free web hit counter Skocz do zawartości
Mariusx

Asmed/Koray Erdogan, 5000 graftów (2,5€), 28 i 30 Sty 2015

Rekomendowane odpowiedzi

Hmmm, nie wiem skąd takie wrażenie ale widzę z przodu czarne włosy a reszta jest jaśniejsza. Poza tym tył jest rzadki. O co kaman ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hmmm, nie wiem skąd takie wrażenie ale widzę z przodu czarne włosy a reszta jest jaśniejsza.

 

 

Grafty z donoru są pełnowartościowe ( naturalne wybarwienie ) i były wszczepiane w dużej ilości na przód. Pozostałe włosy ( natywne na górze ) są w jakimś stopniu zminiaturyzowane ( cieńsze i gorzej wybarwione od włosów z donoru ) , więc efekt jest taki jak widać na zdjęciach .

 

Podobny efekt widać tu :

 

http://pokonajlysienie.com/forum/viewtopic.php?f=23&t=1497&hilit=hdc

 

 

 

 

Poza tym tył jest rzadki. O co kaman ?

 

 

Na tył nie wszczepili zbyt dużo graftów , ponieważ nie było gdzie wszczepiać. On ma bardzo dużo zminiaturyzowanych włosów na vertexie , więc w takich miejscach nie wrzuca się dodatkowych graftów.

Dlatego jest tak duży kontrast między przodem i tyłem .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

A ja się dziwie. Bo tu jest zajebiscie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz jest jasno jak wychodzi się z pracy Czekamy.


-------------------------------

Mój temat:Klik

 

Kuracja:

Nezyr: 0,5mg/dz (start 05.08.2016) zwiększone do 1mg

1 HT: 2407 graftów (front i zakola,2-3.06.2016, dwa dni zabiegu)

2 HT: 1002 grafty (12.01.2018 - poprawa lini prawego zakola i dogęszczenie przodu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak to wyglądało miesiąc temu

 

image.jpg image.jpg

 

Czuję że włosy na koronie się przerzedzają więc pora powoli szykować się do kolejnego zabiegu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I dlaczego nie stosujesz ? - nie chcesz się truć? Liczyłeś, że magiczna ręka Koraya i 5000 graftów zahamują dalsze łysienie?

Chyba nawet sam gdzieś tutaj pisałeś (nie chce mi się szukać) - Że Koray mówił, że bez kuracji wrócisz do niego za 2 lata.

 

Chyba, że serio chcesz wydawać co rok, dwa kilkanaście tysięcy na dogęszczanie - Twoja sprawa, twoje pieniądze, twoje decyzje.

Pozdrawiam.


24c8pok.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ma kasę to co nam do tego? Nie zaglądajmy sobie panowie w kieszeń. Tylko wspierajmy


-------------------------------

Mój temat:Klik

 

Kuracja:

Nezyr: 0,5mg/dz (start 05.08.2016) zwiększone do 1mg

1 HT: 2407 graftów (front i zakola,2-3.06.2016, dwa dni zabiegu)

2 HT: 1002 grafty (12.01.2018 - poprawa lini prawego zakola i dogęszczenie przodu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tyle ze tu nie chodzi o pieniadze, a o to ze te wlosy sie kiedys moga skonczyc i wtedy zadne pieniadze juz nie pomoga. Nawet sam doktor pow. za za 2 lata wroci do niego i kto wie co bedzie po kolejnym HT - tego juz nikt nie przewidzi jak bd postepowalo lysienie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko spójrz na jego stan i na obszar w jaki zostały wpakowane grafty. Może sobie na to pozwolić.


Fin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OFC nie zglądajmy.

 

Jednak nie chodzi tylko o kasę ale głównie o to że donor nie jest nieskończenie niewyczerpalny. Jeżeli komuś to mocno postępuje to uważam że brak leczenia tego jest głupotą o ile zależy komuś na włosach oczywiście.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega Marius ma malutką głowę. Mimo , że obszar łysiejący jest rozległy to ilość cm2 do pokrycia jest względnie mała . Jeśli wyciągnie dodatkowe 5000 graftów z donoru to może liczyć na pokrycie łysiny.

Rezultat powinien być przyzwoity , choć zapewne bez fajerwerków .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba, że serio chcesz wydawać co rok, dwa kilkanaście tysięcy na dogęszczanie - Twoja sprawa, twoje pieniądze, twoje decyzje.

Pozdrawiam.

 

..zapomniales dodac .. I Twoje zdrowie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...