free web hit counter Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Również chciał bym przeczytać taki poradnik zamierzam już od dłuższego czasu kupić RU i Kb ale nie mam pojęcia jak później z tym postępować.. przeczytałem chyba cały ten wątek i nie znalazłem odpowiedzi..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dużo osób chwali Ru, ale ja po ponad pół roku nie widzę najmniejszego efektu, tylko ciągły, wyraźny ubytek włosów Może robię coś nie tak? Może dodać coś do kuracji? Mógłby ktoś rzucić okiem na mój wątek? Nie chcę robić tu spamu Z góry dzięki.

 

link: viewtopic.php?f=6&t=2510&p=36881#p36881

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dużo osób chwali Ru, ale ja po ponad pół roku nie widzę najmniejszego efektu, tylko ciągły, wyraźny ubytek włosów Może robię coś nie tak? Może dodać coś do kuracji? Mógłby ktoś rzucić okiem na mój wątek? Nie chcę robić tu spamu Z góry dzięki.

 

link: viewtopic.php?f=6&t=2510&p=36881#p36881

 

A używasz Saby?? ja bez tego żelu też nie miałem efektów. A u ciebie może być podobnie, musisz testować. Bez usunięcia stanu zapalnego łysienie może iść dalej, pomimo blokera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za sugestie Też o tym myślałem ostatnio. A co myślicie o stemoxie? Ktoś tutaj używał RU w stemoxie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dużo osób chwali Ru, ale ja po ponad pół roku nie widzę najmniejszego efektu, tylko ciągły, wyraźny ubytek włosów Może robię coś nie tak? Może dodać coś do kuracji? Mógłby ktoś rzucić okiem na mój wątek? Nie chcę robić tu spamu Z góry dzięki.

 

link: viewtopic.php?f=6&t=2510&p=36881#p36881

 

A używasz Saby?? ja bez tego żelu też nie miałem efektów. A u ciebie może być podobnie, musisz testować. Bez usunięcia stanu zapalnego łysienie może iść dalej, pomimo blokera.

Saby w hydro uzywasz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, w tym temacie dużo można przeczytać o przygotowaniu roztworu RU z K&B lub PG/alh/woda. Na youtube możemy znaleźć instrukcje przygotowywania RU poprzez zmieszanie minoxidilu z RU w proporcjach 1g RU /20 ml minoxidilu 5% - co ma dać 5%-towy roztwór RU. Czy macie jakieś pozytywne/negatywne doświadczenia/opinie nt. takiego roztworu. Czy lepiej dać sobie spokój i od razu iść w K&B? Moje pytanie wynika z tego, że w kilku miejscach znalazłem informacje o tym, że skuteczność leczenia będzie większa po zastosowaniu RU i dodatkowo minox. To może po prostu to zmieszać i używać jednej mikstury, tak, jak na filmiku z youtube?

 

Filmik z mieszaniem RU i Minoxidil 5% Kirkland

 

Opis, jak gościu przygotowuje swój roztwór RU, gdzie dodaje PG/alh/woda/minox w proszku/kwas azelainowy

http://lookism.net/Thread-SAVING-HAIR-A-comprehensive-guide-to-RU58841-minoxidil-dut-fin-other-agents

 

z życzeniami zdrowych i spokojnych Świąt Wielkanocy,

ondrej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z tym mieszaniem z minoxem kirklanda. Podobno się nie popwinno , bo nie zawiera alkoholu.

Odnośnie doświadczenia z Ru, to używam ponad miesiąc z minoxem ( sam minox od dwóch miesięcy ) i nie wiem czy to tylko efekt minoxa czy też Ru, ale widze dośc sporą róznice. NA gnieździe, gdzie nie miałem włosów, wyrastają nowe i spora część z nich jest już czarna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Odważnie zapytam, czym różni się ten http://allegro.pl/etanol-alkohol-etylow ... 80280.html od kupowanego w spożywczaku za 50 zł?

 

Ten który wkleiłeś jest celowo skażony i przez to mogli zastosować niższą akcyzę na niego, bo nie nadaje się on do picia.

 

Przepisy wymagają skażenia alkoholu etylowego określenymi substancjami, tak żeby menele nie kupowali alkoholu dla celów rzekomo gospodarczych czy kosmetycznych, a potem robili z tego wódkę.

Także substancje skażające czynią go (przynajmniej w teorii) niezdatnym do picia.

 

Ps.

To trochę tak jak z olejem opałowym i napędowym. Ten pierwszy jest niżej opodatkowany, ale też musi spełniać określone wymogi żeby ludzie nie robili wałków na podatkach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak to jest z tym mieszaniem z minoxem kirklanda. Podobno się nie popwinno , bo nie zawiera alkoholu.

Odnośnie doświadczenia z Ru, to używam ponad miesiąc z minoxem

 

A możesz napisać dokładnie, jakiego minoxa używasz do mieszania z Ru, jakie stężenie samego minoxa stosujesz i jaki roztwór RU przygotowujesz (proporcje)?

Masz jakieś efekty uboczne?

Stosujesz coś dodatkowo do tej kuracji?

Jak często nakładasz? robisz jakieś przerwy od RU?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z RU mieszam minoxa 5% firmy Loxon. Taką mieszankę nakładam rano 1ml. Natomiast na wieczór leje sam minox firmy Kirkland również 1ml. Dlaczego na noc kirkland? , ponieważ przed dokładnym wtajemniczeniem się z tematem RU kupiłem go z myślą o robieniu z nim mieszanki, po czym wyczytałem ,że nie ma alkoholu i nie za bardzo nadaje się do mieszania z RU , no chyba że będzie się dolewać alkohol osobno. Z racji tego, że nie chciało mi się az tak bawić , zakupiłem do RU Loxon, który ma już w sobie alkohol. A Ru stosuje w stężeniu 5% , przynajmniej mam taką nadzieje, że po przeczytaniu wątku zrozumiałem to dobrze. Otóż odlewam minoxa np na 5 dni czyli 5 x 1ml . Waże dokładnie ciecz i z uzyskanej wagi obliczam jej 5 %. To 5% wagi minoxa będzie stanowiło wage RU. Więc odsypuje potrzebną ilośc RU i mieszam z minoxem. Porcje robie sobie na max tydzień. Co do uboków, to pierwsze 2,3 tygodnie dziwnie się czułem, duże zmęczenie i lekka mgła w głowie przez co chyba spadło libido dośc mocno. Ale od jakiś 2,3 tygodni wróciło wszystko do normy, poza tym ,że co jakiś czas czuje się senny. Oprócz tego jem witaminy ,priorin, biotyne, cynk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Z RU mieszam minoxa 5% firmy Loxon. Taką mieszankę nakładam rano 1ml.

...

A Ru stosuje w stężeniu 5%

 

Masz naprawdę mocne serce. Ja mam takie uboki, że przed twoją mieszanką sporządziłbym list pożegnalny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Nie, po prostu stwierdzony fakt, bez żadnej złośliwości.

Kiedyś też minox i RU robił na mnie mniejsze wrażenie.

Teraz już się praktycznie wycofuję (z RU, bo minox to już dawno poszedł w zapomnienie).

 

Ale nawet gdybym zaczynał, to starał bym się ograniczyć leki wpływając na serce. Na dłuższą metę to droga do nikąd.

Wielu ludzi, po kilku latach czuje się słabo nawet po samym tylko minoxie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Tak bo słabo się po nim czuję (nawet przy stężeniu 1-2%), a jak zrobię 2-3 dni przerwy, to od razu jest lepiej.

 

Będę musiał zostać tylko na CB, bo po prostu nie mam innego wyjścia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słabo się czułem w pierwszych tygodniach, teraz już jest chyba normalnie. Zastosowałem Ru ze względu na słabe uboki i łatwy dostęp po przez sklep zioma. Pewnie gdyby można było sobie bez problemów zamówć CB ,to zostałbym przy tej opcji. Ćwicze dośc częśto na siłowni , więc może tą sennośc i słabość eliminuje podwyższonym tętnem, bo w prace mam dośc intesywną i po pracy w tygodniu siłownia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy RU w proszku straci coś leząc przez kilka dni w tem. pokojowej? Stosuję drugą wcierkę wieczorem w stemoxie i mieszam codziennie, nie chce mi się poprostu biegać codziennie do zamrażarki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Czy RU w proszku straci coś leząc przez kilka dni w tem. pokojowej?

 

Na pewno nie. To, że trzymamy w zamrażarce to i tak trochę dmuchanie na zimne raczej niż potrzeba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Odważnie zapytam, czym różni się ten http://allegro.pl/etanol-alkohol-etylow ... 80280.html od kupowanego w spożywczaku za 50 zł?

 

Ten który wkleiłeś jest celowo skażony i przez to mogli zastosować niższą akcyzę na niego, bo nie nadaje się on do picia.

 

Przepisy wymagają skażenia alkoholu etylowego określenymi substancjami, tak żeby menele nie kupowali alkoholu dla celów rzekomo gospodarczych czy kosmetycznych, a potem robili z tego wódkę.

Także substancje skażające czynią go (przynajmniej w teorii) niezdatnym do picia.

 

Ps.

To trochę tak jak z olejem opałowym i napędowym. Ten pierwszy jest niżej opodatkowany, ale też musi spełniać określone wymogi żeby ludzie nie robili wałków na podatkach.

A ma to znaczenie ktory wymieszamy z KB?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Cześć, dojrzałem do zamówienia RU z anageninc.com. 5g + 100 ml KBsol.

 

Swoją drogą zauważyłem, że zmienił się ostatnio kane shop. Na stronie napisane jest, że można płacić tylko bitcoinami a dostawa jest z Chin. Wydaje mi się, że wcześniej tego nie było.

 

Mam do Was pytanie: jeśli celnicy napiszą do mnie, co jest w przesyłce, co co im powinienem odpisać, żeby nie podpaść i żeby nie zatrzymali przesyłki z "podejrzanymi chemikaliami"? Co Wy piszecie?

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie łatwiej z polskiego sklepu ?

Być może prościej, ale nie znam takowego więc kupiłem z anageninc. Dasz namiary na ten polski?

 

Tak czy siak, macie doświadczenie z celnikami i RU?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, ja mam pytanie z innej beczki. Mam w zamrażarce ru, zamówione z 7-8 mcy temu. Nie otwierane, nie używane. Czy się jeszcze nadaje do rozrobienia? Będę wdzięczny za wskazówki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hej, ja mam pytanie z innej beczki. Mam w zamrażarce ru, zamówione z 7-8 mcy temu. Nie otwierane, nie używane. Czy się jeszcze nadaje do rozrobienia? Będę wdzięczny za wskazówki.

 

Nadaje się

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...