free web hit counter Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ale najważniejsze że działa i to daje juz komfort psychiczne. Nie ważne kiedy, ważne że będzie progres.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mi caly lewy przod ostatnio jakos klapł, nie wiem co sie dzieje, jeszcze pol roku temu wlosy z przodu byly bardziej sztywne i pneły się ku gorze, teraz niedosc ze lewe zakole mam wieksze niz prawe to wogole ta strona gorzej sie prezentuje. Stosowalem jeszcze wcierke z adenozyny+argininy+keratyny hydrolizowanej. Na foto widac prawe zakole z lewej i lewe po prawej, roznica niestety jest.

 

Mam jeszcze pytanie do ludzi stosujących ru, jaką powierzchnie według was powinienem pokrywac stezeniem 5%. Do tej pory mozna powiedziec nie zagłebialem się zbytnio powyzej lini zakoli

zakola.thumb.jpg.a98b981dddbb495cb08dbd69dc279ef9.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

falban wydaje mi sie ze obszar w ktorym chcesz utrzymac mniej wiecej wlosy. Ja stosuje na cala glowe ale z powodu takiego ze mam przerzedzenia na calym obszarze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stosuje RU podobnie jak dert. Daje 1ml Loxonu wiec i 1ml RU (po 10 psikniec na obszar NW 5-6)


Aktualna kuracja:

zew:RU58841+ Loxon 5%, Polaris 11, Zoxin

wew: Biotyna, Witamina D + B12

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ru jest znany juz od przynajmniej 15 lat. Nie zastanawia Was, ze brak jest w internecie jakichkolwiek dlugoterminowych historii sukcesu? Pojawiaja sie posty sprzed 5 lat i starsze, ze ktos tam cos z tym probowal, ale nie ma juz pozniej nic o kontynuacji. Czyli jest realnie osiagalny tez juz od calkiem dawna. Jesli jest taki super, to powinny pojawiac sie wpisy o tresci - "stosuje Ru od 10 lat, wszystko jest OK, moj problem z wlosami nie istnieje".

 

Czesc z Was pisze, ze Ru nie powoduje systemowych efektow ubocznych, ale jednak sporo pojawia sie wpisow potwierdzajacych, ze skutki takie sie pojawialy. Trudno powiedziec, jak to wyglada to procentowo, ale mozna stwierdzic, ze to dosc powszechne zjawisko. Ru przenika do systemu i sieje tam jakies blizej nieokreslone spustoszenie.

 

Brak jest jakichkolwiek systematycznych badan o skutecznosci i skutkach ubocznych. Jesli takie badania jednak istnieja, to prosze - przytoczcie je tutaj. Leki i gospodarka hormonalna to delikatna sprawa. Skad mozecie wiedziec, co sie w Waszych organizmach bedzie dzialo na przestrzeni 5 - 10 - 15 lat stosowania tego g*wna i przenikania do systemu - nawet w sladowych ilosciach?

 

Wybaczcie ton tej wypowiedzi. Sam bardzo chcialbym, zeby istnial jakis dobry lek na lysienie. Ale jak czytam te wpisy o ciaglej walce o linie, o czubek glowy, o zmianach w terapii, o ubokach, to widac, ze po prostu sobie nie radzimy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ludzie stosują finasteryd i godzą się na poważne skutki uboczne... Co do RU nie słyszałem jeszcze żeby ktoś miał jakieś skutki uboczne poważniesze od wcześniej wymienionego leku. Jest kilka udokumentowanych przypadków, ale wiadomo że nie są to osoby z Polski, która była 10 lat w tyle za reszta świata jeśli chodzi o nowe kuracje, możesz takowe znaleźć na forach obcojęzycznych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie radzimy sobie, ale wciaz probujemy i sie staramy, zeby to zmienic a to juz polowa sukcesu. Nikt nie powiedzial, ze bedzie lekko a lysiene to cholerstwo niesamowite , w ktorym nic nie ma pewnego. Co do RU to jest znacznie bezpieczniejsze niz fin, po ktorym znajdziesz multum przypadkow, ze zrujnowalo tysiacom ludziom zycie w mniejszy badz wiekszy sposob a dzialanie RU podobne , dlatego nie widze, dlaczego nie mielibysmy stosowac cos nie do konca pewnego jezeli chodzi o dlugo terminowe dzialanie skutki uboczne niz te pewne po finie, ktore moga pokazac sie bardzo szybko i bardzo negatywnie wplynac na nasze zycie...

Podsumowujac to dopoki nie bedzie pewnego leku a raczej za szybko nie bedzie, jezeli w ogole, to musimy probowac dzialajace sposoby i wybierac te najmniej wplywajace na nasz organizm w negatywny sposob.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ziom1990 - gdzie te udokumentowane przypadki dlugoterminowego pozytywnego dzialania Ru? Anglojezyczne fora, strony i opracowania tez przeszukiwalem.

 

Znalazlem na przyklad to:

 

http://www.hairlosshelp.net/forums/mess ... TMP=Linear

 

Interesujaca dyskusja, raczej nastrajajaca pesymistycznie.

 

Skad moje generalnie pesymistyczne nastawienie? Pisalem pare dni temu post o finasterydzie - "Finasteryd - wielkosc dawki, stosowanie miejscowe, uboki". W skrocie - tematem lysienia interesowalem sie kilkanascie lat temu. Odkrylem wtedy minoxa i fin. Skutki na wlosy bardzo dobre. Ale chce zrezygnowac z fin, bo odkrylem, ze bez niego mam duzo lepsze samopoczucie, potencje i libido. Wszedlem na fora teraz, po tych kilkunastu latach - i co widze - ZERO PROGRESU. Nie pojawily sie ZADNE nowe terapie. Ta sama gadka, te same leki, te same fakty i mity. Za 2 nowe preparaty o praktycznie nieznanych skutkach (akurat o Ru juz wtedy slyszalem - kilkanascie lat temu). Nie wiem, dlaczego tak sie dzieje, dlaczego nie ma rozwoju, ale takie sa fakty. Czy wiodacy potentaci blokuja nowe pomysly? A moze lysienie to zbyt trudny temat w stosunku do dzisiejszej wiedzy? Co jest - wszyscy tacy chetni na finasteryd, ze nie ma rynku na zewnetrzne, niesystemowe blokery, zeby cos solidnie przebadac i wprowadzic do sprzedazy? A moze lysienie to nie jest wcale taki wazny problem i kwalifikuje sie bardziej do psychiatry niz do dermatologa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na założyciela tematu - Science (który ma rózne wywody, mało kiedy słuszne to nie wiem co o tym myśleć) Czytając ten wątek od razu natomiast rzuciło mi się w oczy wklejone badanie przez jednego z aktywnych użytkowników forum:

 

This is an exert from pg 16, Drug News Vol 13 No 13

29 March 2004

 

PSK 3841

 

ProSkelia partnering opportunity, Worldwide

 

Partners are sought by ProSkelia for the

development of PSK 3841, Neil Brown,

Vice President of Licensing and

Acquisitions at ProSkelia, announced

during a presentation at BioSquare

2004.

 

PSK 3841, a nonsteroidal

antiandrogen, has completed phase IIa

trials for the treatment of androgenetic

alopecia and a clinical proof-of-concept

study to reduce sebum flow and

secretion in patients with acne. Six

months of treatment with PSK 3481

demonstrated equivalent or better net

hair growth compared with finasteride.

 

Najlepszymi przykładami długoterminowego używania RU z sukcesem są: el-duterino (przeczytaj jego wątki), irishpride86(który po każdym odstawieniu notował pogorszenie + finasteryd na niego nie działał) i jonathan(z prywatnego forum - nie wiem czy udziela się również na publicznych, bo sam bardzo rzadko na takich już jestem). Jest ich więcej ale nie pamiętam nazw loginów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

irishpride86 nie stosuje Ru dlugo, a poza tym - nie osiagnal sukcesu w walce z lysieniem, ale ciagle walczy i zmienia preparaty. jonathan - nie znalazlem takiego uzytkownika. el-duterino - przeszedl z dut na Ru 4 lata temu. Wyglada na to, ze efekty sie utrzymuja. Ale to tez trudno powiedziec cos konkretnego. Zdjec porownawczych nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

irishpride stosuje RU, pisał wielokrotnie ze odstawia, później wracał a teraz również w sygnaturce zauważyłem że dodał 150mg RU od Kanea

 

Ale tak czy siak leki eksperymentalne są już głównie używane na forach prywatnych, bo na publicznych są takie pomysły szybko linczowane na rzecz finsaterydu i minoxidilu. Ale sam jestem świetnym przykładem że RU >> finasteryd + brak jakichkolwiek efektów ubocznych, ale to prawda co napisałeś że nie wiem co będzie w perspektywie 10-15lat, ale jedno wiem napewno że gdybym go nie stosował to w przeciągu nie 10-15 lat ale w ciągu 1-2 bym wyłysiał do NW6. Drugą osobą na naszym forum jest fighter, który stosuje już RU rok czasu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście raczej zrezygnuję z Ru bo sam nic nie daje a może nawet pogorszył sytuację bo zakola coraz rzadsze. Zastanawiam się tylko co zostalo poza Ru. Fin odpada, CB odpada bo stosuję Sabę. Spiro niby można kupić ale z wypełniaczami więc też odpada. Chyba pozostaje OC choć ponoć nie do końca bezpieczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja osobiście raczej zrezygnuję z Ru bo sam nic nie daje a może nawet pogorszył sytuację bo zakola coraz rzadsze. Chyba pozostaje OC choć ponoć nie do końca bezpieczny.

Mam dokładnie takie same odczucie odnośnie RU ,co do OC to nie wiem skąd takie przekonanie ze jest nie do końca bezpieczny.Powiem wiecej jest bardzo bezpieczny(testowany na ponad 800 ludziach w doustnych duzo wiekszych dawkach-doskonały profil bezpieczenstwa).Z naukowego punktu widzenia 100kroć bezpieczniejszy niz np .RU.Strasznie mnie to dziwi i jednocześnie martwi-RU jest znane od ponad 10 lat ,są duzo lepsze i bezpieczniejsze blokery receptorów androgenowych nowej generacji,jakos nikogo to nie interesuje .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja osobiście raczej zrezygnuję z Ru bo sam nic nie daje a może nawet pogorszył sytuację bo zakola coraz rzadsze. Zastanawiam się tylko co zostalo poza Ru. Fin odpada, CB odpada bo stosuję Sabę. Spiro niby można kupić ale z wypełniaczami więc też odpada. Chyba pozostaje OC choć ponoć nie do końca bezpieczny.

 

Dlaczego niby CB odpada, bo stosujesz sabe??


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Saba działa antyzapalnie podobnie jak cb a nawet mocniej więc raczej nie ma sensu brać cb tym bardziej że razem z fighterem nie raportowaliście o widocznych pewnych efektach. Jeżeli środek działa to widać po stanie włosów (pogrubiają się), poza tym wystarczy popciągnąć i wszystko jasne. Ja tak miałem po sabie, a jeszcze wcześniej po ASC. Jeżeli tak masz po CB to znaczy że działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie do konca jest tak jak piszesz. Saba dziala antyzapalnie- zgadza sie, ale skad wiesz, ze mocniej od CB? Po drugie saba dziala tylko zapalnie a CB jeszcze blokujaco i stymulujaco:) Liczylem sie z tym, ze w kremie moze nie podzialac, bo dzialal tylko na 2-3 osoby, jednak musialem sprobowac Nie daje mu jednak za wygrana i tym razem bede stosowal w standardowym pojezdzie i po 3-4 miesiacach zdam relacje co do jego dzialania lub niedzialania.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jan-xx miałem takie same odczucia jak Ty, wkrecajac sie w temat po 1,5 roku przerwy - to jednak sporo mniej od Ciebie. Jednak zawzialem sie, i zauwazylem, iż mimo wszystko wymyslono nowe preparaty, jak chociazby AHK-Cu, ASC-J9, czy nawet Saba Gel (ktory dziala na mnie dobrze).

Zreszta nie bede offtopował, bo pozniej powstaja biblie w tematach po 30stron i nikomu nie chce sie tego czytac, co prowadzi do powielania sie pytan

 

Wracajac do RU 58841, rzeczywiscie przewaliłem chyba całe lysienie.info na ten temat i tam ladowali to juz od 2004r. Wiekszosc narzekalo na poszarpana linie :/ Troche mnie to niepokoi, jednakże w tamtych latach stosowano inne, niewatpliwie gorsze pojazdy do RU. Na pewno wiecej na ten temat moglby napisać majette, ktory jesli dobrze zauwazylem, juz wtedy postował na temat RU.

Wyczytałem nawet opinie, że chińczycy sprzedawali RU jako środek do uprawy roślin ? [WTF? ]

Co do "pojazdów" RU, to właśnie z nimi wiąże optymizm, że jednak ten środek niesie nadzieje. Jeśli po tylu latach, o RU w K&B przebijaja sie pozytywne opinie, to może coś w tym jest.


Aktualna kuracja:

zew:RU58841+ Loxon 5%, Polaris 11, Zoxin

wew: Biotyna, Witamina D + B12

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stosuje 3 miesiące Ru od kane w stężeniach 3% - 4% w pojezdzie alk ppg i musze powiedzieć że działa .

Włosy stały się ciemniejsze, grubsze, na czubku też jakby prześwity mniejsze.Patrząc na ceny Ru z thekaneshop, kupując grupowo cena miesiecznego stosowania Ru wychodzi około 50 - 60 zł .Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MACIEK ile mg uzywasz?

 

Ja używam ok 50mg (miesięczna kuracja kosztuje mnie coś ponad 100zł) i też świetne efekty zacząłem widzieć dopiero (albo lub) po 4-5 miesiącach, głównie pogrubienie na przodzie i zmniejszenie prześwitów na czubku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednorazowo około 40 mg.

Tego Ru od Ciebie jeszcze nie stosowałem, ale skoro od kane działa i jest tanie to myśle, że nastepnym razem bede sie starał zamowic wlasnie od niego.

Ps widziałem u niego produkt od Ciebie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obecne zamówienie grupowe było właśnie od Kane'a

 

Tak są moje bazy żelowe, kilka osób zza granicy się pytało czy mogą kupić, a je nie mogłem im osobiście wysłać wiec dogadałem się z Kanem i zgodził się dodać do sklepu, niestety nie za darmo, ale liczyłem się z tym że będzie chciał prowizje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mała aktualizacja mojego stanu an głowie po powrocie do RU i kompletnej kuracji:

stopaga.thumb.jpg.3e12edf4647985a0a6a9840eea926c3e.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widać, że po 7wk zaczynają wyrastać pojedyńcze, czarne włoski w okolicach zakoli. Osiągnąłes to po minoxie sulfate ? Zdawaj relacje czy rosną zdrowe

Nie wiem czy to kwestia zdjęcia, ale wydaję się, że po 4wk sytuacja była jeszcze gorsza niż przed rozpoczęciem. Zgadza się ? Pytam, bo np. u siebie rowniez zauwazylem wzmożone wypadanie po 4 tygodniach, ktore obecnie jednak się uspokoiło.


Aktualna kuracja:

zew:RU58841+ Loxon 5%, Polaris 11, Zoxin

wew: Biotyna, Witamina D + B12

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Widać, że po 7wk zaczynają wyrastać pojedyńcze, czarne włoski w okolicach zakoli. Osiągnąłes to po minoxie sulfate ? Zdawaj relacje czy rosną zdrowe

Nie wiem czy to kwestia zdjęcia, ale wydaję się, że po 4wk sytuacja była jeszcze gorsza niż przed rozpoczęciem. Zgadza się ? Pytam, bo np. u siebie rowniez zauwazylem wzmożone wypadanie po 4 tygodniach, ktore obecnie jednak się uspokoiło.

 

Osiągnąłem to kompleksową kuracja, żaden pojedynczy składnik by w taki tempie nie dawał rezultatów, co innego ich zestawienie. Co do minoxa sulfate to reaguję na niego w przeciwieństwie do minoksa, jestem na 90% pewny że mam jakieś problemy z metabolizowaniem zwykłego minoksa dlatego też dopiero jego aktywna forma na mnie działa

 

co do 4wk to przechodziłem wtedy linienie i miałem problemy z podrażnieniami, dlatego też można zauważyć zaczerwienienia na 1szych 2ch zdjęciach (zacząłem używać EMU oil dopiero od ok 4 tygodnia)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...