free web hit counter Skocz do zawartości
Pampi12

30 lat: zakola i przerzedzenie na czubku głowy =]

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

Od jakiś 5-6 lat zauważam, że moje włosy robią się co raz rzadsze =]. Obecnie mam 30 lat i chciałbym jakoś skutecznie je zatrzymać na głowie bo coraz większa ich ilość ląduje w prysznicu. Od 5 lat mam zakola, które powoli chyba wyhamowały, zaczął się niestety pojawiać prześwit na czubku głowy + zmniejszenie gęstosci nad czołem.

Od ok 1,5 roku stosuję (niestety baaardzo nieregularnie) Piloxidil. Od dziś będę go stosował regularnie 1x co 12 godzin wmasowuję w miejsca wypadania włósów.

W dniu dzisiejszym zakupię SABA GEL od Kolegi z forum (jak go dokładnie używać ?) Wiem ze 2 razy w tygodniu - ale proszę o doprecyzowanie jak ktoś stosował.

Czy kuracja SABA + Piloxidil dadzą radę ? Czy niezbędny będzie tez RU ?

Poradźcie proszę jakieś suplementy na ogólne wzmocnienie włosów dostępne w aptece.

 

Jeśli macie jakieś pomysły czy propozycję kuracji dajcie znać.

 

Dzięki za ewentualną pomoc !!!

 

DSC1197JP_wwshnqa.jpg

DSC1190JP_wwshepn.jpg

DSC1191JP_wwshepq.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piloxidil to chyba minoxidil 2 % ? Tobie potrzeba 5 %, ale uważaj na skutki uboczne. Bez blokera, czyli np. Ru może Ci być trudno coś zdziałać. Forum jest obszerne, ale poczytaj i sam dojdziesz do wielu wniosków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź. Tak Piloxidil to 2 %. Zamówiłem już Bloker i Sabe, Zobaczymy. Będę zdawał relację i wrzucał zdjęcia. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...