free web hit counter Skocz do zawartości
ziom1990

AHK-Cu właściwy pojazd!

Rekomendowane odpowiedzi

Kurde za chiny nie mogę zrozumieć o czym mówi crochetq w tym filmiku minuta 2:10 w tej ala próbówce ktoś ma pojęcie

 

W opisie mowa też jest jest o jakimś związku superoxide dismutase (SOD), który powoduje że AHK jest bardziej aktywne.

 

Filmiku nie oglądałem, ale w opisie mowa jest o aktywowaniu białka SOD w skórze człowieka, które zwalcza wolne rodniki i jest przeciwutleniaczem.

 

Co do Twojego pierwszego pytania - wydaje mi się, że mówi o konserwantach, ale tutaj głowy nie daję.


Jestem reprezentantem Dr. A's HRC, najlepszej na świecie kliniki transplantacji włosów wg #HairSite.com.

http://www.fusehairpolska.blogspot.com

 

Wszelkie opinie wygłaszane na tym profilu są prywatne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kurde za chiny nie mogę zrozumieć o czym mówi crochetq w tym filmiku minuta 2:10 w tej ala próbówce ktoś ma pojęcie

 

W opisie mowa też jest jest o jakimś związku superoxide dismutase (SOD), który powoduje że AHK jest bardziej aktywne.

 

 

o sod było bardzo dużo na starym forum, używałem i używam długo oddzielnie ,kiedys Otis mówił ,że to fajna sprawa, tylko czy połączenie np. ahk-cu z sod byłoby dobre? czy może raczej im chodzi o to ,że ahk-cu powoduje a raczej generuje sod w komórkach ,nie mam pojęcia


moja kuracja: mezoterapia igłowa 1x tyg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

próbowałem się z nimi kontaktować jakiś czas temu gdy ludzie z USA mieli problemy ale niestety nie dostałem odpowiedzi. Myślę że oni współpracują tylko z większymi firmami/ uczelniami. Poza tym z tego co wiem trzeba zamawiać min 0,5 - 1kg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w przyszłym tygodni będę wiedział ale mam sporo problem ze sprowadzeniem środka, więc małe prawdopodobieństwo żeby mi się udało...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja trzymam kciuki żeby się udało, Ziom, a jeśli nie AHK Solution, to do AHK jaki pojazd polecasz najbardziej, jaki będzie się najlepiej sprawował, PG/Alk/Woda , Emu Oil, czy NRF?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kremu NRF nikomu nie polecam (pisałem już o tym, ma beznadziejna konsystencje).

 

Ja osobiście stosuję go w standardowym pojeździe a jakieś 5-10min później krem EMU z ASC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli PG/Alko/Woda + AHK, hmmm to pewnie też to mnie czeka, a nie uważasz że lepszy byłby Emu Oil i potem za godzinę dwie, jeszcze raz Emu z ASC?

Jak to widzisz, bo podobno PG i Alko podrażniają skórę.

 

Trochę mamy ostatnio chyba pecha... najpierw Spiro, teraz AHK solution

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że lepszy będzie Emu krem niż standardowy bo jest lepiej dociera do mieszków niż alk który prawdopodobnie przenika do krwiobiegu poza tym krem nie podrażnia skóry.

Ja stosuje w ten sposób rano KB, o 16 krem z AHK, o 21 olej Emu z ASC. Oczywiście przed nałożeniem nowego myję głowę.

Pozostaje tylko kwestia kiedy stosować np. nizoral krem bo już nie ma miejsca na kolejny środek ale z tego co wyczytałem keto działa przez kilka dni więc można stosować 2x w tygodniu poza tym wydaje mi się że stęzenie keto 2% to za mało na cokolwiek więc pewnie mało daje ten krem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma sensu aż ta długo czekać i szkoda kasy tracić na dwa kremy. Ja jestem zwolennikiem prostoty kuracji. Jeśli nie używasz żadnego kremu na noc jako ostatnia aplikacja, to jak najbardziej AHK w EMU kremie, który będzie dodatkowo regenerował skórę. Wiem ze sobą osoby co tak robią, ale wtedy rzeczywiście byłaby potrzeba odczekać jakieś 2-3 godziny między aplikacjami, jeśli natomiast używasz pojazd wodny to można aplikować już po chwili krem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No własnie na końcu muszę olej Emu bo jest tłusty więc na dzień siebie nie widzę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Artur mozesz cos wiecej powiedziec o tym pojezdzie?czy skutecznie dociera do mieszków włosowych,zostawia tłustą skóre,skleja włosy itp?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja stosuje dmi w stezeniu ok 50 % i ppg 10 % 40 % wody czuc ze przenika przez skore bo dmi dobrze penetruje do mieszkow wlosowych ,ale to nie znaczy ze pojazd ktory chce zrobic ziom nie bedzie lepszy, ja zrobilem wedlug pewniej firmy ktora poleca dmi do rozpuszczania peptydow roznego rodzaju trzeba bylo by porownac dwa pojazdy stosuje na wieczor po ru 5 % w k&b ale to tylko przejsciowka chcialem zobaczyc jak skora zareaguje na peptydy ahk-cu bo raczej pickarda tylko pieklo i stosujac z roznymi rzeczami to mialem podraznienia spore .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po RU w KB solution nie powinno sie nakladac innych specyfikow, ewentualnie najpierw AHK a za kilka godzin RU w KB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
po RU w KB solution nie powinno sie nakladac innych specyfikow, ewentualnie najpierw AHK a za kilka godzin RU w KB

 

Z tego co wcześniej gdzieś pisano to można po RU w KB nałożyć coś innego, ale powinno minąć 5-7 h od tego momentu??


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie zaleca sie ale mozna, wiadomo ze jak ktos stosuje duzo rzeczy to nie bedzie sie tak szczegolowo tych godzin trzymal. Ja osobiscie mam ok 14 godzin roznicy pzed nalozeniem czegokolwiek innego, bo stosuje rano a AHK na noc przed kremem z ASC (w przyszloosci ASV+S-Equol)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja stosuje dmi w stezeniu ok 50 % i ppg 10 % 40 % wody czuc ze przenika przez skore bo dmi dobrze penetruje do mieszkow wlosowych ,ale to nie znaczy ze pojazd ktory chce zrobic ziom nie bedzie lepszy, ja zrobilem wedlug pewniej firmy ktora poleca dmi do rozpuszczania peptydow roznego rodzaju trzeba bylo by porownac dwa pojazdy stosuje na wieczor po ru 5 % w k&b ale to tylko przejsciowka chcialem zobaczyc jak skora zareaguje na peptydy ahk-cu bo raczej pickarda tylko pieklo i stosujac z roznymi rzeczami to mialem podraznienia spore .

 

a skąd bierzesz to dmi?


moja kuracja: mezoterapia igłowa 1x tyg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z usa sprowadzam w polsce ma sigma aldrich ale za 100 gram 700 zl 98%, wiec chyba sie z choinki urwali na dniach bede mial 240 gram i uwazam ze jest to jeden z lepszych zwiazkow bez uczulen podraznien itp dzieki niemu mozna zmniejszac stezenia bo ma dobre ukierunkowanie do skory wlasciwiej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

własnie opracowuje nowy pojazd , dla mnie bowiem emu jest za tłusty, a na dzien też potrzebuje pojazdu oprócz kb solution

update. chyba jednak zel lub alkohol


moja kuracja: mezoterapia igłowa 1x tyg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak ziom, jest jakąś szansa na ten ahk solution przed pazdzienikiem?


Aktualna Kuracja (data rozpoczęcia)

RU 5% w KB 2 ml dziennie ( 9.08.12)

Biotyna 10 mg (22.01.14)

MSM 1.5g (15.01.18)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...