free web hit counter Skocz do zawartości
mildton

RU - możliwe uboki i libido

Rekomendowane odpowiedzi

A z czego wynikają bóle głowy?

 

Sorry, ale moja opinia jest taka: ból jest oznaką naturalną oznaką, informacją dla człowieka, że coś niedobrego się dzieje. Nie można bólu lekceważyć moim zdaniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja stosowalem ru 5% przez jakis czas i uwidocznily mi sie problemy z sercem ale sam nie wiem czy winic za to ru

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja stosowalem ru 5% przez jakis czas i uwidocznily mi sie problemy z sercem ale sam nie wiem czy winic za to ru

 

Wiele osob bedacych na RU ma ten problem. Mialem spore klucie w prawym boku teraz juz wiem, ze to bylo spowodowane RU. Rowniez czasami bolalo mnie serce bylem przekonany, ze to wina minoxa i po prostu czasami tak zaboli czy cos na chwile. Od kiedy nie stosuje RU oba uboki minely. (klucie w klatce bylo rowniez na CB ale to juz inny temat)


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie mija pół roku od wznowienia kuracji. Występuje ogólne osłabienie i zmęczenie. W okolicach serca często czuję ukłucia, nie wiem czy to kwestia nerwobólu czy RU.

 

Czy odstawienie kuracji na kilka dni (żeby porównać stan samopoczucia) może wpłynąć na efekty kuracji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
U mnie mija pół roku od wznowienia kuracji. Występuje ogólne osłabienie i zmęczenie. W okolicach serca często czuję ukłucia, nie wiem czy to kwestia nerwobólu czy RU.

 

Czy odstawienie kuracji na kilka dni (żeby porównać stan samopoczucia) może wpłynąć na efekty kuracji?

 

Kazde odstawienie kuracji ma spory wplyw na owlosienie. 1 max 2 dni przy blokerach miejscowych jeszcze sie da jakos "oszukac" niestety takie do 1-2 tygodni daja sie we znaki i to ostro.

 

Jak dla mnie masz typowe uboki RU.

Kurde tak teraz mysle o tym jak stosowalem to RU przez ponad 2 lata i go obecnie nie biore od kilku miesiecy. Rzeczywiscie nawet zapomnialem o tych ubokach ze minely ,tak na RU bylem do nich przyzwyczajony i myslalem, ze to troche minox daje z deka popalic...


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haha teraz patrze są swój post i napisałem słowo kuracja, dwa razy w zdaniu mam gorszy brain fogg niż myślałem:-D

 

Aha no i do uboków dodał bym jeszcze podkrążone oczy, oraz psychotyczne objawy w postaci ponurego nastroju. Częściej mam takie zawiasy ze rozmyslam o przeszłości i taka nostalgia mnie ogarnia.

 

Odstawię na 3 dni i zobaczę. Zastanawia mnie tylko fakt ze biorę RU naprawdę mało. Co prawda stężenie 5%, ale na zakola leje zaledwie 0,5ml.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kazdy reaguje inaczej jeden bierze 5mg fina i nic mu nie jest a drugi wezmie 0.25mg co 2 dzien i "ma" uboki. Stosuj, odstawiaj, kontroluj siebie a powinno byc ok. Dla mnie wszystko o czym piszesz to typowe uboki RU i pisze to z wlasnego doswiadczenia(oprocz podkrazonych oczu mialem wszystko o czym wspomniales).


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...