free web hit counter Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Czy macie na ru okresowe wzmożone wypadania? Ja po stosowaniu jakieś 5 miesięcy miałem super sytuacje praktycznie kilka włosów podczas mycia, a teraz mam stan jak przed rozpoczęciem kuracji :/...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od jakiś kilku dni dzisaj to jakaś masakra. Jestem około 1,5 miesiąca na nowym ru ze sklepu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy macie na ru okresowe wzmożone wypadania? Ja po stosowaniu jakieś 5 miesięcy miałem super sytuacje praktycznie kilka włosów podczas mycia, a teraz mam stan jak przed rozpoczęciem kuracji :/...

 

Wlasnie cos takiego zauwazylem u mnie obecnie... Niestety od okolo 2 miesiecy zaczely mi zanikac wlosy z przodu i tak sie dzieje, nie chce przestac. Wlosy tez mi leca jak szalone dawno nie pamietam, zeby tak bylo. Linienie zapewne, ale watpie, zeby wlosy odrosly te co juz wypadly. Chyba najlepszym rozwiazaniem jest dodanie jakiegos drugiego blokera typu fin/dut i sprawdzenie co sie bedzie dziac.

P.S. uzywasz minoxa tez?


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie używam mibiksa, a dodawanie dodatkowego blokera jest bez sensu skoro ru działo na dobrą sprawę dobrze 2 miesiące (3 miechy się przyzwyczaiło i 2 miechy spokoju).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zwiększ dawkę o 10mg dziennie i obserwuj. Ciężko stwierdzić czym to było spowodowane zwłaszcza że sam twierdzisz że działało odpowiednio na Ciebie.

 

Doszły jakieś zmiany w życiu codziennym? większy stres, wiecej picia/ palenia, pogorszenie diety? Jest mnóstwo czynników które mają wpływ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro dwie osoby równocześnie na raz piszą, że coś nie tak, to nie napawa optymizmem.

Pytanie - co jest przyczyną?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Skoro dwie osoby równocześnie na raz piszą, że coś nie tak, to nie napawa optymizmem.

Pytanie - co jest przyczyną?

 

Po to wlasnie tez powstalo to forum, stosowanie nowych srodkow i dzielenie sie efektami lub ich brakiem. Na dzien dzisiejszy RU ma dzialanie podobne do fina, takze po finie tez nie kazdy ma zatrzymanie a niektorzy traca wlosy, inni maja nawet odrosty. Podobnie jest z ru na przykladzie fightera, ze moze dzialac wysmienicie, po prostu niektorzy moze maja za mocne lysienie, ze nawet blokery z czasem nie daja rady...;/


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Skoro dwie osoby równocześnie na raz piszą, że coś nie tak, to nie napawa optymizmem.

Pytanie - co jest przyczyną?

Druga kwestia jest fakt że rzeczywiście może być to związane z lnieniem wiosennym.

 

Adaś używa Ru z nowej partii, ale Angel jedzie cały czas na tym samym Ru od Kane'a co kilka miesięcy wcześniej.

 

Ale tak czy siak w takich przypadkach sugeruję zwiększyć dawkowanie o 10mg na wypadek gdyby najzwyczajniej w świecie łysienie przyspieszylo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy łysienie przyspieszyło po 3 miesiącach? Wygląda to raczej jak przed użytkowaniem ru. Jakby przestało działać, a działało przecież nie czaję... Widocznie taki chujowy los.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy łysienie przyspieszyło po 3 miesiącach? Wygląda to raczej jak przed użytkowaniem ru. Jakby przestało działać, a działało przecież nie czaję... Widocznie taki chujowy los.

Takie samo wrazenie odnosze a co najwazniejsze widzialem sie z ziomem jakies 3-4 miesiace temu i sam widzial, ze mialem polepszenie i dziwne, bo zamiast z czasem coraz lepiej taka kuracja na mnie dzialac to nagle przestala... Moze rzeczywiscie wina tego ze ahk odstawilem i witamine b12 uzywane w minoxie obydwa specyfiki??!

Raczej watpie, zeby to bylo tylko linienie, bo od okolo 2 miesiecy mi te wlosy zanikaly na linii i wiele jak na zalaczonych zdjeciach w moim temacie widac nie pozostalo ich.;/


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wit B12 to podstawa , gdy w kuracji mamy minoxa. Odstawienie jej uważam za bardzo ryzykowne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Tu lk19 ze starego forum na którym byłem od wielu wielu lat. Kontynuuje swoją walkę

 

Myślę, że warto byłoby przypiąć informację na temat RU na samym górze wątku. Temat ma już 72 strony, a będzie jeszcze tego więcej. Unikniemy niepotrzebnych pytań.

 

Ja mam pytanie odnośnie zamówienia na RU. Obecnie RU w sklepie reschem nie jest dostępne... Także pozostaje kilka opcji, którą wybrać ?

 

1. SKLEP ANAGENINC- Proszek Ru 5G + KB SOLUTION 50 ML = 157 $ = 585 zł

Średnia opcja bo mamy tylko 50 ML KB....

 

2. SKLEP ANAGENINC- Gotowa miesznka (50 ML x2) z RU + KB = 161 $ = 601 zł

Według mnie obecnie bardzo opłacalne, bo mamy 100ML specyfiku. Ale... z tego co pisaliście:

"Najlepiej robić świeżą porcję, co 10 dni - wiem to od @zioma."

To jak się to ma do tego gotowego specyfiku, skoro 2 buteleczki starczą na 2 miesiące, jak nie więcej?

Czy w takim razie bezsensowne jest zamawiać aż tyle skoro mieszanka straci swoje właściwości ?

 

3. ŁĄCzONE RESCHEM [KB 110ML - 140ZŁ + przesyłka) + KANE/ANAGENINC 5G RU PROSZEK (492zł) = 640~ ZŁ

I ta opcja wydaje się mniej opłacalna niż opcja 2. Skoro tam mamy już wszystko gotowe, tylko używać. Tylko nie wiem jak wytrwałością specyfiku z punku 2.

 

4. Poczekać kiedy RU będzie dostępne w sklepie reschem? Bądź na RU z polskiego laboratorium? Ile jeszcze?

 

Mam ciśnienie na RU, widzę że to naprawdę działa.

Teraz mam ogrooomne lnienie, masakra po prostu :/ Także spieszy mi się żeby to zamówić.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z 110ml koncentratu KB robisz ok. 350ml gotowego roztworu KB Solution 5%. Także na 5g Ru podziel koszta na conajmniej na 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z 110ml koncentratu KB robisz ok. 350ml gotowego roztworu KB Solution 5%. Także na 5g Ru podziel koszta na conajmniej na 3

 

Aha, czyli coś źle sobie obliczyłem. Ok także decyzja na dzień dzisiejszy to

Proszek z KANE + KB od Ciebie.

 

Dzięki za odpowiedź.

 

---

Prowizja za przelew zagraniczny wysłany 30.00 PLN

Prowizja za koszty innych banków 65.00 PLN

 

Sam koszt operacji.... masaaaaakra ! Także za samo RU 600zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To zapłać Paypalem. Kto Ci każe wysyłać przelew bankowy.

 

Dobry pomysł:) Nie miałem tam konta. Już zakładam. Dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko dobrze dogadaj szczegóły z Kanem. Ostatnio mają problemy organizacyjne. Żeby nie wysłali Ci zupełnie innego stuffu niż zamawiałeś.

Nie zgadzaj się także EMS-a, tylko poproś o FEDEX.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dalej leca glownie z zakoli :/

 

Edit. I jak dalej masz linienie? U mnie to nie wygląda jak linienie tylko jak powrót do sytuacji z listopada, kiedy nic nie stosowałem. Zacząłem lać ru dwa razy dziennie rano i wieczorem, ale wg mnie to nic nie da, bo wygląda jakby po prostu nie działało...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wychodzenie z RU na pełne słońce latem może sprawić jakieś problemy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy. Jak głowa będzie Ci się pocic to może to zaburzyć działanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście czekam z niecierpliwością na to RU, czy 5g + KB 110ml 5% - mniej więcej na ile dni kuracji wystarczy?

 

edit/

a i jeszcze jedno, czy po zastosowaniu RU możliwe jest stosowania lakieru do włosów BEZ ALKOHOLU? Ktoś wcześniej pisał, że alkohol może być przeszkodzą dla RU, natomiast są kosmetyki naturalne na rynku, które nie zawierają alkoholu - mówię tu o sprayu do włosów, jak Wam się wydaje?

Dziękuje za odpowiedź,

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...