free web hit counter Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

A co to za problem ? O 8.00 na siłkę , o 9.30 mycie głowy i nakładanie RU . Proste .

 

 

Też jakieś wyście, ale trzeba też wziąć pod uwagę, że ktoś pracuje, ma zajęcia itp od rana. Więc ciężko z tym. Albo może faktycznie używać na noc(tylko podobno nakładanie nocą, zwiększa absorpcje systemową, zgadza się??), lub nakładać np o godzinie 7, a na siłownie iść o godzinie 20. Co daje już 11h działania środka. ??

 

wszystko zależy od tego jakie inne substancje stosujesz. Sprawdz w dziale artykuły przykładową rozpiskę kuracji. Im dłużej trzymasz tym lepiej, ale wiadomo nie można życia podporządkowywać pod kurację, wręcz powinno być odwrotnie

.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nakładam zawsze w południe/wieczór i działa na mnie dobrze. Po 2 miesięcznej przerwie od RU jak tylko zacząłem stosować to po krótkim czasie zauważyłem odrosty, które teraz zmieniły się w czarne 1,5cm włosy. Jestem zatem przekonany o skuteczności RU, nawet jak na 8h się pozostawi. Stosuję 1,5ml na 2 zakola i sam czubek (wielu by pewnie twierdziło, że mało, ale efekty mówią same za siebie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale nie wiem co tu śmiesznego To żaden sarkazm, mówię jak jest Jakbym miał dobry aparat to bym mógł to dokumentować. W wieku 19 lat mialem widoczna lysine, a w wieku 22 czubek zarosniety i zakola w zadowalającej formie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja używam RU od miesiąca regularnie i lecą włosy, już mie to wkurwia, bo widzę jak było rok temu (dokładnie 13 miesięcy temu zaczęły mi się sypać włosy, a już wtedy miałem lekkie zakola). Coś mi się wydaje, że odziedziczyłem agresywną formę łysienia z jakiegoś kyzna pradzadka, któego nigdy nie widziałem nawet na zdjęciu, bo opróćz Dziadka ze strpny Ojca, który miał wianuszek (ale zaczął ponoć łysieć po 50) to nie ma takie przykładu. Żeby jeszcze się wyżalić, to dodam, że mój Kuzyn lat 32 ma totalnie łysego Dziadka ze strony Matki i ze strony Ojca (mój Dziadek także) a ma linie włosów jak miał mając lat 12... Frustracja. Niestety czytałem i wdziałem przypadki, że cała rodzina ma full włosy, a jeden szczęśliwiec... EHHH.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

0.5g Ru na 10ml KB co daje wedlug moich obliczen ~5% dawka 0.5ml na sama grzywke i zakola przy bardzo krotkich wlosach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

-Kane'a jest pośrednikiem, nie mam pojęcia gdzie jest lab, z którego kupuje i wątpię żeby komukolwiek to powiedział, gdyż w końcu jest to jego źródłem dochodu

W dokumentach które mi przyszły (jak robiłem zamówienie solo) było to kouting china.

 

Jest też wzmianka na stronie:

http://www.thekaneshop.com/index.php/about-us

Welcome dear visitor,

 

its Kane Min from Kouting China.

 

As for this company we are specialized in custom production and the sales of fine chemicals. As for our quality and control its easy: our first priority is as always Quality comes at first place.

 

As for the chemicals we sell, we test always for purity and the correct structure. As for the technical researchers, feel free to check our HNMR,LCMS, HPLC reports we include on the product page.

 

_________________

 

Cena konkretna , jedyna wada to przesylka , ktora z wiadomych przyczyn moze i trwac z 2-3 miesiace..

Tak, przy zamówienie grupowym jest to nawet 2 miesiące. Przy zamówienie solo - max 1 miesiąc z tego co doświadczyłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5% jakby nie patrzył a nawet trochę mniej biorąc pod uwagę gęstość KB...


CB 2% 1ml ED + stemox

Dut E7D

Nizoral E4D

Biotyna 5mg/d

Magnez 400mg/d

MSM 5g/d

wit C 10g/d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ziom to przecież tyle samo co rozsyłałeś przy opóźnieniu zamówienia i to 5%...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ziom to przecież tyle samo co rozsyłałeś przy opóźnieniu zamówienia i to 5%...

 

o kurczę przepraszam! Przeczytałem że w 50ml, sorry mój błąd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. W jaki sposób używać RU 58841? Czy tak jak jest tutaj opisane będzie dobrze?:

For example, to prepare a 5 milliliter solution, weigh out 250 milligrams of RU58841. Put it into the bottle. Add 3.5 milliliters of pure alcohol (you can get it in a pharmacie at 96% or more) and 1.5 milliliters of polyethylene glycol and gently swirl until it dissolves to form a clear solution.

 

http://www.ru58841.net/how-to-use/

 

2. Ponieważ się na tym nie znam, to być może w mojej sytuacji lepiej byłoby kupić gotowy produkt, który będzie już w sobie zawierał te składniki (RU58841, alkohol oraz glikol polietylenowy). Czy możecie coś konkretnego polecić? Nie wiem, może coś takiego jak sprzedają tutaj?:

 

http://ru-solutions.com/

 

3. Na ile wystarczy 1 gram RU?

 

4. Czy RU lepiej używać samemu, czy też lepiej połączyć np. z Minoxidilem?

Pytam, ponieważ używam rano i wieczorem Minoxidilu, a około 14:00 Nizoral (we wtorki, czwartki i soboty) lub olejek jojoba+olejek z rozmarynu (w poniedziałki, środy i piątki). Mógłbym oczywiście zrezygnować z tych olejków i zamiast nich używać RU, ale z Nizoralu raczej nie zrezygnuje, więc pytanie o której mógłbym w te dni co używam Minoxidilu używać RU (o ile powinno się używać RU codziennie, a nie np. co drugi dzień)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ziom a możesz zamieścić dokumenty o strukturze i czystości od Kena sam nigdy ich nie widziałem więc jestem ciekawy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy ktoś z forum rozpuszcza Ru w negoenic jest człowiek zaufany który robi to z forum http://www.hairlosshelp.com o nicku el_dut i on rozpuszcza w połowie czyli w 3 ml (bo jedna buteleczka zawiera chyba 6 ml) 20-30 mg ru, czy ktoś na forum może cos powiedziec o takim połączniu ?

 

-- 21 gru 2014, 13:40 --

 

Definitely add Neogenic - this will thicken hair shafts better than ru alone

Not cheap but saving hair or saving money is your choice

 

Keep using foam once a day and Neo mixed to low amounts of ru in the evening and you've got yourself the best combo for longtime maintenance without sides

 

I use no more than 20 mg of ru a day and it works great

 

RU won't dissolve well in the regular Minox liquids because of the water - in Neo it dissolves in one second literally

 

to są słowa el_dut i jego historia leczenia łysienia:

 

FIN (1998 to 2004)

DUT (2004-2008)

DUT + Flutamide & Fluridil (2008)

DUT + RU (end 2008)

RU only (20mg to 400mg/day 2009-2011)

RU+Minox (2011- 2013)

 

At present:

-RU 20 mg/day (mixed to Neogenic)

-Neogenic (3ml)

-Minox foam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

według mnie szkoda kasy, ekonomiczniej wychodzi dodanie niewielkiej ilość etanolu w celu lepszego rozpuszczenia RU, jeśli ma się zamiar łączyć z minoxem/jego pochodnymi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...