free web hit counter Skocz do zawartości
ziom1990

SETIPIPRANT - Antagonsta CRTH2 (downregulacja PGD2)

Rekomendowane odpowiedzi

To DMI można gdzieś kupić?

 

pozdr

dawid

 

W Polsce jest drogie. W USA dużo taniej np. "lotion crafter"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ziom czy planujesz moze sprzedawać zrobiony przez siebie pojazd, tak jak KBsol ?

 

Hmm, nie byłby to głupi pomysł, zważywszy na to że ceny DMI są korzystniejsze przy większych ilościach.

 

Ale ma lepszą informację - jestem w kontakcie z ludźmi z lab. w Niemczech, którzy deklarują że są w stanie przygotować nanosomy nie tylko z seti, ale praktycznie z większością odczynników. Zobaczymy jak to się potoczy. Jeśli się nie uda to zawsze pozostaje standardowy pojazd z DMI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłoby mega A jako tymczasowe rozwiązanie co byś polecał? Bo jednak ogarnięcie DMI to troche zachodu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Byłoby mega A jako tymczasowe rozwiązanie co byś polecał? Bo jednak ogarnięcie DMI to troche zachodu

 

Tymczasowe zadanie to robienie porcji codziennie ze standardowego pojazdu, lub jak ktoś używa minoksa to wymieszanie razem z minoksem (ponoć minox zwiększa stabilność do kilkunastu dni - nie sprawdzałem doświadczalnie, są to informacje z forum zagranicznego)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W standardowym czyli może być też KB i Spiro? Jak do RU

 

Przez standardowy mam na myśli eth +pg/peg + woda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ziom, kiedy można spodziewać się Seti w sklepie? W jakich proporcjach rozpuszczać go z minoksem?

 

Dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ziom, kiedy można spodziewać się Seti w sklepie? W jakich proporcjach rozpuszczać go z minoksem?

 

Dzięki

 

Nie będzie, wyprzedane.....

 

Nowa porcja dopiero za 2 miesiące, bo przenoszą laboratorium w inne miejsce do jakiś większych pomieszczeń...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Domowy pojazd do seti to eth dmi polysorb80. Mieszanki robić najlepiej na 3 dni, ale można na tydzień.

Pge2 można rozpuszczac w stemoxie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakieś nowe wieści na horyzoncie odnośnie działania SETI? Mija już ponad miesiąc odkąd go testujecie, jakieś zmiany na głowie widzicie czy jeszcze jest zdecydowanie za wcześnie by z czegokolwiek zdawać relacje?

Przyznam, że RU w moim przypadku nie działa tak jak bym tego chciał dlatego szukam alternatyw albo przynajmniej dobrego dodatku do istniejącej kuracji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jakieś nowe wieści na horyzoncie odnośnie działania SETI? Mija już ponad miesiąc odkąd go testujecie, jakieś zmiany na głowie widzicie czy jeszcze jest zdecydowanie za wcześnie by z czegokolwiek zdawać relacje?

Przyznam, że RU w moim przypadku nie działa tak jak bym tego chciał dlatego szukam alternatyw albo przynajmniej dobrego dodatku do istniejącej kuracji.

 

Za wcześniej. Poczekajcie jeszcze i nie piszcie czy ktoś widzi różnicę za kolejne 2 tygodnie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wkomponować SETI do kuracji => głównie na bazie RU z KB ( stosowanym rano) Stosować SETI na wieczór?

czy SETI można stosować w pojeździe KB?


RU 5%

Minoxidil 5% (od 22.01.2017)

Mix olejków (Awokado, Rycynowy, Kokosowy) na zmianę z Emu Oil E2D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do zioma - czy mógłbyś trochę rozjaśnić czy ta nowa substancja może być używana zamiast RU/fina?

Czy sam zamierzasz to stosować? bo z Twojej ktorejś wypowiedzi wywnioskowałem, że chyba nie?

I kiedy szacunkowo można by się spodziewać tego jako oferty na szerszą skalę u nas na forum?

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak wkomponować SETI do kuracji => głównie na bazie RU z KB ( stosowanym rano) Stosować SETI na wieczór?

czy SETI można stosować w pojeździe KB?

 

Musisz rozdzielić pory dnia. I niestety ale jedyny pojazd z "łatwiej dostępnych" to: 60-70%eth + 10-20% DMI + 10-20% PEG400 / Polysorbate 80

 

Mam pytanie do zioma - czy mógłbyś trochę rozjaśnić czy ta nowa substancja może być używana zamiast RU/fina?

Czy sam zamierzasz to stosować? bo z Twojej ktorejś wypowiedzi wywnioskowałem, że chyba nie?

I kiedy szacunkowo można by się spodziewać tego jako oferty na szerszą skalę u nas na forum?

 

Pozdrawiam.

 

Na szerszą skalę raczej ciężko bo szybko schodzi, raczej w zam. grupowych.

Nie wiem jak sprawa wygląda w porównaniu do innych, ponieważ to jest zbyt krótki okres czasu, zwróć uwagę jak długo do świadomości przebijał się fakt że cokolwiek może być równie skuteczne jak fin

Ja już jestem nauczony na własnych błędach i nie zmieniam w kuracji nic dopóki na mnie działa, dlatego spokojnie obserwuję jak się sprawy potoczą (bez większego entuzjazmu czy też niechęci)

 

Ktoś z forum stosuje antagonistę CRTH2? czy ktoś orientuje skąd można zamówić antagonistę CRTH2 ?

 

Jest kilka osób, ale po raz kolejny piszę że to jest za wcześnie na wyciąganie wniosków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ziom,

Proszę Cię jeszcze o rozszyfrowanie skrótów substancji:

60-70%eth + 10-20% DMI + 10-20% PEG400 / Polysorbate 80


RU 5%

Minoxidil 5% (od 22.01.2017)

Mix olejków (Awokado, Rycynowy, Kokosowy) na zmianę z Emu Oil E2D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ethanol

Dimethyl Isosorbide

polyethylene glycol 400

Polysorbate 80

 

Ziom czy mógłbys napisać gdzie najlepiej kupić powyższe składniki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ziom,

Proszę Cię jeszcze o rozszyfrowanie skrótów substancji:

60-70%eth + 10-20% DMI + 10-20% PEG400 / Polysorbate 80

 

Czyli tutaj mogę wybrać czy wrzucam do mieszanki polysorbate80 czy peg400?

 

to wszystko mogę razem zmieszać? jak długo taki pojazd może siedziec w temp pokojowej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem ja testowałem poszczególne proporcje przez rozpuszczeniem, jedynie na jedną porcję. Ale zakładam że wymieszane pojazdy można bez problemu przetrzymywać i później jedynie dolewać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie w przeciągu kilku tygodni kolejna partia. Jak ktoś rozważa to PW do mnie z informacją

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy osoby testujące posiadają już jakies spostrzeżenia? czy jeszcze zbyt wcześnie aby wyciągać jakieś wnioski?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...