free web hit counter Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Quarz na grzyba upierasz się o mieszankę procentową? Przecież każdy Ci pisze, że bierzesz butelkę laboratoryjną 0,5 litra lub po wódce odkażoną i tam dajesz cały koncentrat (trochę mniej po odważeniu) i spirytusu il;e trzeba i masz mieszankę na 4-5 miesięcy, z tego co wiem to może stać i rok czasu. Z tego co widze to Ty chyba chcesz używać 0,5 ml ru, bo ianczej nie widzę opcji po co chcesz się męczyć i mieszać to co jakiś czas...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie pracuje na onkologii dokładnie radioterapii onkologicznej, nie jestem jeszcze specjalistą dopiero przyuczam się zawodu ale zapytałem się paru osób na temat związany z tymi lekami, wielu pacjentów z rakiem gruczołu krokowego stosuje blokery HT czyli hormonalna terapię, działanie jest podobne do finasterydu ale nie stosuje się go w raku tylko w łagodnym przeroście gruczołu krokowego, Ht jest znacznie mocniejsze i stosuje się inne preparaty o podobnym działaniu. powiedzieli mi ze stosowanie tego typu kuracji np Ru58841, lub finasteryd albo inne blokery inhibitora enzymu 5-α-reduktazy, może w przyszłości spowodować nieprzyjemne powikłania.

 

1. Nie powinno sie stosować inhibitorów 5-Alpha Reductazay jak nie posiadamy przerośniętego gruczołu krokowego.

2. Stosowanie tych leków zwiększa ryzyko wystąpienia raka gruczołu krokowego ( oczywiście mowie tutaj o samym ryzyku które wzrasta wraz z wiekiem u każdego ale niepotrzebnie zwiększone w młodym wieku nie rokuje dobrze na przyszłość )

3. Zwiększone ryzyko nowotwór estrogenozależnych u facetów jedyny taki nowotworów to rak sutka który jest rzadkim nowotworem wśród populacji mężczyzn ale niepotrzebnie jest zwiększać ryzyko.

 

Oczywiście to nie znaczy ze każdy kto stosuje takie środki będzie miał raka, ale każdy kto je stosuje zwiększa jego ryzyko że może pojawić się w młodszym wieku. Sam myślałem nad tą kuracją ale jak pracuję od paru miesięcy na tym oddziale, to muszę stwierdzić że nie wiem czy będę bawił się w tego typu środki. Sam stosuje MINOXIDIL 5% od 6-7 lat( różnego rodzaju np Revivogen przez conajmniej rok a następnie Lipogaine przez nastepny rok ) miałem dobre i gorsze okresy, minusem jego stosowania jest alkohol który nie wiem czy każdemu ale akurat mi strasznie wysusza skórę. Teraz mam zamiar spróbować preparatów od Polaris Labs jest tam jeden minoxidil 16% który jest w kremie i nie posiada alkoholu. Następnie chce wypróbowac NEOGENIC od vichy wiem ze kosztuje duze pieniądze jednodzienna kuracja to 10 zł ale chce spróbowac i do tego szampony które sa proponowane tu na forum i emu oil z firmy Folligen.

 

Czytając widzę ze efekty uboczne po RU nadal się pojawiają czasami związane są one ze złym dawkowaniem czasami po prostu występują. No nic to chyba tyle co miałem powiedzieć. wiem ze wielu się ze mną nie zgodzi ale może niektórzy którzy jeszcze nie zaczęli stosować tego typu leczenia, zastanowią się przed użyciem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie pracuje na onkologii dokładnie radioterapii onkologicznej, nie jestem jeszcze specjalistą dopiero przyuczam się zawodu ale zapytałem się paru osób na temat związany z tymi lekami, wielu pacjentów z rakiem gruczołu krokowego stosuje blokery HT czyli hormonalna terapię, działanie jest podobne do finasterydu ale nie stosuje się go w raku tylko w łagodnym przeroście gruczołu krokowego, Ht jest znacznie mocniejsze i stosuje się inne preparaty o podobnym działaniu. powiedzieli mi ze stosowanie tego typu kuracji np Ru58841, lub finasteryd albo inne blokery inhibitora enzymu 5-α-reduktazy, może w przyszłości spowodować nieprzyjemne powikłania.

 

1. Nie powinno sie stosować inhibitorów 5-Alpha Reductazay jak nie posiadamy przerośniętego gruczołu krokowego.

2. Stosowanie tych leków zwiększa ryzyko wystąpienia raka gruczołu krokowego ( oczywiście mowie tutaj o samym ryzyku które wzrasta wraz z wiekiem u każdego ale niepotrzebnie zwiększone w młodym wieku nie rokuje dobrze na przyszłość )

3. Zwiększone ryzyko nowotwór estrogenozależnych u facetów jedyny taki nowotworów to rak sutka który jest rzadkim nowotworem wśród populacji mężczyzn ale niepotrzebnie jest zwiększać ryzyko.

 

Oczywiście to nie znaczy ze każdy kto stosuje takie środki będzie miał raka, ale każdy kto je stosuje zwiększa jego ryzyko że może pojawić się w młodszym wieku. Sam myślałem nad tą kuracją ale jak pracuję od paru miesięcy na tym oddziale, to muszę stwierdzić że nie wiem czy będę bawił się w tego typu środki. Sam stosuje MINOXIDIL 5% od 6-7 lat( różnego rodzaju np Revivogen przez conajmniej rok a następnie Lipogaine przez nastepny rok ) miałem dobre i gorsze okresy, minusem jego stosowania jest alkohol który nie wiem czy każdemu ale akurat mi strasznie wysusza skórę. Teraz mam zamiar spróbować preparatów od Polaris Labs jest tam jeden minoxidil 16% który jest w kremie i nie posiada alkoholu. Następnie chce wypróbowac NEOGENIC od vichy wiem ze kosztuje duze pieniądze jednodzienna kuracja to 10 zł ale chce spróbowac i do tego szampony które sa proponowane tu na forum i emu oil z firmy Folligen.

 

Czytając widzę ze efekty uboczne po RU nadal się pojawiają czasami związane są one ze złym dawkowaniem czasami po prostu występują. No nic to chyba tyle co miałem powiedzieć. wiem ze wielu się ze mną nie zgodzi ale może niektórzy którzy jeszcze nie zaczęli stosować tego typu leczenia, zastanowią się przed użyciem

Zgadzam się w wielu kwestiach które opisałeś, ale proszę Cię o zapoznanie się ze sposobem działania miejscowych blokerów receptorów androgenowych zanim sformułujesz daleko idące wnioski. Mniemam także że osoby których pytałeś nie mają pojęcia o tej substancji i sposobie oddziaływania na organizm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O samym Ru nie mają pojęcia, ja sam nie wiem o tym leku tyle co wy na tym forum (sami go stosujecie to wiecie najlepiej), ale objawy uboczne które powoduje( nie u wszystkich oczywiście ) i które przedstawiłem lekarzem przypominają te które występują po stosowaniu HT, przy stosowaniu RU więcej niż 50 mg na dzień można znacznie zwiększyć ryzyko efektów ubocznych. Zawsze jakiś procent leku przedostanie się do krwiobiegu. Nie wiemy nic na temat wieloletniego stosowania RU tak jak np MINOXIDILU który jest bardzo starym lekiem nie wiem czy dobrze pamiętam ale możecie mnie poprawić chyba przeszło 30-40 lat stosowania minoxidilu( dawniej używany w leczeniu nadciśnienia), i nie wiemy co się stanie przy 10 lub 20 letnim stosowaniu tego środka, może się okazać że nic a może być odwrotnie. Sam jestem zdziwiony ze FDA zatwierdziło Propecię do użytku, przecież stosowanie ogólnoustrojowe blokerów zwiększa ryzyko raka gruczołu krokowego gdzie w Ameryce jest on NR 1 jeżeli chodzi o zapadalność.

 

Nie chce nikogo zniechęcać do stosowania RU ale na pewno przestrzegam przed stosowanie Prepeci/Duasterydu/Finasterydu. Po co się truć i w przyszłości pluć sobie w brodę jak coś się stanie. Cały czas waham się nad RU np stosowaniem w bardzo małych dawkach jak np 20 mg na dzień. Na razie chce wypróbować Takie leczenie:

 

Emu Oil z Saw Palmetto + Lipogaine lub Polaris Nr 08/09 + Neogenic od Vichy + Nizoral lub inny szampon z ketokonazolem

 

Wiem że terapia jest droga dlatego muszę zacząć brać dużo dyżurów i pracować ciężko żeby to wszystko opłacić bo miesięczna kuracja tymi zabawkami będzie wynosić lekko 500 zł ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie wszystko opisujesz itd na temat RU, ale tez dodajesz wiele odnosnie swojej kuracji, moze zaloz swoj osobny temat i postaramy sie tam pomoc, bo nie chce za wiele poza tematem pisac. Ogolnie za wiele kombinujesz, nie wiem czy nawet w polowie taka kuracja da ci to co moglo by dac RU. Najlepszym wyjsciem moim zdaniem jest RU-Saba-(Minox) na dzien dzisiejszy najlepsza kuracja.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Emu Oil z Saw Palmetto + Lipogaine lub Polaris Nr 08/09 + Neogenic od Vichy + Nizoral lub inny szampon z ketokonazolem

 

Po pierwsze offtop, po drugie to chyba sobie żartujesz.

 

Były już takich tuziny, tabuny, ruskie fronty przed tobą i zawsze kończyli z łysą pałą po takich kuracjach.

 

Poczytaj archiwalne posty na forach, z początku wieku, wtedy ludzie jarali się takimi gównami jak Saw czy Lipogaine.

 

Dziś już wiadomo, że to pomaga na łysienie jak umarłemu kadzidło.

 

Ty chcesz odkrywać Amerykę na nowo, choć ona jest już dawno odkryta.

 

ps. Minoxidil jest sprawdzony, ale nie jest całkowicie bezpieczny. Po kilku latach niejeden czuje się słabo lub zaczyna boleć w okolicach serca. Sprawdzone, mija po odstawce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do używających lub do tych co używali tej substancji.

 

Ile włosów wam leciało średnio przed stosowaniem a ile w czasie kuracji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie do używających lub do tych co używali tej substancji.

 

Ile włosów wam leciało średnio przed stosowaniem a ile w czasie kuracji?

 

Nie wiem jak niektorzy moga liczyc wypadajace wlosy i zaliczac ich do tych co juz nie odrastaja, ale to glupota- na poczatku tez tak robilem i myslalem:)

Kiedys lecialy mi wlosy garsciami, obecnie naprawde sie to ustabilizowalo a nawet nie zwracalem na to uwagi od bardzo dawna, moze dlatego ze ich juz nie widze tak czesto na grzebieniu ani na rece po przejechaniu wlosow. Uwazam, ze kazdy dobry bloker powoduje zmniejsze wypadania wlosow, po to sie go stosuje i takie jego zadanie tez, takze owszem RU jak najbardziej z czasem zmniejsza wypadania, przynajmniej u mnie tak jest.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś podać linka do jakiejś publikacji na temat skuteczności ru na podstawie badań?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ru trzeba przechowywać w zamrażarce, chciały kupić odrazu 15g, jednakże za 3 miesiące będę musiał się wyprowadzić i ru musiałbym na 1 dzień z zamrażalnika wyjąc.

 

Czy nie wpłynie to na działanie tego środka gdy się rozmrozi i potem ponownie zamrozi ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie, przecież pocztą idzie do Ciebie w kopercie...

Ale jak się martwisz to są tanie lodówki przenośne z wkładami...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie o KB...

 

Z tego co wyczytałem jest to jeden z tzw. vehicle, którego uzywa sie celem dostarczenia substancji (np. RU) do mieszków własowych pod skórą.

RU może byc dostarczony za pomocą:

1) alkoholu etylowanego + glikolu propylenowego zmieszanych w odpowiednich proporcjach

2) KB

 

I tu właśnie sie pojawia pytanie:

Czym jest tajemnicze KB?

Bo czym jest alkohol czy glikol to wiadomo ale co to KB to tak nie bardzo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
KB to eliksir pozyskiwany przez Gumisie

 

Jesli tak, to nie prosciej byloby poprosic Zamiego by rzucil zaklecie na zajefajne wlosy zamiast calymi latami faszerowac sie tymi wszystkimi gownami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe to RU w kremie.

Edytowane przez Gość

Fin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Odkrycie na miarę Nobla [emoji38]

 

Nobel za wybitne osiągnięcia w przeszukiwaniu archiwalnych postów, przy pomocy forumowej wyszukiwarki.

 

Wszyscy czapki z głów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanie zakupilem 1 gram czystego RU w Kane Shopie ktore mam juz defakto w swoim posiadaniu. Przyszlo mi bez problemu w zeszlym tygodniu. Z tego co udalo mi sie wyczytac w tym temacie procedura jest prosta mieszam 1 gram w kb solution i mieszanka jest gotowa? Chce go uzywac tylko i wylacznie na zakola obszar 5cm x 5cm x 4 cm. Dodam ze uzywam od 15 miesiecy dwa razy dziennie po 1 ml 5% Minoxidil Kirklanda oraz 3 razy w tygodniu szampon Ketopine z 2% zawartoscia ketokonazolu oraz wewnetrznie biotebal z bardzo duzym powodzeniem lysienie praktycznie udalo mi sie zatrzymac. Co myslicie o bezposrednim pomieszaniu RU z Minoxidilem 5% w jakich proporcjach to zrobic i na jaki okres wystarczy taka mieszanka? dzieki za informacje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Odkrycie na miarę Nobla [emoji38]

 

Nobel za wybitne osiągnięcia w przeszukiwaniu archiwalnych postów, przy pomocy forumowej wyszukiwarki.

 

Wszyscy czapki z głów.

 

Jak byś nie wiedział od ostatniego wpisu na temat strony wyrosło wiele włosów i pojawiły się tam nowe specyfiki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Odkrycie na miarę Nobla [emoji38]

 

Nobel za wybitne osiągnięcia w przeszukiwaniu archiwalnych postów, przy pomocy forumowej wyszukiwarki.

 

Wszyscy czapki z głów.

 

Jak byś nie wiedział od ostatniego wpisu na temat strony wyrosło wiele włosów i pojawiły się tam nowe specyfiki.

 

A jakie się tam specyfiki pojawiły, skoro ta strona jest już dawno DEAD!????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strona działa, ale oni już raczej nie działają. Kane ich wyparł w Ameryce Północnej ( nie byli w stanie cenowo rywalizować )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Strona działa, ale oni już raczej nie działają. Kane ich wyparł w Ameryce Północnej ( nie byli w stanie cenowo rywalizować )

 

No właśnie w tym kontekście pisałem. Nie trzeba być wirtuozem detektywistyki, żeby przeczytać napis przy każdym produkcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli codziennie się stosuję ru na noc, ale czasem np wypadnie taki dzień, że po prostu nie da rady (nie wiem, np: impreza spontan, wypad pod namiot), to można użyć ru rano? I czy wtedy tego samego dnia jeszcze wsmarować wieczorem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...