free web hit counter Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktos stosując RU na koronę zauważył swedzenie? Od okolo 3 miesięcy stosuje rowniez na koronę i na poczatku bylo to delikatne swedzenie,ale zaczyna sie nasilac... Dziwne bo stosując na jezyk,zakola i przód to nie ma tego swedzenia.

Czyżby zaczęło mi sie tam rowniez lysienie czego nie widac i zachodzi jakas reakcja? Albo pg zawarte w kb powoduje swedzenie?


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Racja, choć to kwestia złożona. Ja nigdy nie odczułem żadnych interakcji, mimo to samoczynnie zrezygnowałem z ketokonazolu na rzecz PO.

@ziom, co to PO, bo ja nie w temacie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej mam pytanie. Miał ktoś takie jakby, delikatne mrowienie w jądrach??. Bo ja coś takiego u siebie obserwuję odkąd używam RU, przejdzie?? jest to coś o co trzeba się martwić.??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Czy jest jakiekolwiek prawdopodobieństwo, że RU może przyspieszyć/ wspomóc wypadanie włosów?


-------------------------------

Mój temat:Klik

 

Kuracja:

Nezyr: 0,5mg/dz (start 05.08.2016) zwiększone do 1mg

1 HT: 2407 graftów (front i zakola,2-3.06.2016, dwa dni zabiegu)

2 HT: 1002 grafty (12.01.2018 - poprawa lini prawego zakola i dogęszczenie przodu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może, podobnie jak finasteryd czy minox. Relacji użytkowników jest multum, zarówno na tym forum, jak i na obcojęzycznych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie. Czy jest jakiekolwiek prawdopodobieństwo, że RU może przyspieszyć/ wspomóc wypadanie włosów?

 

samo Ru nie przyspieszy postępu łysienia, jesli natomiast nie reagujesz na niego to dodatki w pojazdach: etanol/PG mogą podrażnić skórę co w konsekwencji może w jakimś stopniu wpłynąć na wypadanie.

 

-- 13 sty 2015, 22:02 --

 

Racja, choć to kwestia złożona. Ja nigdy nie odczułem żadnych interakcji, mimo to samoczynnie zrezygnowałem z ketokonazolu na rzecz PO.

@ziom, co to PO, bo ja nie w temacie

 

piroctone olamine ; )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pytanie właśnie o te dodatki - czemu one więc muszą być takie nieprzyjazne dla skóry?

czy nie ma jakichś łagodnych podjazdów dodatkowo dobrze działajacych na skórcę, z którymi RU byłoby kompatybilne?

 

ziom czy można wiedzieć czemu zrezygnowałeś z keto?

ja przyznam szczerze mam po szamponach z keto włosy trochę jak siano, inni też to widzę obserwują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
pytanie właśnie o te dodatki - czemu one więc muszą być takie nieprzyjazne dla skóry?

czy nie ma jakichś łagodnych podjazdów dodatkowo dobrze działajacych na skórcę, z którymi RU byłoby kompatybilne?

 

ziom czy można wiedzieć czemu zrezygnowałeś z keto?

ja przyznam szczerze mam po szamponach z keto włosy trochę jak siano, inni też to widzę obserwują.

 

Nie ma łagodnych pojazdów dla tego środka, w których zachowana jest odpowiednia stabilność substancji. Choć dla jego pochodnej RUM były przygotowane i przetestowane odpowiednie liposomy (z tym ze urządzenie do ich wytworzenia kosztuje ok. 60000usd o ile dobrze pamiętam).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

ziom czy można wiedzieć czemu zrezygnowałeś z keto?

ja przyznam szczerze mam po szamponach z keto włosy trochę jak siano, inni też to widzę obserwują.

U mnie, włosy są jak siano po Nizoralu,ale już po Zoxin Med nie.Za to teraz, zimą moja skóra stała się atopowa i Zoxin podrażnia ją, więc nie mogę go stosować zbyt często. Według badań, pirokton olaminy ma lepsze działanie grzybobójcze niż ketokonalol i może, dzięki swoim właściwościom antyseptyczno- łagodzącym, indukować wzrost włosów lepiej nież produkty z ketokonazolem.


Avodart 0,5 mg - co 3 dzień

Minox - 2 x dziennie

RU 2% - raz dziennie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy ktos stosując RU na koronę zauważył swedzenie? Od okolo 3 miesięcy stosuje rowniez na koronę i na poczatku bylo to delikatne swedzenie,ale zaczyna sie nasilac... Dziwne bo stosując na jezyk,zakola i przód to nie ma tego swedzenia.

Czyżby zaczęło mi sie tam rowniez lysienie czego nie widac i zachodzi jakas reakcja? Albo pg zawarte w kb powoduje swedzenie?

 

Również czuję swędzenie w okolicach korony, gdy na zakolach nic takiego nie ma miejsca. Tylko u mnie już włosy są tam lekko zminiaturysowane i jak narazie podczas polrocznego stosowania Ru-5% (2,5-3ml) dziennie, na fotkach widać ze nic się nie stabilizuje ani poprawia

 

 

Druga sprawa to czujecie na obszarze stosowaniu RU, że skóra w tym miejscu jest taka mniej wrazliwa na dotyk, coś jakby była cały czas na nie wiem pewnego rodzaju "znieczuleniu" za sprawą RU?

 

 

I trzecia, odczuwa ktoś jakies uboki na RU, zmniejszenie libido itp, bo tutaj zaciekawiło mnie zdanie el_duterino

http://www.hairlosshelp.com/forums/messageview.cfm?catid=10&threadid=82929&highlight_key=y&keyword1=alldaychemist


RU 100mg w KB

Minox foam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przewertowałem prawie cały temat i mam prośbę do użytkowników RU, aby potwierdzili, czy wszystko się zgadza:

 

- 5g RU na 95ml KB Solution (chcę oczywiście otrzymać 5% stężenie); wyczytałem, że RU wystarczy wsypać do KBS i wstrząsnąć - czy to info jest aktualne ?

- aplikacja raz dziennie (po prostu nakładam czy wcieram, bo na to pytanie nikt nie odpowiedział ?)

- 0,5-1,0ml na zakola i czubek głowy powinno spokojnie wystarczyć (czy KBS ma jakiś dozownik, czy trzeba się bawić strzykawką ?)

 

Przy powyższej dawce, RU powinno mi wystarczyć na okres od 3 do 6 miesięcy, racja ? Teraz pytanie zasadnicze, na które odpowiedzi nie znalazłem. Jestem jeszcze na fina - czy powinienem go odstawić w momencie rozpoczęcia kuracji RU, czy zrobić to po jakimś okresie (ziom pisał, że zaobserwował u siebie redukcję wypadania po 3 miesiącach, ale czy to oznacza, że RU zaczyna dopiero działać po tym okresie i należy do tego momentu brać fina ?).

 

Chciałbym dorzucić do tego jeszcze minoxa - czy Loxon wystarczy, czy do stosowania razem z RU polecilibyście coś innego ?

 

Z góry dzięki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5g RU na 95gr KB Solution - 5% stężenie

aplikacja raz dziennie, ja nakładam kroplomierzem który ma pojemność 1ml


CB 2% 1ml ED + stemox

Dut E7D

Nizoral E4D

Biotyna 5mg/d

Magnez 400mg/d

MSM 5g/d

wit C 10g/d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak wygląda kwestia odstawienia fina przy rozpoczęciu kuracji RU ? Zrobić to od razu, czy stosować obydwa środki przez np. 2-3 miesiące i dopiero wtedy odpuścić fina ?

 

Samo RU lepiej stosować rano czy wieczorem, a może nie ma to żadnego znaczenia ? Minox przynajmniej godzinę przed zastosowaniem RU - tutaj również info jest aktualne ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś może napisać jak to jest z tą żywotnościa RU w kb, bo w końcu nie wiem. Mieszam sobie co 2 tygodnie nowe 30 ml, a teraz na stronie o RU (która przekierowuje do anagenic) jest napisane, że można zrobić mieszankę na 6 miesięcy i jest ok. To już mi się wydaje ekstremalne, ale co z taką na 3 miesiące?

 

Druga sprawa, na forum ludzie piszą, że robiąc 100 ml 5% mieszanki powinniśmy dać 95 gram KB solution i 5 gram ru. Na w/w stronie jest napisane, że robiąc 50 ml mieszankę 5% powinno się 2,5 grama ru zmieszać w 50 ml kb solution - więc jak to w końcu robić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sugaar czy Ty przeczytałeś co spłodziłem? Przecież to są dwie różne metody i stężenie nie będzie takie samo nawet jeśli przyjąć, że 1 ml waży mniej niż 1 gram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie sugeruj się tym co kto pisze .

 

Dajesz 0,5 gr Ru na 9,5 gr KB i będzie dobrze . Większe stężenie nie jest potrzebne .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie trochę z innej beczki, ile trzeba zainwestować $ żeby móc wyprodukować RU?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ktoś może napisać jak to jest z tą żywotnościa RU w kb, bo w końcu nie wiem. Mieszam sobie co 2 tygodnie nowe 30 ml, a teraz na stronie o RU (która przekierowuje do anagenic) jest napisane, że można zrobić mieszankę na 6 miesięcy i jest ok. To już mi się wydaje ekstremalne, ale co z taką na 3 miesiące?

 

Druga sprawa, na forum ludzie piszą, że robiąc 100 ml 5% mieszanki powinniśmy dać 95 gram KB solution i 5 gram ru. Na w/w stronie jest napisane, że robiąc 50 ml mieszankę 5% powinno się 2,5 grama ru zmieszać w 50 ml kb solution - więc jak to w końcu robić?

 

Lepiej kierować się przelicznikiem wagowym (gramy), jest wtedy najłatwiej dopasować stężenie.

 

Choć uważam że nie będzie to miało jakiegoś bardzo zasadniczego znaczenia:

2,5g RU + 47,5g (53ml) KB sol = 5% stężenie RU

2,5g + 50ml (44,8g) KB sol = 5,6% stężenie RU

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej chyba strzykawką, bo jak widze te chińskie wagi to aż strach. Zamówię kolejną i znowu będą różnice rzędu 0,2 w zależności jak długo stoi, a przy mieszaniu 1,5 grama ru to już ma znaczenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, chcę zacząć stosować RU. Jestem mega świeżakiem w tych sprawach. Jakie są miesięczne koszty takiej kuracji? Używanie tego co 2 dni ma sens czy tylko używanie codzienne? Jak się to aplikuje itp? Proszę o jakieś info. Dzięki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko masz napisane. Skoro nie chce Ci się nawet poczytać to jest mi przykro.

Używać trzeba codziennie, miesięczny koszt to około 150-250 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wszystko masz napisane. Skoro nie chce Ci się nawet poczytać to jest mi przykro.

Używać trzeba codziennie, miesięczny koszt to około 150-250 zł.

 

Jak będzie otworzony sklep w Polsce to koszt 2 krotnie niższy przy minimalnej dawce 50mg ; )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, to mega drogi biznes jak na kieszeń studenta.

 

Wiem, że wszystko pewnie jest napisane, ale sam pewnie nie chciałbyś przeglądać ponad 60 stron, gdzie większość to informacje, których na razie nie potrzebuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...