free web hit counter Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Stosowalem okolo 2 lat, pomogl mi bardzo spowolnic lysienie, ale nie zatrzymal i po 2 latach zaczalem coraz bardzej tracic grunt i uboki sie pojawily wiec odstawilem.

Sprobowac warto, nigdy nie wiadomo, moze dla ciebie bedzie to akurat zloty srodek:)


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jak mieszacie ostatnią porcję powiedzmy z opakowania 5g, to też wam nie zostaje tyle RU ile powinno?

 

Ja używam wagi jubilerskiej z Allegro z dokładnością do 0,01g, i załóżmy pierwsze trzy porcje odmierzam 1g, czwartą podzieliłem na 4 części po 0,25g (robiłem porcję na ok. tydzień), i teraz chcę rozrobić piątą i z ciekawości zważyłem pozostały w opakowaniu proszek i wyszło 1,3g. Używam RU 5% i zastanawiam czy do tego 1,3g dodać 19g KB, czy może wyjść za mocne?

 

Co robicie z resztą koncentratu KB? Ja kupuję 60ml i mieszając:

 

Kb Eth

35 : 60 I x3

105 : 180 I :2

52,5 : 90

 

zawsze zostaje mi trochę w butelce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi niestety RU nie pomogło. Sytuacja się ani trochę nie zmieniła, ale ubokow też nie było.

Niestety nie mam koncepcji na dalsze leczenie. Może cb jeszcze jest jakimś wyjściem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E no właśnie rzeczywiście ciekawe, wcześniej nie zwróciłem uwagi. Czy to ja mam problem z zamienianiem jednostek czy w sklepie jest błąd??? Przecież RU kupujemy i mieszamy w gramach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest gdzieś jakiś jeden uniwersalny post o tym jak przygotować RU? W jakich proporcjach i z innymi podstawowymi informacjami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
E no właśnie rzeczywiście ciekawe, wcześniej nie zwróciłem uwagi. Czy to ja mam problem z zamienianiem jednostek czy w sklepie jest błąd??? Przecież RU kupujemy i mieszamy w gramach

 

Jest błąd na stronie. Każdy dostaje zamówienia normalnie w gramach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie przypomnijcie proporcje bo rozpiske zgubiłem a stron już ponad 80. Zostal mi 1 gr ru, mam kb i spirta potrzebuje 5% zacieru:) z góry dziekuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie przypomnijcie proporcje bo rozpiske zgubiłem a stron już ponad 80. Zostal mi 1 gr ru, mam kb i spirta potrzebuje 5% zacieru:) z góry dziekuje.

 

Na 1-szej stronie jest:

viewtopic.php?f=5&t=1615

 

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5%-wy roztwór do celów laboratoryjnych.

1 gr Ru + 7 KB +12 Eth

2 gr Ru + 14 KB + 24 Eth

3 gr Ru + 21 KB + 36 Eth

4 gr Ru + 28 KB + 48 Eth

5 gr Ru + 35 KB + 60 Eth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema. Chcę kupić Ru u Zioma i zrobić sobie wcierkę ale coś mi nie gra z proporcjami. Może mi ktoś sprostować?

 

W sklepie dostępne jest 5mg Ru i 50mg KB Sol. Z tego co wyczytałem na forum, chcąc zrobić 5% Ru z tych składników potrzebuję:

 

5mg Ru + 35mg KB + 60mg ETH.

 

Z tego wyjdzie mi dokłądnie 100mg gotowej wcierki, a przecież to nie jest nawet 1ml.

Chcąc zrobić 100ml wcierki potrzebuje zatem nie 5mg Ru tylko 5g, a zamiast 35mg KB potrzebuję 35g KB, a przecież koszt tego to tysiące złotych.

 

Gdzie jest błąd?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Siema. Chcę kupić Ru u Zioma i zrobić sobie wcierkę ale coś mi nie gra z proporcjami. Może mi ktoś sprostować?

 

W sklepie dostępne jest 5mg Ru i 50mg KB Sol. Z tego co wyczytałem na forum, chcąc zrobić 5% Ru z tych składników potrzebuję:

 

5mg Ru + 35mg KB + 60mg ETH.

 

Z tego wyjdzie mi dokłądnie 100mg gotowej wcierki, a przecież to nie jest nawet 1ml.

Chcąc zrobić 100ml wcierki potrzebuje zatem nie 5mg Ru tylko 5g, a zamiast 35mg KB potrzebuję 35g KB, a przecież koszt tego to tysiące złotych.

 

Gdzie jest błąd?

 

potraktuj te "mg" jako "g" - jest błąd na stronie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno pytanie bo znowu zgubiłem się w stertach stron wątku

 

Rozrobione Ru i/lub KB może sobie spokojnie stać na szafce tygodniami, ale jak się przechowuje nierozrobiony koncentrat KB? Nie chcę rozrabiać całego KB, bo trudno później w razie czego zmienić stężenie Ru.

 

Edit: Jak wypełnić deklarację nabywcy przy zakupie Ru i KB? [co w pisać w rubrykę "oświadczam iż użyję substancję do"] Pierwszy raz spotykam się z czymś takim

 

Z góry dzięki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze jedno pytanie bo znowu zgubiłem się w stertach stron wątku

 

Rozrobione Ru i/lub KB może sobie spokojnie stać na szafce tygodniami, ale jak się przechowuje nierozrobiony koncentrat KB? Nie chcę rozrabiać całego KB, bo trudno później w razie czego zmienić stężenie Ru.

 

Edit: Jak wypełnić deklarację nabywcy przy zakupie Ru i KB? [co w pisać w rubrykę "oświadczam iż użyję substancję do"] Pierwszy raz spotykam się z czymś takim

 

Z góry dzięki!

 

Rowniez w tem. pokojowej.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ile pamiętam wszystko w temp. pokojowej. Tylko czyste RU w zamrażalniku.


-------------------------------

Mój temat:Klik

 

Kuracja:

Nezyr: 0,5mg/dz (start 05.08.2016) zwiększone do 1mg

1 HT: 2407 graftów (front i zakola,2-3.06.2016, dwa dni zabiegu)

2 HT: 1002 grafty (12.01.2018 - poprawa lini prawego zakola i dogęszczenie przodu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, trafiłem na to forum szukając pomocy w walce z łysieniem.

 

Kopalnia wiedzy.

 

Jestem zainteresowany zamówieniem zbiorczym RU ale chyba nikt w tej chwili takiego nie prowadzi.

Jak coś, proszę o informacje, gdyby byli chętni. Mile widziany jakikolwiek odzew - info. Widzę, że w osobnym wątku było zamówienie innego związku - też już sfinalizowane.

 

Mam także pytanie - co to jest KB i jak sporządzić roztwór 5% w KB?

 

Z góry dziękuję za pomoc.

Pozdrawiam,

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie dlaczego RU nie zostało oficjalnie wydane? Ktoś to odkrył? Opatentował? Wydał kasę na badania? Co się później stało? Czy chodziło o jakieś uboki o których tu nie wiemy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy ktoś wie dlaczego RU nie zostało oficjalnie wydane? Ktoś to odkrył? Opatentował? Wydał kasę na badania? Co się później stało? Czy chodziło o jakieś uboki o których tu nie wiemy?

 

Odpowiedzi na Twoje pytania nie są proste. Pozostajemy w swerze domysłów. Według mnie mogło być kilka czynników. Jak wiesz na badania kliniczne potrzeba dużo pieniędzy więc mogło ich po prostu zabraknąć. Wyniki badań mogły być po prostu nie zadowalające czyli, że RU jest mało skuteczne. RU w roztworze KbSol może być przechowywane max 2 miesiące. To trochę za mało aby móc wdrożyć substancję do sprzedaży. Potrzeba by jeszcze wiele badań aby ustabilizować roztwór tak żeby uzyskać standardowy rok przydatności do użycia. RU w porównania do Minoxa jest dosyć upierdliwe w użyciu bo po minoxie już po 4 godzinach możesz umyć głowę. Nie znamy też stosunku skuteczności RU do uboków. Ogólnie mówiąc, RU komercyjnie okazało się niewypałem. Chyba, że nie sprzedajesz go jako leku...


Avodart 0,5 mg - co 3 dzień

Minox - 2 x dziennie

RU 2% - raz dziennie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Odpowiedzi na Twoje pytania nie są proste. Pozostajemy w swerze domysłów. Według mnie mogło być kilka czynników. Jak wiesz na badania kliniczne potrzeba dużo pieniędzy więc mogło ich po prostu zabraknąć. Wyniki badań mogły być po prostu nie zadowalające czyli, że RU jest mało skuteczne. RU w roztworze KbSol może być przechowywane max 2 miesiące. To trochę za mało aby móc wdrożyć substancję do sprzedaży. Potrzeba by jeszcze wiele badań aby ustabilizować roztwór tak żeby uzyskać standardowy rok przydatności do użycia. RU w porównania do Minoxa jest dosyć upierdliwe w użyciu bo po minoxie już po 4 godzinach możesz umyć głowę. Nie znamy też stosunku skuteczności RU do uboków. Ogólnie mówiąc, RU komercyjnie okazało się niewypałem. Chyba, że nie sprzedajesz go jako leku...

 

- Z tego co wiem to mamy tylko dwie substancje CB i RU. CB jest w trakcie testów. Więc Ru nie ma praktycznie żadnej konkurencji!! Dziwne jest to, że miałoby to być nieopłacalne gdy mają monopol?? W momencie gdy soczki jednodniowe są dostarczane do sklepów w całej Polsce, co za problem z 2 miesięcznym RU np na zamówienie? Nie przemawia do mnie w 100% ta wersja... choć mogła być jednym z kilku czynników.

 

-Czy są jakieś informację w internecie o badaniach nad RU? jakiekolwiek kolejne fazy do wydania tego leku,i info o przerwaniu, czy np wyniki były słabe? Nie ma nic na ten temat? Tak jak mamy info o CB i brezulla?

 

-Jak w ogóle pojawiło się RU? Na forach?

 

-W sklepie kane piszą, że mają stabilną wersję RU w temperaturze pokojowej, czy to prawda????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...