free web hit counter Skocz do zawartości
nord

ARMAMED Demirsoy 2500gr - 12 sierpnia 2014

Rekomendowane odpowiedzi

Minęło 7 tygodni, chyba wszystko co miało polecieć to poleciało, teraz jadę na kombie minox + fin aby odrost był jak najbardziej optymalny.

Donor na zdjęciu przy włosach około 8mm, jak widać prawie nie widać zaczerwienień. Obszar biorczy średnio zaczerwieniony.

Teraz modlę się tylko o równomierny odrost, żeby nie było tzw. wysepek.

Zaraz poprawię 1 stronę.

 

Fotki pod światło dzienne.

 

8mm

CAM00446j_eqnrepw.jpg

CAM00450j_eqnrehh.jpg

CAM00451j_eqnrehr.jpg

 

 

 

3mm

CAM00455j_eqnqras.jpg

CAM00458j_eqnqrqp.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zdecydowanie lepiej twoj donor wyglada po 2500 niz moj po 1800, pozostaje mi pluc sobie w brode. Wiesz moze jaki rozmiar puncha uzywa dr?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam jestem ciekawy rozmiaru tego przyrządu. Jedynie co udało mi się znaleźć w jego pracach, jest to ciekawe zdjęcie.

164972262_vergleichmicromotor.jpg.36e32a6bbd26059c143814869ef07a3d.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

0,7-08mm, white dots widać zawsze jak się obetniesz na krótko, w moim przpadku widać przy 3mm, ale jakoś mi to bardzo teraz nie przeszkadza, najważniejsze to odrost.

Mali nie masz co się przejmować, po operacji zawsze jest jakiś aspekt który może nie pasować i można było to lepiej rozegrać ... psychologia. Ja też przez jakś czas chodziłem podkurwiony że mogłem sobie bardziej zakola pokryć ale trudno, przyzwyczaiłem się i trzeba z tym żyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można tatuażem ale to są dodatkowa niemałe koszta a pozatym co kilka lat musisz odnawiać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nord a wygląda to w twoim przypadku nieestetycznie? Generalnie tnę wlosy z tylu i po bokach na 3mm... W moim przypadku trzeba by przeorac 3000-4000graftow. Jak mozesz to wrzuć dobra fotkę jak to u sciebie sie prezentuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nord twoje slady przy 3mm sa niczym przy moich z dlugoscia wlosow 3mm, jestem pewny ze u mnie punch byl uzyty 1mn lub nawet wiekszy, dodtakowo wlosy z sa pobrane jak od linijki co uwydatnia przebyty zabieg. Bylem swiadomy blizn po fue ale nie pomyslalbym ze bede musial nosic wlosy dluzsze niz 5-6mm zeby ukryc to gowno co mam teraz. Wysylalem zdj do innej kliniki, odpisali mi ze niestety nie da rady odbudowac donoru z bht ale pomocny moze byc wlasnie taka pigmentacja skory glowy. Mam nadzieje ze to zadziala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale za to masz bardzo fajną gęstość na biorczym, która nie każdemu wychodzi także to jest najważniejsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gestosc jest 50gr/cm2 powiedzialbym ze to "normal" gestosc ale za to mnostwo 3-4wlosowych co bylo idiotyzmem ze strony dr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

narazie bez znacznych zmian, podobnie jak na ostatniej fotce ale za to zaczerwienienia już minęły

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy wątek. Ile masz lat? Zgaduje,ze kilka lat po 30-tce.

Zakola u Ciebie były sporo mniejsze od moich. Linia doktora wyraźnie inna niż u Bisangi. BHR robi raczej takie od garnka,u Ciebie jak od linijki.

Tak przeglądam wszystkie przypadki na forum i widze, ze chyba moja sytuacja jest jedna z gorszych. Ostatnio miałem poprawkę w BHR. Straszą mnie miniaturyzacja, ktorej sie nieco boje!

Wrzucilem znowu tabsy i chyba juz tej biotyny, msm, cynku i proscaru nigdy nie odstawie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Cześć, czy stosowałeś coś na zaczerwienienia po HT? Myślałeś może o olejku emu? Zastanawiam się, ile dni od zabiegu można zacząć go używać? Czy u Ciebie w pracy zwrócił ktoś uwagę na zaczerwienienia, które miałeś po HT? Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

33lata. Ja osobiście zasugerowałem taką linię bo jest bardziej wyrazista i mniej graftów idzie niż na "garnek"

Fin jest wg badań rekomendowany po operacji w celu lepszego odrostu.

Nie używałem nic na zaczerwienienia bo w miarę szybko znikły, po około 2 miechach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dopiero zaczynam czytać o HT ale jedno podstawowe pytanie: czy po zabiegu konieczne jest łykanie blokerów ?

 

To zależy od przypadku.Lekarze zalecają, ale to ty decydujesz.Ja nic nie łykałem oprócz witamin,msm i minoxa5% zewnętrznie, którego odstawiłem 6 miesięcy temu z braku rezultatów.

Nord@Kto ci powiedział że fin wpływa na lepszy odrost wszczepionych włosów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytałem gdzieś artykuł z badaniami przeprowadzonymi na grupie osób. Artykuł po ang, musisz poszukać w goglach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dopiero zaczynam czytać o HT ale jedno podstawowe pytanie: czy po zabiegu konieczne jest łykanie blokerów ?

 

To zależy od przypadku.Lekarze zalecają, ale to ty decydujesz.Ja nic nie łykałem oprócz witamin,msm i minoxa5% zewnętrznie, którego odstawiłem 6 miesięcy temu z braku rezultatów.

Nord@Kto ci powiedział że fin wpływa na lepszy odrost wszczepionych włosów?

Tadek jak dlugo byles na minoxi?czy zauwazyles jakies spore pogorsznie w czase jego odstawiania az do dzisiejszego dnia?


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dopiero zaczynam czytać o HT ale jedno podstawowe pytanie: czy po zabiegu konieczne jest łykanie blokerów ?

 

To zależy od przypadku.Lekarze zalecają, ale to ty decydujesz.Ja nic nie łykałem oprócz witamin,msm i minoxa5% zewnętrznie, którego odstawiłem 6 miesięcy temu z braku rezultatów.

Nord@Kto ci powiedział że fin wpływa na lepszy odrost wszczepionych włosów?

Tadek jak dlugo byles na minoxi?czy zauwazyles jakies spore pogorsznie w czase jego odstawiania az do dzisiejszego dnia?

 

Minoxa 5% stosowałem około 2 lat. Nie miałem nowych odrostów po nim i nie zageścił mi korony. Myślałem przez pierwszy rok że spowolnij łysienie i poprawił kondycję włosów. W drugim roku korona zaczeła znowu tracić włosy mimo rgularnego 2x dziennie stosowania, więc przestałem używać bo wiele włosów i tak nie zostało. Po odstawienu dolna część korony aż do tej pory jest taka sama więc stwierdziłem że nie ma sensu,chociaż teraz po HT zastanawiam się czy nie wrócić na czas odrostu włośów, co o tym myślicie? Wiem jedno że msm,biotyna i folligen działają na kondycję moich włosów bo je również odtawiłem na jakiś czas i stan włosów mi się pogorszył. Parę miesięcy przed HT wróciułem do suplementów i połysk wrócił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Wiem, że ten temat był już poruszany, ale nie mogę go odnaleźć, więc sorki za powielanie. Od kiedy można zacząć brać fina od przeszczepu? (ile dni?).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...