free web hit counter Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Jak alkohol ma być przeszkodą, jak pojazd do RU zawiera alkohol...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, po jakim czasie regularnego stosowania RU można zaobserwować jakieś efekty. Wiadomo że nie chodzi o odrost tylko zatrzymanie. W wątku pojawiła się informacja że RU zaczyna działać po około 4-5 miesiącach regularnego stosowania. Ale z czego to wynika? Dlaczego to nie działa od razu?

 

Używam miesiąc, ale póki co żadnych efektów... stąd to pytanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego po jedynym treningu na siłowni nie mamy od razu idealnego ciała? Głupie pytanie...

 

Wynika to ze stopnia zaawansowania łysienia. Te 4-6 miesięcy to optymalny czas, niektórzy szybciej zareagują, inni później, a jeszcze inni wcale. Niestety nie jest to magiczny środek na łysienie tylko element kuracji, co prawda znaczący ale nie zawsze wystarczajacy...

 

Żeby po 1 miesiącu coś zaobserwować znaczącego to musiałbyś reagować na substancje tak jak AngelOnTheEarth, który po finie w przeciągu kilku dni miał skutki pozytywne i negatywne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na zagranicznych forach pisali, że po dwóch tygodniach, ale z własnego doświadczenia mogę napisać, że około 3 miesiące aby zatrzymać wypadanie włosów (cudowne uczucie) - szkoda, że u mnie się coś zyebało...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na zagranicznych forach pisali, że po dwóch tygodniach, ale z własnego doświadczenia mogę napisać, że około 3 miesiące aby zatrzymać wypadanie włosów (cudowne uczucie) - szkoda, że u mnie się coś zyebało...

 

Musisz zwrocic uwage na przeszlosc , co stosowales , ze bylo ok i czy nagle cos nie wywaliles z kuracji, albo nie zmieniles kolejnosci stosowania,dawek, ze sie pieprzy... To jest mega istotne przy srodkach stosowanych miejscowo...


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic nie zmieniłem, może nawet więcej ml dawałem niż przedtem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Edytowany przeze mnie na prośbę administratora

NIE WOLNO POD ŻADNYM POZOREM ROZPUSZCZAĆ FLUTAMIDU ANI INNYCH ANTYANDROGENÓW W KB I STOSOWAĆ NA SKÓRĘ BO TO PRZEZ TO JAJA USYCHAJĄ.

Edytowane przez Gość

Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wiem że KB solution to pojazd specjalny dla RU, ale czy ktoś go wypróbowywał w praktyce do innych specyfików niż RU? Np. do flutamidu albo cpa?

 

On był testowany do RU, ale zasada działania polega na utrzymaniu odpowiedniego potencjału pomiędzy filmem jaki tworzy na powierzchni skóry, a organizmem. Przez co substancja działa lepiej miejscowo i jest dłużej uwalniana. Na chłopski rozum można porównać to do zasady działania magnesu. Podobnie działają usieciowane polimery w żelach.

 

Nie ograniczy na pewno całkowicie działania substancji które mają długi czas połowicznego rozkładu w organizmie, dlatego też z naukowego punktu widzenia (zaznaczam że chodzi mi o ograniczenie skutków ubocznych, a nie wydłużenie uwalniania miejscowego) nie byłoby sensu testować go do takich substancji jak flutamid, finasteryd, dutasteryd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie pojemniki najlepsze są do mieszania i przechowywania mieszanki, wiem tylko że mają być szklane, ale jakieś konkretne sugestie?

 

Jak zamierzam używać powiedzmy 0,6 - 0,7 ml dziennie to zrobić proporcję 95 Kb do 5 Ru czy lepiej podzielić na mniejsze?

 

Jeśli użyję Ru na wieczór, to czy jest konieczność mycia głowy rano? Czy koniecznie trzeba szorować szamponem?

 

Ostatnie może głupie pytanie, ale jaki jest stosunek objętości do wagi KB. Jeśli kupię 60 ml i odmierzę z tego 35 g to gdzie przechowywać resztę i jak długo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WWitam

 

Prosze o potwierdzenie czy Ru (proszek) przechowujemy w zamrazarce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
WWitam

 

Prosze o potwierdzenie czy Ru (proszek) przechowujemy w zamrazarce

 

Tak, w min. -20C ma 2 lata przydatności

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dzięki za odpowiedź ziom. Naprawdę przydałby się FAQ, byś miał więcej zamówień. Ludzie nie zamawiają bo nei wiedzą o co chodzi .

Ostatnie pytania:

 

1. Rozumiem żeby zmieszać RU z KB sol, trzeba najpierw wyjąć RU i je rozmrozić? Czy od razu wrzucać do mieszanki ?

2. Proporcje ?

3. Mieszanie, czy mam po prostu wrzucić 3,2 grama RU do szklanej buteleczki z KB sol 110ml i mieszać? To wszystko ? I taka mieszanka może stać do kilku miesięcy w temperaturze pokojowej ?

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze sklepu masz koncentrat, musisz go wymieszać ze spirytusem, dopiero później dodajesz ru .

 

Przeczytaj wątek sklepu, bylo to walkowane kilka razy

 

Nie będzie FAQ, wszystko jest na forum i lepiej żeby zamawiali ludzie którzy mają pojęcie i dla takich jest ten sklep. Jak ktoś nie zna podstaw to lepiej żeby odpuścil.

 

Jeżeli chcesz 3% to robisz KB3 (znowu odsyłam do wątku sklepu internetowego). Odmierzasz w proporcji 3 RU : 97 KB3 i mieszasz nie rozmrazasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki jeszcze raz.

Tamten wątek jest o wiele bardziej wartościowy. Już wiem co i jak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, pytanie od o odmierzanie RU w roztworze kb+eth.

Wczoraj próbowałem przesypać RU do buteleczki, ale niestety trochę wysypało się poza nią, a jak wiadomo proszek jest bardzo drogi i każdy mg jest na wagę złota .

Jak to robicie?

Myślałem żeby kupić jakąś małą łyżeczkę apteczną i żeby wszystko wchodziło do małej buteleczki 20 ml a następnie nakładać strzykawką insulinową 1ml.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja do odmierzania na wadze ru zrobilem taka tacke na wymiar wagi z kawalka tektury, pozaginalem 3 boki na ksztalt trojkata, zostawiajac jeden "dziubek" nie zamkniety, nastepnie skleisz tasma i masz bez wyadawania kasy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja używam RU w kb 5% i muszę przyznać że jakoś to szybko działa już po niecałych 2 tyg. zmniejszenie wypadania i mniejsza aktywność gruczołów łojowych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie a macie jakis pomysl a propo stosowania ru np w lecie kiedy sa upaly i wiadomo ze czlowiek ledwo sie ruszy i jest spocony ? wiem ze najlepiej jest stosowac je rano i zmywac wieczorem, ale jakby nie patrzec to eliminuje wszelkie aktywnosci przez caly dzien - zero sportu itd, nie mowie juz o sytuacji w ktorej ktos (tak jak ja) latwo sie poci jak tylko zrobi sie goraco. z tego co wyczytalem na forum to kilka osob stosuje na noc i jakos daja rade, co sadzicie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
panowie a macie jakis pomysl a propo stosowania ru np w lecie kiedy sa upaly i wiadomo ze czlowiek ledwo sie ruszy i jest spocony ? wiem ze najlepiej jest stosowac je rano i zmywac wieczorem, ale jakby nie patrzec to eliminuje wszelkie aktywnosci przez caly dzien - zero sportu itd, nie mowie juz o sytuacji w ktorej ktos (tak jak ja) latwo sie poci jak tylko zrobi sie goraco. z tego co wyczytalem na forum to kilka osob stosuje na noc i jakos daja rade, co sadzicie ?

Innej możliwości niż nie stosowanie na nocy nie widzę. Musiał bym chyba cały dzień w domu siedzieć i przemieszczać się jedynie w klimatyzowanym samochodzie by się nie spocic. Wiec musiał wybierać, albo kuracja albo przyjemności. Na pewno wybrał bym to drugie, jeżeli nie było by innego wyjścia. Dla tego stosuje na noc ale mniejsza dawkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zależy co rozumieć przez słowo noc. U mnie noc to tylko 6 h, więc jakbym miał nakładać Ru na 6 h na dobę , to taka kuracja nie miałaby sensu .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...