free web hit counter Skocz do zawartości
konrad8000

BHR Clinic, dr Bisanga, FUE, 1800 gr, 26 Lat

Rekomendowane odpowiedzi

Gość
Można było się pokusić o całkowitą eliminację linii męskiej (bez najmniejszego wcięcia po bokach)

 

 

przeciez on juz teraz tak ma, nizej sie nie da bo wygladalo by to nienaturalnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Można było się pokusić o całkowitą eliminację linii męskiej (bez najmniejszego wcięcia po bokach)

 

 

przeciez on juz teraz tak ma, nizej sie nie da bo wygladalo by to nienaturalnie

 

Zawsze się da niżej, a umiejętności chirurga sprawiają czy wygląda to później naturalnie czy nie.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Zawsze się da niżej, a umiejętności chirurga sprawiają czy wygląda to później naturalnie czy nie.

 

 

tylko po co ? zeby wygladac jak 10 letnie dziecko ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zawsze się da niżej, a umiejętności chirurga sprawiają czy wygląda to później naturalnie czy nie.

 

 

tylko po co ? zeby wygladac jak 10 letnie dziecko ?

 

Po co to już jest każdego indywidualna sprawa. Jak dla mnie np. to po to żeby być szczęśliwym przez to i się dobrze czuć. Tak owszem żeby młodziej wyglądać, może nie jak 10 letnie dziecko bo trochę przesadziłeś - dziecko nie ma nawet takiego wzrostu co dorosły, ani zarostu itd. ale żeby wyglądać o co najmniej 10, 15 czy nawet 20 lat młodziej zależnie od przypadku i wieku oczywiście.

 

I ja osobiście jak będę robił HT to bez względu na to co mówią inni, co mówi chirurg będę kazał zrobić linię taką jaką ma Ian D'Sa. Tyle.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

I ja osobiście jak będę robił HT to bez względu na to co mówią inni, co mówi chirurg będę kazał zrobić linię taką jaką ma Ian D'Sa. Tyle.

 

 

przeciez on wyglada strasznie hujowo, jak skrzyzowanie czlowieka z malpa lub gorylem, juz wolalbym byc lysy niz wygladac jak dziwolag

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I ja osobiście jak będę robił HT to bez względu na to co mówią inni, co mówi chirurg będę kazał zrobić linię taką jaką ma Ian D'Sa. Tyle.

 

 

przeciez on wyglada strasznie hujowo, jak skrzyzowanie czlowieka z malpa lub gorylem, juz wolalbym byc lysy niz wygladac jak dziwolag

 

To Twoja opinia, dla mnie jest wzorem włosowej linii. I chociażby wszyscy na świecie się tak o nim wyrażali jak Ty teraz to ja nie zmienię zdania bo jestem sobą i nie jestem zależny od ludzi.

 

Wiesz ja zbyt mocno nienawidzę łysienia.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Wiesz ja zbyt mocno nienawidzę łysienia.

 

ja rowniez, ale jego linia szpeci bardziej niz lyse czolo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, wygląda jak małpiszon.

 

-- 31 sie 2016, 21:24 --

 

Potwierdzam, wygląda jak małpiszon.


Fin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też jestem zwolennikiem niskich lini i nie spodziewałem się, że linia Ian D'Sa tak mnie odrzuci. Serio.. to wygląda strasznie i gwarantuję Ci, że 99 na 100 kobiet powie to samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja też jestem zwolennikiem niskich lini i nie spodziewałem się, że linia Ian D'Sa tak mnie odrzuci. Serio.. to wygląda strasznie i gwarantuję Ci, że 99 na 100 kobiet powie to samo.

 

A co mnie to k....a obchodzi co powie 99 na 100 kobiet. Ja jak i Ty i ogólnie każdy i wszyscy nie potrzebują mieć 99% istniejących kobiet, obawiam się że nawet nawet nie jest możliwym żeby w ciągu życia mieć/zaliczyć czy jak tam to nazwać tego 1% istniejących kobiet choć byłbyś Casanova'ą albo Genghis Khan'em . Wystarczy żebyś zadowalał tą jedną z tych 100, 10 z 1000 czy 100 z 10000. Jeśli żyjesz w dużym mieście to choćbyś się podobał tylko tej jednej na 100 to i tak wybór będziesz miał. Mógłbym też powiedzieć że baby głosu nie mają ale nie będę taki.

Nie interesuje mnie także co mówią mężczyźni o tym.

 

Dobra przestańcie, wystarczy tu tego, po co tu śmiecić w tym wątku.

Podyskutujemy jak założę własny wątek odnośnie HT i obniżenia linii Ale na razie niestety nie mam wystarczających środków finansowych żeby pozwolić sobie na HT w jakiejś lepszej klinice u dobrego fachowca.

 

-- 01 wrz 2016, 19:22 --

 

Potwierdzam, wygląda jak małpiszon.

 

-- 31 sie 2016, 21:24 --

 

Potwierdzam, wygląda jak małpiszon.

 

Napisałeś nawet dwa razy.

 

A może ja właśnie chcę wyglądać jak małpiszon. Przecież jakbym nie chciał to bym nie smarował czoła minoxem - logiczne.

 

-- 01 wrz 2016, 19:25 --

 

Wiesz ja zbyt mocno nienawidzę łysienia.

 

ja rowniez, ale jego linia szpeci bardziej niz lyse czolo

 

Widocznie zbyt słabo. Albo nie zdajesz sobie sprawy co to jest nienawidzieć zakoli (na własnej makówie oczywiście tylko, żeby nie było). Ale przecież jego czoło nie jest całkiem zarośnięte...


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ale przecież jego czoło nie jest całkiem zarośnięte...

 

zgadza sie, ale od skroni do brwi brakuje +/- 2 cm zeby bylo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Minelo juz troche czasu- kolejny update

1.thumb.jpg.0941c8db5b06c602a541e3d9657aa959.jpg

2.thumb.jpg.edf9b4623b8f57ac18ab01dbd68d7920.jpg

3.thumb.jpg.e90d048edfe53709061835317a7dbbd4.jpg

4.thumb.jpg.d4fbb4be28cb86b63bc9a7f3970654a6.jpg

IMG_8810.thumb.JPG.0c9edac0f5797db4c72b25459055821a.JPG

jak widac na ostatnim zdjeciu to lysienie nadal postepuje malymi kroczkami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

na zdjęciu widać, ale z taką fryzurą to będzie widoczne za 10 lat.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie tylko emu olejek jak sie jakies zaczerwienienia pojawiom.....jak narazie nie musze (moim zdaniem ) nic lykac bo relatywnie wolno to lysienie u mnie postepuje a i z donoru jest jeszcze co pobierac

 

Daltego zobacze jak narazie jak daleko mi ta lysina zajdzie i w ostatecznosci jak juz bede musal to skusze sie na tego fina czy duta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konrad, mógłbyś powiedzieć dlaczego wybrałeś BHR (tak szczerze) a nie np. tę wiedeńską klinikę koło której zresztą mieszkasz ?

Uległeś presji ludzi na forum (bo w tamtym czasie bardzo polecali klinikę BHR) czy czemu, dlaczego ?

Chciałeś obniżyć linię (nawet powiedzmy sporo obniżyć) a wiedziałeś chyba że w BHR nie chcą chętnie obniżać linii facetom i że ogólnie nie robią tam dobrych linii facetom, jak i że doktor podchodzi do kwestii łysienia wyjątkowo konserwatywnie jeśli chodzi o przeszczepy i planowanie/projektowanie nowej linii ?

Twój niemiecki też jak mniemam jest chyba dużo lepszy (być może nawet perfekt) niż angielski, choć np. w tej wiedeńskiej klinice rozmawiają też po angielsku.

Wiedziałeś też chyba wtedy że ta wiedeńska klinika nie jest w cale zła czy zła na tyle żeby ją dyskwalifikować i nie brać pod uwagę.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie też ciekawi porównanie efektów z tej wiedeńskiej kliniki. Konrad8000, mógłbyś się pokusić o mini recenzje przeszczepu Twojego kolegi, o którym wspominałeś że miał zabieg w Vienna Hair w podobnym czasie do Ciebie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm juz pare osub na pry-wiadomosc mnie o ta klinike pytalo .....jesli chodzi o kolege to stracilismy sie troche z oczu....jedynie co moge powiedziec ze jak ja go widzalem to dobrze to wyglondalo tylko cieszko porownac jego do mnie poniewasz mial ciemne wlosy duzo grubsze od moich i tez w tedy to inaczej wyglonda,....w tamtym okresie klinika odpadla z paru wzglendow, byla relatywnie nowa ...doktorek malo znany...udokumetowane prypadki samych Turkow.....i opinia o tureckich klinikach tez byla w danym czasie nie za specialna w sumie obawialem sie ze paproch z turcj przyjechal do wiednia bo tu lepjej skasuje .....a BHR mial juz swoiom renome- tez w warszawie moglem sie z Bisangi osobiscie spotkac no i bylo mnie stac zeby pojechac do BHR.... daltego Viennahair wogule nie bralem pod uwage........teraz sprawy maja sie troche innaczej- poniewasz zastanawiam sie nad tym zeby dozucic w mini HT za nowa lina wlosuw paare graftow i minimalnie obnizyc prawe zakole a ta klinika chwali sie tym ze potrafi super gensto sadzic to rozwazam do nich zajzec ...bo u mnie moze chodzi o 800grafts i nie chce mi sie z taka ilosca do BHR leciec,

 

Dlatego w nastempnym czasie tam podjade bo w sumie mam do nich 30 min i troche sie poinformuje .......poniewaz nie jest to narazie jakis super wazna kwestja dla mnie bo z wlosuw jestem w sumie bardzo zadowolony i jestem teraz w trakcie budowania domu to i nawet z kasa moglo by byc troche krucho .........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odp. Wiesz pytam bo też zastanawiam się w tej chwili nad tą kliniką właśnie z tego powodu że tym pen'em potrafią wyjątkowo gęsto sadzić, nie robią przy tym wielkich otworów, i mogą dogęszczać dobrze między istniejącymi włosami - tak jak pisali już o tym w stosownym temacie.

Jak na tamte czasy to może faktycznie dobrze postąpiłeś z wyborem kliniki i każdy chyba też by tak postąpił nie chcąc robić u Turka i nie znając tej nowej kliniki.

 

Też mi się wydaję że teraz w tej chwili dobrym pomysłem byłoby zrobić dogęszczenie w tej klinice przy pomocy mFUE zwłaszcza że masz klinikę tuż pod nosem i metoda unshaven microFUE też jest dostępna jak czytałem na ich stronie. Szkoda że cen nie ma podanych, ale widzę że coraz częściej występuje taki trend w lepszych klinikach że nie podają cen na stronie.

 

Powodzenia i nie przejmuj się śmietnikiem jadowitych ludzi bo tacy zawsze będą i będą się dopier**lać i tylko szukać okazji do tego.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kondrad czyli jesteś kolejną osobą, która chce poprawić linię włosów (jedno zakole) i dogęścić? czy to dogęszczenie ma być czy wstawienie nowych graftów za obszar, który Tobie robili?

 

Tak poza tym wielka prośba - nie nadużywaj pisania z wielokropkiem. Tego czytać się nie da


-------------------------------

Mój temat:Klik

 

Kuracja:

Nezyr: 0,5mg/dz (start 05.08.2016) zwiększone do 1mg

1 HT: 2407 graftów (front i zakola,2-3.06.2016, dwa dni zabiegu)

2 HT: 1002 grafty (12.01.2018 - poprawa lini prawego zakola i dogęszczenie przodu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to i to, poniewaz troszeczke przesowa mi sie obszar za linia ale nie w takiej mieze ze bym na ta chwile mogl powiedziec ze jest to jakis problem,jest to jak narazie znikoma ilosc graftow, a i rowniez chcal bym jednak miec to prawe zakole troszke nizej, a jesli chodzi o zageszczenie lini lub pewnych obszarow na lini to tez biore to pod uwage zeby na tej frondline bylo gesciej, ja nosze troche dlusze wlosy i nawet przy dluszych wlosach jak swiatlo zaswieci po odpowiednim kontem to widac przeswity ...... ale chcem zaznaczyc ze jest to teraz bardziej kosmetyczna kwestja nie widac u mnie ze mialem przeszczep lub ze mam jakis powazny problem z wypadnaiem wlosuw u mnie HT zaspokoilo problem z zakolami i ulozeniem fryzury i mysle ze 60 % uzytkownikow tego forum bylo by wdziecynych gdyby mieli moj stan... jest to tylko i wyloncznie moje zyczenie ze chcal bym zeby bylo lepjej i jesli finansowo w naspepnym czasie bede mogl sobie na to pozwolic ( kwestja nie przewidzanych wydatkow przy budowie domu ) chcal bym to HT moze za pol roku moze za rok zrealizowac.

 

Obawiam sie tylko troche tego ze jednak jest spora szynsa ze przy zagenszczaniu uszkodza juz przeszczepione grafty, nie do konca jestem do tego przekonany ze potrafia pod skura wyczuc jak dany graft zostal wczepiony i pod jakim kontem, za linia na obszaze gdzie nie mialem robionego HT i gdzie siedza sobie jeszcze moje naturalne wlosy ktore sa juz troche chudsze od przeszczepionych graftow i z czasem i tak by wypadly, to mi sam fakt ze moga takiego wlosa uszkodzic mniej przeszkadza nawet bym powiedzal ze maja troche glembiej wejsc w moje naturalne wlosy i tam zagescic zebym nie musal za rok lub dwa znow jechac na dogeszczenie 200 graftow za nawa lina

 

jak bede mial chwile to wstawie troche lepsze zdjecia jak narazie tylko te na szybko zrobione

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
przy dluszych wlosach jak swiatlo zaswieci po odpowiednim kontem to widac przeswity

Ok. Czyli nie jestem odosobnionym przypadkiem. Mam podobne wrażenie.

I generalnie sądziłem, że to będzie tak, że osoby ze mną rozmawiające, który patrzą na twarz czyli na głowę od frontu. To powinny nie widzieć mojej czaszki tzn prześwitów. I że powinni nawtykać na sam front jak najgęściej. Żeby "zablokować" możliwość spojrzenia w głąb.

 

Wstaw zdjęcia.


-------------------------------

Mój temat:Klik

 

Kuracja:

Nezyr: 0,5mg/dz (start 05.08.2016) zwiększone do 1mg

1 HT: 2407 graftów (front i zakola,2-3.06.2016, dwa dni zabiegu)

2 HT: 1002 grafty (12.01.2018 - poprawa lini prawego zakola i dogęszczenie przodu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...