free web hit counter Skocz do zawartości
Mariusx

Asmed/Koray Erdogan, 5000 graftów (2,5€), 28 i 30 Sty 2015

Rekomendowane odpowiedzi

Mariusx. Oni wszystko wyliczyli Tobie przez internet? A jak na miejscu się okazało? To jak to się pokryło z tym co ustalaliście przez internet?

 

Przez internet wyliczyli że mój obszar łysienia wynosi 190 cm2 a na konsultacjach okazało się że obszar wynosi tylko 120 cm2. Tam chyba 3/4 pacjentów ma robione 5000 graftów. W piątek każdy z nas czterej miał robione 5000.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałem

 

Szkoda tylko tych dodatkowych graftów, które pobrali . Przydałyby się na później

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to chyba raz na zawsze pozbyłeś problemu?

 

bardzo miałeś przerzedzone obszar zabiegu skoro tyle graftów weszło, jaka gęstośc sadzenia

 

Na cały obszar 120 cm2 poszło średnio 90+ włosów na cm2 (40 graftów) więc sporo, jednak dr Koray powiedział że bez Finasterydu wrócę do niego za 2 lata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na fina szkoda zdrowia, ale obszar który masz zrobiony spokojnie na 6-7 lat powinien zakrywać łysienie,

 

z 5000 gratów wyrośnie Tobie z 12 tyś włosów, to sporo, nawet jak utracisz w dalszych miejscach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Oni chcieli wziąć kasę za 5000 graftów i tyle wzięli . Przecież wszyscy wiemy , że on nie potrzebował 5000 graftów. Tym bardziej , że pobrali dużo graftów wielowłosowych.

 

Dr Koray radził żebym zrobił przód a koronę odzyskał dzięki Finasterowi, tyle że ja do fina raczej nie zamierzam wracać więc zrobiłem na zapas. Zresztą na przód poszło ok 70 graftów/cm2 natomiast na koronę przeszczepiono 30 graftów/cm2 więc to nie jest jakaś super gęstość, u mnie jest mało graftów ale za to dużą część stanowią wielowłosowe.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie chcesz brać fina ,to zainwestuj w Ru . Tyle kasy wydałeś , więc warto zatrzymać efekt jak najdłużej .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle że np. 20-letnia kuracja RU kosztuje 48000 zł, to ja już wolę wrzucić kolejne 7000 włosów na górę za mniejszą kasę. Zresztą powinno mi tam wyrosnąć 90 włosów/cm2 więc chyba nie powinno być prześwitów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzisz z Turkami jest tak , że robią duże przeszczepy nawet jak nie jest to konieczne . Już w przypadku Norda zdziwiłem się , że poszło 2500 graftów , a linię na zakolach miał poprawioną bardzo konserwatywnie .

 

 

Tylko skąd weźmiesz te dodatkowe 7000 włosów ?

Robią BHT W Asmed ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zostało mi jeszcze 3400 graftów x 2,2 włosów na graft. Pytałem się Koraya czy robią BHT a ten powiedział mi że ja nie potrzebuję BHT.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem robione z tyłu głowy, z boku tylko zmasowali w skórę, nie wiem czy to coś da.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten Koray to chyba szaleniec. Pobrali ponad 5000 graftów i twierdzą ,że masz dodatkowe 3400 do pobrania bez szody dla donoru .

Masz niestety chu#$$%$#wy donor pod względem ilościowym . Na twoim miejscu nie planowałbym następnego zabiegu w tym momencie, tylko zabrałbym się za Ru .

Ale decyzja należy do Ciebie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kto powiedział że ja planuję jakiś zabieg teraz, po prostu na konsultacjach dowiedziałem się że mój donor to ok. 8500 graftów i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na zdjęciach kliniki i forum dr Koraya, pokazywali że 5000 fue to robią dla kompletnie łysych, a na tki jak Twój obszar to około 3 000 fue, a tu widać, że ppraktyka idzie w hurt,

 

ale trzyam w kciuki za ciebie i zeby odrost był jak najlepszy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każda osoba , która zrobiła przeszczep , a nie stosuje blokera musi się zastanowić czy taki bloker stosować , czy zdać się tylko i wyłącznie na następny zabieg w przyszłości .

Jeśli w tym momencie obstawisz opcję : tylko przeszczep w przyszłości ( bez stosowania blokera ) , a te dodatkowe 3400 graftów okażą się później palcem na wodzie pisane to będzie problem.

No chyba ,że jesteś w stanie zaakceptować niższą gęstość na koronie w przyszłości . Łysienie prawdopodobnie będzie postępować , więc temat wróci prędzej czy później .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Owszem istnieje taka opcja , ale nie dla każdego i raczej nie w Asmed.

Poza tym dochodzą jeszcze kwestie finansowe, ponieważ dobrze zrobione BHT kosztuje więcej, a chirurgów, którzy wykonują takie zabiegi na najwyższym poziomie jest niewielu.

Np. Feriduni wyklucza pobieranie graftów z brody ( a to jest duży i dobry donor BHT ) ze względu na bliznowacenie . A nie każdy ma dobrze owłosioną klatkę.

Wątpię czy większość łysiejących udźwignie finansowo przeszczepienie np.5000 włosów ( głownie jednowłosowych ) z innych partii ciała . To są jednak duże pieniądze , a kolega Mariusx nie bez powodu pojechał akurat do Turcji .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pora podliczyć ile mnie to łącznie kosztowało

 

Przeszczep - 12500 euro

PRP - 300 euro

Pakiet medyczny - 240 euro

Nocleg - 600 euro

Transport z lotniska - 90 euro

Bilet lotniczy - 300 euro

Wiza - 25 euro

RAZEM - 13785 euro x 4,30 zł = 59275,5 zł

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te 8400 gr z donoru może być faktycznie możliwe bo to zależy od kształtu głowy a twoja jest z tyłu wysoka i w związku z tym powierzhnia jest odpowiednia większa. Jednak zastanawiam się czy nie za wysoko pobrał ci grafty bo tam może cię dopaść łysienie ale nie musi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie sądzę, mam taką samą linię łysienia jak mój tatuś. W ogóle mam trochę większą głowę, 58 cm obwodu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale kasa to wszystko jest masakra!! Taka duzo kase czlowiek laduje we wlosy a i tak problem w polowie nie jest nawet zalatwiony;/ Wciaz patrzac na plusy i minusy obawiam sie podjac ht, zrobic i wylozyc kase to nie wszystko, bo jak pozniej sie takiej duzej kasy juz nie uzbiera, albo donoru zacznie brakowac to bedzie powazny problem....


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Później powinno być klonowanie włosów. Zastanawiam się tylko dlaczego teraz nie jest to dostępne, sklonowali owcę to włosa nie mogą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież te sklonowane włosy będą kosmicznie drogie . Nie ma sensu zawracać sobie tym głowy .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To i tak przez kilka lat będzie pewnie tylko dla najbogatszych.


Fin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...