free web hit counter Skocz do zawartości
antydhtor

Najbardziej spektakularne efekty odzyskiwania włosów bez HT

Rekomendowane odpowiedzi

Jakiś azjata, ale ładny progres jak na 3 miesiące.

 

Nie znam tego języka ale najprawdopodobniej brał minoxidil oralnie. Ktoś tak twierdzi na HLT co do tego filmu a właściwie pokazu slajdów zdjęć. Zauważyłem że są ludzie na tych zagranicznych forach co żrą minoxa. Przeglądając filmy azjatów słyszę często ''finasterid & minoxidil''

 

 

U nas na forum tez bylo stowarzyszenie jedzacych minoxa;] Jednak cos sie wykruszylo...


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiś azjata, ale ładny progres jak na 3 miesiące.

 

Nie znam tego języka ale najprawdopodobniej brał minoxidil oralnie. Ktoś tak twierdzi na HLT co do tego filmu a właściwie pokazu slajdów zdjęć. Zauważyłem że są ludzie na tych zagranicznych forach co żrą minoxa. Przeglądając filmy azjatów słyszę często ''finasterid & minoxidil''

 

 

U nas na forum tez bylo stowarzyszenie jedzacych minoxa;] Jednak cos sie wykruszylo...

Coś mi się wydaje, że ze względu na uboki ludzie zaprzestali stosowania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Historia ta przedstawia dobry przykład działania prawie że standardowej kuracji gdyby nie większa ilość minoxa była używana.

Nie jest to powrót do ideału ale zważając na stan jego łysiny, faktu że nie należy już on do najmłodszych, stosunkowo słabej kuracji jak i to że jest blondynem uważam efekt za dość spektakularny - zresztą oceńcie sami.

Następny dowód na to że farmakologia jednak działa. Facet ten nie pokazał się na forum już ładnych kilka lat zatem na pewno cieszy fryzurą. Osobiście uważam że w przypadku blondynów bardzo ważna jest kuracja bo wiadomo że sam przeszczep nie przynosi dobrych efektów z powodu wiadomej natury blond włosów. Myślę że u niego kontynuacja kuracji jak i HT dało by jeszcze lepsze efekty.

 

http://www.hairlosstalk.com/interact/sh ... (Pics-incl)

 

A może trzeba dawać wiecej minoxa jeszcze ? Osobiście rozważam taką opcję ale przez jakiś czas chcę wytestować minoxa tylko na najgorsze miejsca.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Historia ta przedstawia dobry przykład działania prawie że standardowej kuracji gdyby nie większa ilość minoxa była używana.

Nie jest to powrót do ideału ale zważając na stan jego łysiny, faktu że nie należy już on do najmłodszych, stosunkowo słabej kuracji jak i to że jest blondynem uważam efekt za dość spektakularny - zresztą oceńcie sami.

Następny dowód na to że farmakologia jednak działa. Facet ten nie pokazał się na forum już ładnych kilka lat zatem na pewno cieszy fryzurą. Osobiście uważam że w przypadku blondynów bardzo ważna jest kuracja bo wiadomo że sam przeszczep nie przynosi dobrych efektów z powodu wiadomej natury blond włosów. Myślę że u niego kontynuacja kuracji jak i HT dało by jeszcze lepsze efekty.

 

http://www.hairlosstalk.com/interact/sh ... (Pics-incl)

 

A może trzeba dawać wiecej minoxa jeszcze ? Osobiście rozważam taką opcję ale przez jakiś czas chcę wytestować minoxa tylko na najgorsze miejsca.

 

 

może się przekręcił

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gosc ma po prostu dlusze wlosy i zaczeske. Juz na wielu forach przedmiotem dyskusji byl przywolywany "protokol". Zadnych wiarygodnych dowodow na skutecznosc rzeczonego nie ma.


genetic garbage (manlet aka heightcel, baldcel, post-acnecel, aspie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oto dowód że z nawet dość mocno zaawansowanej łysiniy androgenowej/genetycznej można stosunkowo łatwo i szybko uzyskać na prawdę wspaniałe efekty w postaci zatrzymania procesu łysienia oraz nawet spektakularnego odrostu.

Przypadek ten pokazuje że nawet mając tak agresywne łysienie da się z tym sukcesywnie walczyć i nie angażując też do tego jakiejś super ciężkiej artylerii ino standardową kurację tj. tzw. BIG 3 (czyli fin, minox i szampon z keto) i nawet w ekstremalnie krótkim czasie - jednak było to/jest to możliwe dzięki wyjątkowo szybkiej i zdecydowanej reakcji oraz faktu bycia jeszcze w stosunkowo młodym wieku.

Osobiście właśnie mocno wydaję mi się że tak wspaniałe efekty na tak ''lajtowej'' kuracji były możliwe dzięki jego młodemu wiekowi oraz szybkiej reakcji - zatem sami wyciągajcie wnioski i żeby po latach nie było plucia w brodę że trzeba było jednak spróbować od razu to leczyć.

 

https://www.hairlosstalk.com/interact/t ... ig3.93977/

 

Wklejam linka bo moim zdaniem temat warty uwagi i coś uświadamia i pokazuje.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aż miło na coś takiego popatrzeć Robi wrażenie, tutaj młody wiek plus szybko rozpoczęta walka zrobiły mega robotę. No a trzeba przyznać, że stan wyjściowy na ten wiek nie był zbyt ciekawy.

 

Amazing results, have you noticed any feminising effects from finasteride>

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Aż miło na coś takiego popatrzeć Robi wrażenie, tutaj młody wiek plus szybko rozpoczęta walka zrobiły mega robotę. No a trzeba przyznać, że stan wyjściowy na ten wiek nie był zbyt ciekawy.

 

Amazing results, have you noticed any feminising effects from finasteride>

 

 

Yeah! It's funny.

 

No właśnie dlatego jestem zdania że należy sobie dać szansę bo jest to możliwe co widzimy w tym wątku, a po co później pluć se w brodę...ale oczywiście to wszystko to każdego indywidualna sprawa i decyzja o leczeniu bądź nie.

Oczywiście z pewnością nie każdy będzie miał tak spektakularne rezultaty ale moim zdaniem szansę należy sobie dać bo jak widać spektakularne efekty są też możliwe na ''lajtowych'' kuracjach nieraz.

 

-- 30 sty 2017, 21:36 --

 

Tutaj jeszcze dwie historie dwóch przypadków. Dosyć ciekawe wątki (zasługujące na umieszczenie linka w tym temacie) pokazujące działanie stosunkowo słabych kuracji w dłuższej perspektywie. Może nie tak spektakularne rezultaty jak u poprzednika z mojego ostatniego linku, ale za to w długofalowej perspektywie, oczywiście efekty też super i wyjątkowo bardzo dobre proporcjonalnie do stanu.

Jednemu udało się nawet wykreować dobrą niską linię bez zakoli i bez M-shape, a drugi ma wyjątkowo dobry odrost z nieco gorszego stanu i utrzymuje efekty.

Sami oceńcie.

 

https://www.hairlosstalk.com/interact/t ... g37.44942/

 

https://www.hairlosstalk.com/interact/t ... ics.44087/

 

-- 30 sty 2017, 21:52 --

 

Myślę też że na poczet mistrzów odrostu i spektakularnych rezultatów bez wątpienia powinien też trafić @wlodikox nasz rodak i członek tego forum. Reprezentuje on jedne z najlepszych efektów odrostu (z dosyć nieciekawego stanu) w ogóle na tym forum, i najlepsze jeśli mowa o kategorii leczenia typu RU & minox. Jego przypadek też potwierdza tezę że szybka, zdecydowana reakcja i rozpoczęcie leczenia kluczem do sukcesu, i że jest to w ogóle bardzo ważną kwestią jeśli w ogóle o progres i efekty leczenia chodzi.

 

viewtopic.php?f=6&t=2688


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Aż miło na coś takiego popatrzeć Robi wrażenie, tutaj młody wiek plus szybko rozpoczęta walka zrobiły mega robotę. No a trzeba przyznać, że stan wyjściowy na ten wiek nie był zbyt ciekawy.

 

Amazing results, have you noticed any feminising effects from finasteride>

 

 

Yeah! It's funny.

 

No właśnie dlatego jestem zdania że należy sobie dać szansę bo jest to możliwe co widzimy w tym wątku, a po co później pluć se w brodę...ale oczywiście to wszystko to każdego indywidualna sprawa i decyzja o leczeniu bądź nie.

Oczywiście z pewnością nie każdy będzie miał tak spektakularne rezultaty ale moim zdaniem szansę należy sobie dać bo jak widać spektakularne efekty są też możliwe na ''lajtowych'' kuracjach nieraz.

 

-- 30 sty 2017, 21:36 --

 

Tutaj jeszcze dwie historie dwóch przypadków. Dosyć ciekawe wątki (zasługujące na umieszczenie linka w tym temacie) pokazujące działanie stosunkowo słabych kuracji w dłuższej perspektywie. Może nie tak spektakularne rezultaty jak u poprzednika z mojego ostatniego linku, ale za to w długofalowej perspektywie, oczywiście efekty też super i wyjątkowo bardzo dobre proporcjonalnie do stanu.

Jednemu udało się nawet wykreować dobrą niską linię bez zakoli i bez M-shape, a drugi ma wyjątkowo dobry odrost z nieco gorszego stanu i utrzymuje efekty.

Sami oceńcie.

 

https://www.hairlosstalk.com/interact/t ... g37.44942/

 

https://www.hairlosstalk.com/interact/t ... ics.44087/

 

-- 30 sty 2017, 21:52 --

 

Myślę też że na poczet mistrzów odrostu i spektakularnych rezultatów bez wątpienia powinien też trafić @wlodikox nasz rodak i członek tego forum. Reprezentuje on jedne z najlepszych efektów odrostu (z dosyć nieciekawego stanu) w ogóle na tym forum, i najlepsze jeśli mowa o kategorii leczenia typu RU & minox. Jego przypadek też potwierdza tezę że szybka, zdecydowana reakcja i rozpoczęcie leczenia kluczem do sukcesu, i że jest to w ogóle bardzo ważną kwestią jeśli w ogóle o progres i efekty leczenia chodzi.

 

viewtopic.php?f=6&t=2688

wydaje mi się czy efekty maja tylko ludzie ktorym poleci po calosci gestosc ... na zakolach moze nawet bardziej.. a osoby ktore maja dobra gestosc a poleca skronie do lysiny nic nie moga zrobic


finsteryd 1.25 mg

dutasteride 0.5 mg

minoxidil 5%

nizoral 5%

biotyna/cynk/krzem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niekoniecznie jest tak jak mówisz bo nieraz i może dosyć często jest nawet zupełnie odwrotnie. Zatem chyba jednak wydaje Ci się. Choć wiadomo że zakola są niby z reguły najbardziej upierdliwe do odzyskania farmakologią.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Efekty są różne, bo nie zawsze tylko DHT i nadwrażliwość mieszków na ten hormon jest przyczyną łysienia.

Są przecież ludzie, którzy nie reagują na minoxidil przez brak jakiegoś tam enzymu czy uj wie co.

 

IMHO z klasycznych rozwiązań jak ktoś nie boi się uboków to najlepiej brać duta.

Jak masz hajs i czas na babranie się ze wcierkami to CB z Seti/Fevi.

 

A jako dodatek można obniżać kortyzal biorąc niacynamid (nie niacyne, bo powoduje flusha), pić olejek rycynowy, od biedy go wcierać z alkholoem w porporcjach 70/30 albo dmso (dmso to cudowna substancja nawet na rozjebane po trening kostki, ale trzeba z nią uważać).

 

No i 4 dodatek, dermarollowanie lub derminator/dermastamp. Follica chyba niedługo wypuści swoje urządzenie z wcierką, którzy wielu podejrzewa o konszachty z WNT (czyli dla kowalskiego małą dawka LiCl). Ogólnie koniec 2018 roku będzie zajebisty dla ludzi, którzy mają kasę i dopiero teraz zaczynają łysieć. Ja mam już za sobą prawie 4 lata. Początkowo po 350 włosów podczas samego mycia łba codziennie, potem po kilka/kilkanasie jak tylko lekko pociągnałem - to był kurwa koszmar, myślałem, że będę NW6 w roku i się totalnie załamałem.

 

Gdybym miał takie metody leczenia laternatywnego jak mam teraz, to taki stan łepetyny miałbym w 2019 roku. Teraz tracę około 30-40 włosów podczas mycia. W ciągu dnia praktycznie rzadko uda mi się coś wyciągnąć, a mam już totalny tik, że wręcz wyskubuje z obszaru nw5. Niestety przez te 3 lata nic nie robienia a potem mało efektywnego leczenia trochę mnie rozkurwiło. straciłem po 2 cm na zakolach. Teraz myślę o dutcie do czasu aż coś fajnego wyjdzie na rynek, bo na jednorazowy zakup CB z zapasem na pół roku mnie nie stać. Zresztą branie jakiś małych dawek jest gówno warte. Paradoks polega na tym, że gdybym się nie załamał jak mała kurwa i prawie rok nie wychodził z domu (akurta to się wszystko złożyło z ostatnimi semestrami studiów i obroną = mało zajęć, mało powodów by wychodzić z domu) to bym pewnie zarobił hajs i miał na leczenie, plus jak patrzę na foty, to w ogóle bym nie powiedział, że wtedy łysieję, więc normalny kowalski nawet by zwrócił uwagi = swobodna praca, poznawanie ludzi. Ponowny paradoks polega na tym, że jak mam znacznie gorszy stan to nagle mnie wzięło żeby coś robić, zarabiać kasę - jednak w miejscach publicznych podpierdalam z czapką w daszku. Troche to krępujące, jeszcze 2 lata temu jak już wyszedłem na rower to śmigałem bez nakrycia głowy.

 

Morał z mojej żałosnej historii jest taki, że jak czujesz, że to koniec i masz myśli samobójcze to zamiast tracić czas albo się zabić, po prostu łyknij duta i zobacz. Najpewniej nie odczujesz żadnych strasznych uboków, a możesz zyskać chęć do życia.

 

Niektórzy są wyznawcami diety i stylu życia Ray'a Peat'a. Ale to dieta oparta na eleminacje tłuszczy PUFA i obniżanie kortyzolu. Ja nawet nie próbowałem, bo redukcja pufa to nie tylko nie jedzenie warzyw go zawierających ale również zwierząt, któe się na tym żywiły (słonecznik, kukurydza) - w Polsce ciężko o zdrowe mięso, a mam jeszcze wymagać, żeby moja świnia z wolnego wybiegu jadła trawe i pokrzywe za miast ziaren ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Morał z mojej żałosnej historii jest taki, że jak czujesz, że to koniec i masz myśli samobójcze to zamiast tracić czas albo się zabić, po prostu łyknij duta i zobacz. Najpewniej nie odczujesz żadnych strasznych uboków, a możesz zyskać chęć do życia.

 

Dokładnie. Jednak z dutem jest problem bo sk*******e lekarze za ch*ja jasnego nie chcą zapisywać duta (ani nawet fina 5 mg) w celu leczenia łysienia, i stąd dla wielu jest problemem samo kupno tego leku.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Adas,

Czemu koniec roku 2018 będzie zajebisty dla ludzi którzy mają kasę i zaczęli lysieć??

Coś nowego się szykuje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oto kolejny przypadek pokazujący super odzysk włosów (na poziomie można rzec śmiało rzędu 90%) ze stanu glacy NW 6 - może nawet ze stanu NW 6,5 - jak też jest określone.

Przypadek ten przebił chyba nawet rezultaty @recedingyt'a.

 

http://imgur.com/a/FOL39

 

Wątek na HLT https://www.hairlosstalk.com/interact/t ... -5.108177/

 

Efekty są tak dobre, że niektórzy twierdzą że to fake, i że foty są przedstawione w odwrotnej kolejności - czyli tak na prawdę przedstawiają postęp łysienia a nie odzysk włosów - . No cóż, dla ludzi dla których łysienie jest nieuleczalne i dla takich którzy twierdzą że absolutnie nic nie można z tym zrobić, a widząc takie efekty leczenia po raz pierwszy może się to wydawać oszustwem.

 

Jakie można wyciągnąć wnioski oglądając takie przypadki... ? Otóż takie że nawet bardzo mocne i już wysoce zaawansowane łysienie da się wyleczyć i odzyskać prawie wszystkie utracone włosy, gdy się jest jeszcze młodym i jeśli wcześnie i od razu zacznie się leczenie mocnymi lekami antyandrogenowymi i estrogenami.

 

Niestety skutki uboczne leczenia sprawiają że chłopaczki tacy zostają później trans kobietami, zatem nie róbcie tego! (Choć pewnie pokusa duża dla niektórych widząc efekty).

 

Link do fotek wklejam oczywiście dla ciekawostki, i dlatego że uważam iż przypadek ten powinien bez wątpienia trafić na poczet najbardziej spektakularnych przypadków efektów odzyskania włosów tego tematu i trudno się z tym nie zgodzić.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...