free web hit counter Skocz do zawartości
jack_carver

jack_carver - walka od sierpnia 2013

Rekomendowane odpowiedzi

Od dzisiaj modyfikuje lekko moja kuracje. Mam ochote troche powalczyc o linie, dlatego do kuracji dorzucam sabe beta i minox w pojezdzie zelowym. Ponadto wracam do wcierek z oleju rycynowego i saw palmetto (tym razem arganowego nie dodaje, bo szkoda mi kasy).

 

Moja kuracja wyglada od dzis nastepujaco:

 

1. minox (kirkland) 1 ml raz dziennie na linie (w dni, w ktore nie bede aplikowal saby z minoxem, oczywiscie bede lal zwykly kirkland 2 razy)

2. fin raz dziennie 1,25 mg

3. flutamid 2% raz dziennie 1 ml na linie (akurat od 2 tygodni go nie mam, bo mi sie skonczyl, ale postaram sie go zalatwic jak najszybciej)

4. saba gel z hydro co drugi dzien (linii obejmowal nie bede)

5. saba gel z beta i minoxem na linie (przez pierwsze 2 tygodnie codziennie, potem bede zjezdzal z czestotliwoscia)

5. biotyna 10 mg dziennie

6. olej rycynowy + saw palmetto (co drugi dzien)

7. cynk chelatowany 30/45 mg dziennie

8. kompleks b

9. olejek drzewa herbacianego - 15 kropli do szamponu

 

Plany odnosnie wlosow w sumie aktualne jak w poscie pierwszym z tym, ze mam zamiar jeszcze za niedlugo msm dolozyc.

 

Jesli uda sie poprawic linie, bede wracal potem do hydro i ewentualnie zostane tez przy minoxie w zelu (bez wywalania kirklanda). Jesli proba poprawy linii sie nie powiedzie, wywalam sabe z beta i minoxa w zelu.


genetic garbage (manlet aka heightcel, baldcel, post-acnecel, aspie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Minox i beta w jednym żelu lepiej traktować jako środek przeciwzapalny niż stymulator. Minox w takim połączeniu może być niestabilny, a tretinoina zawarta w Sabie zwiększy absorpcję systemową minoxa ( jeśli ten będzie działał ) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za praktyczna wskazowke. Nie mialem o tym pojecia. A czy ta zasada ma tez zastosowanie do saby z hydro?


genetic garbage (manlet aka heightcel, baldcel, post-acnecel, aspie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Saba Gel sam w sobie jest stabilny, bez względu na to czy jest na hydro czy beta.

Natomiast mieszanka minoxa i Saby może być niestabilna i ja trzymałbym taki produkt w lodówce.

 

Pomijam fakt , że zżelowana tretinoina nie jest dobrą bazą żelową dla minoxa . Minox w żelu jest dość mocnym stymulatorem , więc zwiększanie absorpcji systemowej to jak strzelanie sobie samobója .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki, sugaar, raz jeszcze. Bede mial Twoje rady na uwadze. Juz wlozylem do lodowki sabe


genetic garbage (manlet aka heightcel, baldcel, post-acnecel, aspie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej wykorzystaj towar jak najszybciej. Wiem z jakiego masz źródła. Jest to Saba z zeszłego roku , a jak wiadomo nawet Saba Gel wieczny nie jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Postaram sie to zrobic jak najszybciej. Zastanawialem sie, dlaczego tak tanio. To juz wiem...


genetic garbage (manlet aka heightcel, baldcel, post-acnecel, aspie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko, do nikogo nie mam najmniejszych pretensji. Nie jest to dla mnie problem I tak sie ciesze, ze za 5 dych moglem nabyc taki towar.


genetic garbage (manlet aka heightcel, baldcel, post-acnecel, aspie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co rozumiem sabe mam trzymac w tem. pokojowej natomiast mieszanke minox ma wlozyc do lodowki??


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Usunięty przeze mnie

Edytowane przez Gość

Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej jest to mozliwe. Mam wiele kolezanek, ktorych nie traktuje jak obiektow seksualnych.


genetic garbage (manlet aka heightcel, baldcel, post-acnecel, aspie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jack próbowałeś u dermatologa załatwić duta? Nie przepisał czy nie chciałeś? Dużej ilości osobom polecasz duta a sam go nie masz i zastanawiam się czy z wybory czy serio tak trudno dostać duta na receptę? Pytam bo sam będę w przyszłym tygodniu robił eskapadę i nie ukrywam, że najbardziej mi zależy na duta, bo jest mocniejszym antyandrogenem niż fin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie probowalem. Zostawiam go sobie na lepsze czasy. Czy trudno dostac, nie mam pojecia. Wiem, ze po jednej/dwoch nieudanych probach zdobycia recepty, nie szukalbym lekarza, ktory laskawie sie zlituje nad biednym lysielcem, tylko kupilbym dutasa w necie (niestety, ten tani sklep do PL nie wysyla, takze cenowo wyjdzie pewnie podobnie do Avodartu).


genetic garbage (manlet aka heightcel, baldcel, post-acnecel, aspie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mala poprawka: postanowilem stosowac sabe z betha codziennie przez jeszcze jakis czas (do miesiaca). Nie mam zadnych ubokow, takze nie jest to jakas radykalna decyzja. Poza tym po tych dwoch tygodniach moge powiedziec, ze zminiaturyzowane wloski na linii nawet sie pogrubily. Po dlugim stosowaniu hydro tego efektu nie mialem. W ogole pewnie bede rezygnowal z hydro i przejde na predninozol.


genetic garbage (manlet aka heightcel, baldcel, post-acnecel, aspie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za bardzo szalejesz. To nie są jakieś zabawki tylko poważne leki sterydowe, zwłaszcza w nadmiarze. Każdy z nas (osób których dotknęły skutki uboczne kortykosteroidów) też nie miał uboków do dnia kiedy okazało ze się mylił...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, to moze jeszcze tydzien zamiast miesiaca. Znam ryzyko i do nikogo pretensji nie bede kierowal


genetic garbage (manlet aka heightcel, baldcel, post-acnecel, aspie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądam te Twoje zdjęcia i człowieku. Wyluzuj z tym HT. Piękna czupryna, która na lata miejmy nadzieje starczy.


-------------------------------

Mój temat:Klik

 

Kuracja:

Nezyr: 0,5mg/dz (start 05.08.2016) zwiększone do 1mg

1 HT: 2407 graftów (front i zakola,2-3.06.2016, dwa dni zabiegu)

2 HT: 1002 grafty (12.01.2018 - poprawa lini prawego zakola i dogęszczenie przodu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stan dzisiejszy. Wlosy umyte, zadne kosmetyki nakladane nie byly. Kuracja prawie ta sama z ta roznica, ze nie stosuje saba gel, za to uzywam stemoxydine garniera i zel z estradiolem (w dawce 0,3 g dziennie - pokrywam tym zakola). Wedlug mnie jest tak samo


genetic garbage (manlet aka heightcel, baldcel, post-acnecel, aspie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Niemozliwe zeby z takim stanem nie mieć gino. Wstawiłbys zdjęcie sutków i bokiem w koszulce z opuszczonymi rekoma?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Niemozliwe zeby z takim stanem nie mieć gino. Wstawiłbys zdjęcie sutków i bokiem w koszulce z opuszczonymi rekoma?

 

Widzę k...a że zawiść jest ale to fajnie, lubię wzbudzać zazdrość i zawsze lubiłem, a zawiść no cóż - to już zależy od danego delikwenta czy jest normalny czy nie i nic za to nie mogę.

Ale może nawet zrobię sobie taką dziarę na sutkach jak na twoim avatarze bo moje sutki są happy, to niech to wyrażają grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

 

-- 02 paź 2016, 16:52 --

 

Stan dzisiejszy. Wlosy umyte, zadne kosmetyki nakladane nie byly. Kuracja prawie ta sama z ta roznica, ze nie stosuje saba gel, za to uzywam stemoxydine garniera i zel z estradiolem (w dawce 0,3 g dziennie - pokrywam tym zakola). Wedlug mnie jest tak samo

 

Ważne że nie sypie się dalej. HT można zrobić i po sprawie. A flutamid bierzesz nadal ?


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...