free web hit counter Skocz do zawartości
Gość stachmurzyn

UDAŁO SIĘ PO 50 LATACH - ŻEGNAMY ŁYSIENIE

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Rozpoczynamy KAMPANIĘ FAKTU na temat naszego jedynego i niepowtarzalnego medykamentu.

 

 

FAKT NR 1

 

Bazą naszej wcierki jest alkohol. Badania za miliony badaniami, ale ostatecznie okazało się, że ta prastara substancja gwarantuje najlepsze wchłanianie substancji aktywnych wgłąb skóry. Postawiliśmy na klasyczny etanol. Stężenie etanolu w naszej wcierce osiąga bagatela 30% - już to powinno świadczyć jaką moc sprawczą ma ten lek.

 

 

AMBASADOR FAKTU NR 1 - ALEKSANDER KWAŚNIEWSKI - PREZYDENT RP

 

E588utf.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

FAKT NR 2

 

Nasza wcierka powoduje 100% odrost - skuteczność gwarantowana. Odrost nie tyczy się tylko włosów na głowie, ale na każdej części ciała, na którą aplikowany jest lek ( o ile natywnie rosły tam kiedyś włosy). Włosy stają się jedwabiste, mocne i zdrowe. Często odrost jest tak spektakularny, że włosy osiągają długości większe niż naturalnie. Bywa, że plączą się niemiłosiernie tworząc tak zwane kołtuny - negatywna konsekwencja obfitości szczeciny - ale wówczas wystarczy grzebień, szampon i odżywka by okiełznać ten jakże przyjemny, w naszej sytuacji, chaos.

 

AMBASADOR FAKTU NR 2 -KAZIMIERA SZCZUKA - FEMINISTKA

 

6z1cguL.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

FAKT NR 3

 

Dzień wejścia mojej wcierki na rynek to pogrzeb Mercka, producentów Minoxa i klinik przeszczepów. Złoty interes bazujący na ludzkiej naiwności ma tutaj swój kres - pożegnajcie się w dobrym stylu badylarze.

 

AMBASADOR FAKTU NR 3 -KENNETH FRAZIER - PREZES MERCK

 

UQcJHzX.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Saw palmeto, skrzyp polny i inne badziewia. Tobie, jak widać, już wmówili, że ogórki i pomidory też pomagają na łysienie - himalaje manipulacji ze strony koncernów. Moja wcierka wyleczy was z reprezentowanej tu naiwności.

 

 

PS

 

Widzę, że tych z MEDMIXU tez boli:) Jaki piękny ukryty PR - by ustawiać się w jednym rzędzie z Merckiem i Bisangą. Was akurat partacze nie miałem na myśli - jesteście niegroźni - jakość waszych usług to sukcesywne rynkowe samobójstwo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Farsa kończy się tam, gdzie pojawiają się oszczerstwa. Wtedy na myśl przychodzi tylko jedno zdanie. Alboś bogaty, albo głupi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Sami widzicie. Kolejne groźby:) Wyczucie tematyki zagadnienia godne odźwiernego w mojej nowej fabryce - masz tę robotę chłopie. Ile zrobiłeś już donosów na Kryszaka?

 

Kochani oni mogą mi grozić codziennie - dla was warto - włosy macie jak w banku.

 

A teraz koniec tego spamu:

 

FAKT NR 4

 

Nasza wicerka nie powoduje żadnych negatywnych efektów ubocznych. Nie musicie się martwić o swoje physis - co ma stać - stać będzie. Nie musicie się martwić o swoją psyche - żadnych brainfogów, utraty koncentracji czy stanów quasidepresyjnych.

 

AMBASADOR FAKTU NR 4 -CHARLIE SHEEN - ALKOHOLIK I NARKOMAN/SYNA AKTORA

 

DYYaEsv.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

My sprzedajemy jedyny, skuteczny lek na łysienie, a Pan wyskakujesz tu z nawozem pod uprawy roślin niskopiennych? Wiem, że łysienie jest trudne, ale że tak, aby zamiast włosów sadzić rododendron? Ładnie się to Panu, mimo wszystko, przyjęło, jednak widzę pewne niedociągnięcia - na wiosnę proponuję wzbogacić podkład gnojownikiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
u mnie też ten specyfik przyniósł spektakularne efekty, dzięki Stachu

 

Efekty uboczne?


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Wcierki nie będzie .

 

Niestety - to było silniejsze ode mnie. Merck zaoferował mi takie pieniadze za wstrzymanie dystrybucji, że nie mogłem odmówić - musiałem wziąć - Ty byś nie wziął 2mld dolarów?

 

Jako że mam moralnego kaca wobec Was i chcąc to zrekompensować postanowiłem, że każdemu z was który założył konto przed wrześniem 2015 roku zasponsoruje przeszczep w kwocie do 50 tyś złotych. Info na priv.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wcierki nie będzie .

 

Niestety - to było silniejsze ode mnie. Merck zaoferował mi takie pieniadze za wstrzymanie dystrybucji, że nie mogłem odmówić - musiałem wziąć - Ty byś nie wziął 2mld dolarów?

 

Jako że mam moralnego kaca wobec Was i chcąc to zrekompensować postanowiłem, że każdemu z was który założył konto przed wrześniem 2015 roku zasponsoruje przeszczep w kwocie do 50 tyś złotych. Info na priv.

 

Dzięki stach zawsze można na Ciebie liczyć!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
czyli jako jedyny zrobiłem zakup z zapasem na 40lat (do moich 75 urodzin) i mam efekty

 

 

Prawdopodobnie podpisales na siebie wyrok:) A juz na bank dom Ci spladrują

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...