free web hit counter Skocz do zawartości
dazwid

24 Lata, coraz wyższe czoło, prośba o rady i opinie.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Od dłuższego czasu czytam forum, a teraz postanowiłem prosić was o radę.

Moim utrapieniem są coraz to większe zakola, i co za tym idzie, powiększające się czoło.

Wiem, że ciężko jest odzyskać włosy na zakolach, dlatego poważnie rozważam przeszczep, tylko oczywiście problemem jest mój młody wiek. Wiem, że potrzebował bym wtedy jeszcze kolejne zabiegi w przyszłości ze względu na kolejne rosnące braki czupryny w innych miejscach.

Może jednak gdybym podszedł do tego rozważnie i użył jak najmniejszej potrzebnej ilości przeszczepów do pokrycia zakoli z myślą o przyszłości, to miało by to może sens?

Nie wiem sam co o tym myśleć, dlatego prosiłbym doświadczonych użytkowników o cenne rady. Poniżej zdjęcia:

 

 

 

 

Suche włosy zaraz po wyjściu od fryzjera :

21923117533637064765_thumb.jpg

66834025878149067445_thumb.jpg

31973844233966642018_thumb.jpg

I mokre włosy:

 

96154797551757113707_thumb.jpg

72292504231563275023_thumb.jpg

19427185199448164023_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie stosowałem jeszcze żadnej kuracji. Zastanawiam się nad Finem + Minox, ale martwi mnie fakt, że nawet gdyby jakieś efekty były, to musiałbym się faszerować chemią przez najbliższe kilkanaście lub więcej lat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie stosowałem jeszcze żadnej kuracji. Zastanawiam się nad Finem + Minox, ale martwi mnie fakt, że nawet gdyby jakieś efekty były, to musiałbym się faszerować chemią przez najbliższe kilkanaście lub więcej lat

 

Niestety tak to wyglada..;/


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

15 lat temu miałem podobne czoło, właściwie miesiąc temu też, bo nie wiele w tej materii się zmieniło. Od 4-5 lat zaczęło wchodzić w zakola. Tak od 25 do 32-33 roku życia własciwie się wszystko zatrzymało. Poza grubością włosów, bo gęstość jest taka sama.

Gdybym jakimś cudem zdecydował się coś zrobić z tym będąc w twoim wieku, 4 lata temu bym na sygnale gnał na drugi zabieg, bo bym miał dwa wypalone placki za frontową linią jak od Rundupa.

Czy wszyscy muszą się czesać na jeża ?

Zapuść troszkę włosy i znajdź fryzjera/rkę która potrafi to wykorzystać, a wierz mi, kompleksy znikną.

Przy okazji Saba, Emu czy co tam, ale z ostrą chemią, jeśli nie zauważasz utraty gęstości na pozostałym obszarze bym mocno uważał. Jeśli coś jest dobre, lepsze nie będzie, co najwyżej może się pogorszyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za opinię der. Szczerze powiedziawszy gdyby wszystko zatrzymało się u mnie na obecnym poziomie na najbliższe 10 lat to by było super dla mnie. Już jak byłem małym chłopcem to babcia mówiła mi, że mam zakola więc jestem do nich przyzwyczajony. Nigdy nie miałem prostej lini włosów.

Więc jaką kurację polecili byście mi, żeby zachować obecny stan??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...