free web hit counter Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam 29 lat. Od 6 lat zmagam się z utratą włosów, nie jest to jakoś bardzo agresywne, ale sukcesywnie było ich co raz mniej. Stosowałem różne rzeczy z lepszym bądź gorszym skutkiem, ale jakoś nic mnie nie satysfakcjonowało chyba najlepsze efekty miałem gdy piłem minoxidil (nie pamiętam już ile ale bardzo malutką ilość na szklankę wody) Gubię włosy na cały skalpie nie mam zakoli ale idzie to w NW6. Najrzadziej jest na czubku głowy.

 

Jako że lubię eksperymentować od października zacząlem stosować kilka nowych produktów (w sumie zawsze na jesień coś stosowałem wzmożone wypadanie włosów)

 

A więc tak ogoliłem się na 0 maszynką bez końcówki (zawsze tak robiłem na jesień )

 

I tak zakupiłem sobie ziemie okrzemkową (ze względu na zawartość krzemu) pije co 2-3 dzień czubatą łyżke na szklankę

Następnie srebro nanokoloidalne 25ppm (ze względu na swoje właściwości bakteriobójcze) przelałem do pojemniczka ze sprayem i psikam co dzień lub co drugi dzień.

Do tego używam dermaroller długość igieł 0.2 mm, używam co dzień

Smaruję głowę 90% żelem z aloesu co 2-3 dni, wcześniej używam rollera

Szampon Zoxin med raz na 3-4 dni, myję głowę praktycznie co dzień w normalne dni jakimś zwykłym gelem pod prysznic.

Piję też syrop z witaminami łyżeczkę dziennie.

 

I to koniec mojej kuracji, po 3 miesiącach pierwszy raz widzę efekty włosy są mocniejsze grubsze już nie boję się mocno podrapać po głowie aaa i zauważylem jedną rzecz że swędzenie występuje dużo rzadziej.

 

Po za tym zmieniłem dietę nie jem słodyczy, ograniczyłem mięso, nie pije alkoholu, jedyne co mi zostało to papierosy niestety. Staram się być aktywny raz na 2-3 dni biegam.

 

Żałuję że nie zrobiłem fotkek w październiku. Dzisiaj je zrobiłem zobaczymy czy będzie widoczna zmiana za 2-3 miesiące. Jak coś to wrzuce. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam tak jak obiecałem wrzuce fotki, trochę wczesniej. Pierwsza z 16 lutego 2016 (w październiku było jeszcze gorzej) druga troche lepszej jakości bo zmieniłem telefon z 24 marca.

luty.thumb.jpg.d1c6a0f27eaf0ff3197bfe7fd2eff1fb.jpg

marzec.thumb.jpg.e08e665b48736179a254766d1f8ec5fa.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czyli placebo poza ketokonazolem

 

Nieraz placebo lepsze jak nocebo. Nie każdy bowiem ma psychę do takich leków.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No z przodu jeszcze ok z tyłu masakra omijam jedno największe trzymam tam palca jednej reki a drugą roluję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chce Cię straszyć, ale nakłuwanie rollerem jakichkolwiek znamion ( także tych małych ) spowoduje ich zezłośliwienie. Tutaj nie ma żartów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Chcesz mu wkręcić że jak natnie pieprzyka to umrze na raka oO?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znamiona należy kontrolować, uważać na nie na słońcu i tak, mogą zezłośliwieć. Nawet dermatolog kiedyś mi to powiedziała.


Fin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od czego mogą się brać takie znamiona? Zauważyłem, że sporo mi się ich zrobiło od kiedy zacząłem łysieć, a włosy zawsze miałem wystarczająco długie, żeby osłonić skórę przed słońcem. Czasami też swędzą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega dobrze mówi, ze znamionami nie ma żartów.


moja nowa mocna kuracja:

- szampon ziołowy

- witaminki

- nanogen lub sewich

 

Na takiej kuracji, łysienie mi nie straszne!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Od czego mogą się brać takie znamiona? Zauważyłem, że sporo mi się ich zrobiło od kiedy zacząłem łysieć, a włosy zawsze miałem wystarczająco długie, żeby osłonić skórę przed słońcem. Czasami też swędzą.

 

Wirus brodawczaka ludzkiego (HPV)


Fin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To dlaczego pojawia się to tylko na głowie? Poza tym to nie jest wypukłe, wygląda jak duży, płaski pieprzyk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...