free web hit counter Skocz do zawartości
waldek001

Zagęszczenie włosów kosmetykami

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawiam się czy można skutecznie zamaskować łysienie (jego pierwsze oznaki) kosmetykami? Czy wy tak robicie i czy to się sprawdza?

 

Został mi polecony produkt Focus Zagęszczanie Włosów od firmy Luciano i teraz zastanawiam się czy na pewno może się on sprawdzić? Łysienie zaczyna się u mnie powoli ale jednak wolałbym zachować jeszcze w tym momencie jakieś włosy. Czy taki produkt 100% kreatynowy może się sprawdzić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie zageszczacze sa dobre na lysienie w miejscu innym niz przod (w sumie jak masz miniaturyzacje na linii, to tez mozesz sypac troche). Dla mnie najlepszym kosmetykiem maskujacym zakola jest lakier dodajacy objetosci.


genetic garbage (manlet aka heightcel, baldcel, post-acnecel, aspie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy są zagęszczacze włosów wilgotnych ( np. żele itp. ) , czy też wszystko jest do stosowania na suche włosy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Takie zageszczacze sa dobre na lysienie w miejscu innym niz przod (w sumie jak masz miniaturyzacje na linii, to tez mozesz sypac troche). Dla mnie najlepszym kosmetykiem maskujacym zakola jest lakier dodajacy objetosci.

Jack, możesz polecić jakiś lakier?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tedzik, syoss full hair 5d np. uzywam i polecam. albo taft zielony czworka lub piatka. oba przetestowane. wyzszej polki nie znam - podejrzewam jednak, ze im drozsze tym lepsze. dla moich potrzeb takie za kilkanascie zeta starcza. Tylko kup sobie cos do nawilzania dobrego. Obecnie mam problem z lekko przesuszonymi wlosami. Nie jest to tylko efekt stosowania lakieru, bo to znosilem raczej dobrze, ale fakt dodania oleju rycynowego do kuracji.

sugaar, mozesz srodki stylizujace na mokre wlosy dawac. Ja zawsze po umyciu zeluje lub (rzadko) nakladam brylantyne, a po wyschniecu lakieruje. O zageszczaczach sensu stricto pojecia nie mam, nie spotkalem sie, zeby ktos na mokre wlosy sypal cos


genetic garbage (manlet aka heightcel, baldcel, post-acnecel, aspie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na mokre włosy, a właściwie skórę jest pasta couvre, jednak nie do końca mogę polecić ze względu na brudzenie. Podrapiesz się po głowie i masz to na palcach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale chyba trzeba wysuszyć włosy po nałożeniu pasty couvre i rozczesać ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj chyba będzie kolejny banik

 

BTW. Czy nie możecie nałożyć blokady na frazę : Beauty for You , tak aby osoba wpisująca taką frazę nie mogła umieszczać postów z reklamą tej konkretnej firmy ?

Po raz kolejny zaśmiecają forum tymi postami .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę mi powiedzieć, czy pasta jest lepsza, lepiej się sprawdza od zasypek keratynowych?

Mam jeszcze trochę włosia, do których włókna spokojnie się przyczepiają, używam drhair i wygląda to naturalnie,

a taka pasta jakoś mi się źle kojarzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pasta jest gorsza niestety. Może się sprawdza jak ktoś krótko się strzyże i prawie nie ma włosów, ale jeśli jeszcze coś zostało i mamy je chociaż kilkucentymetrowe, to zasypki lepiej się sprawdzają. Wyglądają bardziej naturalnie i nie brudzą wszystkiego. Myślę, że jakbym miał system to mniej bym się bał tego, że ktoś dotknie mi włosów niż z tą pastą na głowie. Ona nigdy do końca nie wysycha, tylko zawsze trochę brudzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam takie pytanie. Używam niemalże codziennie takich środków jak volluma spray, pianka do włosów i lakier. Chciałbym rozpocząć za niedługo jakąś kuracje. Czy używając takich kosmetyków do maskowania łysienia jest sens rozpoczynać jakąkolwiek kurację?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na zagęszczenie włosów polecam włókna kreatynowe Lions Hair. Bardzo fajny efekt, łatwe w użyciu. Mi bardzo przypadły do gustu, polecam sprawdzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja na zagęszczenie włosów polecam włókna kreatynowe Lions Hair. Bardzo fajny efekt, łatwe w użyciu. Mi bardzo przypadły do gustu, polecam sprawdzić.

 

''Keratynowe'' a nie'' kreatynowe''. Keratyna a kreatyna to zupełnie co innego i są to dwie jakże różne rzeczy.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...