free web hit counter Skocz do zawartości
emigrant

Maszynka do golenia-wybór

Rekomendowane odpowiedzi

Ja dopiero doceniłem walory elektryka gdzieś po 2 tygodniach -trzeba sie nauczyć odpowiednio golić a pózniej to juz czysta rutyna,baza myjąca niezły bajer ale to tylko bajer,wybór napewno bardzo dobry i bedzie ci służyła bardzo długo

 

Gorzej będzie jak za kilka miesięcy wyjdzie nowy model na rok 2012, de facto 790 ma już dwa lata. Hmm, ale jakby miał wyjść model na 2012 to byłby pod koniec 2011 albo początek 2012.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK, jestem po pierwszym goleniu braunem 790, zarost 2 dniowy. Jestem pod wrażeniem, golenie trwało ~2min, bardzo szybko goli i dokładnie na gładko, jedynie przy szyi trzeba było pojeździć w różne strony. W ogóle inna bajka, czuć, że skóra jest nienaruszana, raczej nie ma możliwości podrażnień. Do tego to było moje pierwsze golenie na sucho, hehe fajna sprawa i zarazem dziwne , po goleniu nic nie trzeba robić, przemywać itd. Stacja myjąca też dobrze się sprawdza. Myje dokładnie, po zdjęciu głowicy w środku nic nie było, żadnego zabrudzenia. Płyn ma zapach cytrynowy to i cała główka nożyki/folia ładnie pachną cytryną, czuć, że zdezynfekowane i odświeżone. Płyn to głównie akohol(pewnie spirytus salicylowy), do tego w płynie jest dodatek oliwy, więc dodatkowo jest smarowanie. Cóż, mam jeszcze 98 dni na przetestowanie i w razie czego oddanie, ale chyba tego nie zrobię, póki co jestem zadowolony. Raczej przechodzę z trybu co drugi dzień do codziennego(rannego) golenia. Przy zwykłej ProGlide z racji wrażliwości skóry nie dało się codziennie golić, trzeba było przynajmniej ten jeden dzień odczekać. Do tego teraz brak chemii przy goleniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

elektryczna też nie powinno się golić codziennie, zwłaszcza na początku dopóki skóra się nie przyzwyczai. A i gdy włosy będą zbyt krótki to też się goli je gorzej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...