free web hit counter Skocz do zawartości
jack_carver

jack_carver - walka od sierpnia 2013

Rekomendowane odpowiedzi

Antydhtor, tak, dalej stosuje flutamid. Zakola mi przeszkadzaja i prawdopodobnie cos z nimi zrobie.

Nie dam sie wciagnac w Twoja gre, Staszku


genetic garbage (manlet aka heightcel, baldcel, post-acnecel, aspie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie odczuwam ich. Libido w dalszym ciagu wysokie, z osiagnieciem mocnej erekcji nie ma problemu. Jedynie gestosc ejakulatu jest nizsza, co jest zupelnie normalne. Mozliwe, ze faktycznie jest gorzej niz kiedys, ale moze byc to zmiana, ktora nie ma zasadniczego wplywu na te sfere. Miewalem, okresy, kiedy czulem sie senny lub bolala mnie czesciej glowa, ale niekoniecznie musi byc to skutek uboczny wywolany przez jakis skladnik mojej kuracji.


genetic garbage (manlet aka heightcel, baldcel, post-acnecel, aspie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Stan dzisiejszy. Wlosy umyte, zadne kosmetyki nakladane nie byly. Kuracja prawie ta sama z ta roznica, ze nie stosuje saba gel, za to uzywam stemoxydine garniera i zel z estradiolem (w dawce 0,3 g dziennie - pokrywam tym zakola). Wedlug mnie jest tak samo

Co to jest za zel z estradiolem ? Jakie on ma dzialanie ? I jeszcze jedno, stemoxydine to jest cos jak minox? I kiedy nie stosuje sie blokera to lepiej tego srodka nie uzywac? Ps. Na pewno stemox od garniera ? O vichy cos pisze ale nie o garnier...


1 ml 1% CB codziennie grudzien 2016-styczen 2017

1ml 2% CB luty-kwiecien 2017

1 ml 3% CB od maj 2017

1 ml 4% CB od lipiec 2017

1 ml 4,5% CB od sierpien 2017

Ru 5% 2ml ED, Saba zel co 2 lub 3 dni, emu oil. od marzec 2018

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stosuje Divigel 0,1%. Mozesz tez poszukac Estreve, ale ostatnio problem z dostepnoscia jest. Dzieki estradiolowi mozna odzyskac linie. Trzeba jednak stosowac jakis antyandrogen lub chociaz bloker alfa reduktazy. Oczywiscie, cena za odrost sa uboki. Co do stemoxydine - jest to stymulator znacznie slabszy od minoxa. Mozna uzywac bez blokera, inna sprawa, ze takie stosowanie na niewiele sie zda. Jesli nie chcesz blokera z pawdziwego zdarzenia, to chociaz fluridil mozesz dolozyc. Sa rozne marki stemoxa. Ja stosuje ten od garniera, bo jest najtanszy. Neogenic i pozostale sa zdecydowanie za drogie, a niczym sie od tego nie roznia.


genetic garbage (manlet aka heightcel, baldcel, post-acnecel, aspie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Stosuje Divigel 0,1%. Mozesz tez poszukac Estreve, ale ostatnio problem z dostepnoscia jest. Dzieki estradiolowi mozna odzyskac linie. Trzeba jednak stosowac jakis antyandrogen lub chociaz bloker alfa reduktazy. Oczywiscie, cena za odrost sa uboki. Co do stemoxydine - jest to stymulator znacznie slabszy od minoxa. Mozna uzywac bez blokera, inna sprawa, ze takie stosowanie na niewiele sie zda. Jesli nie chcesz blokera z pawdziwego zdarzenia, to chociaz fluridil mozesz dolozyc. Sa rozne marki stemoxa. Ja stosuje ten od garniera, bo jest najtanszy. Neogenic i pozostale sa zdecydowanie za drogie, a niczym sie od tego nie roznia.

A zauważyles juz jakies uboki od stosowania Divigelu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie, cale szczescie. Mam lekko otluszczone suty, ale to kwestia mojego obzarstwa. Z fajka tez nadal w porzadku. Moze brak ubokow wynika tez ze stosunkowo skromnej dawki - nakladam okolo 1/3 saszetki na zakola, a nawet to wydaje sie sporo jak na taki obszar.


genetic garbage (manlet aka heightcel, baldcel, post-acnecel, aspie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze nie, cale szczescie. Mam lekko otluszczone suty, ale to kwestia mojego obzarstwa. Z fajka tez nadal w porzadku. Moze brak ubokow wynika tez ze stosunkowo skromnej dawki - nakladam okolo 1/3 saszetki na zakola, a nawet to wydaje sie sporo jak na taki obszar.

Co ma divigel do fajki skoro to stymulator czyli że rozszerza naczynia krwionośne..?

Wspomniałeś o innym blokerze "nie z prawdziwego zdarzenia"-fruridil, możesz mi opisać więcej szczegółów na jego temat? Dzieki góry


1 ml 1% CB codziennie grudzien 2016-styczen 2017

1ml 2% CB luty-kwiecien 2017

1 ml 3% CB od maj 2017

1 ml 4% CB od lipiec 2017

1 ml 4,5% CB od sierpien 2017

Ru 5% 2ml ED, Saba zel co 2 lub 3 dni, emu oil. od marzec 2018

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze Jack , ze stosujesz ostra kuracje- zauwazyles cokolwiek na plus?

Jezeli nie masz ubokow a domyslam sie, ze zatrzymanie zapewne tak- nie myslales o ht(mimo iz uwazam, ze stan masz bardzo dobry, ale wiem jak to jest i zawsze chce sie ta wymarzona linie:).


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Im dluzej walcze, tym wiekszy dystans mam do tych wlosow. Fakt, ze stosuje calkiem mocna kuracje w zaden sposob nie moze swiadczyc o jakiejs desperacji. Chce po prostu zobaczyc, czy da sie cos odzyskac farmakologicznie, a skoro zdrowie pozwala (ubokow, ktore uzasadnialyby porzucenie przynajmniej czesci srodkow na razie brak), czemu nie skorzystac ze sposobnosci? Vellusy sie jakis czas temu pojawily, ale wypadly, bo musialem czesc specyfikow odstawic ze wzgledu na chorobe. Teraz cos tam zaczyna sobie rosnac, ale i tak tego nie uchwyce bo moj aparat w telefonie to zlom, nie jest dobry do ukazywania takich szczegolow A o samym przeszczepie myslalem bardzo intensywnie w pierwszej fazie kuracji, im dalej jednak, tym chec jego zrobienia spada. Kiedys pewnie go zrobie, jak bede mial wolne srodki i uznam, ze jest mi rzeczywiscie potrzebny. Fajnie byloby miec perfekcyjna linie wlosow, ale nie ona jest priorytetem w moim zyciu. Czasem jeszcze sie tam irytuje ubytkami na przodzie, ale nie jest to juz ten moment, kiedy to potrafilem spora czesc czasu przeznaczac na umartwianie sie nad moja lysina

 

Widze, ze jeszcze kris do mnie pisal, a przeoczylem jego post. Odpowiadajac: duzo ma do fajki, to estradiol, zenski hormon Na temat fluridilu informacje znajdziesz na forum. Konkluzja jest taka, ze nie warto, chyba ze masz obawy co do stosowania mocniejszych srodkow, a ograniczona ochrona jest dla Ciebie wystarczajaca.


genetic garbage (manlet aka heightcel, baldcel, post-acnecel, aspie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze, ze wreszcie zrozumiales moj sposob myslenia i podejscie. Stety/ niestety z czasem kiedy zdobywasz sporo doswiadczenia i widzisz jakie lysienie to suka to podchodzisz do tego z glowa.

Masz bardzo mocne nw 2 wiec nie jest on az tak potrzebny, jednak jak ma sie nw 3 wzwyz to juz chcac fajna fryzure i kiedy ciezko pogodzic sie z ubytkami to jest on jak najbardziej wskazany(oczwiscie jezeli kuracja pozwala na to czyli daje zatrzymanie bez wiekszych ubokow, ze jego wykonanie da nam spokoj na lata )


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Fajnie byloby miec perfekcyjna linie wlosow, ale nie ona jest priorytetem w moim zyciu.

To jest właśnie to co powtarzam cały czas. Jeśli ktoś ma ogólną kondycje włosów dobrą.

Czyli na przykład dobra jakość włosa, grube itp. Przy łysieniu takim, że są tylko zakola. To żaden problem moim zdaniem.

 

Najbardziej na wygląd wpływa jak góra przerzedza się mocniej, ma się cienkie włosy i generalnie nie da się zrobić dobrej fryzury. Wtedy właśnie HT jest spoko opcją bo chociaż człowiek tę linię sobie zrobi i to znacznie poprawia wygląd w takim przypadku.


-------------------------------

Mój temat:Klik

 

Kuracja:

Nezyr: 0,5mg/dz (start 05.08.2016) zwiększone do 1mg

1 HT: 2407 graftów (front i zakola,2-3.06.2016, dwa dni zabiegu)

2 HT: 1002 grafty (12.01.2018 - poprawa lini prawego zakola i dogęszczenie przodu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ooooo, ja też mam już podobnie jak Ty, walkę zaczynam traktować już bardziej w sposób "hobbistyczny". Z biegiem czasu powoli zaczynam się godzić z tym. U mnie samo to, że zacząłem walkę i stosuje kurację spowodowało to, że psychicznie jestem w lepszym nastroju. Wiesz coś na zasadzie, że nie będę miał sobie nic do zarzucenia bo wiem, że starałem się z tym walczyć. Jasne, pewnie zrobię sobie w jakiejś tam nieokreślonej przyszłości HT. Bardzo możliwe, że do swojej kuracji dodam także estradiol czy cpa, ale to już bardziej na zasadzie ciekawości, czy da się coś więcej wyciągnąć farmakologicznie czy nie. Ale wiadomo nic kosztem zdrowia. Pamiętam jeszcze na początku tamtego roku byłem załamany swoim stanem włosów. A teraz mimo tego, że stan mam gorszy traktuję to już bardziej z przymrużeniem oka, zmieniły się priorytety i znacznie mniej czasu poświęcam na lament związany z włosami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od czasu ostatniej aktualizacji minal rok, czas zatem na pokazanie sytuacji obecnej. Wedlug mnie stan owlosienia na glowie nie ulegl zmianie. Z kuracji wyrzucilem calkowicie flutamid. Moze zastapie go spiro za jakis czas. Planuje rowniez powrot do suplementow, z ktorymi jakis czas temu dalem sobie spokoj (przez wiekszosc czasu nie zaprzestawalem jedynie picia drozdzy).


genetic garbage (manlet aka heightcel, baldcel, post-acnecel, aspie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kuracja dziala jest zatrzymanie i tak trzymac. Kolejny dowod(przypadek) na to,ze warto walczyc.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest nasz przystojniak z wąsikiem krakowskiego Alvaro który wyrywa studentki jak mu się podoba ;D nie no stan bez zmian gęstość dobra.. tak do starości


hair mogged baldcel

 

giphy.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Wedlug mnie stan owlosienia na glowie nie ulegl zmianie. Z kuracji wyrzucilem calkowicie flutamid. Moze zastapie go spiro za jakis czas.

 

Jak nie uległ zmianie, to tylko się cieszyć. Tak naprawdę to jest klucz do wszystkiego.

 

Natomiast co do spiro to musisz wiedzieć, że jest tani i bezpieczni, ale jednak daje się odczuć, że jest słabszy od fluta. U mnie było tak, że dut + spiro nie dawały rady na przodzie, choć dawały rade z tyłu. Natomiast dut + flut dawały radę wszędzie.

 

Gdybym jednak miał stosować spiro, to zorganizowałbym zamówienie grupowe. Choćbym miał tego kupić więcej, to łatwo się później odsprzeda i jest trwałe w przechowywaniu.

Tabletki spironokaktonu (Aldactone, Spironol) były do dupy, bo 3/4 piachu zostaje po rozpuszczeniu we wcierce. Nie jest to tak łatwo odfiltrować, a na głowie wygląda jak łupież i niektórzy nawet skarżyli się na łojotok po tym (choć ja osobiście nie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie z wami, ze w wielu przypadkach 1 bloker na przod nie daje rady. Samo RU nie dawalo rady, sam dut nie dawal rady, jedynie CB mi pomagalo wraz z minoxem ale za 5 podejsciem stracilo na mocy, wiadomo.

Natomiast dut plus CB(badz w waszym przypadku flut) to juz spora armata. W wiekszosci przypadkow taka kuracja ma najwiekszy sens i jest kluczem w tym calym labiryncie. Jeszcze jak ktos moze stosowac minoxa i nie ma problemow z sercem czy jego ubokami to calkiem uwazam, za praktycznie kompletna kuracja z tych "normalnych" efekty=uboki.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kuracja dziala jest zatrzymanie i tak trzymac. Kolejny dowod(przypadek) na to,ze warto walczyc.

 

W sumie to moje lysienie zatrzymalo sie 8 lat temu

 

Darkus -->

 

Dawid, dzieki. Tobie rowniez owocnych rezultatow

 

Lion, dzieki za cenne informacje. Nie wiaze jakichs wielkich nadziei ze spiro, raczej profilaktycznie zamierzam stosowac. Skoro zadnych ubokow nie powoduje, nie widze powodu, zeby nie dolozyc. Z fluta zrezygnowalem jakis czas temu, bo jednak uboki powoli dawaly sie we znaki (miekka fajka plus zmeczenie), a ponadto chcialem rowniez zobaczyc, jak bedzie wygladala sytuacja na przodzie na jednym blokerze.

 

boliusz, obecna moja kuracja to prawie klasyczne big 3 - prawie, bo oprocz fina i minoxa stosuje selsun blue zamiast szamponu z keto. Jesli chodzi o suple, obecnie ich nie uzywam. Pije jedynie kostke (lub pol) drozdzy dziennie (zrodlo przede wszystkim witamin b i cynku).


genetic garbage (manlet aka heightcel, baldcel, post-acnecel, aspie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie to moje lysienie zatrzymalo sie 8 lat temu

 

Hmm ciekawe. Skoro tak jest to po co stosujesz kuracje;p Odpoczij sobie od specyfikow i za rok wrzuc zdjecia ;d


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jack. Gratulacje. Stan bardzo dobry i stabilny Zazdroszczę struktury włosa !


Aktualna Kuracja (data rozpoczęcia)

RU 5% w KB 2 ml dziennie ( 9.08.12)

Biotyna 10 mg (22.01.14)

MSM 1.5g (15.01.18)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...