free web hit counter Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jeżeli macie jakieś pytania,wątpliwości, spostrzeżenia, uboki po używaniu CB po tym jak więcej osób na tym forum zaczęło używać po grupowym zamówieniu to pytajcie/piszcie tutaj. Wiele osób pyta się mnie na priv co i jak a nie chce mi się odpisywać każdemu z osobna na podobne pytania...


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Angel jak zrobić stężenie 1 %? I co będzie potrzebne oprócz cb?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Angel jak zrobić stężenie 1 %? I co będzie potrzebne oprócz cb?

Na każdy 1ml 1%CB .

Przede wszystkim waga 0.001g.

Odmierzasz 10mg CB dodajesz 0.5ml (na wadze 0.5g) spirytusu 95-98% . Mieszamy aż się rozpuści i dodajesz kolejne 0.5g PG. Mieszamy i masz gotowy 1ml 1% CB 50etanol/50pg.

 

Osobiście nigdy nie robie na 1 dzień proponowałbym robić co 3-4dni optymalnie jest najlepiej. Zapewne wyprzedzając twoje kolejne pytanie- kiedyś taki roztwór trzymałem w lodówce ,ale z doświadczenia wiem,że w temperaturze pokojowej jest ok.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Pytanie czy można robić mieszanki np po 10 ml ?

 

No i czy można użyć KB solution. Zastanawiałem się czy nie użyć CB 1% w KB solution (wg jego składu dla RU 5%). Tam jest dużo alkoholu plus dodatki.

CB powinien rozpuścić się w alkoholu jak rozumiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pytanie czy można robić mieszanki np po 10 ml ?

 

No i czy można użyć KB solution. Zastanawiałem się czy nie użyć CB 1% w KB solution (wg jego składu dla RU 5%). Tam jest dużo alkoholu plus dodatki.

CB powinien rozpuścić się w alkoholu jak rozumiem.

 

KB sol się nie sprawdzi z CB. Mieszkanka nie będzie stabilna, robiłem już tego typu testy - jest zbyt dużo wody, nawet w KB5. Raczej w grę wchodzi standardowy pojazd 30p/70eth + różne jego "wariacje" z DMI, DMSO, Polysorbate etc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

No to już wolę 70/30 (alkohol/PPG) niż 50/50 (alkohol/PPG).

 

Alkohol "tylko" wysusza, natomiast PPG podrażnia, powoduje zaczerwienienie i swędzenie. Konieczne wg mnie jest okresowe stosowanie aloesu lub emu żeby to łagodzić, bo inaczej skóra jest jak u nosorożca.

 

Lepsze ponoć od PPG jest DMI, ale też i sporo droższe. Polisorbat natomiast też wysusza.

 

 

Wciąż pozostaje pytanie co ile można robić mieszanki. Jaki jest optymalny i sensowny termin.

Bo wiadomo, że można robić codziennie, ale to niepraktyczne. Zastanawiałem się nad 10-20-30 dni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Codziennie odpada za dużo zabawy. Co 3-5 dni bym proponował. Robie w ten sposób,jeżeli jadę na urlop to wtedy na dłużej bo nie mam wyjścia.

Stosowałem w kb i nie sprawdza się.

50pg/50et stosuje i do tego minox od x lat i jest ok. Jak chcecie możecie spróbować 70/30 nie ma problemu,kiedyś tak też stosowałem .


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Pytanie brzmi czy stosujesz co 3-5 dni bo dłużej jest niestabilne, czy po prostu na "wyczucie" uznałeś, że co tyle jest ok.

 

Czy mieszanka raz na 10 dni traci na sile (degraduje się) ?

 

Bo np RU można z powodzeniem przygotowywać raz na miesiąc jeśli nie rzadziej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czuje jak traci na sile działania jeżeli stosuje mieszankę przygotowana na urlopie na 10 czy więcej dni. Może to tylko psychika ale wole nie ryzykować i normalnie przygotowuje co kilka dni.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

można stosować cb i ru jednoczenie? Jeśli tak to po jakim czasie po cb można nałożyć ru? Chodzi o to ze po cb włosy wydają się cały czas mokre tłuste a po ru fajnie były napuszone... Właśnie brakuje tego napuszenia bo kudłów nie za wiele

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
można stosować cb i ru jednoczenie? Jeśli tak to po jakim czasie po cb można nałożyć ru? Chodzi o to ze po cb włosy wydają się cały czas mokre tłuste a po ru fajnie były napuszone... Właśnie brakuje tego napuszenia bo kudłów nie za wiele

 

Ru rano, CB wieczorem - tak byłoby najkorzystniej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Aktualnie jeszcze nie stosuję, bo czekam na wagę 0,001.

 

Ale ja bym umył wieczorem głowę, nałożył CB, a potem rano RU.

 

Dlaczego tak ?

 

Wchłanianie w nocy jest większe niż w ciągu dnia, co sugeruje żeby w nocy nałożyć bezpieczniejszy środek.

 

Poza tym nakładając w odwrotnej kolejności, ryzykujemy, że pojazd z CB wciągnie RU do krwiobiegu co podważa sens KB solution (który ma to ograniczyć).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Od 4 do 8 razy droższe jest CB.

Zależy za ile kupisz RU i za ile CB.

 

CB w sensownych cenach udało nam się kupić tylko grupowo, ale nie było to łatwe bo Angel zbierał w tym celu ludzi na 3 czy 4 forach z różnych krajów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra nowina, wiec trzeba sie podzielic. Jak widac grupowe zamowienie nie poszlo na marne

 

 

Thanks to your GB, we're able to reduce prices further for cb.

 

Our new CB price as below.

1g:$120

5g:$500

10g:$750

Shipping:$35


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

No to elegancko. Pewnie przetarli szlaki produkcyjne.

 

Znacznie łatwiej będzie zbierać grupy, bo wystarczy kilku ludzi żeby mieć dobrą cenę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

25 mg to bardzo mała dawka biorąc pod uwagę brak efektywnego pojazdu.

 

Masz podaną cenę za gram , więc wystarczy policzyć .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No to elegancko. Pewnie przetarli szlaki produkcyjne.

 

Znacznie łatwiej będzie zbierać grupy, bo wystarczy kilku ludzi żeby mieć dobrą cenę.

 

tak tak o to chodzilo, pewnie nowe lab testowali i udalo sie wszystko , takze przetarl nowe szlaki i ceny spadly , bo pewnie dalej wciaz wiele na tym i tak zarabia

 

Juz biorac 10 gram cena jest git , wiec 2-3 mozna sie spokojnie zlozyc i zamowic., jezeli ktos nie chce od razu 10g. Kolejne zamowienie grupowe na 100g bedzie jeszcze tansze , ale to dopiero za kilkanascie miesiecy jak bede organizowal

 

-- 08 sie 2016, 1:52 --

 

Panowie jaki bylby koszt uzywania 25mg cb dziennie w stężeniu 5%?

 

Zalezy od tego za ile kupisz CB to po pierwsze. Po drugie 25mg 5% dziennie to chcesz pokryc tylko nw0.5 czy jak??

 

-- 08 sie 2016, 1:58 --

 

25 mg to bardzo mała dawka biorąc pod uwagę brak efektywnego pojazdu.

 

Masz podaną cenę za gram , więc wystarczy policzyć .

 

Co ty gadasz jaka mala dawka?? Stosowalem 10mg i byly efekty, obecnie stosuje 20mg i czytajac fora zagraniczne 20-25mg dziennie jest to najbardziej zalecana dawka na dzien dzisiejszy wzgledem cena/efekty. Wiadomo, ze kazdy by chcial stosowac 50mg albo i wiecej, ale cena jest zbyt wysoka i wiekszosci po prostu nie stac.

 

Chyba, ze chodzilo ci o to, ze 25mg 5% to bardzo malo ml wyjdzie i tak jak mu wczesniej odpisalem na bardzo maly obszar moglby sprobowac ale to jakies 0.5 ml wiec max nw 1, po 0.25 ml na zakole


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...