free web hit counter Skocz do zawartości
Mariusx

Asmed/Koray Erdogan, 5000 graftów (2,5€), 28 i 30 Sty 2015

Rekomendowane odpowiedzi

Ale kasa to wszystko jest masakra!! Taka duzo kase czlowiek laduje we wlosy a i tak problem w polowie nie jest nawet zalatwiony;/ Wciaz patrzac na plusy i minusy obawiam sie podjac ht, zrobic i wylozyc kase to nie wszystko, bo jak pozniej sie takiej duzej kasy juz nie uzbiera, albo donoru zacznie brakowac to bedzie powazny problem....

 

U mnie problem jest załatwiony w 75%, teraz mam tam posadzone 5010 graftów na powierzchni 120 cm2, czyli 41,75 grafta/cm2 co przy średniej 2,2 włosa na graft daje 91,85 włosów na cm2, u zdrowego człowieka gęstość włosów na koronie jest niższa od gęstości z tyłu głowy i z reguły wynosi 120+ włosów/cm2 więc wrzucę jeszcze 3600 włosów na górę (30 włosów x 120 cm2) czyli 1636 graftów i problem powinien być definitywnie rozwiązany jeśli oczywiście linia łysienia nie posunie się dalej. Osobiście jednak liczę że 91,85 włosa na cm2 wystarczy żeby dać iluzję gęstości, zawsze pozostaje jeszcze Nanogen który podwoi gęstość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo popuchles po zabiegu? Sam sugerowales linie włosów czy doktorek sie ty zajął, i czy rzeczywiście maja jakiś laser do ustawiania linii?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety, nie tylko ja. Miałem nawet opuchniętą górną część nosa, wyglądałem jak kot albo obcy. Ciągle mam bardzo osłabione czucie na górze. Na donorze czucie miałem normalne od początku.

 

Mają laser, pokazałem doktorowi swoje zdjęcie gdy miałem 19 lat i doktor tak zrobił, chciałem jeszcze trochę niższą linię ale doktor powiedział że będę miał zbyt niskie czoło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tak jest zbyt nisko . Osoba łysiejąca nie powinna robić linii włosów jak u szympansa . To nie jest rozsądne rozwiązanie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale gdy donor pozwala to każdy chce mieć linie możliwie nisko,bo to przód się ogląda w lustrze i on jest najważniejszy. Ja jako człowiek, od dziecka z wysokim naturalnie czołem ( mój kompleks), które ze względu na łysienie jeszcze się zwiększyło, jak miałbym wybierać to wolałbym zostawić gniazdo z tyłu, a za to niską linie, z małymi zakolami. Wiadomo,że wszystko w granicach dobrego smaku i jak się przesadzi to będzie się wyglądać jak szympans.


Fin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałem specjalny szampon 100ml i krem Hairixin, miałem tym szamponem myć górę do poniedziałku ale czuję, że mi się dzisiaj skończy. Dobrze że tego kremu sporo zostało.

 

WP_20150205_002.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fotki z dzisiaj

 

DSC02206.jpg DSC02212.jpg DSC02216.jpg

 

DSC02218.jpg DSC02219.jpg DSC02224.jpg

 

DSC02226.jpg

 

DSC02257.jpg DSC02258.jpg

 

Donor:

 

DSC02230.jpg DSC02235.jpg DSC02236.jpg

 

DSC02237.jpg DSC02240.jpg

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile po zabiegu byłeś jeszcze za granicą? Czy można jechać po kilku dniach?

 

Fajnie to wygląda, życzę Ci by tak już zostało do końca życia .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W piątek miałem drugi zabieg a w sobotę wieczorem byłem już w domku. Chyba można bez problemu wynająć pokój na dłużej ale nocka to 120 euro. U mnie najgorsza opuchlizna była w niedzielę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo nic nie dają poza tym, że przez cały dzień jestem przymulony. W drugim dniu zabiegu skóra jest dużo wrażliwsza więc i ból jest gorszy. W czwartek i w piątek widziałem że 2 pacjentów podłączali pod kroplówkę ale jakoś nie było okazji się dopytać po co to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Zdjęcia miesiąc po zabiegu:

 

DSC02323.jpg DSC02324.jpg DSC02325.jpg

 

DSC02326.jpg DSC02329.jpg DSC02331.jpg

 

DSC02336.jpg

 

Czucie na koronie ciągle nie wróciło. Wydaje mi się, że trochę włosów poleciało (nie licząc przeszczepionych), ale to może jedynie złudzenie przez zaczerwienioną skórę.

 

Zdjęcia po 1. dniu zabiegu, na ten pasek wielkości bodajże 43 cm2 poszło 2700 graftów (ok. 63 grafty na cm2 czyli 140 włosów/cm2). Niepokoi mnie jedynie to, że na koronę przeszczepiono grafty zawierające średnio 2,21 włosa podczas gdy w obszarze dawczym 1 graft zawiera średnio 2,7 włosów.

 

WP_20150129_016.jpg WP_20150129_017.jpg

 

 

Zdjęcia pokoju (130 euro za noc):

 

WP_20150129_003.jpg WP_20150129_005.jpg WP_20150131_001.jpg

 

Obok kliniki znajduje się meczet, z którego o wschodzie słońca wydobywa się dźwięk o natężeniu porównywalnym do przejeżdżającej karetki pod oknem. W moim przypadku miałem pobudkę o 5. godzinie, ale trzeba przyznać, że klimat jest niezapomniany. Jeśli ktoś się tam wybiera, to radzę nie wciskać przycisku z księżycem obok toalety, bo włączy się syrena na całą klinikę

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na taki pasek to dużo graftów poszło, no ale widocznie doktor stwierdził że masz wydajny donor.

Skąd ja znam te widoki ze Stambułu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od kilku dni rozpoczął się odrost, widać małe krostki podobne do tych po depilacji, nie bardzo się orientuję w temacie depilacji ale fryzjerka mi powiedziała, że tak to wygląda gdy nowe włosy przebijają się przez skórę.

 

Jeszcze taką historię miałem, gdy wychodziłem z Okęcia i byłem dosłownie 3 kroki przed wyjściem to w ostatniej chwili celnicy wyłapali mnie z tłumu na rewizję osobistą, tak sobie pomyślałem co by było gdyby mnie tak w Turcji wyłapali a ja nie zgłosiłbym przewozu gotówki. Jakby ktoś się wybierał to odprawa celna na Okęciu jest po lewej stronie od wejścia na samym końcu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Od kilku dni rozpoczął się odrost, widać małe krostki podobne do tych po depilacji, nie bardzo się orientuję w temacie depilacji ale fryzjerka mi powiedziała, że tak to wygląda gdy nowe włosy przebijają się przez skórę.

 

Jeszcze taką historię miałem, gdy wychodziłem z Okęcia i byłem dosłownie 3 kroki przed wyjściem to w ostatniej chwili celnicy wyłapali mnie z tłumu na rewizję osobistą, tak sobie pomyślałem co by było gdyby mnie tak w Turcji wyłapali a ja nie zgłosiłbym przewozu gotówki. Jakby ktoś się wybierał to odprawa celna na Okęciu jest po lewej stronie od wejścia na samym końcu.

Ile niby tej kasy przewoziles , ze Cie zatrzymali??


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież pisał: "Przy kwocie powyżej 10.000 euro trzeba przejść przez kontrolę celną i wykazać źródło pochodzenia tych środków. Mam nadzieję że PIT wystarczy."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przecież pisał: "Przy kwocie powyżej 10.000 euro trzeba przejść przez kontrolę celną i wykazać źródło pochodzenia tych środków. Mam nadzieję że PIT wystarczy."

ok sorry, czytalem caly watek , ale za kazdym razem kiedy update dochodzily wiec nie pamietalem co wczesniej bylo;] no coz fakt do 10 tys mozna spokojnie przewiezc


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...