free web hit counter Skocz do zawartości
Mariusx

Asmed/Koray Erdogan, 5000 graftów (2,5€), 28 i 30 Sty 2015

Rekomendowane odpowiedzi

hmmm tak patrze na te focie i zastanawiam gdzie te 5000gr ma być wszczepione

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwierz mi jest gdzie, to jest właśnie potęga zaczesu. Później wrzucę foty z postawionymi włosami.

 

Tutaj foto z września - http://imgur.com/aoQLeCz,HvCZmhp#1

Ciekawe ile mi tam włosów zostało, bo raczej nie ma sensu truć się finem dla 1500 graftów, zwłaszcza że 10-letnia kuracja Nezyrem kosztuje z 10.000 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie , zrobią max 3000 graftów , przy założeniu ,że ma dobry jakościowo donor . W okolicach gniazda i na koronie włosy mogą być znacząco zminiaturyzowane, ale w takich miejscach nie wszczepia się graftów.

Prawdopodobna opcja to zrobienie zakoli i delikatne dogęszczenie pozostałego obszaru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

daj zdjęcie z włosami do góry.Moim zdaniem to maksymalnie NW 3 czyli 3000 graftów wystarczy i wątpię żeby doktor wszczepiał w środek i koronę bo wygląda na gęstą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

łoo panie rzekłbym ze nawet elegancko to wygląda! To fin az tak dobrze zadziałał czy iluzja długich włosów?

Właśnie z ciekawości pokaz jeszcze fotke z mokrymi włosami itp


RU 100mg w KB

Minox foam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro wieczorem wrzucę fotę, bo teraz mam Toppik na głowie. Na koronie miałem bodajże 20 włosów/cm2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem już w klinice. W grudniu znieśli wizy do Turcji jednak na lotnisku okazało się że wiza jest jednak potrzebna. Do kliniki z lotniska jedzie się aż 2 godziny. Szpital Memorial gdzie mieści się getfue znajduje się może z 400 metrów od Asmed.

 

-- 27 sty 2015, 12:10 --

 

Jestem po konsultacji.

Donor - 8300 graftów

Obszar łysienia przy linii nastolatka - 120 cm2

Gęstość wymagana aby nie było prześwitów - 50 graftów / cm2

Grubość włosa - 60 mikronów

 

Robimy planowane 5000. Od ok. 10 dni nie biorę finasterydu.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WP_20150131_008.jpg

 

Pierwszy zabieg trwał 10 godzin (boki) a drugi 8,5h (tył)

 

-- 31 sty 2015, 23:17 --

 

DSC_5332.jpg

DSC_5573.jpg DSC_5575.jpg DSC_5577.jpg

 

DSC_5578.jpg DSC_5579.jpg DSC_5581.jpg

 

DSCF6092.jpg

 

-- 01 lut 2015, 0:28 --

 

potem wrzucę resztę bo dostałem tego więcej na płytce

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mariusx zdjecia raczej do poprawki chodź juz na tych widać z jakim specjalista mamy do czynienia. Pozostaje pogratulować i życzyć 100% odrostu:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde to bardziej naukowiec niż chirurg, te analizy robią wrażenie. Kto ci pobierał grafty i robił nakucia ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez pierwszą godzinę grafty pobierał dr Koray, potem inni chirurdzy, zmieniali się też co pewien czas bo pewnie jest to męczące tak dłubać przez kilka godzin. Wszystkie nakłucia wykonał dr Koray a grafty sadziło 2 chirurgów jednocześnie. Zastrzyki ze znieczuleniem były bardzo bolesne, dużo bardziej bolesne od znieczulenia stomatologicznego. Ogólnie obsługa była przesympatyczna, a klinika robi duże wrażenie wyposażeniem i rozmiarem (1600 m2), zabłądziłem kilka razy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tego niestety nie wiem, dodatkowo była 1 osoba trzymająca głowę, 1 osoba odbierająca pobrane grafty, chyba 1 osoba licząca grafty, tłumacz i anestezjolog który miał pod sobą też 3 innych pacjentów. Taka ciekawostka anestezjolog miał 2 miesiące temu przeszczepione 6000 graftów w ciągu 2 dni. Osobiście to jednak nie polecam robić więcej niż 2000 graftów dziennie. Zabieg był dużo bardziej męczący niż się spodziewałem. Przy okazji zamiast używać specjalnej poduszki zdecydowanie bardziej polecam spanie na brzuchu

 

Update: w pokoju są 4 kanały na których można oglądać transmisję z przeszczepu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież 2,5 euro to jest przyzwoita cena za FUE. Oczywiście o ile efekt ( donor i miejsce biorcze ) będzie również przyzwoity .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mariusx. Oni wszystko wyliczyli Tobie przez internet? A jak na miejscu się okazało? To jak to się pokryło z tym co ustalaliście przez internet?


-------------------------------

Mój temat:Klik

 

Kuracja:

Nezyr: 0,5mg/dz (start 05.08.2016) zwiększone do 1mg

1 HT: 2407 graftów (front i zakola,2-3.06.2016, dwa dni zabiegu)

2 HT: 1002 grafty (12.01.2018 - poprawa lini prawego zakola i dogęszczenie przodu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to chyba raz na zawsze pozbyłeś problemu?

 

bardzo miałeś przerzedzone obszar zabiegu skoro tyle graftów weszło, jaka gęstośc sadzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oni chcieli wziąć kasę za 5000 graftów i tyle wzięli . Przecież wszyscy wiemy , że on nie potrzebował 5000 graftów. Tym bardziej , że pobrali dużo graftów wielowłosowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...