free web hit counter Skocz do zawartości
ziom1990

AHK-Cu właściwy pojazd!

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jako że zbliża się nasza przesyłka z AHK-Cu zastanawiam się czy są osoby chętne na pojazd oryginalnie używany do transportu "Copper Complex/Metal-Peptide Complex" (i nie nie jest to pojazdu używany w Tricomin, który jest stworzony żeby naprawiać skórę, a nie penetrować głęboko). Musimy zapewnić pewny transport w głąb skóry do mieszków włosowych. Jedynym problemem jest cena, bo ze względu na ceny składników nie jestem w stanie zrobić tego taniej niż ok 100zł/100ml. Także prosiłbym żeby wypowiedzieć się w tym temacie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a powiedz cos o tym pojeździe? Trzeba wtedy przechowywać w lodówce?


Aktualna Kuracja (data rozpoczęcia)

RU 5% w KB 2 ml dziennie ( 9.08.12)

Biotyna 10 mg (22.01.14)

MSM 1.5g (15.01.18)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie to jest tak jak z KB solution do RU.

AHK-Cu jest w nim stabilne, to jest pojazd specjalnie przygotowany do niego, w innych jest szansa że zajdą jakieś niechciane reakcje dlatego poleca się je przygotowywać jak najczęściej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w takim razie ja sie pisze na ten pojazd ;]


Aktualna Kuracja (data rozpoczęcia)

RU 5% w KB 2 ml dziennie ( 9.08.12)

Biotyna 10 mg (22.01.14)

MSM 1.5g (15.01.18)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krem NRF był stworzony do minimalizacji działania systemowego, ale nie wiem jak się on ma do AHK-Cu. Możesz używać, aczkolwiek dużo lepszym rozwiązaniem jest używać pojazdów zawartych w patentach i badaniach, bo masz pewność że jest sporządzone właściwie i możesz na 100% stwierdzić jak dany środek na Ciebie działa.

 

Dobrym przykładem jest CB, które w badaniach działało świetnie, a gdy zostało używane w nieodpowiednim pojeździe to nie przynosiło efektów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 raz słyszę o jakimś właściwym pojeździe dla AHK-cu, byłem pewny, że NRF krem jest dla niego stworzony. O CB wiedziałem, że na razie szuka się właściwego pojazdu dla niego, ale wciąż piszesz błędnie, że CB nie przynosiło żadnych efektów stosowane w innym pojeździe niż w badaniach, przynosiło, ale w mniejszym % i nie na tyle jak się spodziewano . W innym temacie dałem ku temu dowód także nie wiem dlaczego wciąż tak sądzisz:)

 

Kiedy będziesz miał składniki do tego pojazdu do AHK-cu? To samo chciałem zapytać o K&B solution, można się spodziewać ich w tym tygodniu czy raczej to dłuższy termin oczekiwania;/??


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to jest pojazd typu alkohol podobnie jak KB solution zawiera odpowiednie substancje zapewniające stabilność AHK-Cu w mieszance i odpowiednią penetrację

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co myslisz o połączeniu z Latanoprostem który już jest na alkoholu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

staram się to mieć jak najszybciej, myślę że uda mi się składniki załatwić do połowy lipca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na razie w kremie na zmianę ze standardowym alkohol/pg/woda, Jak tylko będę miał składniki to przechodzę na AHK solution

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mógłbyś podzielić się składem tych innych pojazdów (AHK solution, KB costam, ten Emu krem itd itp ? Jakiś przepis albo chociaż powiedzieć gdzie tego szukać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przykro mi ale nie... Podawałem w części prywatnej, żeby nie było pomówień że kogoś oszukuje (czego nigdy nie zrobiłem) ale nie rozpowszechniam takich informacji dla ogółu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie, mówię o części prywatnej, do której mają dostęp tylko użytkownicy "zaawansowani"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Tu macie przykład jak zrobić AHK w kremie,

Można też kupić np: tricomin i dosypać naszego AHK-Cu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mieszania w tricomin nie polecam, kilka osób tak robiło i niestety efekty nie były zadowalające, pewnie dlatego że jednak absorpcja była znikoma, bo tricomin oparty jest na samej wodzie, a według mnie jednak jest to za mało żeby "przebić" się przez skórę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jaki ma krem i skąd go wytrzasnął ? Czy można do tego uzyć NRF lub Emu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta baza kremowa w linku to jest właśnie NRF, której ja osobiście nie lubię, bo jednak mocno ogranicza absorpcje (do tego została stworzona)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...