free web hit counter Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Oczywiscie najlepszym rozwiazaniem jest solidne wylysienie do nw4/5, potem ht, ktore przywroci moze polowe z mlodzienczej gestosci. Jest to niezawodna metoda walki lysieniem. Combo natura + interwencja chirurgiczna gwarantuje niepowtarzalne rezultaty. Wisienka na torcie bedzie robienie codziennej posypki nanogenem, coby udawac, ze decyzja o przeszczepie byla sluszna i gestosc wcale nie jest tak zalosna, na jaka wyglada. Po co faszerowac sie kuracjami skoro i tak wszystko wyleci w pizdu po odstawieniu?


genetic garbage (manlet aka heightcel, baldcel, post-acnecel, aspie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Oczywiscie najlepszym rozwiazaniem jest solidne wylysienie do nw4/5, potem ht, ktore przywroci moze polowe z mlodzienczej gestosci. Jest to niezawodna metoda walki lysieniem. Combo natura + interwencja chirurgiczna gwarantuje niepowtarzalne rezultaty. Wisienka na torcie bedzie robienie codziennej posypki nanogenem, coby udawac, ze decyzja o przeszczepie byla sluszna i gestosc wcale nie jest tak zalosna, na jaka wyglada. Po co faszerowac sie kuracjami skoro i tak wszystko wyleci w pizdu po odstawieniu?

 

Niezly sarkazm.

Widze na forum zaczyna powstawac nowa moda na przywracanie fryzurki z nw 6 itd. Nie rozumiem jak ktos potrafil swobodnie wylysiec a pozniej nagle obudzil sie z reka w nocniku, ze jednak wlosy sa bardzo dla niego wazne i chce je odzyskac. (rozumiem jak ktos walczyl a mimo to wylysial, bo lysienie bylo za mocne i sie nie poddaje chce dalej odzyskac owlosienie za pomoca kilku ht)

Tutaj nie ma bezpiecznego i malo kosztownego rozwiaznia z tej sytuacji. Nie ma bezpiecznej kuracji (nawet CB jest niezbadane, nie wiadomo jaka dawnka , stezenie, pojazd zadzialaja) kazda ingerencja jest ryzykiem , jednak pozowlenie na wylysienie to juz przegrana. Zeby 20tys graftow wszczepic w glowe to nie da takiego efektu jak wlasne wlosy.

Ktos moze sie smiac czy kiwac glowa na nie wzgledem kuracji antydhtora, ale to on jest "krolem" odrostow i dowodem na to, ze da sie wygrac walke z tym gownem. Jego zdrowie, zycie ale dzieki temu jest nadzieja, ze jednak cos tam jest , co moze odwrocic proces- wynalezc to samo tylko bezpiecznie i bedzie zbawienie.

Gratulacje dla antydonorow , nie mowie, ze to jest zle rozwiazanie, bo kazde podjecie walki nawet przez ht uznaje za bardzo interesujace i pomocne innym jednak zawsze bede sie trzymal tego iz kuracja plus ht na dzien dzisiejszy sa najlepszym rozwiazaniem. Pewnie bez kuracji byl by juz wianek a jest nw 3, wciaz nieciekawie , jednak lepszy rydz niz nic po prawie 10 latach walki zaczynajac z nw 2...


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale śmieszek z Ciebie W takim razie oświeć i napisz ,jakie to znasz genialne LECZENIE łysienia androgenowego?

Bo chyba nie chcesz powiedzieć , że leczeniem nazywasz ZASTOPOWANIE łysienia na czas faszerowania się chemią lub hormonami żeńskimi organizmu

 

Ależ oczywiście że tak zatkało

 

Tutaj mój wątek: viewtopic.php?f=6&t=2037

 

Oczywiście mój przypadek jest indywidualny ale jaki problem leczyć łysienie chociażby finasterydem ? - Są ludzie którzy biorą duta nawet 15 lat a fina może nawet dłużej i dobrze utrzymują stan przez lata. Nawet Dr. Bisanga jak widzi nie taki przypadek jaki mu odpowiadałby do HT to mówi cyt. (po spolszczeniu ) ''Medicin medicin, medicin!''

I nie tylko zastopowanie tego procesu jest możliwe ale również nieraz dobry odrost.

Ale oczywiście wszelakie decyzje o wszystkim (zarówno o leczeniu farmakologicznym jak i chirurgicznym, czy nawet o żadnym leczeniu łysienia) są każdego indywidualnymi sprawami.

 

 

No dobrze, masz super efekt, ale jakim kosztem? Ty człowieku wcinasz całą tablice mendelejewa. Nie masz znacznych uboków, ale jesteś młody i skąd wiesz co będzie za 10, 15 lat z taką hard corową kuracją. Po takim okresie przy HT bez chemii , można zostać z rzadkim mchem na głowie a po takiej bombie sterydowo hormonalnej, możesz skończyc w damskiej sukience

W Twoim przypadku , dla mnie to nie jest wygrana a raczej poczatek drogi, o wygranej będziesz mógł napisac przy 60,70tce..( czego Ci życze) w tej chwili stąpasz sobie po cienkiej lini, która nie wiadomo ile wytrzyma i na jak długo starczy. Inna sprawa jest Twój przypadek , bo nie byłeś super łysy, ja mam NW5 i poszedłem w samo HT i nie chce chemii ,ale też nie licze na busz tylko na w średnią gętość ale co najwazniejsze z linią. Ze świecącego kolana przejście na średnio żadki zarost na głowie z linia, też jest wygraną. Nie ma w tej chwili super motody na zatrzymanie łysienia, albo stopujesz proces wyniszczając się chemią ,albo maskujesz zabiegami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W 100% zgadzam sie z Maciekkk.ja tez nie chcialem chemi I lykac tabletek codziennie zeby miec pare wiecej wlosow na glowie. Po drugie nie wiadomo jaki skutek lykania chemi wplynie na twoje zdrowie I zdrowie twoich przyszlych dzieci.wybralem Ht I jestem zadowolony.kazdy jednak ma inna sytuacje I sam wybiera Co chce. Dlatego jak ktos chce lykac chemie to niech lyka bo nic mi do tego.jego zycie I zdrowie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
pierdzielicie z tą chemią a codziennie ją żrecie w ilościach hurtowych

 

100 punktów Jak bym mógł ocenić ten post miałbyś maxa.

 

-- 29 lip 2016, 18:25 --

 

Ale śmieszek z Ciebie W takim razie oświeć i napisz ,jakie to znasz genialne LECZENIE łysienia androgenowego?

Bo chyba nie chcesz powiedzieć , że leczeniem nazywasz ZASTOPOWANIE łysienia na czas faszerowania się chemią lub hormonami żeńskimi organizmu

 

Ależ oczywiście że tak zatkało

 

Tutaj mój wątek: viewtopic.php?f=6&t=2037

 

Oczywiście mój przypadek jest indywidualny ale jaki problem leczyć łysienie chociażby finasterydem ? - Są ludzie którzy biorą duta nawet 15 lat a fina może nawet dłużej i dobrze utrzymują stan przez lata. Nawet Dr. Bisanga jak widzi nie taki przypadek jaki mu odpowiadałby do HT to mówi cyt. (po spolszczeniu ) ''Medicin medicin, medicin!''

I nie tylko zastopowanie tego procesu jest możliwe ale również nieraz dobry odrost.

Ale oczywiście wszelakie decyzje o wszystkim (zarówno o leczeniu farmakologicznym jak i chirurgicznym, czy nawet o żadnym leczeniu łysienia) są każdego indywidualnymi sprawami.

 

 

No dobrze, masz super efekt, ale jakim kosztem? Ty człowieku wcinasz całą tablice mendelejewa. Nie masz znacznych uboków, ale jesteś młody i skąd wiesz co będzie za 10, 15 lat z taką hard corową kuracją. Po takim okresie przy HT bez chemii , można zostać z rzadkim mchem na głowie a po takiej bombie sterydowo hormonalnej, możesz skończyc w damskiej sukience

W Twoim przypadku , dla mnie to nie jest wygrana a raczej poczatek drogi, o wygranej będziesz mógł napisac przy 60,70tce..( czego Ci życze) w tej chwili stąpasz sobie po cienkiej lini, która nie wiadomo ile wytrzyma i na jak długo starczy. Inna sprawa jest Twój przypadek , bo nie byłeś super łysy, ja mam NW5 i poszedłem w samo HT i nie chce chemii ,ale też nie licze na busz tylko na w średnią gętość ale co najwazniejsze z linią. Ze świecącego kolana przejście na średnio żadki zarost na głowie z linia, też jest wygraną. Nie ma w tej chwili super motody na zatrzymanie łysienia, albo stopujesz proces wyniszczając się chemią ,albo maskujesz zabiegami.

 

Nie bój się o mnie. Coś Ci powiem, płeć mózgowa nie pozwala mi na to! A płci mózgowej nie można zmienić. Owszem transgenderzy (i to w obydwie strony czy to MTF czy FTM) zmieniają płeć zewnętrzną przy pomocy hormonów oraz różnych operacji chirurgicznych i charakteryzacji bo nie są szczęśliwi gdyż posiadają przeciwną płeć mózgową w stosunku do cielesnej, innymi słowy urodzili się o danej płci mózgowej ale z ciałem płci przeciwnej i dlatego nie są szczęśliwi w swoich ciałach i dokonują zmian. Ja natomiast jestem szczęśliwy a tylko pier*****e łysienie mnie wk****a.

 

Owszem nie byłem super łysy, ale udowodnione jest także że przy pomocy farmakologi można odzyskać włosy z dużo gorszego stanu, nawet z NW 5 można wyjść na prostą. Tak tylko dla ciekawostki link https://www.hairlosstalk.com/interact/t ... ens.90671/

Oczywiście masz rację, na chwilę obecną nie ma żadnej całkowicie doskonałej metody leczenia tego ale to nie znaczy że się trzeba poddać. I tak jak tu co niektórzy przedmówcy napisali, również uważam że połączenie farmakologi, przeszczepów włosów, oraz wielu różnych metod maskowania tego daje najlepsze rezultaty. Co do 60 tki czy 70 tki to proces starzenia również obejmuję w jakimś stopniu naturalną utratę włosów z wiekiem ale w tej chwili mówimy o chorobie AGA/MPB. Po drugie, włosy teraz mi są potrzebne, w tej chwili. Nigdy też i nigdzie nie napisałem że z tym wygrałem, ale walczyć trzeba, bo gdy się ktoś podda to z góry, z automatu, jest przegranym poprzez walkower - taka moja opinia.

Przesadziłeś też trochę z ta tablicą Mendelejewa a założę się że na tej tablicy znajdują się też pierwiastki które bardzo szkodzą włosom np. rtęć czy ołów.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że burzliwy wątek się zaczął przeze mnie

 

Chciałem tylko napisać @antydhtor, że specjalnie ponownie napisałem antyDONOR

I dzięki za wytłumaczenie na moje głupie pytanie


-------------------------------

Mój temat:Klik

 

Kuracja:

Nezyr: 0,5mg/dz (start 05.08.2016) zwiększone do 1mg

1 HT: 2407 graftów (front i zakola,2-3.06.2016, dwa dni zabiegu)

2 HT: 1002 grafty (12.01.2018 - poprawa lini prawego zakola i dogęszczenie przodu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Matias ma racje, tyle że to bardziej argument , za tym żeby nie brać sterydów.

Nie dośc , że w żywności jej tyle, to jeszcze dodatkowo jeść garść sterydów i hormonów? , żyć nie umierać

 

Sprawdzałem ten przypadek i jeszcze kilka innych, owszem efekty są zdumiewające , tylko u osób gdzie faktycznie efekty były dobre

małym mankamentem jest to , że twarze tych kolesi zamieniały się w damskie szkoda , że o tym nie wspomniałeś..

 

Zgodzę się z Tobą , że najlepsze efekty będą po połączeniu HT z chemią, ale w takich dawkach, żeby tylko zablokować postęp wypadania włosów. Natomiast ,żeby walczyć o odrost tylko farmakologią jest to dla mnie głupotą, bo tam wchodzą w gre hormony i cóż z tego że odzysuje się bujną fryzure jak zaczyna się wygądać jak baba , nie wspominajac co musi zachodzić w mózgu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie jedna rzecz.

 

@antydhtor czy uważasz, że jeśli ktoś zrobił sobie 5HT. Efekt jest przyzwoity. To znaczy, że każdy kto na niego spojrzy nie stwierdzi, że jest łysy. I nie brał i nie bierze farmakologii typu fin itp. To uważasz to za coś złego?

 

Czy to nie jest sytuacja idealna z perspektywy łysiejącego? Zażegnać problem. Wyglądać przyzwoicie i nie ingerować w swoją gospodarkę hormonalną?


-------------------------------

Mój temat:Klik

 

Kuracja:

Nezyr: 0,5mg/dz (start 05.08.2016) zwiększone do 1mg

1 HT: 2407 graftów (front i zakola,2-3.06.2016, dwa dni zabiegu)

2 HT: 1002 grafty (12.01.2018 - poprawa lini prawego zakola i dogęszczenie przodu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Matias ma racje, tyle że to bardziej argument , za tym żeby nie brać sterydów.

Nie dośc , że w żywności jej tyle, to jeszcze dodatkowo jeść garść sterydów i hormonów? , żyć nie umierać

 

Sprawdzałem ten przypadek i jeszcze kilka innych, owszem efekty są zdumiewające , tylko u osób gdzie faktycznie efekty były dobre

małym mankamentem jest to , że twarze tych kolesi zamieniały się w damskie szkoda , że o tym nie wspomniałeś..

 

Zgodzę się z Tobą , że najlepsze efekty będą po połączeniu HT z chemią, ale w takich dawkach, żeby tylko zablokować postęp wypadania włosów. Natomiast ,żeby walczyć o odrost tylko farmakologią jest to dla mnie głupotą, bo tam wchodzą w gre hormony i cóż z tego że odzysuje się bujną fryzure jak zaczyna się wygądać jak baba , nie wspominajac co musi zachodzić w mózgu

 

Płci mózgowej nie da się zmieniać o czym już pisałem powyżej a jak nie wierzysz to poczytaj trochę. Jeśli byłoby to możliwe to np. nikt by nie ''płakał'' z powodu uboków natury seksualnej tylko zwyczajnie przestawiliby swój mózg na płeć przeciwną.

To chyba normalne że przy takich kuracjach uboki tego typu są, i napisałem że to tylko dla ciekawostki żeby pokazać że jest możliwy odrost z NW 5 również bo zarzucałeś mi że byłem cyt. ''super łysy''. Tamten z linku to trangender i jemu o feminizacje na maxa chodzi.

a tak przypadkowo jeśli chodzi o branie choćby fina i choćby w najmniejszej dawce - to to nie jest gra w hormony ? Owszem jest i to spora, a są jedynie jakieś granice które każdy sam powinien i musi sobie wyznaczyć. Zatem nie jest to głupota i nawet z definicji głupoty wynika że nie jest.

Czy moja gemba zmieniła się aż tak bardzo? - chyba jednak nie bo nikt mi jeszcze nie powiedział że wyglądam jak baba oprócz tego mexa z tego forum. może jakbym całkiem zgolił zarost i naniósł jakąś tapetę to może wtedy.

Ale tak dla niektórych będzie to głupotą, dla jest poniekąd sensem życia bo już w sumie wyglądam o 15 młodziej a przynajmniej o te 10 i zazwyczaj ludzie przynajmniej dychę mniej mi dawają - powiem też otwarcie że chcę w wieku 40 wyglądać na 20 i do tego dążę. Taki jest mój cel. Nie przebieram też w środkach a cena za to jak to cena, gdy się na coś godzisz i coś chcesz to musisz za to zapłacić i w przenośni i dosłownie. Ważne żeby niczego nie żałować w życiu i potrafić podejmować właściwe decyzje dla siebie, niestety nie każdy to potrafi i później żałuję i ''płacze''.

Ja nigdy w życiu niczego nie żałowałem oprócz tego że zbyt późno wziąłem się za działanie przeciw łysieniu.

 

-- 30 lip 2016, 19:44 --

 

Zastanawia mnie jedna rzecz.

 

@antydhtor czy uważasz, że jeśli ktoś zrobił sobie 5HT. Efekt jest przyzwoity. To znaczy, że każdy kto na niego spojrzy nie stwierdzi, że jest łysy. I nie brał i nie bierze farmakologii typu fin itp. To uważasz to za coś złego?

 

Czy to nie jest sytuacja idealna z perspektywy łysiejącego? Zażegnać problem. Wyglądać przyzwoicie i nie ingerować w swoją gospodarkę hormonalną?

 

Nigdzie nigdy nie napisałem że to coś złego i nie wiem skąd to bierzesz, Uważam wręcz że to dobrze że robi te 5 razy HT jeśli przez to jest szczęśliwy, ponad to uważam że HT bardzo zmienia na plus wygląd jeśli o łysinę chodzi a przecież o to chodzi.

Powiedziałem tylko żartobliwie że tacy ludzie są antydonorami bo można tak powiedzieć a czy tego by chcieli czy nie (jeśli by nie łysieli) to inna sprawa i wiadomo że nie chcieliby, a robią to bo ze swojego punktu widzenia to jedyne wyjście dla nich i rozwiązanie problemu. Wiec też trochę głupie pytanie zadałeś ale mogliśmy się nie zrozumieć dobrze. Wiadomo że raczej nikt nie wydłubywałby sobie graftów z donoru jeśli nie byłoby to do czegoś potrzebne.

 

Ja nie jestem antydonorem ale jestem antyDHTorem do czego się przyznaję, nie ukrywam i nawet sam ten nick sobie tu nadałem. To znaczy że nie idę bardziej w kierunku HT a farmakologi ale HT i tak pewnie zrobię w przyszłości bo osobiście zależy mi na perfekcyjnej linii włosów o ponadprzeciętnych parametrach że tak to powiem w ten sposób.

Nigdzie też nie napisałem że obecnie znane leki które pomagają są tym czego wszyscy oczekują i są cudownym rozwiązaniem problemu, powiem więcej, leki te wszystkie nie leczą prawdziwej przyczyny a tylko oszukują ten schemat poprzez ingerencje czy obniżenie/ew. eliminację czynnika pośredniego którym jest m.in DHT. To też chyba jasne i wiadome.

Swoja drogą wiem że napisałeś to specjalnie ''antyDONOR'' na mnie. Już było o tym mówione.

 

-- 30 lip 2016, 20:00 --

 

W 100% zgadzam sie z Maciekkk.ja tez nie chcialem chemi I lykac tabletek codziennie zeby miec pare wiecej wlosow na glowie. Po drugie nie wiadomo jaki skutek lykania chemi wplynie na twoje zdrowie I zdrowie twoich przyszlych dzieci.wybralem Ht I jestem zadowolony.kazdy jednak ma inna sytuacje I sam wybiera Co chce. Dlatego jak ktos chce lykac chemie to niech lyka bo nic mi do tego.jego zycie I zdrowie.

 

Ja Cie doskonale rozumiem i możesz nie wierzyć, ale przez całe życie dotychczas zawsze byłem przeciwnikiem chemii i jakiegokolwiek leczenia tabletkami czy zastrzykami, nigdy nawet nie brałem nic na kaszel jak byłem przeziębiony ani na ból głowy. Jednak *ebane łysienie spowodowało że zmieniłem zdanie trochę nt. leków i nawet o 180 stopni jak widzisz. Po prostu sytuacja mnie zmusiła bo nie chcę być łysy i żeby to z*ebaństwo genetyczne było aktywne a co najgorsze widoczne i rozpoznawalne z daleka. Kwestia zdrowia zawsze była taka że leki na jedno pomagają a na inne szkodzą i nic w tym nowego ani dziwnego, ale owszem to jest każdego indywidualny suwerenny wybór i nie należy ani narzucać tego komuś ani zabraniać.

Kto powiedział że chcę mieć w przyszłości więcej dzieci ? - Nie chcę mieć. A nawet jakbym chciał to zawszę mogę odstawić przecież to wszystko nawet na rok do przodu. Oczywiście ci najmłodsi którzy jeszcze nie mają i planują mieć dziecko, mają niezły konflikt interesów jeśli o farmakologię chodzi.

 

-- 30 lip 2016, 20:17 --

 

Dobra koniec śmietnika tutaj bo zakłucamy bieg tego tematu tutaj. Jeżeli ktoś ma do mnie jakieś pytania to niech je zadaje w moim osobistym wątku albo przez PW, bardzo proszę.

 

Radekmaja123, swoją drogą to dobrze że nie bierzesz jednak chociaż androcura bo to z pewnością pokrzyżowałoby Ci plany związane tam z tymi dupami o których wspominasz.

 

Efekt HT super, a na pewno będzie jeszcze lepiej przy takiej kuracji czy po następnym HT.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziewczynki przekupki, a co to wasze pitolenie ma do wątku medmixa ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki przekupki, a co to wasze pitolenie ma do wątku medmixa ?

 

To nie jest wątek wątek Medmixu apropo tylko RadkaMaji123. A to ma wspólnego że on też ma kurację estrogenem tak jak ja. Po drugie nie ja zacząłem ten śmietnik tylko Nerd który jak nie wiedział co to estrożel i w ogóle estradiol mógł poczytać w sieci albo zapytać mnie przez PW czy na czacie. Zresztą nieważne to jest, ważne żeby nie kontynuować tego śmietnika a próbujesz to robić teraz Ty Twoje 3 grosze także nie wniosło tutaj nic merytorycznego ani nie jest żadną odpowiedzią na żadne tutaj pytanie. Także wybacz z całym szacunkiem.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam temat, kojarzę wątek, widzę na początku strony, o fajnie, coś się dzieje, może coś nowego w temacie, zaglądam i czytam wypociny alchemików, którzy mają swoje nie tylko wątki ale cały dział ale zawsze wtrącą swoje trzy po trzy. A samozwańczy najwięksi piszą w wątkach, które ich właściwie nie dotyczą, jak tu HT.

Zwracam grzecznie acz dowcipnie uwagę licząc na to, że być może zapobiegnie ona kolejnym3 stronom chemicznych pierdół (autor napisał ostatni post trzy strony wstecz), to czytam jakąś dziecinną ripostę z szeregiem mord i tekstem w stylu pomidor.

Czy ta chemia ma jakieś jeszcze nie ujawnione skutki uboczne ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Radek a masz jakas fotke z przed zabiegu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zabieg 1600 graftow płaciłem ok 7 tys hotel gratis , jedzenie w hotelu super. Klinika super dr i mgr fajni ludzie. Jestem 5 miesięcy po zabiegu więc jedzcze parę włosów wyrośnie ja polecam, jak mi dadzą rabat to jade jeszcze raz.

 

za taką samą kase masz zabieg w Turcji z drobnym szczegółem , ilość grafów kilka razy większa noi efekt też dużo lepszy.

 

Mogę prosić o info gdzie w Turcji można mieć zrobiony bardzo dobry zabieg za 7000zł a do tego mieć wszczepione 4500 graftów? Oczywiście pytanie dotoczy całości kosztów zabieg+przelot+hotel.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Mogę prosić o info gdzie w Turcji można mieć zrobiony bardzo dobry zabieg za 7000zł a do tego mieć wszczepione 4500 graftów? Oczywiście pytanie dotoczy całości kosztów zabieg+przelot+hotel.

 

Za 7000 zł nie zrobisz zabiegu, tak jak nie kupisz auta za 2000 zł.

 

Tzn, przepraszam. Jedno i drugie się da. Jest tylko pewne ale.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również tak uważam że takiej ilości się nie da, natomiast cytuję to co było na forum gdzie taka sugestia padła i chyba niepotrzebnie rozbudza nadzieję ludzi, który mają mniej kasy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gorzej jak z dzieckiem. Poczytaj relacje, w każdej masz podaną klinikę, wchodzisz na stronę kliniki i masz podaną cenę.


Fin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może i gorzej ale wśród pożytecznych informacji, jest mnóstwo głupot wypisanych, niestety więc zwracam na to uwagę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

witam pierwszy zabieg w Medmixie robiłem rok temu 2500 graft (miałem łysinę V) teraz w sumie wczoraj zagęśćiłem to 3000 - zobaczę około czerwca - sierpnia - a ogólnie mówiąc polecam. włosy rosną chociaż pewne sprawy zaniedbuje, patrz, łózko mogłoby być wygodniejsze, bo po 10 h leżenia to człowiek jest sztywny - ale to takie małe niedogonienie

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...