free web hit counter Skocz do zawartości
qwert12

Propecia, Nezyr - finasteryd skutki uboczne. Zbiorczy

Rekomendowane odpowiedzi

Ja juz stosuję Nezyr 7 miesięcy i niestety zarost na twarzy rośnie i strasznie wolno... Na policzkach jest przerzedzony i jasny. Ktoś też odnotował spowolnienie wzrostu zarostu na twarzy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja juz stosuję Nezyr 7 miesięcy i niestety zarost na twarzy rośnie i strasznie wolno... Na policzkach jest przerzedzony i jasny. Ktoś też odnotował spowolnienie wzrostu zarostu na twarzy?

 

No zarost na twarzy bardzo kiepski, przed dutem mialem lepszy a rosnie to tez wolniutko .


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, mi już mija 5 miesiąc duta i ani poprawy na głowie ani też zwolnienia wzrostu zarostu. No cóż widocznie robię się dziadem


Avodart 0,5 mg - co 3 dzień

Minox - 2 x dziennie

RU 2% - raz dziennie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, mi już mija 5 miesiąc duta i ani poprawy na głowie ani też zwolnienia wzrostu zarostu. No cóż widocznie robię się dziadem

 

Ja biorę ponad 4 miesiące i też nie widzę jeszcze poprawy.

Co do zwolnienia zarostu nie sądzę, że Ci te leki pomogą.

U mnie nastąpiło zwiększenie owłosienia na ciele, a nie odwrotnie.

Ten lek właśnie przyspiesza wzrost włosów na całym ciele. Właśnie zwiększenie poziomu testosteronu powoduję, że powinieneś mieć większy zarost i szybciej Ci rosnąć.

Tak działa chyba fin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po długiej nieobecności odkupuję mój wątek Dermatolog stwierdziła, ze mam przejść z Nezyru na Propecie, bo widocznie za słabo na mnie Nezyr działa i sie nie wchłania Na dodatek kilka msc temu odstawiła mi loxon i dała alpicort, włosy sie przerzedziły znów, a była spora poprawa. Kto to widział odstawiać? No, ale zaufałem... Po 3msc znów wróciłem do loxonu i dalej łykam nezyr. Nie kupie propeci mimo, że dała mi na nią recepty. Znów od nowa jadę z odrostem.

 

Zarost mam straszny... Mega wolno rośnie i jest przerzedzony. Przed lekami było lepiej. Na szczęście libido takie jak kiedyś, przed lekiem. Nezyr łykam już rok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuję zmienić lekarza. Jakie ma znaczenie nazwa handlowa produktu, czy nazwa się nezyr, propecia czy proscar. Płacenie za nezyr to jakiś idiotyzm. W jego cenie masz 3 opakowania Proscaru na rok czasu kuracji.

Czy działa inhibitor czy nie to się robi badanie DHT, ~60pln. Tu nie dość, że lekarz debil to jeszcze się bawi we wróżkę bo jej tak się wydaje. Baba nawet nie wie czym jest loxon(minoxidil) i jakie są konsekwencje odstawienia, zastępuje go aplicortem, super!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Proponuję zmienić lekarza. Jakie ma znaczenie nazwa handlowa produktu, czy nazwa się nezyr, propecia czy proscar. Płacenie za nezyr to jakiś idiotyzm. W jego cenie masz 3 opakowania Proscaru na rok czasu kuracji.

Czy działa inhibitor czy nie to się robi badanie DHT, ~60pln. Tu nie dość, że lekarz debil to jeszcze się bawi we wróżkę bo jej tak się wydaje. Baba nawet nie wie czym jest loxon(minoxidil) i jakie są konsekwencje odstawienia, zastępuje go aplicortem, super!

 

Twierdzi, że nezyr pochodzi od propecii i ma widocznie gorszą wchłanialność i na mnie nie działa. Kiedy powiedziałem jej, ze stan sie pogorszył itd, to na mnie "wyskoczyła" i zaczęła twierdzić,że mam zmienić lekarza na innego, i najlepiej to do warszawy na konsultacje jeździć (Jeżdże do katowic) Początkowo wydawała się kompetenta, były postępy, ale coś ściemnia.

 

Czy lekarz ma prowizje od przepisanych leków?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

idź do rodzinnego, poproś o proscar na włosy, wyjaśnij mu że bedziesz dzielic tabletki przepisze ci, dziel tabletke na 4 skutecznosc taka sama jak propecia pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Jak długo łykacie?

Od sierpnia 2016

2. Ile macie lat?

25

3. Wcieracie do tego loxon?

Nie, zbyt długo schnie

4. Widać poprawę?

Nie :/ Wydaje mi się, że jest lekki odrost ale zaczyna pojawiać się drugie zakole. Chociaż 2 osoby stwierdziły że mam gęstsze włosy (pewnie fin podziałał na koronę a z zakolami nie dał rady)

5. Łykacie Nezyr, Propecię czy coś innego?

Propecia

6. Macie skutki ubooczne? Jeśli tak, to po jakim czasie wystąpiły?

Po dwóch tygodniach zniknął poranny wzwód i zaczęły boleć jądra. Teraz ból zmalał i pojawia się sporadycznie.

7. Gra z finasterydem jest warta świeczki?

Tak, jeśli nie pomoże na włosy to pomoże na psychikę

8. Jaki macie stopień łysienia?

Po angielsku diffuse pattern włosy lecą mi po całości (oprócz boków) i ostatnio pojawiają się zakola. Zbyt późno się zorientowałem że tracę grunt pod włosami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Jak długo łykacie?

Łykałem przez ok miesiąc.

 

2. Ile macie lat?

Obecnie 36. Jak łykałem to ok 24-25.

 

3. Wcieracie do tego loxon?

tak. Od kilku lat regularnie.

 

5. Łykacie Nezyr, Propecię czy coś innego?

Wtedy był to proccar dzielony.

 

6. Macie skutki ubooczne? Jeśli tak, to po jakim czasie wystąpiły?

Jak dla mnie uboki były nie do zaakceptowania (a może za wcześnie odpuściłem). Ogromny spadek potencji.

Byłem 25 letnim ogierem gotowym do akcji zawsze i wszędzie, aż zacząłem brać fina...

 

Poderwałem jedną z najlepszych dziewczyn w mieście. Sytuacja kulminacyjna, ona szepcze namiętnie do ucha: idziemy na całość... Widzę jej obłędne ciało i ... katastrofa... Zero erekcji. Załamka.

Wróciłem do domu i wyjebałem fina z hukiem. Po kilku tygodniach wszystko wróciło do normy.

Minęło już 10 lat, a ciągle wraca do mnie wspomnienie tej sytuacji gdy zobaczę tą dziewczynę

 

(od dawna jestem już żonaty z inną, również wspaniałą )

 

7. Gra z finasterydem jest warta świeczki?

Trudno powiedzieć, za krótko stosowałem.

 

8. Jaki macie stopień łysienia?

Obecnie NW-3A. Zacząłem łysieć od 17 roku życia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Jak długo łykacie?

14 miesiecy

2. Ile macie lat?

29

3. Wcieracie do tego loxon?

Tak od 10 lat

4. Widać poprawę?

Tak, zatrzymalo mi to stan i pogrubilo istniejace wlosy wiec spelnia swoje zadanie.

5. Łykacie Nezyr, Propecię czy coś innego?

Avodart co 4 dni 0.5mg

6. Macie skutki ubooczne? Jeśli tak, to po jakim czasie wystąpiły?

Na poczatku przez 2-3 miesiace bol prostaty. Nastepnie spory spadek libido utrzymujacy sie do dzisiaj. Rowniez wahania erekcji raz slabo raz dobrze. Po dodaniu zenszenia 35mg dziennie przewaznie jest z erekacja na spory plus.

7. Gra z finasterydem jest warta świeczki?

Tak samo mozna zapytac czy walka z lysieniem jest warta swieczki. Moim zdaniem tak, jednak kazdy musi sobie zadac pytanie jak daleko jest w stanie posunac sie do tego,zeby utrzymwac/odzyskac wlosy oraz jakie skutki uboczne jest w stanie zaakceptowac. Praktycznie kazdy pomagajacy srodek w tej chorobie niesie ze soba jakies uboki stad walka jest przewaznie kompromisem.

8. Jaki macie stopień łysienia?

Nw3


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Jak długo łykacie?

12miesięcy

 

2. Ile macie lat?

23lata

 

3. Wcieracie do tego loxon?

Tak od 2lat

 

4. Widać poprawę?

Tak, zatrzymalo mi to stan i pogrubilo istniejace wlosy.

 

5. Łykacie Nezyr, Propecię czy coś innego?

Proscar codziennie 1.25mg

 

6. Macie skutki ubooczne? Jeśli tak, to po jakim czasie wystąpiły?

Na początku żadne. Nastepnie spory spadek libido utrzymujacy sie do dzisiaj, wahania erekcji raz slabo raz dobrze oraz mocna potliwość.

 

7. Gra z finasterydem jest warta świeczki?

Na obecną chwilę uważam że blokery wewnętrzne są najskuteczniejsze w walce z łysieniem, jednak wiążą się z konsekwencjami, dlatego każdy musi samemu podjąć samemu tą decyzję.

 

8. Jaki macie stopień łysienia?

Nw2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Jak długo łykacie?

2 lata

2. Ile macie lat?

26

3. Wcieracie do tego loxon?

Tak ale co innego z minoxem 5%

4. Widać poprawę?

Tył nie ruszony, raczej dzięki finowi na przód leje minoxa5% było ok coś odrastało ale 2 miesiace temu kupiłem raczej na bank otwarte buteleczki i przez te 2 miechy mi wjebało tyle ze masakra próbuje to odzyskać bo wydaje mi się że wypadanie ogarnąłem na szczęście

5. Łykacie Nezyr, Propecię czy coś innego?

Na początku na początku jakiś nazyr potem proscar łamany na 3 tabletki a teraz od jakiergoś roku na 4 części

6. Macie skutki ubooczne? Jeśli tak, to po jakim czasie wystąpiły?

Skutki uboczne jedynie że spasłem się i cieżko zbić najbardziej na dupą/boczki ale wydaje mi sie że mieśnie lepiej rosnął xD

7. Gra z finasterydem jest warta świeczki?

Tak.

8. Jaki macie stopień łysienia?

nw2/3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...