free web hit counter Skocz do zawartości
rodi877

Wypadające włosy, lewa skron

Rekomendowane odpowiedzi

http://m.imgur.com/a/bomp9

 

Tak wyglada moje zakole po okolo 3miesiacach, co najgorsze uzylem przez chwile minoxidil I polecialo mi jeszcze bardziej... Jak widziecie to co sie dzieje z moim wlosami to jakas turbo wersja..

Ide po skierowanie do tego Dr I jade do londynu na wizyte,, co ma byc to bedzie. Propecia daje mi skutki uboczne juz po paru dniach, najpierw jaja bolaby troche a dzisiaj mialem problemy ze wzwodem, dosłownie nie chcial mi stanac wtf, pozniej sprobowalem wieczorem I bylo juz w miarę ok, jeszcze impotentem nie jestem , moze to organizm sie przestawia,,***w to biore dalej.. Z Dziewczyna dopiero w sierpniu sie widze, jak bedzie tragiczne to wtedy przestane, ale nie wiem czy to moja psycha tylko ale wlosy so takjkaby w troche lepszym stanie teraz, nie swedzi nic narazie I sa troche bardziej jakby na wilzone i blyszczace, ale to moze tez zasluga szqmponu regenpure I odzywki, czy to mozliwe jest w ogole po 4 dniach miec jakas poprawe czy ja juz kompletnie zwariowalem?... , mala ciekawostka, wyslalem moje zdjecia do trychologa, który mnie pierwszy obejrzal I powiedzial, ze to napewno nie lysienie dziedziczne I ze u kazdego mezczyzny lekka wlosy sie orzerzedzaja,zapytalem sie czy dalej uwaza ze to nie dziedziczne, nie odpisał troche na niego naskoczylem, ze tylko na pieniądze patrzy a potem ma gdzies , sie oburzyl odrazu , kazal mi cofnac moje slowa, po podwazam jego autorytet I ze mnie pozwie, I kazal mi isc do psychologa , ale akurat to to nie jest takie zly pomysl , odrwdzam trychologow, w ogole ta cala wizyta byla smiechu warta, u niego w domu w salonie, na laptopie mu komunikat z anywirusem wyskoxzyl nie wiedzial jak to wylaczyc to zresetowal ja juz sie nic nie odzywalem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maly update. Kolejny dzien na finie, zle zarwagowalem schodze na dawke 0,5 dziennie bo mnie **** bola I mam problemy ze wzwodem, efekty uboczne to jednak sa po tym, moze poczesci tez panikuje, ale wole dmuchac na zimne, jak sie moze uspokoji to wslocze znowu na 1mg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś slyszal kiedys o tym zeby brwi nie odrastaly przy lysieniu ?. OkDwa tygodnie temu penceta brwi sobie 'modelowalem' nie mam zadnego odrostu... Zawsze mialem juz po 1 dniu, tak samo wlosy na brzuchu odrastaja w dziwnym tempie,,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak pisałem wczesniej, polowa wlosow wydaje sie ze odrastaja w normalbym tempie, a druga polowa to moze 10% z tego odrostu, wyglada to dziwinie mam takie meszek pomieszany z dluzszymi wlosami, brwi mi w ogole nie odrastaja...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

No jak brwi Ci nie odrastają to udaj się do dermatologa. Jeśli wierzyć twoim relacjom, to niekoniecznie łysiejesz androgenowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lece do warszawy jednak, do Dr Adrianny Rakowskiej w warszawie, wyczytalem na paru forach, ze jest dobra specjalistka, czy ktoś u niej byl z forum?. W takim tempie to do końca roku strace wiekszosc wlosow z korony, a lewego zakola juz praktycznie nie ma,leci mi teraz przod I wdluz lewego przedzialku.

 

Dodaje kolejne zdjecia, czy moze ktoś sie wypowiedzieć, czy byly przypadki takiego agresywnego lysienia na forum?

 

http://m.imgur.com/a/DKGOg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje, ze sie dobrze bawiles sie czytajac moj post , bo ja nie piszac go.... Synek..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tych zdjęciach nie wygląda to tak tragicznie jak to opisujesz. Moim zdaniem troche dramatyzujesz co zapewne większość użytkowników tego forum potrafi zrozumieć. Przypomni, ile masz lat?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam 29 lat, wlosy trace od paru miesięcy, wypadaja mi cale wlosy z cebulkami I nie odrastaja, tak samo brwi, wiec kazdy by dramatyzowal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopie to białe na końcu włosa to nie cebulka tylko kulki łoju. Z cebulkami nigdy włosy nie wypadają

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wazne nie znam sie, chodzi mi o to, ze wypadaja mi cale wlosy , czy to dla was jest normalne lysienie? , 3 miesiące temu mialem badana cala glowe trychoskopem I nie bylo zadnego przerzedzenia na koronie,tylko to lewe zakole, które bylo lekko przerzedzone, a teraz widziecie co sie dzieje, lewego zakola juz nie ma s Korona sie sypie w zastraszajacym tempie, w rodzinie nikt nigdy nie lysial po obu stronach wliczajac pradziadkow bo mamy zdjecia rodzinie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopie a myślisz, że nam lecą włosy w połowie jak po strzyżeniu? U mnie też nikogo w rodzinie do bardzo dawnych korzeni nikt nie łysiał, a ja łysieje od skończenia 18 lat i włosy lecą jak pojebane. Mam agresywne łysienie i w wieku 25 lat będę pewnie łysy jak kolano, bo nie lecą mi tylko zakola ale całą góra + zakola.

Masz typowy schemat łysienia androgenowego i tyle. Leci korona + zakola. To, że poszło Ci też tylko jedno zakole bardziej to akurat jest często spotykane, bo nawet ja tak mam. Jedno zakole ostro poszło, a drugie dopiero niedawno zaczęło się sypać. Brwi czy tam gdzie indziej Ci włosy lecą to może być spowodowane niedoborem cynku itd, ale to też na pewno jesteś przewrażliwiony.

 

Weź sie w garść i przestań sobie wmawiać niestworzone rzeczy. Masz 29 lat to przyjmij to na klate jak facet i zacznij działać skoro tak Ci zależy na tej martwej tkance.

Prawda jest taka, że nie jeden z nas chciałby mieć taki stan jak Ty w tym wieku. Ja i wielu kolegów z tego forum nawet tej 25 nie skończyło a już na głowie NW3 i mech zamiast włosów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chłopie to białe na końcu włosa to nie cebulka tylko kulki łoju. Z cebulkami nigdy włosy nie wypadają

 

Pierdo...sz akurat głupoty!!! Dobrze Ci Awangarda powiedział. Otóż włosy ZAWSZE (a nie nigdy) lecą wraz z cebulkami u ludzi którzy łysieją i to obojętnie z jakich powodów nie koniecznie tylko z powodu androgenowego. Nie wprowadzaj ludzi w błąd zatem.

A łój to owszem ale to dodatkowa tak jakby otoczka cebulki po wypadnięciu takiego włosa. A to że cebulki (czy jak to nazywasz te kulki) są prawie nie zauważalne i prawie nie wyczuwalne w palcach to dlatego że k...a są już tak mocno do tego stopnia zminiaturyzowane czyli zgnojone przez DHT jeśli o łysienie androgenowe chodzi.

 

A może dobrze myślisz a mylisz nazewnictwo ? - po prostu bo cebulka to nie mieszek włoswy (ten kanalik będący w skórze w którym wszystko się dzieje), faktycznie mieszek włosowy pozostaje w skórze (z czasem jest też coraz mniejszy niezdolny do wyprodukowania nowego włosa wraz cebulką, aż niekiedy zanika nawet i pozostaje tylko mała blizna po dziurce z której kiedyś wyrastał włos). A cebulka jest jedną z części mieszka włosowego a nie jego całością.

 

W każdym razie wprowadzasz w błąd czy to świadomie czy nieświadomie.

 

Gdyby jak twierdzisz włosy wypadały bez cebulek to za chwilę zacząłby wyrastać nowy tak jak np przy zmianie cykli wzrostowych a w przypadku łysiejących nie *uja nie wyrasta i później za jakiś czas jest tylko glaca NW7.

I tak jak Awangarda powiedział włos bez cebulki odpada przy ucięciu go przy samej dupie żyletką a jak ktoś łysieje to niestety wypada wraz z cebulką i kawałkiem części łodygi będącej zawsze w skórze i to jest wielka różnica.

 

Nie chciałem się wpierd...ć w czyjś temat bo zazwyczaj tego nie robię ale mnie kur...ca bierze jak ktoś bredzi farmazony i tym samym wprowadza w błąd.

 

A jeżeli rzeczywiście włosy Ci lecą same łodygi bez cebulek to albo jest to linienie okresowe, albo wysoce skumulowana zmiana cykli i wypychanie starych włosów przez nowe rosnące albo po prostu uciąłeś je mechanicznie. Nawet przy linieniu nieraz w większości lecą z cebulkami ale w pełni sprawny zdrowy niezminiaturyzowany i niepodduszony mieszek natychmiast produkuje nową cebulkę i zaczyna się nowy cykl życia nowego włosa, a przy androgenowym zminiaturyzowane mieszki produkują coraz mniejsze cebulki i coraz to krótsze i cieńsze włosy (cały cykl, a w szczególności faza wzrostu bardzo się skraca) aż w końcu nawet w ogóle nic nie produkują oprócz blasku glacy NW7 pod latarnią.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy moglby mi ktoś napisac wszystkie badania, które moge zrobic w celu pelnej diagnostyki utraty wlosow?, jade do warszawy I mam zamiar sie całkowicie przebadac, tak zebym zaakcwpotwal fakt zw lysieje genetycznie, bylbym bardzo wdzieczny. I dziekuje za udzielanie sie w tym poscie

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracam po pewnym czasie. Lysienie postepuje w dalszym ciągu super tempie codziennie gubie mnostwo wlosow, bylem u dr Rakowskiej w warszawie, potwierzila andragenowe lysienie. Ale tylko mi przepisala nezyr I codziennie mam jedna tabletke rozpuszczac I na glowe nakladac strzykawka I co drugi dzien brac finasteride, robil ktoś tak kiedys??? Bo czytałem I nikt propeci nie rozpuszcza I naklada na glowe. Moje wlosy dosłownie zmienily koloro mam teraz mnostwo przezeovzysytych wlosow, I teraz te co wypadaj sa od koncowki przeroczyste, czy sa to te zminiaturuzowe wlosy?. Takze wypadaja mi takie przeroczyste wlosy z tyłu glowy I po bokach dosłownie z calej glowy, tam gdzie nie powinny mi wypadac , czy jestem skazany na totalna lysine?,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W czym rozpuszcza Nezyr?


Avodart 0,5 mg - co 3 dzień

Minox - 2 x dziennie

RU 2% - raz dziennie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ale tylko mi przepisala nezyr I codziennie mam jedna tabletke rozpuszczac I na glowe nakladac strzykawka I co drugi dzien brac finasteride, robil ktoś tak kiedys??? Bo czytałem I nikt propeci nie rozpuszcza I naklada na glowe.

 

 

Wcierki z fina to nie nowość. Są badania w necie i sporo gotowców .Kolega deniak ściśle to opisał viewtopic.php?f=22&t=2372.

 

Rozpuszcanie samemu ze wzgledu na wypełniacze - troche niewygodne, ale przy dobrym "rozpuszcalniku" na pewno nie kontrowersyjne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko mnie interesuje w czym każe rozpuszczać Pani Doktor.


Avodart 0,5 mg - co 3 dzień

Minox - 2 x dziennie

RU 2% - raz dziennie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ona mi powiedziala ze w wodzie

 

-- 23 sie 2016, 19:38 --

 

Tak w ogole biore fina juz od 3 tygodni, pol tabletki raz na dwa dni I zero efektów ubocznych, planuje zwirkszyc dawke od dodatkowe 0.25 drugie go dnia. Bo jak zaczalem od jednej tabletki na dzien, to byla jakas masakra, takiego kopa mi dalo, ze az sie przejazdem, bóle jader, problemy z erekcja itp,teraz jest ok, chyba organizm musi sie orzyzwyczaic do nowej yrucizny xd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Update. Jest coraz gorzej, wlosy mi dalej leca, tylko teraz juz dolaczyla cala glowa, wlosy z tyłu tez mi wypadaja, po bokach tez, niektóre dlugie bez pigmentu, niektóre normalne czarne , niektóre w polowie bez pigmentu w polowie jakby zdrowe tak jakby w pewnym mpmenvie zaczely sie minaturyzowac, czy to jest w ogole mozliwe??? , juz nie rozrozniam które to które .. Jak mi wlos wypadanie juz mi nie odrasta, dlatego w ciągu paru meisiecy stracilem mnostwo wlosow bez zadnego odrostu , szacuje ze do konca roku korony juz nie bede mogl zakryc I widoczne bedzie bardzo dobrze ze trace wlosy. Bylem u dwoch Dermatolog, jeden rekomendowany w warszawie, stwierdzila genetyczne lysienie, ale ja pier... Takie agresywe,?? które sie zaczelo dosłownie nagle ni z tad ni z owad I jest w trybie turbo dosłownie od samego początku. Juz nie wiem do kogo mam sie Zgłosić.. To nie jest normalna utrata wlosow, jeszcze pisałem wczesniej ze mi brwi wypadaja I juz sie mocno przerzedzaja, I co jest jeszcze bardziej niepokojace moja broda zmienia kolor na dosłownie takie sam kolor bez pigmentu jak wlosy na glowie, ostatnio mi nawet ktos powiedzial ze mi broda siwieje,, ale to nie sa siwe wlosy tylko bez pigmentu, to broda tez mi sie minaturyzuje???I to wszystko zaczelo sie gdzies na początku roku, w tamtym roku mialem zdrowe wlosy, Czarna brode. Pewnie mysliscie ze przeszadzam I wmawiam sobie, ale klne sie na boga ze wszystko co pisze to prawda, juz mam za soba okres paniki I niedowierzania, teraz chce wiedziec Co sie z moim cialem dzieje bo to mnie przeraza, tym bardziej ze ok lysienie genetyczne mimo ze w rodzinie po obu stronach nikt nigdy nie lysial, a ja nagle trace wlosy na calej glowie + moje brwi I niepokojace zmiany na brodzie..nie wiem co mam robic, gdzie nie pojde to mi powiedza ze to lysienie genetyczne I dadza loxon lub propecia. Ma ktos jakies pomysly? Czy ludze mi dopiero zaczna wierzyc jak nie bede mial brwi I bede lysy?,

 

Sami Popatrzcie Co sie stalo z moimi wlosami w przaciagu pare meisiecy, to pierwsze zdjecia chyba robilem w czerwcu... Korony nie bede pokazywal bo jest to samo, po bokach mniej I z tyłu glowy ale tez wypadaja a prawe zakole bylo nietkeniete 3 miesiące temu

 

https://m.imgur.com/a/H3G1L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Normalne lysienie! Nie masz mega agresywnego , bo mega agresywne to kilka miesiecy i nie ma sie wlosow w wieku okolo 20 lat. Po prostu masz kiepska kuracje to raz a dwa nawet mimo kuracji czesto traci sie grunt wiec czego sie spodziewasz? Nie wiem jak mam ci to wytlumaczyc, ze lysienie to idzie etapami, ma wypasc pewna warstwa wlosow na linii czy gorze, to tak sie stanie. W wieku 19 lat juz mialem duze zakola, nie przejmowalem sie, bo nie zdawalem sobie nawet sprawy, ze lysieje. Ty wiesz , ze to lysienie stad to tak przezywasz, pewnie jakbys nie byl na tym forum to obudzilbys sie dopiero z nw 2 , ze cos jest nie tak. Tak to dziala stety/niestety im wieksza wiedza tym gorzej przyswajamy rzeczywistosc.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tylko jak wytłumaczysz wypadające brwi, I to ze wlosy mi leca z calej glowy, boki I tyl tez??

 

To juz musisz zrobic badania, moze to byc na tle jakiejs choroby, ale lysienie przebiega naturlanie(androgenowe)


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...