free web hit counter Skocz do zawartości
nord

ARMAMED Demirsoy 2500gr - 12 sierpnia 2014

Rekomendowane odpowiedzi

Zaledwie 4 miesiące po ht a już zaczyna to bardzo fajnie wyglądać. Bardzo dobrze zrobiona linia włosów. Dobre gęstość i naturalny wygląd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

narazie bedę brał przez te 12 miesięcy a później bedę stopniowo odstawiał

 

8fs9e7re7sr0.jpg

 

aq63vx8nz06f.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda to dobrze Fina brałeś przez dłuższy czas czy zacząłeś po zabiegu?


Jestem reprezentantem Dr. A's HRC, najlepszej na świecie kliniki transplantacji włosów wg #HairSite.com.

http://www.fusehairpolska.blogspot.com

 

Wszelkie opinie wygłaszane na tym profilu są prywatne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o mnie to zastanawiam się po prostu na ile to efekt zabiegu, a na ile działanie fina, ot analityczne podejście, dla Ciebie raczej bez znaczenia (chyba, że planujesz odstawić). Nie wiem dlaczego koledzy pytają


Jestem reprezentantem Dr. A's HRC, najlepszej na świecie kliniki transplantacji włosów wg #HairSite.com.

http://www.fusehairpolska.blogspot.com

 

Wszelkie opinie wygłaszane na tym profilu są prywatne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba nie zasługa fina bo kiedyś brałem i nigdy nie miałem odrostów na zakolach. Bardziej może wzmocnić i pogrubić pozostałe istniejące. Poza tym w 3 miesiące fin raczej nie zdąży zadziałać w takim stopniu aby spowodować odrost

Fina będę odstawiał jak zauważę że efekt zabiegu bedzie zadawalający czyli zakładam że po 8 miesiącach zacznę powoli odstawiać. Wziąłem go tylko dlatego że doktor tak zaleca i dlatego żeby być może odrosły te słabe włosy które wypadły podczas shock lossu w wyniku zabiegu.

Nie zamierzam się bawić w chemię no chyba że zauważę że po odstawieniu fina zrobią mi się gołe placki choć nie zakładam takiej opcji ponieważ powiedziałem doktorkowi żeby wszczepiał grafty w istniejące obszary które w przyszłości s narażone na przerzedzenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak zapytam z ciekawosci, będziesz zapuszczal troszkę dłuższe włosy ?? Jestem ciekawy jak by to wyglądało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nowe fotki 4m i 10dni. Mam nadzieję że linia z tej jednej strony gdzie jest słabsza się jeszcze zagęści.

 

fh84y0l0rhc8.jpg

 

jn1csq4bvdab.jpg

 

xwmti8m5tkwk.jpg

 

8ujb518migiz.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaczyna to bardzo ładnie wyglądać, zwłaszcza jak na ten czas. Nord mógłbyś wstawić fotkę z takiej perspektywy jak na 1 stronie? Wtedy fajnie będzie można porównać. Na ten okres jestes zadowolony prawda?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no też mam taką nadzieję. kuba następnym razem zarzucę fotkami z różnej perspektywy. na chwilę obecną biorąc pod uwagę że to 4 miesiąc to jestem zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nord sledze Twój watek od samego poczatku.. I ciekawi mnie tylko jedno, dlaczego napisales ze w razie konieczności nast zabieg wykonasz gdzie indziej ( przytoczyles bodajże 2kliniki) . Z tego co widzę jak to wygląda u Ciebie po 4 miechach to jest zajebiscie , no chyba ze dobrze kombinujesz z fotkami. Nie rozumiem, zaczerwienienie zniklo Ci po 2 miechach, odrost zajebisty wiec ocb??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo następny planuje manualny z racji tego że white dots są bodajże mniej zauważalne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale przecież Demirsoy też robi Manualne Fue, tylko cena zwiększa się z 1 do 2 euro. Nawet na 3 stronie w tym wątku jest zdjęcie, jest tam porównanie dwóch technik pobierania, wykonanych przez tego doktora, gdzie według mnie mechaniczne fue zostawia zdecydowanie mniejsze ślady, co chyba równa sie mniejsze white dots??

jak coś to tu jest link.

download/file.php?id=1155&mode=view

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

następny zabieg będzie wtedy gdy dalsze łysienie zrobi swoje. Jeżeli efekt będzie naprawdę zadawalający to byc moze udam się znowu do demirsoya

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nord pamietam jak ci wspominalem o Hair Palace na Węgrzech i ich 1 graft za 1 funta to mnie wysmiałeś że cena mowi sama za siebie a widze ze zdecydowales sie na jeszcze tanszą opcje z droższym hotelem i zakwaterowaniem. Ciekaw jestem efektow. pozdroo 600

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

falban nie przypominam sobie żebym tak mówił, może mnie pomylileś z kims innym. Jeżeli tak było to pewnie nie miałem takiej wiedzy jak dziś, zresztą tak jak pisałem okaże się po jakimś czasie czy cena mówi sama za siebie. Ja równie z biorę pod uwagę pieniadze dlatego pierwszy zabieg póki co miał być tanio ale również brałem pod uwagę efekty innych pacjentów. Wybralem kompromis cena/jakość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam śledzę to forum od dłuższego czasu i coraz bliżej jestem podjęcia decyzji o przeszczepie włosów w związku z tym mam pytania do autora wątku bo nie ukrywam że jak już się podejmę tego wyzwania to skorzystam z kliniki Armamed Dr. Demirsoya. Czy jest ustanowiona minimalna ilość graftów metodą mechanicznynego FUE jaką trzeba przeszczepić czy tyle ile potrzeba jest robione i jak wygląda z terminami długo trzeba czekać jak było w twoim przypadku. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy nie prościej zapytać u źródła . Skąd Nord ma wiedzieć jaki jest aktualnie czas oczekiwania na zabieg .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś jest równo 5 miechów i zaczyna to fajnie wyglądać ale do 100% odrostu jeszcze brakuje (o ile wogóle będzie).

Zdjęcia pod światło dzienne, przy samym oknie. Włosy 8mm, tył 4-5mm

 

79go75kkj254.jpg

 

m4p29tefwjv3.jpg

 

5pfz54nqqw45.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...