free web hit counter Skocz do zawartości
nord

ARMAMED Demirsoy 2500gr - 12 sierpnia 2014

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo dobry efekt.


-------------------------------

Mój temat:Klik

 

Kuracja:

Nezyr: 0,5mg/dz (start 05.08.2016) zwiększone do 1mg

1 HT: 2407 graftów (front i zakola,2-3.06.2016, dwa dni zabiegu)

2 HT: 1002 grafty (12.01.2018 - poprawa lini prawego zakola i dogęszczenie przodu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no fakt mi akurat się udało bo chyba nie wszyscy mają dobre efekty u demirsoya ale to już kwestia predyspozycji pacjenta i grubości/gęstości jego włosów. Niemniej jednak namawiam do spróbowania jeżeli patrzycie na kasę to tylko demirsoy bo get fue raczej odpada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no fakt mi akurat się udało bo chyba nie wszyscy mają dobre efekty u demirsoya ale to już kwestia predyspozycji pacjenta i grubości/gęstości jego włosów.

Właśnie. Komu byś polecił tam zabieg. Oczywiście pierwszy argument to kasa.

 

Ale chodzi mi o resztę argumentów.

 

 

"tylko demirsoy bo get fue raczej odpada."

Co masz na myśli? W sensie, że nie Poswal tylko Demirsoy?


-------------------------------

Mój temat:Klik

 

Kuracja:

Nezyr: 0,5mg/dz (start 05.08.2016) zwiększone do 1mg

1 HT: 2407 graftów (front i zakola,2-3.06.2016, dwa dni zabiegu)

2 HT: 1002 grafty (12.01.2018 - poprawa lini prawego zakola i dogęszczenie przodu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Właśnie. Komu byś polecił tam zabieg. Oczywiście pierwszy argument to kasa.

 

Ale chodzi mi o resztę argumentów. "


-------------------------------

Mój temat:Klik

 

Kuracja:

Nezyr: 0,5mg/dz (start 05.08.2016) zwiększone do 1mg

1 HT: 2407 graftów (front i zakola,2-3.06.2016, dwa dni zabiegu)

2 HT: 1002 grafty (12.01.2018 - poprawa lini prawego zakola i dogęszczenie przodu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz z tyłu 1mm to super to wygląda myślałem, że nawet przy fue ciężko będzie się golić na tak krótko, a tak na prawdę kompletnie się to nie rzuca w oczy. Mógłbyś zrobić jeszcze z bliższej perspektywy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Nord. Przy manualnym też będzie to widoczne. Tylko po prostu bardziej "porozrzucane"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No też tak podejrzewałem, niby tu punktowo i tu ale widocznie Ci drożsi bardziej przywiązują do tego uwagę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stan na prawie rok po. Myślę że to ostateczny stan, bez fina (od pół roku nie biorę).

 

Moje spostrzeżenia:

- jak za tą cenę stosunek jakość/cena 4 może nawet 4+

- na lini zdarzyło im się wszczepić kilka graftów więcej niż 1-włosowych, może dlatego że po ekstracji było ich tak mało (około 200) ale myślę że ci lepsi chirurdzy wiedzieli by skąd je pobrać. Mimo to nie jest to bardzo zauważalne

- donor ujdzie, choć dla mnie jako detalowca można by było lepiej bardziej równomiernie to pobrać

 

Rady dla innych:

- jedźcie sami bo dodatkowy pasażer to już znaczniejsze koszty i wtedy niska cena za graft powoli traci sens

- musicie znać angielski

- dokładnie obmyślcie jak ma przebiegać linia. Ja tego nie zrobiłem i teraz muszę sobie korygować poprzez wyrywanie niektórych włosów z linii żeby uzyskać porzadany kształt

- bierzcie fina conajmniej miesiąc przed co pomoże wam uniknąć w dużej mierze shock lossu gdyż włosy mocniej siedzą

- po zabiegu koniecznie unikajcie słońca (dostaniecie od nich kapelusik) i bądźcie w tym wytrwali bo tak jak ja miałem słabość i wystawilem się na 5-10 min i później miałem przez jakiś czas kaca moralnego

 

http://zapodaj.net/8a4e6d6b18453.jpg.html

http://zapodaj.net/562c1684ea509.jpg.html

http://zapodaj.net/9d48192a7fee8.jpg.html

http://zapodaj.net/ac14853130adc.jpg.html

http://zapodaj.net/754035231bbea.jpg.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super, naprawdę fajna linia i modna fryzurka:) gratuluje i wielkie dzięki za relacje. Ja startuje za 3 miechy ok 3500 graftow liczę na podobna linie i efekt:) Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miazga, szkoda tylko że nie wrzuciłeś żadnej fotki przy troche dluższych włosach przed zabiegiem lepiej by było widać efekt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super wyszlo, jeszcze raz gratulacje, ta klinika coraz bardziej za mna przemawia, ma chyba najlepsza cena/jakosc.

Nie wiem czy bylo pytanie ile jeszcze jak cos mozesz wyciagnac graftow?


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no właśnie jeszcze brakuje tej klinice do pełnego profesjonalizmu bo nie badają donoru, no chyba że robią to na oko z doświadczenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nord pytanie do Ciebie.. Czy tam gdzie osadzili ci nowe grafty masz delikatne wypuklosci na skórze.(efekt zgolonego kurczaka czy jako tak) Cos podobnego co widac u Mariusx w jego watku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem od czego to zależy czy jest to predyspozycja wlasna czy może wina chirurga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej własna, trzeba też dobrze zrywać strupki i w optymalnym czasie żeby nie powstały tzw. dołki w skórze.

 

Nie wiem czy to w moim temacie pało pytanie odnośnie czy Demorsoy używa mikroskopu do badania donoru, ale tak czy inaczej dostałem info od Muzaffera:

 

Dr.Demirsoy uses microscope during the surgery.After he extract he is looking to the grafts to see the quality.some grafts are all hairs same length. Some of them shorter hairs.in 1 graft if there are shorter hairs it means that this hairs are effected from dht.So he is checking how the donor area health is and from the view how it looks.if it's weak or strong hairs.

 

After he extract he can see only which one is shorter.because it's roots which is under the skin.

To predict it's mostly if he see on the donor area sparse areas than the other areas on the donor from there he can predict that a this small part of the donor area is effected from the Dht hormone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...