free web hit counter Skocz do zawartości
der

Kolejny łysiejący MEDMIX vs ARMAMED vs GETFUE vs ASMED

Rekomendowane odpowiedzi

WItam.

Nie widzę działu powitań, zatem połączę przywitanie się z krótką relacją, która tyczy się rekonesansu dotyczącego "kliniki", z której skorzystała Zulana.

 

Jako, że cierpię na androgeniczne łysienie pomiędzy drugim a trzecim poziomem, a mam już swoje lata, nieubłaganie zbliżam się do 40tki, to najlepszy czas by coś z tym zrobić.

Przewertowałem całe forum kilkukrotnie by wyciągnąć stosowne wnioski, tym samym podjąłem już prawie decyzję i prawdopodobnie udam się do getfue, jednak coś mnie podkusiło spróbować popytać w sugerowanym MEDMIX, do którego udała się Zulana.

 

Na razie nie chcę oceniać, bo właściwie brak jakichkolwiek podstaw, jednak zadając podstawowe pytania dotyczące zabiegu, oraz z racji wrodzonego wysokiego czoła o możliwość obniżenia jego linii a także wyrażając wątpliwość co do istnienia w sieci jakichkolwiek informacji na temat efektów ze strony zadowolonych klientów, taką otrzymałem o to odpowiedź.

Witam,

 

W odpowiedzi na Pana zapytanie informuję, że dr Maciej Borejsza ocenił, na podstawie zdjęć, że ilość unitów włosów potrzeba do zabiegu wynosi 1200-1500. Taka ilość jest konieczna w celu zapełnienia zakoli. Jeden unit włosa może zawierać 1-3 mieszków włosowych.

Koszt zabiegu wynosi 7 zł/ unita włosa.

 

Jeżeli chodzi o obniżenie linii brzegowej czoła, nie nie można wykonać tego poniżej linii naturalnej. Wytyczenie linii brzegowej odbywa się na podstawie specjalnych pomiarów dopasowanych do całej Pan głowy.

 

Podczas wizyty konsultacyjnej doktor dokładnie wyjaśnia tą kwestię, pokazuje na rysunkach.

 

Do pozostałych omawianych przez Pana kwestii nie będę się odnosić, bowiem nie śledzimy dyskusji na forum. Naszą działalnością jest medycyna. Prowadzimy klinikę leczenia różnych problemów związanych z włosami.W zabiegach przeszczepu stosujemy najnowocześniejszy sprzęt oraz igły o średnicy 0,8-1,00. O sylwetce doktora można przeczytać na stronie. Poniżej podaję link

http://www.medmix.pl/specjalisci

 

Niestety nie podajemy danych pacjentów, kontaktów itp. Cała dokumentacja medyczna jest objęta tajemnicą.

 

Serdecznie zapraszam na wizytę osobistą, będzie Pan miał okazję poznać lekarza, porozmawiać i wyjaśnić wszelkie wątpliwości. Możliwa jest również konsultacja on-line, przez SKYPA.

 

Oczekuję na dalsze wiadomości od Pana.

W przypadku pytań pozostaję do dyspozycji

 

Z pozytywów, bardzo szybka korespondencja zwrotna. Także w niedzielę (ponoć robiono w trakcie zabieg).

 

Jeśli ktoś ma jakieś sugestie, wnioski, zasugeruje, o co powinienem spytać bardzo będę wdzięczny.

Sam pewne wnioski już wyciągam. Nie chciałbym skreślać tej kliniki w przedbiegach. ale póki co, nie mając doświadczenia, które ma już wiele osób które ma to za sobą, zostawię je dla siebie.

p.s.

Cena bez pytania, a jedynie po dostarczeniu zdjęć spadłą z 8 do 7 zł.

 

Miejmy świadomość, że jeśli nawet dotąd nikt z MEDMIXa nie zaglądał tu, zajrzeć w każdej chwili może, zatem warto trzymać nerwy i własny słownik na wodzy, a być może przy odrobinie szczęścia uda Nam się uzyskać odpowiedzi u źródła, z pożytkiem dla wszystkich, którzy to kiedyś jeszcze przeczytają.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ramach powitań ...

ja śledzę forum od chyba 2 lat, przejrzałem już setki wątków itp .. (acz sie nie udzielam, lecz jestem prawdziwym facetem objętym tym samym zmartwieniem ..)

Pewnie nadejdzie i na mnie czas (transplant) i myślę, że w przeciągu 2-3 lat to się stanie ..

 

ale MUSZE, dosłownie muszę zacytować coś ze strony tej kliniki:

 

Dr Maciej Borejsza jest absolwentem Wydziały Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, który ukończył w 2011 roku.

...

 

Największe doświadczenie zdobywa podczas szkoleń teoretycznych i praktycznych u boku prekursora przeszczepu włosów w Polsce, doktora Jerzego Kolasińskiego.

 

...

 

Dr M.Borejsza ukończył w Klinice Kolasiński HAIR CLINIC Poznań kurs w zakresie przeszczepu włosów uzyskując certyfikat uprawniający do wykonywania zabiegów.

 

No sorry ... dawno tak się nie uśmiałem ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi ci o o nazwisko "mentora" czy długość stażu ?

Wielu z nas jest leczonych przez młodych lekarzy, często nawet jeszcze stażystów w szpitalach o czym nie mamy nawet zielonego pojęcia. Nikt nie rodzi się 21 letnią długonogą blond dziewicą z 15 letnim stażem pracy naukowej i biegłą znajomością 5 języków.

Być może "młoda krew" to jest to, czego ta branża w naszym kraju potrzebuje. Już pisano na tym forum o osobach, które co prawda mają jak Kolasiński ponad 20 letnie doświadczenie w tej dziedzinie, ale się nie rozwijają.

 

Mnie z tej notatki jednak niepokoi coś innego

Obecnie pracuje na Oddziale Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej, odbywając specjalizację z Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu.

Ortopedia to jeden z mniej dochodowych kierunków medycyny.

stąd być może

W obrębie jego głównych zainteresowań zawodowych znajduje się transplantacja włosów. Obecnie doktor M.Borejsza przeprowadza zabiegi przeszczepów włosów przy zastosowaniu metody FUE ( Follicular Unit Extraction).

Chirurgii odtwórczej włosa poświęca uwagę już od kilku lat, sukcesywnie doskonaląc swoje umiejętności.

 

Młody talent ? Czy sposób na życie ?

Czas pokaże, równie żywiołową ocenę czy śmiech studzi u mnie świadomość, że sam z powodzeniem sprawdzam się w dziedzinie, w której nie byłem stricte szkolony, bo takiego kierunku w czasach gdy zaczynałem po prostu nie było.

Zamiast oględnie oceniać, wolałbym, aby ktoś zasugerował o co powinienem zapytać.

 

Dołączam fotki, które obrazują "omawiany obiekt"

 

PA0Uf-ex1heP.jpg?v=2

PA0Uf-GCta04.jpg?v=2

PA0Uf-w6nuNQ.jpg?v=2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie czaje jak mozna pchać sie za taka cenę i ryzykować w Pl skoro w Turcji zajebisty efekt za mniejsza cenę i pewne wszystko. Ludzie kiedy wy wreszcie zrozumiecie ze nie wszystko co polskie jest najlepsze i nie ma co na siłę szukac tylko korzystać z pewniejszych źródeł.

7-8 zl wow, za darmo bym tam sie nie skusil nawet.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mozna zalozyc, ze uczen przeskoczyl "mistrza"... ale to naiwna i zyczeniowa postawa.

O co spytac?

 

O UDOKUMENTOWANE przypadki pacjentow, ktorzy przeszli zabieg w tej klinice. Facet, masz blisko 40 lat i chcesz tak ryzykowac? Pamietaj, ze to nie korekta nosa, czy uszu, gdzie w razie czego mozna wykonac kolejny zabieg korekcyjny. Transplantacja wlosow, to powazna sprawa, bo raz pobranych i zmarnowanych graftow nikt Ci nie odda.

NIE DA sie tym samym poprawic tego,co zniszczyl poprzednik.

 

Poczytaj forum i zobacz, ze wszyscy, ktorzy poddali sie zabiegom w Polsce tego zaluja i ci, co mogli sobie na to pozwolic finansowo robili kolejne zabiegi za granica... Jednak wowczas przed tamtymi chirurgami byla bardzo ciezka praca, bo zasoby obszaru dawczego zostaly w znacznej mierze zubozone...

 

Niestety, przykro to mowic, ale w Polsce jak na razie nie ma zadnej kliniki nawet na srednim poziomie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezu...co Wy z tą reklamą?!!! Na razie, to forum świetnie reklamuje Brukselę Der ma ewidentnie zakola i pewnie, tak jak ja wolałby nie wyjeżdżać,dogadać się w swoim języku co do słowa, mieć zrobione dobrze i wydać JEDNAK o połowę mniej kasy.

Ja zrobiłam akcję spontanicznie...po wstępnych konsultacjach w MD wylądowałam tutaj i..wszystkiego mi się odechciało.Ponieważ w życiu działam intuicyjnie, a zabieg w polskiej klinice jakoś (mimo Waszej nagonki) mnie nie odstręczył i nie był moim "być, albo nie być" ...zrobiłam to. Borejsza jest świetnym gościem, przepełnionym pasją w tym co robi, pełen empatii! Tak to oceniam, to mój subiektyw i tyle w temacie.Stachmurzyn może słusznie mi napisał, że czy będzie dobrze czy źle, za późno na dywagacje. Czekam na odrost i wtedy pogadamy.Nie wydaje mi się, że miałam za mało graftów i jakoś wybitnie za rzadko wmontowane. Trochę się niepokoję, czy to ok, że połowa wyleciała, a połowa się mega mocno trzyma ...Trudno, mój niepokój. Za graft płaciłam 5 zł ( do końca sierpnia była promocja), a ponieważ wyszło w trakcie, że mają mi wsadzić więcej...dostałam sporo w gratisie. To dla mnie też było ważne, bo kasą nie pachnę i jak czytam, że na zabieg miałabym wydać ze dwie dychy, a wydałam siedem, to dla mnie jest różnica. Cześć i czołem. Tu Wam pokazuję trochę język.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Brawaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Wzruszająca próba reklamy

 

Błędnie przypuszczałem, że to jest forum dla ludzi chcących walczyć z łysieniem, okazuje się, że część jednak kwalifikuje się do psychiatry. Skąd u niektórych te pierwiastki schizofrenii paranoidalnej ?

 

Zulana, to właśnie twój post i działanie adhoc, którego jednak zwolennikiem nie jestem mnie nakłonił do napisania akurat do MEDMIXa. Wcześniej nie miałem pojęcia o ich istnieniu. Miło, że się udzieliłaś w tym wątku.

 

Nie podjąłem żadnej decyzji. Natomiast różnica pomiędzy "W Polsce nie ma żadnej kliniki w której można to zrobić dobrze" od " nie znam żadnej polskiej kliniki w której robi się to dobrze" jest kolosalna.

Właśnie dlatego napisałem akurat o jakimś "prawdziwku", naiwnie licząc na to, że ktoś mi zasugeruje, o co należy spytać, tak by mieć rekonesans, czy w ogóle wiedzą co robią i jak robią. Bo są tu tacy, którzy przeszli w życiu wiele.

 

Kiedy czytam i czytam poprzednie wątki, oraz tematy kilkuletnie drwiące z Turków, do których teraz się tak namiętnie odsyła, robi mi się jakoś dziwnie. Kiedy czytam, że wydaje się w Brukseli 3 razy tyle co w Turcji, by okazało się, że zabieg wykonywali "asystenci" robi mi się nie mniej dziwnie. Tym bardziej, że właściwie ani wykształcenia, doświadczenia, stażu tych asystentów nie znamy.

 

Na razie z korespondencji dowiedziałem się tylko i aż tyle, że robią to igłą 0,8-1mm. I Bardzo chciałbym się dowiedzieć, czy to dobrze, czy źle. Bo z jednej strony małą średnia pozostawi małe blizny na donorze, z drugiej jednak jest większe prawdopodobieństwo uszkodzenia mieszka włosowego. I na takie Wasze rady liczę.

 

Dlaczego spoglądam z zainteresowaniem na polskie kliniki, wiedząc o doświadczeniu i dowodach na profesjonalizm innych ?

A choćby dlatego, by jeśli okaże się że wedrze mi się jakaś infekcja (której przykład tutaj mieliśmy), nie dowiadywać się o sposobach walki z nią od jakiegoś polskiego pośrednika, o wątpliwym doświadczeniu medycznym, lub też mailując z jakimś śniadym "naganiaczem" zagranicznej kliniki. Tylko tyle i aż tyle.

Gdyby nie ta bariera, nie zastanawiałbym się wcale.

 

W kwestii porównania nosa do włosów, no cóż, mam odmienne zdanie. Włosy to aż włosy i tylko włosy. Nie mam jakiejś traumy życiowej z powodu ich miejscowego braku, po prostu, chciałbym zrobić coś dla siebie. To jeden z kilku planów na nadchodzący rok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Brawaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Wzruszająca próba reklamy

 

Błędnie przypuszczałem, że to jest forum dla ludzi chcących walczyć z łysieniem, okazuje się, że część jednak kwalifikuje się do psychiatry. Skąd u niektórych te pierwiastki schizofrenii paranoidalnej ?

 

Zulana, to właśnie twój post i działanie adhoc, którego jednak zwolennikiem nie jestem mnie nakłonił do napisania akurat do MEDMIXa. Wcześniej nie miałem pojęcia o ich istnieniu. Miło, że się udzieliłaś w tym wątku.

 

Nie podjąłem żadnej decyzji. Natomiast różnica pomiędzy "W Polsce nie ma żadnej kliniki w której można to zrobić dobrze" od " nie znam żadnej polskiej kliniki w której robi się to dobrze" jest kolosalna.

Właśnie dlatego napisałem akurat o jakimś "prawdziwku", naiwnie licząc na to, że ktoś mi zasugeruje, o co należy spytać, tak by mieć rekonesans, czy w ogóle wiedzą co robią i jak robią. Bo są tu tacy, którzy przeszli w życiu wiele.

 

Kiedy czytam i czytam poprzednie wątki, oraz tematy kilkuletnie drwiące z Turków, do których teraz się tak namiętnie odsyła, robi mi się jakoś dziwnie. Kiedy czytam, że wydaje się w Brukseli 3 razy tyle co w Turcji, by okazało się, że zabieg wykonywali "asystenci" robi mi się nie mniej dziwnie. Tym bardziej, że właściwie ani wykształcenia, doświadczenia, stażu tych asystentów nie znamy.

 

Na razie z korespondencji dowiedziałem się tylko i aż tyle, że robią to igłą 0,8-1mm. I Bardzo chciałbym się dowiedzieć, czy to dobrze, czy źle. Bo z jednej strony małą średnia pozostawi małe blizny na donorze, z drugiej jednak jest większe prawdopodobieństwo uszkodzenia mieszka włosowego. I na takie Wasze rady liczę.

 

Dlaczego spoglądam z zainteresowaniem na polskie kliniki, wiedząc o doświadczeniu i dowodach na profesjonalizm innych ?

A choćby dlatego, by jeśli okaże się że wedrze mi się jakaś infekcja (której przykład tutaj mieliśmy), nie dowiadywać się o sposobach walki z nią od jakiegoś polskiego pośrednika, o wątpliwym doświadczeniu medycznym, lub też mailując z jakimś śniadym "naganiaczem" zagranicznej kliniki. Tylko tyle i aż tyle.

Gdyby nie ta bariera, nie zastanawiałbym się wcale.

 

W kwestii porównania nosa do włosów, no cóż, mam odmienne zdanie. Włosy to aż włosy i tylko włosy. Nie mam jakiejś traumy życiowej z powodu ich miejscowego braku, po prostu, chciałbym zrobić coś dla siebie. To jeden z kilku planów na nadchodzący rok.

 

 

 

 

Bardzo dobry post. Siedze na tym forum dzis caly dzien szukajac jak najlepszych odpowiedzi na temat gdzie zrobic dobry zabieg. I jedno co mi sie rzuca w oczy to nie chcec straszna do polskich klinik , ktora ( Uwaga! ) jest nakrecana przez to co sie slyszy i poprostu powtarza , oczywiscie kilka dobrych lat temu mowilo sie tutaj o nieudanych przypadkach gdzies od jakis dr. kolesinski czy cos takiego, ale przeciez tych klinik jest coraz wiecej!

bylem u fryzjera ostatnio i pytam sie fryzjerki i rozmawiam znia o tym, czy nie zna dobrej kliniki itd.

powiedziala mi ze przychodz klienci ktorzy są PO , ale ze nie pamieta gdzie robili czy w krakowie czy w warszawie ale ze efekt bardzo ladny.

 

Wiec dlaczego wszyscy tak murem stoja za tym ze w polsce to wszedzie jest zle i wielka szydera?! nie kazdego stac na wydatek 3x wiekszy

szkoda ze nikt nie moze sie podzielic jakims doswiadczeniem , pokazac zdjecia itd. przeciez gdyby kazdy tak zle robil to by wkoncu nikt nie przychodzil...

 

Pozdrawiam.

 

P.s i nie doszukujcie sie odrazu reklamy... ja bardzo chcialem jak kazdy facet moc miec poprostu fajne wlosy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie rozumiem, co dziwnego jest w sprawdzeniu chirurga NA PODSTAWIE ZDJĘĆ poprzednich przypadków. Dlaczego odwracasz kota ogonem pisząc o polskiej dumie, braku zaufania i krytyce. Nie wzięła się ona z niczego... jest wręcz przeciwnie, poczucie dumy narodowej jest w Polsce znacznie większe niż się powszechnie mówi. Co nie oznacza, że na jej podstawie mamy bezmyślnie pakować się pod nóż.

 

Analogii z nosem nie zrozumiałeś. Trudno, najwyraźniej nie chciałeś. Od siebie radzę poczytać co najmniej kilkadziesiąt wątków na różnych forach na temat przypadku podobnego jak Twój.

Jeżeli jednak jesteś w stanie w ciemno oddać swoją głowę komuś, kto u nikogo rozsądnego nie może budzić zaufania, to Twoja sprawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...) I jedno co mi sie rzuca w oczy to nie chcec straszna do polskich klinik , ktora ( Uwaga! ) jest nakrecana przez to co sie slyszy i poprostu powtarza , oczywiscie kilka dobrych lat temu mowilo sie tutaj o nieudanych przypadkach gdzies od jakis dr. kolesinski czy cos takiego, ale przeciez tych klinik jest coraz wiecej!

(...)

szkoda ze nikt nie moze sie podzielic jakims doswiadczeniem , pokazac zdjecia itd. przeciez gdyby kazdy tak zle robil to by wkoncu nikt nie przychodzil...

 

 

 

Ja-pierdole.jpg


Fin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Dla mnie najistotniejszym kryterium w doborze kliniki jest weryfikacja jej wyników. Walidacja efektów na podstawie opowieści fryzjera, reklamy samej kliniki czy wrażenia osobistego jakie zrobił "wsadzacz graftów" jest dla mnie metodą niewiarygodną - tak to eufemistycznie określę.

 

Jaką metodę uznaję za dostatecznie satysfakcjonującą? Dla mnie minimum to zestaw zdjęć - komparacja przed/po - najlepiej gdyby udokumentowany był cały proces (ujęcie miesięczne).

 

Czy polskie kliniki udostępniają takie sesje zdjęciowe, czy użytkownicy chwalą się efektami? To są jednostkowe przypadki - zdecydowanie za mało, aby wyciągnąć jakieś wnioski.

 

I tutaj rodzi się główny problem. Jeśli już optymistycznie zakładamy, że polskie kliniki są kompetentne to ja jakiej podstawie? Głównym problemem w tym temacie jest jak dla mnie nie to: czy robią dobrze czy źle, tylko to, że na podstawie internetowego dossier mało lub nic można o nich powiedzieć - nie wiadomo jak robią. Przeszkodą w wyborze takiej kliniki jest dla mnie skrajna niewiedza na temat ich możliwości.

 

Der jeśli lubisz zagrać w kości, postawić sobie czerwone/czarne na ruletce lub zagrać w bingo z moherami w najbliższej parafii to naturalną konsekwencją będzie wybór polskiej kliniki. Masz żyłkę hazardzisty, lubisz emocje i nieznane - zagraj z MEDMIXEM. Ja osobiście gamblerem nie jestem, komfort czuję tylko w znanej okolicy, lubię opierać się na wiedzy;no ale każdy jest inny i każdy widzi to inaczej - i całe szczęście , przynajmniej jest ciekawie.

 

PS

 

Jak już zrobisz przeszczep pod flagą biało-czerwoną - prosimy o relację. Mam nadzieję, na takich przekazach, w końcu wyrobić sobie zdanie o "naszych" klinikach - oby jak najlepsze - czego sobie i przede wszystkim Tobie życzę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dajcie już spokój...Macie tu królika doświadczalnego, będzie dokumentacja. O ile po drodze nie zniechęcę się do tego forum. Pozdrawiam z bieszczadzkich szlaków

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisałem już, że byłem niemal zdecydowany na Getfue. I ciągle utrzymuję z nimi korespondencję. Oferta jaką otrzymałem jest na tyle korzystna, że prawdopodobnie pierwszy wybór pozostanie tym ostatnim.

 

Nie będę jednak tutaj cytował korespondencji, bo nie o GETFUE jest ten wątek.

Porównując co mamy i za ile:

Oceniając po zdjęciach, (mam świadomość że oględnie), MEDMIX proponuje około 1200-1500 graftów (jak na polskie standardy to mnóstwo ), z góry nie podejmując się obniżenia linii czoła, sugerując, że będzie to wyglądało nieproporcjonalnie, a czoło mam duuuże- od urodzenia. Przeżyłem z nim niemal 40 lat, będzie trzeba, to przeżyję drugie tyle (oby). GETFUE biorąc pod uwagę jej obniżenie przewiduje około 2500 graftów.

Obie kliniki są w stanie wygospodarować termin (mam świadomość, że to się płynnie zmienia, ale jeszcze na dzień wczorajszy) nie dalszy niż 3-4 tygodnie.

Obie kliniki chcą to zrobić w jeden dzień. Nie śpieszy mi się. Nie aż tak, po prostu październik/listopad wydaje się być najlepszym terminem, tak by na wiosnę cieszyć się(lub nie ?) nową czupryną.

Proponowana cena (myślę jednak że jeszcze do lekkiej negocjacji) przez MEDMIX to 7zł/graft czyli około 10 tyś za zabieg.

GETFUE to, no własnie, tutaj miłe zaskoczenie, bo 2500EUR (zatem nie podrożało, albo już potaniało), powalczą z czołem i w cenie nie 2 ale 3 noclegi. Oraz PRP Stem Cell Therapy wliczone w tą cenę. Zatem ostatecznie również nie wiele ponad 10 tys zł.

 

Pozostaje kwestia dojazdu/przelotu. Z Bielska zapewne wrócę samochodem, w przypadku Turcji będzie trzeba sobie zrobić przymusowe tygodniowe wakacje, gdyż jedynym rozsądnym wyborem jest czarter z jakimś biurem turystycznym. Na razie wygląda na to że będzie to z Warszawy, drogę na Chopina mam nie wiele krótszą niż do Bielska.

 

Do dziś jednak nie wiem, kto dokładnie w Turcji będzie robił mi zabieg, jakie ma wykształcenie, staż i doświadczenie. A osoba z którą koresponduje podpisuje się "Kristina getFUE Hair Clinic Consultant". W odróżnieniu od "Mgr Marzena Dubas-trycholog II stopnia- analityk, diagnosta, kosmetolog, specjalista pigmentacji medycznej".

W kwestii udostępniania dokumentacji medycznej, przykładów. Sam nie wiem, czy będąc klientem polskiej kliniki zgodziłbym się na dysponowanie moim wizerunkiem w celach komercyjnych. Internet jest cierpliwszy od papieru. Pytanie do Was. Ilu z Was, którzy mają to za sobą wyraziło zgodę na to ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja. Przy podpisywaniu umowy. Pewnie będę jedną z pierwszych. Hehe, takie mam ciśnienie na szkło W bardzo obfitej korespondencji z panią Marzeną (trzeba przyznać, że kontakt jest bez zarzutu) wypytywałam o wszystko,a więc i o ten brak dokumentacji foto na ich stronie. Pacjenci nie chcą i cześć. Ja bez problemów dałam sobie zrobić zdjęcia.

Jak tak Was czytam, to ja chyba ogólnie mało problemowa jestem. Do całej sprawy podeszłam na takim luzie...Już pisałam u siebie : moje zakola oglądaliście Wy Przez całe życie noszę długie, lub półdługie włosy. Jeśli wyjdzie tak sobie, no cóż.. to se, jak do tej pory zakryję. Ale wierzę, że będzie dużo, dużo lepiej. Hej!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do 24 roku życia również nosiłem dłuuugie włosy... i o dziwo je ciągle mam . Ale grubość już nie ta.

W kwestii kontaktu, właśnie jestem po dłuuugiej ponad 40 minutowej rozmowie telefonicznej z inicjatywy wspomnianej przez Ciebie Pani Marzeny i ... znów jestem w niesamowitej kropce. Bo dla laika rozmowa była miła, absolutnie nie wiążąca, ale i wyjaśniająca wiele nurtujących mnie kwestii. Pozostała jeszcze jedna, ale o tym potem.

Zasugerowano mi również darmową konsultację z doktorem wykonującym zabieg, osobiście, lub też jak to przystało na XXI wiek, video poprzez skype.

Przyznam, że z medycyną w wydaniu polskim mam zgoła odmienne doświadczenie. I tu spore, pozytywne zaskoczenie.

 

Aha, jeszcze jedno. Nie ukrywam, że wspomniałem o Tobie, jako nieświadomej niczego prowokatorce tego "zamieszania" i mojego kontaktu.

Wszystko przez Ciebie !. Gdyby nie Ty... Ty ... Babo !, pewnie już bym bukował bilety do Antalyi .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może weź zabukuj . Poczekaj ze dwa miechy, zobaczymy co mi odrośnie. Jezu...to teraz będę się bała do pani Marzeny napisać . Chociaż...też się jej zwierzałam z obaw, po tym jak tu się rozmowa rozwinęła. Dosłownie, że nie chcę wyglądać jak stara, przerzedzona szczota.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, Pani Marzena jest niezwykle powściągliwa w dyskusji tyczącej się pacjentów, co zapewne sama zdążyłaś zauważyć. Dziś po wczorajszym naleganiu otrzymałem (niejako wbrew zasadom) dokumentację zdjęciową kilku pacjentów, którzy jak mniemam jednak nie byli zbyt skorzy do ujawniania swojego wizerunku. Ich "dobro" nie zostało naruszone, bo za specjalnie twarzy nie widać, ale dysponować i mnie nimi nie wolno. Tylko w jednym wypadku stwierdzam "i ja też tak chcę !" bo reszta to właściwie jeszcze wyniki "w trakcie". Takie jakie widuje się tu na oko po 3-4 miesiącach.

 

Zaczynam tak sobie rozmyślać. Jeśli "zabukuję" , polecę, pojadę , gdziekolwiek, a potem wrócę i zniknę z forum, jak kilka osób, które wątek rozpoczęły, ale już trudno się doszukać efektów (było tak dobrze? czy tak źle ?... ludzie lubią bardziej skrytykować, niż pochwalić) to właściwie skąd Oni mają wiedzieć jak im to wyszło ?

 

Do "pełni szczęścia", a właściwie kompletnego rozdarcia, czekam jeszcze na kolejną korespondencję z Asmedu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Otrzymałem kolejną zwrotkę z ASMEDu, po tym jak odebrali jeszcze dokładniejsze zdjęcia niż te załączone na forum, tym razem z wyliczeniem ilości i kosztów i...

ASMED odpada. Pomijam fakt ceny, bo tej byłem świadomy, ale cała reszta.

Pomimo 2.5 Euro za graft doliczają za każdą możliwą pierdołę a dodatkowo wyliczyli uwaga : 3400 graftów na dwa zakola ! Do tego piszą, że zrobią to w jeden dzień !.

Może i jestem laikiem, ale mi to śmierdzi na odległość naciągactwem bazującym na zdesperowanych łysiejących turystach i tyle. No bo kto je w rzeczywistości policzy ?

 

ARMAMED, czyli Demirsoy, 1,25 Eur za graft, orientacyjna ilość bliższa wyceny GETFUE, czyli 2000-2200 graftów, w cenie zawarta chemia do pierwszej "obsługi". Cena kompleksowej usługi nie niższa niż 2500EUR. Co mamy zapewne rozumieć, wyjdzie mniej jest 2500, wyjdzie więcej, doliczają za każdą kolejną sztukę.

Terminy ~ 2 miesiące.

 

 

Nie porzuciłem korespondencji z MEDMIXem.

W temacie wspomnianej wyżej wątpliwości, o której miałem napisać już jest wszystko jasne.

W odpowiedzi na moją sugestię w cenie usługi zaproponowano również ostrzykiwanie osoczem bogatopłytkowym kolejnego dnia po zabiegu.

 

p.s. zmieniłem tytuł wątku, bo się siłą rzeczy zrobiło jakieś tam zestawienie, które komuś może pomóc w przyszłości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
ASMED odpada. Pomijam fakt ceny, bo tej byłem świadomy, ale cała reszta.

Pomimo 2.5 Euro za graft doliczają za każdą możliwą pierdołę a dodatkowo wyliczyli uwaga : 3400 graftów na dwa zakola ! Do tego piszą, że zrobią to w jeden dzień !.

 

Jedyna sensowna klinika. 3400 graftów to dobra ilość na zakola i linię.

Wcale nie tak dużo jak się wydaje, ale ty też ubytków nie masz dużych (tylko przód).

 

Moim zdaniem i wg mojego doświadczenia, policzyli odpowiednio dla twojego przypadku.

 

Jedyne co mnie dziwi, to, że zrobią to w jeden dzień. Ciekawe ile godzin trwa taka sesja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego zwątpiłem i zapachniało mi to naciągactwem (może nie słusznie).

Wybór już padł, siedzę tu gdzie teraz siedzę, prawdopodobnie jutro o tej porze będę już w trakcie.

Jak już jakoś dojdę do siebie, wzorem innych zdam relację.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po robocie.

Pozdrawiam z nieco pochmurnej, aczkolwiek ciągle ciepłej południowej Turcji. Z miejsca, gdzie do operacji ubiera się facetów na różowo, a zamiast chusty dają twarzową czapeczkę wędkarską. Ale o tym potem. Już w innym wątku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...