free web hit counter Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

no efekty jak na tak krótki okres według mnie są bardzo widoczne. Jestem strasznie ciekawy jak to będzie wyglądało za 6 miesięcy.

 

Przy okazji tematu ru, stosuję go już od dłuższego czasu (8 miesięcy) i poprawa jest naprawdę widoczna. Za 2 miesiące (na moją 20stkę) wstawię zdjęcia z porównaniem do stanu sprzed kuracji (ponad 2 lata temu). Stan jest na 100% lepszy. Włosy stały się bardzo grube, ani myślą o wypadaniu. Ogólnie mam okrągłą linie z włosów terminal. Teraz mój jedyny problem jest taki, że na linie V są super długie, mocne i zdrowe, a dalej do okrągłej linii mają długość od 0.5cm- 2cm. Aż jestem ciekawy jakby to wyglądało jakbym ściął na 1cm, ale wolę nie próbować. Zdjęcia zdjęciami, ale najbardziej przyjemne są komentarze z otoczenia. Ostatnio mój brat, z którym nie widziałem się pół roku powiedział, że wydaje mu się, że włosy mi odrosły (dodam, że nie wie o żadnej kuracji)- takie coś najbardziej cieszy


Aktualna Kuracja (data rozpoczęcia)

RU 5% w KB 2 ml dziennie ( 9.08.12)

Biotyna 10 mg (22.01.14)

MSM 1.5g (15.01.18)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę się zabrać żeby skontaktować się z lab wkoncu. Zrobię to na dniach obiecuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak rezultaty? Może niech wypowiedzą się osoby które jeszcze się nie chwaliły. I czy ktoś miał nagłe pogorszenie się stanu po zaczęciu kuracji Ru? Chodzi mi o linienie bez odrostu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wstawię moją kolejną aktualizację efektów.

 

Obecnie codzienna kuracja wygląda tak:

50mg RU w KB solution - blokowanie

60-70mg minoxidil sulfate w KB solution - odrost

0,025% retin żel - blokowanie + odrost

EMU + olejki eteryczne - przeciwzapalne

stopaga2.thumb.jpg.c2caf6d6abe48fedd289786e287abb74.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale zajebista poprawa! Tak trzymaj, zycze powodzenia oby jak najwiecej dalo sie jeszcze odzyskac, ale widac, ze porzadna kuracja to dziala i najwazniejsze ubokow nie ma, nie to co fin/dut:)


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ziom, minoxa stosujesz na cała głowę jak Ru?

 

Tak całą kurację stosuję na obszary na których miałem przerzedzenia czyli NW6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zajebista poprawa z wk 7 na wk 10 . Ciekawe jak to będzie wyglądać powiedzmy za 6 miesięcy przy tej kuracji i takim tempie .

Powodzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde ziom... ;p 10week jest już naprawdę porządny


Aktualna Kuracja (data rozpoczęcia)

RU 5% w KB 2 ml dziennie ( 9.08.12)

Biotyna 10 mg (22.01.14)

MSM 1.5g (15.01.18)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie to wygląda ziomu. Wrzuć może jeszcze zdjęcie z długością 3-6mm żeby mieć optymalne porównanie z pierwszą fotką.

Z drugiej strony ciekawe jak długo można jechać na takiej kuracji nie tracąc tej efektywności z uwagi na przyzwyczajanie organizmu.

Powiedz jak ciągasz za włos to wypada czy zostaje bo to świadczy jak mocne jest blokowanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje ziom

 

Kiedy planujesz w przybliżeniu odstawić minox sulfate? (jeśli planujesz odstawić)

I czy masz w Twoim przypadku jakieś uboki w związku ze stosowaniem tego minoxa np. w postaci zwiększonego owłosienia reszty ciała?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Fajnie to wygląda ziomu. Wrzuć może jeszcze zdjęcie z długością 3-6mm żeby mieć optymalne porównanie z pierwszą fotką.

Z drugiej strony ciekawe jak długo można jechać na takiej kuracji nie tracąc tej efektywności z uwagi na przyzwyczajanie organizmu.

Powiedz jak ciągasz za włos to wypada czy zostaje bo to świadczy jak mocne jest blokowanie.

 

Nie mogę wstawić z taką długością, ponieważ co tydzień golę się praktycznie na zero, maszynka bez nasadki. Sprawdzić czy można włosy wyrwać też jest mi trudno bo nie mam jak ich złapać. Ale jak mi podrastają to czasami je pociągam i ciężko cokolwiek wyciągnąć. Druga sprawa to gruczoły łojowe mi zdecydowanie się pomniejszyły, kiedyś miałem sporo łoju dookoła cebulki, teraz tego nie obserwowałem, no i skóra głowy się dużo mniej świeci. Zwłaszcza jak nałożę rano minoxa w KB i RU w KB wtedy jest kompletnie matowa i wygląda na zadbaną

 

Gratulacje ziom

 

Kiedy planujesz w przybliżeniu odstawić minox sulfate? (jeśli planujesz odstawić)

I czy masz w Twoim przypadku jakieś uboki w związku ze stosowaniem tego minoxa np. w postaci zwiększonego owłosienia reszty ciała?

 

Nie planuję go odstawiać, dopóki nie wymyślą jakiegoś lepszego stymulatora, co do owłosienia to zdecydowanie przyspieszył porost włosów na ciele. Bez niego jestem bardzo owłosiony, a po dodaniu włosy na ciele jeszcze bardziej przyspieszyły. Ja się już przyzwyczaiłem do tego i całe moje otoczenie również że mam w sobie przewagę genów ludzi prehistorycznych heh

 

Jeszcze jednym ubokiem są cienie pod oczami, ale ostatnio tak jakby się to poprawiło i nie są już tak widoczne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do cieni pod oczami i ich opuchnięciu to mi to minęło po około 2 tygodniach od zaczęcia brania minoksa wewnetrznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ziomu czy to nie jest teraz tak że od tego momentu jesteś w pewnym sensie zależny minoxidilu bo on spowodwał nowe mocne włosy i ciekawe czy w momencie odstawienia one Ci nie polecą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ziomu czy to nie jest teraz tak że od tego momentu jesteś w pewnym sensie zależny minoxidilu bo on spowodwał nowe mocne włosy i ciekawe czy w momencie odstawienia one Ci nie polecą.

 

nie zamierzam odstawiać. Myślę że w przeciągu 2-3 lat coś lepszego się w końcu wykreuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile razy dziennie stosujesz ziom minox sulphate?Jesli 2 razy dziennie to widzisz róznice 2 a 1?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ile razy dziennie stosujesz ziom minox sulphate?Jesli 2 razy dziennie to widzisz róznice 2 a 1?

 

Teraz 2 razy dziennie, ale ciężko mi określić czy coś to zmieniło, bo stosowałem na zmianę: na początku 2x, później po pewnym czasie 1x a teraz znowu 2x.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowana poprawa, i z całą pewnościa spowodował to minox sulphate. Obecnie jestes na etapie, że zapuszczając włosy = delikatne zakola jak u normalnego człowieka.


Aktualna kuracja:

zew:RU58841+ Loxon 5%, Polaris 11, Zoxin

wew: Biotyna, Witamina D + B12

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zdecydowana poprawa, i z całą pewnościa spowodował to minox sulphate. Obecnie jestes na etapie, że zapuszczając włosy = delikatne zakola jak u normalnego człowieka.

 

niestety nie mogę zapuścić włosów, ponieważ nowe włosy rosną kilkukrotnie wolniej aniżeli zdrowe i są cieńsze, dlatego też wyglądają jedynie dobrze przy bardzo krótkich włosach. Poza tym lubię taką fryzurę, idzie się przyzwyczaić nawet przy nieciekawym kształcie czaszki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Panów miałbym do Was pytanie otóż jak wiadomo RU to anty androgen natomiast finasteryd,dutasteryd itp.to inhybitory 5AR

i tu moje pytanie dlaczego na jednych działają tylko antyandrogenny a inhibitory 5AR robią więcej szkody niż pożytku?i na odwrót?

I czy waszym zdaniem jeśli zacznę na krótki czas stosować flutamid w standardowym pojeżdzie i przykładowo by na mnie nie działał

to czy może się okazać że RU58841 wKB5 będzie na mnie działał i na odwrót?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No Panowie, i jak efekty? Ktoś może pochwalić się czymś wartym uwagi? A może komuś Ru pogorszyło sytuację?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...