free web hit counter Skocz do zawartości
ziom1990

AHK-Cu właściwy pojazd!

Rekomendowane odpowiedzi

O jakiej absorpcji mówisz: systemowej czy do mieszków włosowych ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

głownie systemowej, ale to się wiąże także z tym że absorpcja przez skórę do mieszków włosach też jest osłabiona, dlatego taki krem trzeba trzymać na głowie długo (i dlatego mi nie przypadł do gustu bo z kremem na głowie w ciągu dnia na pewno bym nie chodził, a w ciągu nocy skóra nie zdąży większości substancji przetransportować)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się jeszcze nad używaniem AHK w KB solution. Mogłoby to zdać egzamin jako że KB solution jest pojazdem zrobionym specjalnie z myślą o substancjach przeciw łysieniu i zawiera wodę w której AHK jest rozpuszczalne, mam zamiar wypróbować na mniejszej ilości i zdać relację

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie zrobiłem z kb solution 5% AHK małą porcję 10ml. Zobaczymy jak podziała

 

Na zagranicznych forach czytałem, że właśnie dużo osób miesza z tricominem, ale rzeczywiście kiedyś go miałem i generalnie to woda w kolorze niebieskim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ziomu to może spróbuj nakładać krem na noc. Zrób odstęp między ASC a Ru godzinkę i nałóż jeden a za godzinę drugi i bedą ci się wchłaniać przez całą noc. No chyba że nakładanie jeden na drugi jest niewskazane...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po RU w KB solution nie nakładam niczego bo nie powinno się tego robić żeby nie zniszczyć powłoki dlatego stosuję rano jako jedyny środek. Nie uzywam kremu NRF bo jak wspominałem nie przypadł mi do gustu, używam krem EMU do transportu ASC-J9 i stosuję go własnie na noc (jakąś godzinę po nałożeniu AHK-Cu) i w porównaniu z NRF jest dużo lepszy, każdy z osób które próbowały oba mogą to potwierdzić

 

nord: Ja mam całą kurację dopracowaną, nie będę zmieniał, zwłaszcza ze na chwilę obecną praktycznie przestały wypadać mi włosy i zrobiły się zdrowsze i grubsze, a zawsze miałem problemy z cienkimi i suchymi jak siano

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ziom a najpierw nakładasz ASC i robisz przerwę z godzinkę i później nakładasz AHK czy bez przerwy?

RU można bez problemu rano nakładać ponieważ nie brudzi głowy i nie skleja włosów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ziom a najpierw nakładasz ASC i robisz przerwę z godzinkę i później nakładasz AHK czy bez przerwy?

RU można bez problemu rano nakładać ponieważ nie brudzi głowy i nie skleja włosów

 

AHK stosuję godzinę przed ASC w kremie EMU

 

RU w KB solution rzeczywiście nie pozostawia żadnego śladu na włosach, ale gdy stosowałem go w zwykłym standardowym pojeździe to miałem taki biały wkurzający osad na głowie i włosach. Dlatego jestem bardzo zadowolony z nowego pojazdu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Po RU w KB solution nie nakładam niczego bo nie powinno się tego robić żeby nie zniszczyć powłoki

 

Co to znaczy zniszczyć powłokę ? Ja używam Ru i ASC w jednym pojeździe z Emu..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

opisałem to w temacie o KB solution...

 

Używasz obu w EMU, a ani jeden ani drugi nie jest rozpuszczalny w tłuszczach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale najpierw rozpuszczam w alkoholu a później mieszam w tłuszczu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ziom a jakie stężenie AHK robisz z tym kb solution? Ponieważ mam ten KB 5% i zrobiłem właśnie AHK5%, ale nie wiem czy nie lepiej 3,5% - 4% ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale najpierw rozpuszczam w alkoholu a później mieszam w tłuszczu EMU

 

Nie wiem jak Ty to robisz że nie wytrąca Ci się spirytus z EMU... Bo jeśli mieszasz a następnie wkładasz do lodówki, to może i robi się jednolita masa, ale po wyciągnięciu i nałożeniu na głowę od razu się wytrąca spirytus z EMU i wychodzi tak jakbyś nałożył najpierw sam spirytus ze środkami aktywnymi a później pokrył to warstwą EMU.

 

No ale możesz kombinować jeśli na Ciebie działa to bardzo dobrze ja już jednak się nauczyłem żeby trzymać się tego co jest sprawdzone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ziom a jakie stężenie AHK robisz z tym kb solution? Ponieważ mam ten KB 5% i zrobiłem właśnie AHK5%, ale nie wiem czy nie lepiej 3,5% - 4% ?

 

Tom555 ale ja Ci wysłałem KB solution do transportu RU, mówiłem że dopiero będę z tym eksperymentował jeśli chodzi o peptydy miedzi... Ja zamierzam wrzucić 5% AHK...

KB5 jest stworzone właśnie do "udźwignięcia" 5% środka aktywnego.

 

Ale skoro już wymieszałeś to zdaj relację

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam spirytus nie, tylko odrobinę by się rozpusciło , następnie mieszam z większą ilością glikolu ale i tak aby stosunek alk/pg do Emu był jak 1 do 5 ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sam spirytus nie, tylko odrobinę by się rozpusciło , następnie mieszam z większą ilością glikolu ale i tak aby stosunek alk/pg do Emu był jak 1 do 5 ...

 

To nie zmienia faktu że te składniki się nie połączą ze sobą samoistnie. Tak jak napisałem potrzymaj je wymieszane w temperaturze pokojowej (nie wkładaj do lodówki) i zobaczysz że się wszystko wytrąci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ok ale jak mieszam ASC rozpuszczone w alku i następnie w Emu to zmienia się zabarwienie całego pojazdu czyli ASC musi wchodzić w reakcję z Emu...

Poza tym glikol już się miesza z Emu więc jesli zmieszamy najpierw glikol i etanol to rozpuszczenie w Emu jest mozliwe...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zrób taki eksperyment jak napisałem powyżej, pozostaw w temperaturze pokojowej na kilka godzin i się przekonasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to sam już nie wiem, gdy ja próbowałem mieszać spirytus, PG z EMU to po pozostawieniu na kilka godzin w pokoju wytrącał się płyn...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

proporcje spirytus+PG do EMU to jakieś 1:3 i niestety nie mieszało się... Ale to był tylko próba, bo nie lubię stosować tak tłustych rzeczy, które ciężko się zmywa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak byś użył 1:6 to powinno być ok tzn. zawartość procentowa lk/pg w Emu byłaby na poziomie 15% co udowodnił w swojej publikacji Crochetq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie będę się sprzeczał bo nie wiem jak by zareagowała w takich proporcjach wiec możliwe że masz rację

 

Ale jeśli możesz to zrób ten eksperyment co sugerowałem z odstaniem w temperaturze pokojowej i zdaj relacje czy nic się nie wytrąciło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde za chiny nie mogę zrozumieć o czym mówi crochetq w tym filmiku minuta 2:10 w tej ala próbówce ktoś ma pojęcie

 

W opisie mowa też jest jest o jakimś związku superoxide dismutase (SOD), który powoduje że AHK jest bardziej aktywne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...