free web hit counter Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Jak długo możesz stać rozrobione kb sol (rozrobione ze spirytusem, bez dodatku RU oczywiście)? Chciałem wrócić do Ru, zostało mi całkiem dużo KB SOL ale stoi już circa rok. Ciemne miejsce, temperatura pokojowa, plastikowa butelka.

 

6 miesięcy spokojnie. Ponad 12 miesięcy to już trochę długo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Czy Ru obniza DHT w calym organizmie czy tylko w skorze glowy?

 

W ogóle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy można mieszać całą zawartość butelki minoxa (60ml) z RU, czy powinno się to dzielić na mniejsze porcje i częściej robić mieszanki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy można mieszać całą zawartość butelki minoxa (60ml) z RU, czy powinno się to dzielić na mniejsze porcje i częściej robić mieszanki?

 

Dziel na małe porcje. Jak mieszasz z innym składnikiem aktywnym to rób porcję jak najczęściej (tutaj kwestia indywidualna dla jednego będzie to 4 dni, dla innego 14)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy jest opcja wymieszać RU ze stemoxem - konkretnie Garniera?

 

Nie próbowałem. Ale jeśli już masz taki zamiar to rób świeże porcje jak najczęściej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale proporcje mieszania takie same jak przy kb? Czy zrobienie mieszanki na 5 dni będzie ok?

 

Myślę że na początek maks 2 dni byłoby optymalne, później jeśli stwierdzisz że jest ok to możesz zmniejszać częstotliwość . Nie wiesz jak substancje aktywne będą oddziaływały na siebie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak najlepiej wkomponować Minox 5% (na start butelka Loxonu ale już za miesiąc Alopexy - najtańszy chyba minoxidil) do kuracji razem z RU? Od kilku lat jadę na RU, a na Minoxa zawsze krzywo patrzyłem ale najwyższa pora aby go włączyć w kuracje. Po dwóch odmowach sprzedaży w aptekach udało się kupic Loxon 5% bez recepty i dogadać w sprawie zakupów Alopexy:)

 

Na razie planuje tak:

_rano

Minoxidil 5%

odczekać ile?

RU 5%

 

_ wieczorem

Minoxidil 5%

Wcierka (nie wiem jaka) rozumiem że Saba niekoniecznie jest wskazana gdy aplikujemy Minoxidil. Ktoś coś poradzi

 

Pytania:

1) Ile czasu odczekac miedzy dawkowaniem Minoxa i RU?

2) Czy nie lepiej zrobić mieszanke RU i Alopexy? Pytanie czy Alopexy to stabilny pojazd pod RU?

3) Jaką wscierke polecacie przy stosowaniu Minoxidilu ( zakola + przód głowy)


RU 5%

Minoxidil 5% (od 22.01.2017)

Mix olejków (Awokado, Rycynowy, Kokosowy) na zmianę z Emu Oil E2D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak najlepiej wkomponować Minox 5% (na start butelka Loxonu ale już za miesiąc Alopexy - najtańszy chyba minoxidil) do kuracji razem z RU? Od kilku lat jadę na RU, a na Minoxa zawsze krzywo patrzyłem ale najwyższa pora aby go włączyć w kuracje. Po dwóch odmowach sprzedaży w aptekach udało się kupic Loxon 5% bez recepty i dogadać w sprawie zakupów Alopexy:)

 

Na razie planuje tak:

_rano

Minoxidil 5%

odczekać ile?

RU 5%

 

_ wieczorem

Minoxidil 5%

Wcierka (nie wiem jaka) rozumiem że Saba niekoniecznie jest wskazana gdy aplikujemy Minoxidil. Ktoś coś poradzi

 

Pytania:

1) Ile czasu odczekac miedzy dawkowaniem Minoxa i RU?

2) Czy nie lepiej zrobić mieszanke RU i Alopexy? Pytanie czy Alopexy to stabilny pojazd pod RU?

3) Jaką wscierke polecacie przy stosowaniu Minoxidilu ( zakola + przód głowy)

Ktoś poradzi / podpowie / oceni:)?

 

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


RU 5%

Minoxidil 5% (od 22.01.2017)

Mix olejków (Awokado, Rycynowy, Kokosowy) na zmianę z Emu Oil E2D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zamawialiscie ostatnio RU od zioma ? strona chodzi ale watek na forum w listopadzie ostatnie wpisy. wszystko ok ? mozna zamawiac?

Ziom mi nie odpisal na PW wiec pytam tutaj

Pozdro!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamawiałem w styczniu ze strony

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


RU 5%

Minoxidil 5% (od 22.01.2017)

Mix olejków (Awokado, Rycynowy, Kokosowy) na zmianę z Emu Oil E2D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też pisałem do zioma w sprawie RU i na razie cisza... pewnie jak znajdzie chwilę czasu to odpisze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Też pisałem do zioma w sprawie RU i na razie cisza... pewnie jak znajdzie chwilę czasu to odpisze

 

 

Zapewne skończyła się partia towaru i Ziom czeka na następną.

Niedługo będzie organizowane zamówienie grupowe na RU ( $10 za gram ) i będzie można partycypować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jest na bieżąco na stanie, raczej nie dopuszczam do przestojów i większość kwestii ogarniam wcześniej Nie odpisuję na wiadomości, bo rzadziej bywam na forum. Inne sprawy odciągają moją uwagę. Piszcie w wątkach na forum i ktoś na pewno odpisze

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w przypadku gdy chce wymieszac RU z minoxem to nie dodaje juz KB sol ?

tak mi wychodzi z rozpiski zioma w innym watku ale wole sie upewnic.

czytalem tez ze przy stosowaniu EMU oil nasilaja sie uboki. planuje aplikowac RU z minoxem z rana, czy EMU wieczorem moze zaszkodzic ?

pozdro!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcę nabyć RU, do kogo mam się zwrócić? ( pisałem do zioma na pw ale nie odpisał jeszcze) czy przy zamówieniu dostanę chociaż jakąś skróconą instrukcję jak to się aplikuje, rozrabia, przechowuje itp? Czytam forum ale sam ten wątek ma 92 strony więc cieżko jakoś uporządkować te informacje

Jaki jest w ogóle koszt RU?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na forum masz link do sklepu, nie dostaniesz żadnych instrukcji, koszt zależny od ilości jakaś stosujesz, przy 1 ml 5% codziennie zmieścisz się w 100 zl miesięcznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mógł by mi ktoś podać ten link do sklepu tutaj? Bo coś nie mogę go nigdzie znaleźć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za link

Najlepiej zamówić od razu RU i KB Sol?

I jak to przygotować? Potrzebna mi będzie jakaś waga z dokładnością do 0,1 czy 0,01 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...