free web hit counter Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć nazywam się Radek

 

Z powodu kompleksów , i dużych zakoli zrobiłem przeszczep włosów w Medmix Bielsko Biała , Dodam że wcześniej miałem przeszczep włosów u dr Prendeckiego w warszawie na Hożej . Skończyło się to fatalną blizną z tyłu głowy i 800 graftami na zakola . Boże wyszła z tego katastrofa duże dziurki na przodzie z których wyrosły włoski , efekt chińskiej tandetnej lalki , W pewnym momencie wskutek stresu i brania sterydów , następnie mega depresji wyglądałem jak kretyn , z szczotką na zakolach . W medmix przeszczepiłem 1550 graftów z czego większość kilku włosowa ,

 

W klinice miło sympatycznie , pracowały nad moją łysiną 4 osoby , Doktorek sam wiercił grafty i sam je pakował w moją głowę , pozostałe trzy osoby kombinowały z graftami . Trzy godziny wiercenia , przerwa na obiadek i 3 godziny pakowania .

W ramach obsługi wynajęto mi pokój w dobrym hotelu z super restauracją . Polecam oscypki z piekarnika z boczkiem i żurawiną , a na drugie - kaczkę z kluskami podaną z zapiekanym jabłkiem nadzianym żurawiną . Z kliniki odwiozła mnie wynajęta taxi .

 

Przyjechałem do kliniki z zamiarem zrobienia 5 tys graftów , doktorek namówił mnie jednak na 1500 , Prosiłem o max gęstość . w pierwszej wąskiej lini nabito mi 1500 szt Jest gęsto , trochę dalej już gorzej , ale liczy się końcowy efekt .

 

Nie miałem wyjścia i czułem mega desperację aby to zrobić , po prostu moja głowa miała 4 odcienie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakieś zdjęcia?


Start Kuracji : 23 maj 2014

Kuracja : Proscar dzielony na 4 czesci ( 1.25mg fina ) raz dziennie

Nizoral 2-3 razy w tygodniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też tam robiłam, pół roku temu. Jedyny mankament: "nowe" odrastają ciemniejsze,ale to nie wina kliniki. Po prostu na skutek "spokojnego" życia, już mi się siwizna rzuciła na skronie Zaczęłam farbować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znowu ktoś z obsesją kryptoreklamy.

Nikomu nie lobbuję, jestem jedynie masochistką, która chciała sobie zrobić kuku. Może być?

Olejki wcieram różne...ostatnio po rollowaniu smarowałam się Dermogalem( A+E), ciągle piję skrzyp z pokrzywą i jak se przypomnę, to smaruję loxonem 5%, bo mam jeszcze jedną butelkę (ale już do chemii nie wracam).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja kuracja to

 

Androcur, 50 mg, tabletki, 50 szt

DIVIGEL żel

Dutasteride 2.5 mg/mL - 30 mL psikany na głowę

Avodart - Dutasteridum -wewnętrznie

Polaris Labs 10 minox 15 %

Flutamid - Flutamidum połoćzone z ru i minox 5 %

Calcium pantothenicum, tabletki, 100 mg, 50 szt

fin

 

od wtorku sesja hardcore

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Moja kuracja to

 

Androcur, 50 mg, tabletki, 50 szt

DIVIGEL żel

Dutasteride 2.5 mg/mL - 30 mL psikany na głowę

Avodart - Dutasteridum -wewnętrznie

Polaris Labs 10 minox 15 %

Flutamid - Flutamidum połoćzone z ru i minox 5 %

Calcium pantothenicum, tabletki, 100 mg, 50 szt

fin

 

od wtorku sesja hardcore

 

o masakra...

 

BTW: nie ma sensu łączyć flutamidu z RU oraz fina z dutem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Moja kuracja to

 

Androcur, 50 mg, tabletki, 50 szt

DIVIGEL żel

Dutasteride 2.5 mg/mL - 30 mL psikany na głowę

Avodart - Dutasteridum -wewnętrznie

Polaris Labs 10 minox 15 %

Flutamid - Flutamidum połoćzone z ru i minox 5 %

Calcium pantothenicum, tabletki, 100 mg, 50 szt

fin

 

od wtorku sesja hardcore

 

a DX2 w czarnej tubie dodasz ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No na pewno albo flutamid albo Ru bo trudno robić kilka wcierek codziennie, natomiast łączenie duta z finem myślę że ma sens gdyż co dwie substancje to nie jedna a zatem jest większa konkurencja w wyścigu tych substancji oraz T do 5AR.

 

Sam kiedyś brałem duta tylko (1mg -2 kapsułki ED) a teraz biorę i fina (5mg ED i duta tylko 0,5mg ED) - teoretycznie więc osłabiłem kurację bo wg badań dawka duta 0,5mg ma nawet nieco większą skuteczność niż dawka 5mg fina, zarówno w poziomie spadku DHT jak i średniej ilości włosów na cal kwadratowy, ale wg mnie co dwa blokery to nie jeden a ponad to nie ma to już bardzo dużego znaczenia w przypadku hardcorowej kuracji.

Szczerze mówiąc to nadal bym jechał na ducie 1mg wew. (albo nawet 2,5mg wew.) jak bym miał wystarczająco hajsu i tylko to było przyczyną wprowadzenia fina do kuracji przeze mnie, oszczędność kasy (zastąpienie jednej dawki duta przez fina). Cenę avodartu i finasteerydu 5mg (obojętnie z pod jakiego znaku firmowego) każdy zaintetresowany zna.

 

Na zagranicznych forach jest też sporo osób które biorą razem właśnie duta i fina i twierdzą nieraz że po dodaniu fina jeszcze lepiej działa kuracja. Jednak jak hajs pozwala można brać tylko dutasteryd, brany doustnie i stosowany miejscowo w dużej dawce będzie dobrze działał na pewno.

 

Jak hajs pozwala to chyba też lepiej używać RU niż flutamid bo flutamid jest bardzo toksyczny na wątrobe (nawet jeśli stosowany tylko zew.)

 

Sam też myślałem wielokrotnie żeby zastąpić androcur flutamidem wewnętrznie (koszty wtedy zredukowałyby się sporo) ale fakt, że mimo iż jest ''czystm antyandrogenem'' to jest bardziej toksyczny nawet od CPA, a do tego ośmielę się twierdzić że słabiej działa od CPA bo blokuje tylko receptory i transport androgenów a CPA wpływa poniekąd także na przysadkę czyli obniża też trochę poziom T - choć to w bardzo małym stopniu i przemijająco - ale efekt ten można podtrzymywać stosując małe dawki estrogenów.

 

UBOKI MUROWANE! OD TAKIEJ KURACJI, WIEM SAM PO SOBIE A NIGDY NIE MIAŁEM UBOKÓW OD SAMEGO DUTA (NAWET STOSOWANEGO CODZIENNIE W DWUKROTNIE WIĘKSZEJ DAWCE NIŻ ZALECANA W BPH) ANI OD SAMEGO FINA (PROPECIA 1mg) KTÓREGO BRAŁEM NA POCZĄTKU LECZENIA.

 

Zatem uważaj bo żarty się kończą na dutasterydzie. Tutaj przykład ciekawostka i wręcz nie do uwierzenia (bo jakby komuś to mówić to nikt w to nie uwierzyłby) facet, mąż i ojciec, w dodatku mistrz olimpijski z 76r. który zdobył złoto w dziesięcioboju lekkoatletycznym, człowiek na prawdę wyspotrowany którego pasją i życiem był sport i który być może stosował doping (kto ze sportowców nie stosuje) w wieku 65 lat zmienił płeć dzięki takim hardcorowym kuracjom właśnie.

Tutaj link https://pl.wikipedia.org/wiki/Caitlyn_Jenner

 

filmiki https://www.youtube.com/results?search_ ... uce+Jenner

 

Tutaj link do wątku dyskusji o nim na HLT (są zdjęcia ukazujące początek jego łysiny, którą się bardzo przejął i nie wnikając już czy rzeczywiście chciał być kobietą czy nie - bo to trochę dziwne że ktoś zmienia płeć na stare lata - przez to na pewno zaczął stosować hardcorowe kuracje. http://www.hairlosstalk.com/interact/sh ... uce+jenner

 

W myśl zasady: rób swoje - ryzyko jest Twoje! Zazwyczaj ludzie którzy nie ryzykują nie osiągają niczego, stawka wysoka jak i ryzyko - the choice is yours.

Nikt nie powinien ani zachęcać ani zabraniać. I jeszcze jedno do takiej kuracji trzeba mieć psychikę nie do złamania bo inaczej może się to nie zbyt dobrze skończyć i trzeba wiedzieć czego się chce oraz trochę sie znać na tym żeby w razie potrzeby wiedzieć jak reagować. Nieraz ludzie potrafią mieć myśli samobójcze jak im dydek szwankuje od finasterydu już albo przynajmniej jakąś niechęć do życia mają - ale to też działa w ten sposób jak np. owłosienie szwankuje - choć niektórzy tego akurat (może nawet większość) nie są w stanie tego pojąć i zrozumieć.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ta Twoja Radek "kuracja" to juz bardziej kastracja

 

pzdr

 

Nie no, kastracja to to nie jest bo kastracja polega na:

a) chirurgicznym usunięciu gonad - innymi słowy na wycięciu jaj - to tzw. orchiektomia obustronna

b) stosowaniu leków z grupy analogów/agonistów albo najlepiej antagonistów GnRh -to tzw. kastracja farmakologiczna odwracalna w skutkach w przeciwieństwie do kastracji chirurgicznej.

 

W obu przypadkach następuje spadek T o ok. 95% a tym samym o tyle samo teoretycznie DHT (w przypadku kastracji chirurgicznej spadki T są odnotowywane już nawet po 8h od zabiegu, a w przypadku analogów po kilku dniach do 3 tygodni, przy użyciu antagonisty GnRh najnowszej generacji spadek jest już na drugi dziń)

 

Oprócz kastracji czy to chirurgicznej czy przy użyciu leków do tego celu przeznaczonych, dodatkowo można stosować antyandrogeny - wtedy to się nazywa MAB - czyli maksymalna blokada androgenowa lub rzdziej spotykana nazwa CAB - całkowita blokada amdrogenowa - leczenie takie stosuje się w PCa (rak prostaty)

 

Istnieje jeszcze opcja super maksymalnej blokady androgenowej poprzez dodanie do powyższego inhibitorów 5AR.

A do tego hormono terapia estrogenami to dopiero prawdziwy hardcore.

 

Ale to wszystko jeszcze nic bo można przy użyciu odpowiednich specyfików trwale uszkodzić lub blokować pewne enzymy które biorą czynny udział w syntezie androgenów WSZYSTKICH. Z nadnerczowymi włącznie oraz tych które powstawają w nie jasny jak dotąd sposób w przypadku PCa w komórkach rakowych. To dopiero hardcore! Obniżenie androgenów nie o 95 tylko o 99,9% do poziomu mniejszego niż poziom kastracyjny. To jest prawdziwy hardcore, a stosowanie np. samego flutamidu w monoterapii (który jest tutaj uważany za lek o bardzo silnych ubokach jak diabli) często pozwala nawet zachować potencje u ludzi nim leczonych chorych na raka prostaty a nie chcących się poddać kastracji.

 

Antyandrogeny nawet z tych najmocniejszych nie obniżają poziomu T a nawet go podnoszą tak samo jak inhibitory 5AR (wyjątek stanowi np. CPA który to trochę potrafi). Żeby nie było że bzdury tu pier***lę tutaj info bezpośrednio z urologii http://www.urologiapolska.pl/artykul.php?1885

Oraz tu http://www.przeglad-urologiczny.pl/artykul.php?2068 można też poczytać.

 

Octan cyproteronu jest podawny często też jako leczenie zboczeńców/dewiantów/gwałcicieli/pedofili i mimo tego te skurwys**y mogą nadal ruchać.

 

Zatem to na pewno nie kastracja choć skutki długofalowe mogą być podobne jak w przypadku kastracji.

 

Sam stosuję hardcorową kuracje składającą się m.in. z dużej dawki CPA i dydka mam nadal sprawnego mechanicznie pomimo ogromnego zmniejszenia libido oraz ilości ejakulatu i prawie że całkowitego zatrzymania spermatogenezy.

 

 

Radek, jeśli ta hardcorowa kuracja przyniesie efekty to żeby nie były one przypisywane HT w Medmix'ie, bo ta klinka jako że krajowa nie cieszy się dobrą reputacją na forum. Później każdy będzie myślał że zawsze są super efekty po HT tam i jeszcze reklame zrobisz MEDMIX'owi. A tak poza żartem to myślę że grafty na lini rzeczywiście dobrze się przyjęły, ale tak jak ktoś powiedział na taką rozległą łysinę trzeba znacznie wiecej graftów, a wiadomo że donor nie jest nieskończenie wydajny.

 

-- 13 mar 2016, 18:33 --

 

I jeszcze zanim zastosujesz minoxa (nie ważne jakiego) pobądź na blokerach przynajmniej 3 mc-e a najlepiej tak z pół roku, minox stosowany bez blokera często działa odwrotnie do założenia. Choć jeśli chodzi o P.L. NR10 to jest w nim finasteryd 0,1% czyli 1mg na ml.

 

Żel z estradiolem dawaj TYLKO na zakola, skronie i skrajnie niską linię, nie lej na cały łeb. Tu już nie chodzi tylko o możliwie większą absorbcję systemową ale o to żeby zmienić transkrypcje genów w danym miejscu, żeby zmusić skórę w tych upierdliwych miejscach do pobudzania uśpionych mieszków i produkcji nowych. Paradoksalnie estrogen w postaci estradiolu stosowany na cały łeb może zaszkodzić choć w takiej dawce nie powinien.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do autora tematu

 

z ciekawosci jak cena za graft ? ile Ty zaplaciles ? dlugo czekales na zabieg ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja na zabieg czekalem 5 miesiecy ( w belgii ) i to bylo najszybciej jak sie dalo

to swiadczy o czyms.

 

P.s

 

naprawde nie zal Ci ze az tak duze uboki bedziesz lub juz masz kosztem tych wlosow ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem zadowolony z medmix , fajna obsługa doba cena 5 zł , linię szerokości 5 mm od ucha do ucha gość zapakował mi 500 graftów , to bardzo dobry wynik , nie naciągali mnie na zbieg , ani na kasę , dali dużo gratisów , Co do kuracji kiedyś psiakałem samymm aplicorte i miałem mega efekt , teraz spróbuję i zobaczę co z tego wyjdzie

 

 

Mam wrażenie że włosy wypadły z mega depresji , nie mianeło 5 lat od takiego łysienia , więc mam sporą szanse odzyskać stan wcześniej / \

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...