free web hit counter Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Mam parę pytań.

 

1.Czy gotowe Ru przetrzymywać można w plastikowych butelkach, czy muszą być szklane?

2.Jaką powinno mieć Ru konsystencję jako proszek. Tzn. jak bardzo ma być sypki, czy jest jednolicie sypki?

3.Dla pewności podajcie proporcję z jaka się miesza alkohol z PG.

4.Dlaczego nie używa się wody w mieszance?

 

z góry dziękuje za odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam parę pytań.

 

1.Czy gotowe Ru przetrzymywać można w plastikowych butelkach, czy muszą być szklane?

2.Jaką powinno mieć Ru konsystencję jako proszek. Tzn. jak bardzo ma być sypki, czy jest jednolicie sypki?

3.Dla pewności podajcie proporcję z jaka się miesza alkohol z PG.

4.Dlaczego nie używa się wody w mieszance?

 

z góry dziękuje za odpowiedzi

 

 

ad.1

w szklanych, alkoholu nie powinno ise w plastiku przetrzymywać, bo zachodzą niechciane reakcje

 

ad.2

sypki biały proszek

 

ad3.

70eth + 30PG lub 50eth + 50PG

 

ad4.

woda wytrąca RU (widać wtedy jakby fusy pływające w roztworze, oraz po nałożeniu pozostaje biały osad na włosach), musiałbyś wtedy użyć jakiegoś sublizatora pozwalającego rozpuszczać substancje nierozpuszczalne w wodzie oraz jakiś stabilizator mieszanki. Na takich własnie substancjach opiera się KB solution, dlatego jest w nim trochę wody

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
stosuję od dłuższego czasu mega kurację /patrz w podpisie/ ale od czasu dostępności za pośrednictwem zioma /nie pamietam chyba ok. 2 miesiące/zacząłem stosować 0,5ml 5% RU raz dziennie,tego mi chyba brakowało,mocnego blokera w kuracji, ponieważ moja góra ruszyła z kopyta, z tygodnia na tydzień widze zagęszczenie góry/ nie objętej przeszczepem/ wcześniej tylko utrzymywałem praktycznie to co było,ew. włosy były pogrubione i pociemnione, być może nie trzeba u mnie dawki przynajmniej na poczatku 1ml 5% roztworu , 0,5ml spokojnie starcza, o dziwo właśnie spodziewałem się tylko zatrzymania ,a niespodzianką jest dla mnie odrost

nie wiem dokładnie czy to efekt tylko ru,czy tez dodania do kremu adonezyny,kinetyny, eclipte, ale jedno jest pewne , pojawił się efekt stopniowego zagęszczania

zaobserwowałem jeden efekt uboczny po stosowaniu Ru , ale przeminął po miesiącu stosowania ,mianowicie po aplikacji na wieczór rano senność,cięzko się dobudzić , ale w moim przypadku jest to na plus bo miałem kłopoty ze snem wcześniej

 

Ru masz made in China czy USA?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

ad.1

w szklanych, alkoholu nie powinno ise w plastiku przetrzymywać, bo zachodzą niechciane reakcje

 

 

Czy same wymieszanie KB i Ru w plastikowym naczyniu może spowodować takie reakcje ? Przechowywanie już w naczyniu szklanym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy takie reakcje zachodzą od razu, poszukaj w necie. Ja wszystko mieszam w szklanych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A mieszasz mixerem czy taką pałeczką boro-krzemnową ...

 

KB5 nie trzeba w ogóle mieszać bo wystarczy wstrząsnąć i się wszystko ładnie rozpuszcza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trochę się pogubiłem z tym dawkowaniem RU. kilka stron wcześniej ziom pisał że 20 mg to za mało, że powinno się używać około 40. natomiast na forum hairlosshelp jest już mowa o 100 mg, dopiero niby taka ilość substancji czynnej zaczyna przynosić efekty (tak twierdzi el_duterino, ale inni też), choć jak wiadomo każdy ma inną wrażliwość. sam stosuję ok 50mg, i myślę o zwiększeniu dawki, choć teraz po tym co pisał ziom mam już dylemat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
trochę się pogubiłem z tym dawkowaniem RU. kilka stron wcześniej ziom pisał że 20 mg to za mało, że powinno się używać około 40. natomiast na forum hairlosshelp jest już mowa o 100 mg, dopiero niby taka ilość substancji czynnej zaczyna przynosić efekty (tak twierdzi el_duterino, ale inni też), choć jak wiadomo każdy ma inną wrażliwość. sam stosuję ok 50mg, i myślę o zwiększeniu dawki, choć teraz po tym co pisał ziom mam już dylemat.

 

Na każdego będzie działała inna dawka, oraz jest to też napewno związane z pojazdem. El-dut używa standardowego, nie wiemy jak przebiega proces dostarczania leku wgłąb skóry, ile trwa i jaka część leku się ulatnia (bo jednak stabilność RU w takim pojeździe nie była zbadana). Według moich doświadczeń z RU 40-50mg jest dawką optymalną dla podtrzymania włosów i minimalizacji efektów ubocznych, Enden jeden z guru zachodnich forów, również używa 1ml RU 5% w KB solution i dodatkowo przyjmuje leki zwiększające poziom testosteronu i aktywność 5AR (problemy po stosowaniu propeci) i utrzymuje jeden stan na głowie. Wiadomo większe dawki powinny dać lepsze efekty, ale wiąże się też to z większym ryzykiem skutków ubocznych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A jakie są skutki uboczne RU? To samo co przy finasterydzie?

 

Teoretycznie powinny być podobne, ale przy RU bardzo rzadko występują. Trzeba mieć pecha żeby na kogoś tak podziałał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety ostatnio pojawilo sie linienie ,5-10 wlosow dziennie


moja kuracja: mezoterapia igłowa 1x tyg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5-10 włosów to więcej leci zapewne niełysiejącym, przy finie mi wypadało z 20 xD Teraz to jest tak jakbym nic nie stosował a mam trochę tego wszystkiego, włosów leci spokojnie 100 patrząc na nie podczas czesania czy podczas mycia głowy, a jak jest w ciągu dnia itd ciężko ocenić czy tam policzyć;p


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Majette

Mi przy czesaniu codzinnie wychodzi 30 włosów a wtedy kiedy nie było nadmiernego wypadania to tak 10 włosów to była norma.

Mam pytanie:jak przyszło mi przesyłka z RU w maju to nie było mnie w domu i nikt nie wiedział, że trzeba od razu to włożyc do zamrażarki. Czy jeśli RU leżało sobie nieotwarte pewnie ok 12 godzin albo nawet całej doby ale na szafce i świeciło wtedy mocno słońce to czy jest do wyrzucenia????

DZięki mojej nieostrożności boję się, że teraz to 5 gram RU nie nadaje się do niczego...Jak myslicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Majette

Mi przy czesaniu codzinnie wychodzi 30 włosów a wtedy kiedy nie było nadmiernego wypadania to tak 10 włosów to była norma.

Mam pytanie:jak przyszło mi przesyłka z RU w maju to nie było mnie w domu i nikt nie wiedział, że trzeba od razu to włożyc do zamrażarki. Czy jeśli RU leżało sobie nieotwarte pewnie ok 12 godzin albo nawet całej doby ale na szafce i świeciło wtedy mocno słońce to czy jest do wyrzucenia????

DZięki mojej nieostrożności boję się, że teraz to 5 gram RU nie nadaje się do niczego...Jak myslicie?

 

powinno być ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy stosując Ru też macie efekt znieczulenia skóry w miejscu aplikowania? Tak jakby nie czuć dobrze czy skórę dotyka coś mokrego albo zimnego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wszyscy linieją! Może taki okres?

 

Na stoplysieniu.pl czytałem, że okres największego wypadania włosów to sierpień/wrzesień. Wtedy najmniej mieszków włosowych jest w fazie anagenu.

 

 

Jak czytam, że wam wypada 10 czy 30 włosów, to wam zazdroszczę . Mi obecnie wypada przynajmniej 200, a myślę że nawet więcej. Podczas mycia ok 100 i w ciągu dnia przynajmniej drugie tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi też teraz w pyte wypada, ale to raczej linienie, bo poza ciut rzadszymi zakolami to nie widzę pogorszenia stanu ilościowego, a linienie mam na całym obszarze NW6. Trwa to już z 3tyg.

 

Dodam, że moja suczka też ma linienie od około 3 tyg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...