free web hit counter Skocz do zawartości
jack_carver

jack_carver - walka od sierpnia 2013

Rekomendowane odpowiedzi

Ale wielu lysiejacych go ma. Palme odstawilem bo to placebo. Gniazdo mi rzeczywiscie zaroslo, inna sprawa, ze bylo male. Ale kolega zwrocil mi 2 lata temu uwage na to. Teraz nie ma sladu po jakichs brakach w tym miejscu. Jesli chcesz na powaznie walczyc z lysieniem, proponuje wskoczyc na kuracje z prawdziwego zdarzenia. Wszystko znajdziesz na forum.


genetic garbage (manlet aka heightcel, baldcel, post-acnecel, aspie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fina się boję.Nie chce mieć miękkiej fajki.Nadal nie rozumiem mówisz,że palma to placebo a spowodowała odrost ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, przeciez placebo tez dziala. Zainteresuj sie RU i/lub dutasterydem. Miekka fajka po finie to niezbyt powszechna rzecz, zawsze mozesz wspomagac sie cynkiem. Ja biore 2 blokery i problemow z twardoscia nie ma.


genetic garbage (manlet aka heightcel, baldcel, post-acnecel, aspie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To masz szczęscie.ja boje się ryzykować,tylke jest negatywnych przypadków,a ja niestety nigdy do szczęściarzy nie należałem.Dutasteryd też chyba powoduje takie skutki jak fin?A Ru co to tak naprawdę jest?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie znam "tylu" historii. Jak juz bierzesz fina, musisz trzymac sie z dala od przegladania tragikomicznych historii z propeciahelp, bo sobie jeszcze wmowisz te uboki. Dutasteryd w dawce 0,5 mg na 5/7 dni jest co do zasady bezpieczniejszy od codziennego przyjmowania fina (w najgorszym wypadku skutki uboczne beda takie same). A o RU poczytaj sobie w temacie z nim zwiazanym. Tutaj ogranicze sie do komentarza, że jest to bloker receptorów androgenowych. I nie jest to tania inwestycja. Ale jak Ci zalezy na wlosach, to mysle, ze wart. Skoro nie chcesz inwestowac w sprawdzone, ale nie do konca bezpieczne srodki, jest to jedyna rozsadna alternatywa.


genetic garbage (manlet aka heightcel, baldcel, post-acnecel, aspie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale nie ma gwarancji co oni nam w to RU władują.Wrzucą zwykły proszek i tylko kasę wyciągną.Z tego co czytałem to Ty nie próbowałeś tego.A widziałeś jakiś pozytywne efekty u kogoś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ziom ostatnio pokazywal nawet testy laboratoryjne... Ja stosuje flutamid, dziala dokladnie tak samo, ale ze skutkami ubocznymi. Mnostwo ludzi ma efekty po RU. Efektem jest juz zatrzymanie lysienia. Na odrost po samym blokerze nie ma co liczyc. Zdarzaja sie one, zobacz sobie watek fightera, ale nalezy traktowac je jako bonus. U fightera swoje zrobilo tez wczesne zaatakowanie lysienia. Nie ma co liczyc, ze koles z NW5 zrobi sobie nagle NW2 taka kuracja. Moze sie zdarzyc, ze uzyska jakas namiastke fryzury. Ale to tyle.


genetic garbage (manlet aka heightcel, baldcel, post-acnecel, aspie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie bądź naiwny Ziom tym handluje, a tacy desperaci jak mu to kupują.Kirklanda używasz na całe włosy czy tylko tak gdzie je straciłeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie bądź naiwny Ziom tym handluje, a tacy desperaci jak mu to kupują.Kirklanda używasz na całe włosy czy tylko tak gdzie je straciłeś?

Tak ciekawe, od razu naiwni. Stosuje rozne kuracje bez fina/duta przez 8 lat w tym ru przez kilkanascie ostatnich miesiecy i jakos mam wlosy na glowie, wiec nie wiem jak mozna pisac, ze cos nie dziala i sie jest desperatem kupujac cos takiego. Najpierw poczytaj i poszukaj informacji a pozniej oceniaj...


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jest naiwnosc. Ziom dopiero zaczyna tym handlowac, a fighter uzyskal znakomite efekty na RU od Kane'a. Poza tym poczytaj sobie watek o RU, tam znajdziesz wszelkie informacje rozjasniajace watpliwosci. Minoxidil leje tylko na linie


genetic garbage (manlet aka heightcel, baldcel, post-acnecel, aspie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W porownaniu do Ru to ma sile wybuchajacej purchawki. Jesli chcesz sie w to bawic - powtorze - to tylko na powaznie. W innym wypadku mozesz sobie msze zamowic. Pomoze tyle co palma


genetic garbage (manlet aka heightcel, baldcel, post-acnecel, aspie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To nie jest naiwnosc. Ziom dopiero zaczyna tym handlowac, a fighter uzyskal znakomite efekty na RU od Kane'a. Poza tym poczytaj sobie watek o RU, tam znajdziesz wszelkie informacje rozjasniajace watpliwosci. Minoxidil leje tylko na linie

Ziom akurat jest bardzo ambitna osoba i nie robi tego tyle co dla siebie, ale dla nas wszystkich. Znam sie z nim od kilku lat i jakby nie on pewnie po kilku ht bym byl juz dzisiaj, jezeli bym chcial miec to co mam w tym momencie na glowie swojego. Takze jemu ufam jak nikomu na tym forum i jezeli to zaufanie mnie nie zgubilo przez tyle lat lecz wrecz przeciwnie to masz odpowiedzi na wszystkie watpliwosci.

O Ru nie musze nic czytac, z wszystkimi tematami jestem na biezaco od poczatku forum.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Angel, to nie było do Ciebie adresowane. Tak sie zlozylo, ze napisalismy posty w tym samym czasie.

Julia, nie mam skutkow ubocznych, przez pewien czas bedac jeszcze na samym flutamidzie, fajka mi zmiekla. Pisalem o tym. Teraz poczytaj sobie elegancko forum


genetic garbage (manlet aka heightcel, baldcel, post-acnecel, aspie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo moj portfel odmawia ;d Za jakis czas na miejsce flutamidu doloze RU. Tak, cynk niweluje miekka fajke. Jest zreszta na jakims zagranicznym forum spis innych supli, ktore sa pomocne przy tej dolegliwosci. Zdaje sie, ze Lion linkowal.

Edytowane przez Gość

genetic garbage (manlet aka heightcel, baldcel, post-acnecel, aspie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w ogóle odrosły Ci jakieś włosy?albo spowolniło się łysienie po tej całej kuracji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic mi nie odrosło (oprocz gniazdka) ani nic sie nie pogorszylo. Zakola nie ruszyły się nic od czasów gimnazjum. Teraz widze lekka poprawe na linii. Mozliwe ze odzyskam jakies 0,5 NW. Ale to za wczesnie, zeby mowic o tym.


genetic garbage (manlet aka heightcel, baldcel, post-acnecel, aspie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W maju/czerwcu do 10. W zimie 50 - 80. Przed swietami mialem potezne linienie. Teraz chyba dalej je mam niestety, ale nie jest to wyznacznikiem lysienia. Ja widze duzo wlosow w wannie z tego tez powodu, ze je mocno lakieruje - wszystko wychodzi przy myciu, bo w dzien sa zbyt mocno utrwalone, zeby polecialy


genetic garbage (manlet aka heightcel, baldcel, post-acnecel, aspie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz moze wypada nawet i wiecej. Na oko tak. Pomijajac skrajne okresy i linienie spowodowane kuracjami, to srednio wypada 40 przy myciu. Ale tym nie sie co sugerowac. jezeli nie tracisz na gestosci, to jest okej (ale przy tak duzej liczbie, to chyba predko niestety stracisz). Kazdemu przy myciu cos leci, nawet tym facetom z linia malpy


genetic garbage (manlet aka heightcel, baldcel, post-acnecel, aspie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie wszystko zaczęło się na początku pażdziernika .Zawsze miałem mega gęste włosy.Teraz już mam jedno zakole i przerzedził się trochę przód.Ludzie nie widzą,ale bliskie mi osoby też zauważają różnicę,niestety.bIORĘ OD 1,5 MIESIĄCA PALMĘ I WIERZBOWNICĘ.A wcieram Kerium,to jest na bazie aminexilu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli chcesz zachowac stan obecny (i byc moze odzyskac co nieco, bo mieszki nie sa zminiaturyzowane) MUSISZ porzadny bloker ogarnac. Palme mozesz stosowac, ale we wcierce (np. tak jak fighter). Tyle ode mnie. poczytaj sobie forum i dobierz odpowiednia kuracje.


genetic garbage (manlet aka heightcel, baldcel, post-acnecel, aspie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...