free web hit counter Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Mam takie może i głupie pytanie, ale: co jeśli zrobi się przeszczep na obszarze powiedzmy NW2 - NW3 i do tego będzie się stosowało RU? Co jeśli uda się oprócz zahamowania coś przywrócić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Nie uda się. Jak zrobisz przeszczep to już wykluczasz możliwość odrostu w tym miejscu - po prostu poświęcasz stare, zminiaturyzowane mieszki, które rosły tam wcześniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co myślicie o takim sposobie aplikacji ru? Czy lepiej używać kroplomierza 1 ml z minoxidilu?

Jak Wy aplikujecie substancje, małymi kropkami na całej skórze głowy i rozcieracie czy hmmm? Ponoc czytałem, że ru ma działanie np 1 cm czy 2 cm wokół miejsca gdzie się nakropliło...

 

Na obszar NW5 jaka ilość wg was jest rozsądna?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do osób stosujących Ru głównie na przód,pytam ponieważ w moim przypadku

Ru postrzępiło linię włosów(NW2) głównie tzw"podkowę"pomiędzy zakolami.

Może brakuję jakiegoś środka w mojej kuracji?Czekam na sugestię.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RU nic nie postrzępiło , tylko łysienie nadal postępuje . Byc może warto zastosować np. mezo z IGF tak jak w kuracji Majjete, aby wspomóc działanie RU .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest jakiś sposób, by sprawdzwić czy Ru działa systemowo i w jakim stopniu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy jest jakiś sposób, by sprawdzwić czy Ru działa systemowo i w jakim stopniu?

 

okresowe badania hormonalne. Ale trzeba to robić systematycznie i mieć punkt odniesienia przed rozpoczęciem kuracji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie , nie powinno się tego robić . Poza tym samo RU działa jak żel do włosów, więc warto skorzystać z tej możliwości .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak rozumiem RU powinno nakladać się rano, a co jeśli po południu mam trening, na którym się obficie poce. RU się jakoś wchłania czy trzeba go ponownie nakładac, np 2 razy dziennie zeby caly czas był na głowie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz treningi codziennie to stosowanie RU rano jest bez sensu . Stosuj na noc .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a nie możesz nałożyć po treningu, na umytą skórę głowy?

 

ew. jw. nakładaj na noc lub wieczorem innego wyjścia nie widzę.

 

Zasada jest taka że po nałożeniu nie powinno się doprowadzić do spocenia skóry głowy, bo cała powłoka spłynie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie odpowiedziliście mi na pytanie, czyli RU musi być cały czas nienaruszone na głowie aż do następnej aplikacji ? Ciężko będzie to jakoś ogarnąć, bo do tego czasami mam jeszcze siłkę rano. Nie można nakładać RU częsciej niż raz dziennie, np rano po myciu głowy, a pózniej wieczorem po treningu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RU w kb jest płynne i pachnie alkoholem? Bo ktoś tutaj pisał, że można tym modelować włosy jak żelem...

W ogóle co jest składnikiem KB solution?

 

Ktoś może napisać coś o tym schemacie, który podał użytkownik w tym poście?

https://www.baldtruthtalk.com/threads/1 ... sage-Guide

 

Chodzi mi o sposób rozprowadzania, jak Wy to robicie? 1 ml czy 2 ml na taki obszar?

 

Edit.

W temacie który podałem koleś pisze, że po umyciu głowy do 30 minut, bo potem robi się sebum na głowie i utrudnia wchłanianie? Więc jak to jest skoro ma być na łbie non stop to jakiś non sens, zwłaszcza jak teraz ciepło na dworze.

 

W nocy też można się pocić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Leitro87 - możesz nakładać ile razy chcesz, pod warunkiem , że stać Cie na to . Nie wiem czy zdajesz sobie sprawę z kosztów .

 

@adas - można modelować , ponieważ RU na głowie wyschnie i poklei włosy jak żel .

Po miesiącu stosowania RU , sebum nie będzie stanowić problemu , ponieważ RU wpływa na gruczoły łojowe i ogranicza łojotok .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak to jest z tą aplikacją Ru? Trzeba dokładnie na całą głowę, czy jednak Ru ma działanie też w pewnym promieniu od zaaplikowania?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że nie jest to tania zabawka, ale jestem osobą młodą mam niebawem 20 lat i póki co moje sytulacja jest dobra, dzięki temu że stosuje loxon włosy mam praktycznie na całych zakolach tylko niektóre z nich są mniej lub bardziej zminiaturyzowane (w opowiec swoją historie mam swój wątek). Stosując RU tylko na przednią część włosów wydaje mi się że nawet przy dwóch aplikacjach dziennie cena nie będzie jakaś masakryczna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na same zakola to co innego .

Na miniaturyzację RU za dużo nie pomoże , ale łysienie powinno zatrzymać .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem kilka historii nawet z tego forum i mieli odrosty po RU nawet gdy dawno w tym miejscu włosów nie mieli, a ja mam tylko że zminiaturyzowane. Czy sie myle i działa to jakoś inaczej ? W przyszłości pewnie będę chciał też stosować na większy obszar, ale chyba póki nie mam żadnych oznak łysienia na reszcie głowy to szkoda kasy. Tymbardziej jak jestem świadomy łysienia i cały czas obserwuje czy coś sie nie dzieje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zastanawiam czy nie zamowic sobie zapasu, poprosze o ponowny dostęp do działu zam grupowe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@romek1 - lista chętnych na Ru jest już zamknięta .

 

@Leitro87 - nie wiem gdzie widziałeś te odrosty na samym RU na naszym forum . Ja takowych relacji nie widziałem .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o zakola to tam akurat Ru działa słabo - przynajmniej na mnie. Mocno zmniejsza wypadanie ale nie zatrzymuje, linia powolutku choć systematycznie się cofa. Za to na czubek i górę działa bardzo dobrze, wyrwać stamtąd coś jest równie ciężko jak z boku lub tyłu głowy. Może to kwestia skrócenia fryzury na lato ale mam wrażenie wrażenie że po kilku miesiącach zagęściło tam nieco czuprynę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...