free web hit counter Skocz do zawartości
kuba197

Prosba o opinie

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie widzicie tutaj dzialanie lysienia? Jakas miniaturyzacja? Wysokie czolo mialem zawsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obserwuj sytuację, wg mnie może być tak, że wcale nie łysiejesz. Stan bardzo dobry i konkretnych oznak łysienia brak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znacie jakies sposoby na to zeby wlosy byla takie bardziej dekikatne i puszyate? Bo moje to taka 'szczecina'. Ciezko je ulozyc i sie nimi pobawic Czy poprostu mam taka strukture wlosa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Znacie jakies sposoby na to zeby wlosy byla takie bardziej dekikatne i puszyate? Bo moje to taka 'szczecina'. Ciezko je ulozyc i sie nimi pobawic Czy poprostu mam taka strukture wlosa?

 

Masz taka strukture, ja mam wlasnie taka, o ktorej wspomniales;p


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak to jest z duzym owlosieniem ciala? Jest jakas zaleznosc ze lysy bedzie mial owlosione cialo, a z czupryna raczej sa gladcy? Czy to nie ma powiazania?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łysiejesz, ja mam 21 lat i dwa lata temu wyglądało to u mnie bardzo podobnie. Po tym czasie zakola, a szczególnie prawe mi sie ostrzej wcieło w linie + minimalne przerzedzenie języka góra póki co nietknięta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A da sie jakos przewidziec lysienie? Dziadek od matki umarl w wieku 58 lat z nw1. Dziadek od ojca w wieku 40 lat nw6. Ojciec od 25 roku zycia do teraz z nw2. Cos mozna wywnioskowac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie można się jakoś sugerować, ale w praktyce różnie bywa. Jakbym odziedziczył włosy po moim ojcu, lub którymkolwiek z dziadków, to teraz, czyli w wielu 30 lat pewnie nawet bym nie wiedział, że istnieje to forum, bo miałbym jak każdy z nich NW 0. Zresztą pewnie bym się nigdy nie dowiedział, bo jeśli zaczyna się delikatnie łysieć po 40-tce i do niemal 70-tki dochodzi raptem do NW 3, to jest to raczej normalny proces związany ze starzeniem, a nie łysienie. Tymczasem, jakby nie kuracja miałbym dziś pewnie około NW 5. A wg najnowszych badań łysienie dziedziczymy po dziadku ze strony matki, który na pięknym i dużym zdjęciu w albumie babci miał w wieku 35 lat piękne, gęste włosy i linię NW1.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie dziadek od strony mojej mamy do smierci mial nw3 .. a jego syn jest lysy od 30 roku zycia i tak w kolko macieju.. kit wie jak to jest dokladniem z tym dziedziczeniem genow .. a Ty wylysialek tez masz dziwnie bo twoj ojciec takie wlosy.. a moj cala gore lysa i boki tylko owlosione.. jak gargamel


hair mogged baldcel

 

giphy.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
a moj cala gore lysa i boki tylko owlosione.. jak gargamel

 

Obraz postaci Gargamela został całkowicie zmanipulowany i przeinaczony w kulturze masowej. Wszystko za sprawą bajki pod tytułem Smerfy, wyprodukowanej przez reżimowe, kapitalistyczne i układowo działające środowiska. Kanwa historii jest w rzeczywistości prawdziwa - smerfy istniały na przełomie XIX i XX wieku na obszarze dzisiejszej Koreii Północnej. Relacja Gargamel - Smurfy to tak naprawdę alegoria stosunków Państwo - Obywatel na terenie państwia dynastii Kim - mająca oczernić w oczach świata tamtejszy system władzy i wynieść demokrację . Zły, okrutny Gargamel w nieustannej walce z sympatycznymi i przyjaznymi Smerfami - typowe zestawienie czarnego i białego, zła i dobra - najprostsza metoda manipulacji - relatywizm. A jak wygląda rzeczywistośc?

 

Gragamel jest bohaterem narodowym w Korei Północnej. Okazuje się bowiem, ze ten stary poczciwy mnich faktycznie postawił sobie za zadanie eksterminację smerfów. Powód? Te niebieskie stworzenia to tak naprawdę okrutne pasożyty żywiące się krwią innych osobników. Udowodniono, ze są odpowiedzialne za przenoszenie trądu, dzumy, syfilisa i wirusa ebola. Obecność smerfów w każdym ekosystemie prowadzi do anihiliacji innych gatunków - to grabież różnorodności świata jaki znamy - wspaniałej różnorodności.

 

Gragamelowi stawia się obecnie w Koreii pomniki ze złota, a gargamelowe odzienie i fryzura - nasladowane dzis przez ówczesnych mlodziencow - to prawdziwy afrodyzjak przez którego dziewictwo straciła niejedna tamtejsza dziewoja. Ja jestem dumny ze łysieje w typie Gragamela - to mój szczery ukłon w kierunku poczciwego mnicha, któremu zawdzięczamy kształt obecnego świata - dziękuję dobrodzieju.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasem się zatrzyma, można liczyć na to, że taki fuks akurat nam się trafi, ale mam wrażenie, że to raczej dzieje się tak do NW 3 max i bez rzednięcia góry. W innych przypadkach raczej leci do NW 6. Osobiście czasem się łudzę, że gorzej niż mój ojciec nie wyłysieję, a w zasadzie praktycznie mam dość podobny stan, pomimo niemal 40 lat różnicy, czyli będąc optymistą mogę zaprzestać stosowania kuracji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teoretycznie można się jakoś sugerować, ale w praktyce różnie bywa. Jakbym odziedziczył włosy po moim ojcu, lub którymkolwiek z dziadków, to teraz, czyli w wielu 30 lat pewnie nawet bym nie wiedział, że istnieje to forum, bo miałbym jak każdy z nich NW 0. Zresztą pewnie bym się nigdy nie dowiedział, bo jeśli zaczyna się delikatnie łysieć po 40-tce i do niemal 70-tki dochodzi raptem do NW 3, to jest to raczej normalny proces związany ze starzeniem, a nie łysienie. Tymczasem, jakby nie kuracja miałbym dziś pewnie około NW 5. A wg najnowszych badań łysienie dziedziczymy po dziadku ze strony matki, który na pięknym i dużym zdjęciu w albumie babci miał w wieku 35 lat piękne, gęste włosy i linię NW1.

 

To samo u mnie. Jestem identyczny z wyglądu do dziadka od strony matki z tym, że linie mam gorszą od kąd skończyłem 18 lat niż on na łożu śmierci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To nie zdaza sie, ze lysienie sie zatrzyma?

Jakiś czas temu widziałem album ze zdjęciami wujka. Jako dziecko miał bujną czuprynę i prawdopodobnie NW0, jako nastolatek podobnie.

Dopiero około 30 miał NW2 i lekkie przerzedzenie całości. Wtedy zaczął się obcinać na jeża. Stan ma niemal identyczny do tej pory, a jest po 50.

Zero włosowych kuracji i jakichkolwiek diet z tego co wiem. Ogólnie przeciętny tryb życia.


Wew:

- Dut 0,5 mg co 4 dzień

Zew:

- Olej lniany / arganowy

- dermaroller 0,5 mm

dodatki / suplementy:

- Biotyna 5 mg dziennie

- cynk 10 mg dziennie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Jeżeli strefa włosów niezagrożonych dla niełysiejących przebiega przez całą głowę, a dla łysiejących zazwyczaj wokół głowy - to dlaczego nie można założyć stanu pośredniego? Jestem przekonany, że część populacji strefę włosów niewypadających może mieć na vertexie , na czubku i na przodzie z wyłączeniem zakoli lub łysieniem może być objęte tylko i wyłącznie gniazdo - dlaczego nie? - tak poprostu rozłożyła się strefa- chyba większość zaobserwowała taki obiekt w rodzinie lub wśród znajomych.

Jedna uwaga jest taka, że takie sytuacje są poprostu rzadsze a wiekszosc łysiejącej populacji bedzie łysieć na całej górze. Warto więc, zalozyć wariant bardziej prawdopodobny, żeby zoptymalizowac działanie kuracji i naszej mentalnej adaptacji. Nadzieje i łudzenie się że jestesmy wyjątkowi to raczej słaba droga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od miesiaca biore fina 1.25mg. Dziele proscar na 4. Niestety od dwoch tygodni wystapily bardzo mocne bole w klatce piersiowej. Odstawiam to. Moja decyzja to nie uzywanie zadnych blokerow. Tak, na ten moment odpuszczam walke. Czekaja mnie 'mile' widoki po kazdej kapieli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po tym czasie przejściowe uboki po finie to norma, powinny osłabnąć aż całkowicie ustąpić, nie poddawaj się od razu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawa jest tego typu ze gino juz mialem, a niedlugo mam jej usuniecie. Umnieto walka z wiatrakami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sprawa jest tego typu ze gino juz mialem, a niedlugo mam jej usuniecie. Umnieto walka z wiatrakami

Po miesiacu brania fina masz gino az take, ze trzeba usuwac...??


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sprawa jest tego typu ze gino juz mialem, a niedlugo mam jej usuniecie. Umnieto walka z wiatrakami

Po miesiacu brania fina masz gino az take, ze trzeba usuwac...??

 

Juz MIAŁEM. Teraz sie na sila i jak pozbede sie tej wczesniejszej to rozwinie sie nastepna...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ok to moze czegos nie zrozumialem a bardzo bym chcial. Od miesiaca stosujesz fina a wczesniej juz miales gino- to znaczy, ze fin tego nie spowodowal a od czego to gino miales???!


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...