free web hit counter Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

co to jest jeden miesiąc? Poczekaj 4-6 miesięcy i wtedy dopiero będziesz mógł stwierdzić rzeczywistą różnicę bo mniej więcej po tym czasie pojawiają się efekty po RU

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaką specyfikę stosowania ma ru? Stosujemy go ok pół roku do uzyskania pożądanego efektu, czy ta kuracja względnie nigdy się nie kończy tj w celu utrzymania skutków nadal musimy stosować ru. Hormony oddziałują na organizm nieprzerwanie więc jak to jest ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jeśli chodzi o symulatory, jak sprawa wygląda? Co wyrośnie mi na głowie top moje, czy "dla podtrzymania efektu" musimy stosować dłużej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba zależy jakie te włosy wyrosną. czy pełnowartościowe, czy vellus hair (cienkie, bez barwnika). Jak pełnowartościowe to wystraczy sam bloker, ale sam nie wiem, niech inni się wypowiedzą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli wyrosną Ci włosy z których będziesz zadowolony to dla podtrzymania efektu wystarczy raczej tylko bloker np. RU

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeśli wyrosną Ci włosy z których będziesz zadowolony to dla podtrzymania efektu wystarczy raczej tylko bloker np. RU

 

Niedokładnie tak jest. Wiele się mówi o tym że jak żegnasz się z minoksem to i z włosami na nim wyhodowanymi.

Poza tym nie zaśmiecajmy tematu o Ru czymś innym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niech bedzie te 4 miesiace, ale jezeli dawka bedzie za mala to wydaje mi sie ze nawet po roku nic nie wyrosnie. dlatego pytam orientacyjnie jakie stezenie mg na ml wy stosujecie. bo gosc z youtuba mowi ze 50 - 150 mg na ml/ chyba ze zle go zrozumialem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po przeczytaniu calego watku napisze pare rzeczy ktore wywnioskowalem dotyczace rozrabiania i przetrzymywania Ru. Wiem ze pare osob tak jak ja pierwszy raz zaczyna stosowac Ru ktore dostalismy w ostatnim czasie z zamowienia od zioma1990. Jezeli napisze cos zle bardzo prosze o poprawke.

Otoz tak Ru mozna przetrzywyac (proszek nierozrobiony) nawet do 2 lat w zamrazarce. Ru rozrobione w KB5 mozna przetrzymywac do 6 miesiecy. Koniecznie w szklanych pojemnikach. Rozrabianie Ru. Jezeli chcemy uzyskac np. 3% Ru to bierzemy 3g proszku Ru oraz 97g pojazdy.Mieszamy dokladnie i mamy gotowy srodek. Cala reszta analogicznie. Z tego co wyczytalem to najlepszym dawkowaniem jest 1ml 5% Ru na dzien. Aczkolwiek byl tez przypadek ze pomagalo 0,5 ml 5% Ru dziennie. Jak wszyscy wiemy kazdy reaguje inaczej oraz ma bardziej lub mniej rozlegle lysienie. Teoretycznie na koronie glowy powinna pomoc slabsza dawka. Najmniejsze wskazane stezenie Ru to 2% a najwieksze 5%. Dodatkowo znalazem informacje ze Ru warto stosowac rowniez z finem gdyz : cyt. ziom1990 : Oba preparaty mają zupełnie inne zasady działania. Finasteryd blokuje 5AR typu II, natomiast RU blokuje receptory w miejscu stosowania i nie pozwala wiązać się z testosteronem i jego metabolitami. Zastosowanie obydwu na pewno da lepsze rezultaty.

 

Na koniec mam pytanie czy jest ktos z Wroclawia i bylby w stanie pomoc mi w odwazeniu tego Ru gdyz nei posiadam tak dokladnej wagi. Pozdrawiam i prosze o poprawki jezeli cos zle napisalem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wnioski bardzo dobrze wyciągnięte np. ja bardzo dobrze reagowałem dopiero od ok 40mg dziennie czyli 1 ml 5% roztworu

 

Co do wagi to : na allegro takie kosztują ok 20zl

 

0,01 / 100g

0,01 / 200g

waga.jpg.bffe209364e8fd7c6992dc97442f86c1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opiszę wam sytuacje do której się doprowadziłem:

 

Jakiś czas temu 3-4 miesiące stosowałem RU + SABA gel ze świetnym efektem (całkowite zatrzymanie postępu łysienia + początek poprawy jakość włosów, tzn robiły się coraz grubsze, nawet te zmianituryzowane) i niestety jak ktoś widzi że jest dobrze to zaczyna odpuszczać albo chciec więcej więc i ze mną było podobnie, zacząłem eksperymentować bo się napaliłem na szybkie efekty, z czasem odstawiłem i RU i saba z myślą że przecież się nie pogorszy, w tym czasie zmieniałem kuracje wiele razy. Ale okazało się inaczej ;/ w 3 miesiące z dobrego nw2 na przodzie zrobiło mi się słabe nw3-4. Tył oraz czubek które były praktycznie nie naruszone przerzedził się masakrycznie, widać bardzo dobrze zarys NW6 i nie mam już nawet jak tego zakryć, czubek bardzo przerzedzony rzuca się w oczy z daleka więc zawaliłem na całej lini

 

Jednym słowem RU działa bardzo dobrze, zwłaszcza w połączeniu ze środkiem przeciwzapalnym, bo sam w sobie jedynie blokuje androgeny. Postanowiłem wrócić do tego co na mnie działało najlepiej i od wczoraj zacząłem spowrotem RU + SABA gel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ziom, z tego co kojarzę to stosowałeś ru 5%. Czyli najwyższe stężenie. Ile w takim razie wynosiła Ciebie kuracja razem z żelem SABA?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RU stosowałem 5-6 miesięcy a SABA około miesiąca ale efekty w połączeniu były mega. Tak jakby Saba podbostowała RU.

 

Stosowałem i stosuje dalej 1ml 5% czyli ok 40-45mg dziennie, jest to jak dla mnie optymalna dawka, przy 20mg dziennie nie miałem efektów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm zawsze prubuje się zamykać z kuracja do max 200zł miesiecznie. Od jakiegoś czasu już nie licze żeby sie nie stresować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko ja mam wrażenie, że rozpoczęcie tej żonglerki z różnymi środkami, eksperymentalnymi i nie, uzależnia włosy i w przypadku odstawienia albo znaczących zmian w kuracji włosy lecą o wiele szybciej niż gdyby pozostawić łysienie swojemu naturalnemu biegowi? Polecieć z NW2 na NW4 w kilka miesięcy to raczej nie jest normalne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

myślę że po prostu NW2 te środki mi zachowywały gdy stosowałem je jak powinienem, gdy odstawiłem poleciałem własnie w kierunku stanu który miałbym gdybym zostawił włosy naturalnej degradacji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...