1237 FUE, 1350 BHT - Maj 2014 - BHR - dr Bisanga
1000 FUE, 370 BHT - Styczeń 2022 - BHR - dr. Bisanga / dr. Kovas
---

8359 graftów (FUE/FUT) + 2076 BHT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...