free web hit counter Skocz do zawartości
herbert

40 Lat.Dac sobie spokuj czy walczyc.

Rekomendowane odpowiedzi

Jako pierwsze witam wszystkich forumowiczow. Mam 40 Lat i zawsze miałem zakola i cienkie wlosy.W marcu przeczytalem cale forum i wrescie pod koniec lipca zdecydowalem aby cudowny srodek Minoxidil Kirklanda smarowac + mycie Nizoralem.I tak po 3 miesiacach smarowania na pół głowy lysy jestem,tzn z prawej strony prawie calkiem wylysialem a lewa strona została tak jak była.Wstawiam fotki i prosze was fachowców doradzccie co z ta chujnią zrobic.

025.thumb.jpg.817d3cafa924755774d89e59838d7f66.jpg

026.thumb.jpg.e2f58de86b8aa978c0c54e055569d23b.jpg

027.thumb.jpg.71a4a7f4ae6257d5b487e0230a9045fd.jpg

029.thumb.jpg.076b724a516a7fb9d1f277da04efce9a.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto kazal ci samego minoxa lac bez blokera? Musiales zle zinterpretowac to forum- popelniles wlasnie samobojstwo.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ku!@#$%wa to sobie narobiłem,czy to juz tak zostanie!? Powiem szczeze nieznam sie natym chodzi Tobie o blokery duta i fina bo troche boje sie tego.

Teraz tobym chcial chociaz zeby wczesniejszy stan powrocił:)) kicha jest totalna normalnie rece opadaja!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz szanse odzyskać te wlosy, ale jak najszybciej bloker albo fin/dut albo ru/cb czytaj i wybierz, jak nie chcesz z jakiegos powodu to odpuść, sam minox nie ma sensu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli jest szansa odzyskac wlosy to zaczne lykac tabsy,ale od czego konkretnie probowac waszym zdaniem zaczynac i w jakich dawkach???Moze ktos bendzie taki dobry i ulozy mi diete na poczatek za co z gory dziekuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jesli jest szansa odzyskac wlosy to zaczne lykac tabsy,ale od czego konkretnie probowac waszym zdaniem zaczynac i w jakich dawkach???Moze ktos bendzie taki dobry i ulozy mi diete na poczatek za co z gory dziekuje.

 

Popełniłes ten sa błąd co ja, tez mam z tym problem ze prawe zakole mi troche polecialo po samym minoxie.

 

Zacznij od proscara 1/4 tabletki dziennie, ewentualnie avodart i jedna tabletka co 5 dni.

Ja sobie jak narazie chwale ten 2gi bo nie mam jakichś zauwazalnych uboków, albo najlepiej poczytaj troche forum masz wszystko opisane tylko duzo spamu i bardzo chaotycznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wez fina 1mg dziennie lub duta co 4-5 dni jak na poczatek. Jak wezmiesz przez 2-3 miesiae nic sie nie stanie a przekonasz sie jak na ciebie dziala i czy warto w to isc czy jednak zrezygnowac. Stosowanie samego minoxa to lepiej nie robic nic , bo wlosy wypadna te slabe a nie odrosna, bo sam minox nie da rady wygrac z dht, ktore zabija mieszki , musisz je przyblokowac czyms, zeby minox mogl robic swoje.

 

Masz 40 lat wiec dut/fin nie namiesza ci tyle co 20 latkom a stosuja i tacy, lub nawet mlodsi! Jak na taki wiek to i tak masz spoko wlosy , szacun w ogole, ze zamierzasz cos z tym robic mimo tak poznego lysienia...

 

Z drugiej strony widac, ze lysiejesz wolno- im pozniej sie zaczyna tym lepiej, mogles poczytac dokladniej forum, zrobic ht i cieszyc sie kolejne lata tym bez walki , bo zapewne do 50 nawet nie wylysiejesz, chyba ze nagle jakies agresywne sie wlaczy.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawde wielkie dzieki chlopaki za odpowiedzi.

 

Dobra no to trzeba zaczynac lykac pigułeczki.Ale jest malutkie ale jak je zdobyc,powiem szczeze ze przez 40 lat zycia to tylko u dentysty zeba wyrwac byłem.Nie wiem isc prywatnie do lekarza i powiedziec zeby mi fina przepisal na jajca poto zeby mi włosy znowu zaczely rosnac ) czy jak,Kuswa wstyd jak cholera.Chyba ze macie jakies swoje dojscia to chetnie odkupie.Co bende na poczatek lykac jest mi raczej obojetne byle sobie zdrowia nie zrujnowac,z tego co widze bedzie to metoda prób i blendów.Byle zeby juz takiego babola jak z minoxem nie szczelic bo delikatnie mowiac troszke mi cisnienie podniosł. Acha i jeszcze jedno pytanko,jak zaczne brac to musze jusz wtedy łykac dozywotnie???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Naprawde wielkie dzieki chlopaki za odpowiedzi.

 

Dobra no to trzeba zaczynac lykac pigułeczki.Ale jest malutkie ale jak je zdobyc,powiem szczeze ze przez 40 lat zycia to tylko u dentysty zeba wyrwac byłem.Nie wiem isc prywatnie do lekarza i powiedziec zeby mi fina przepisal na jajca poto zeby mi włosy znowu zaczely rosnac ) czy jak,Kuswa wstyd jak cholera.Chyba ze macie jakies swoje dojscia to chetnie odkupie.Co bende na poczatek lykac jest mi raczej obojetne byle sobie zdrowia nie zrujnowac,z tego co widze bedzie to metoda prób i blendów.Byle zeby juz takiego babola jak z minoxem nie szczelic bo delikatnie mowiac troszke mi cisnienie podniosł. Acha i jeszcze jedno pytanko,jak zaczne brac to musze jusz wtedy łykac dozywotnie???

 

Jak masz kase lepiej kup na forum od kogos, bo z lekarzami bywa roznie a tu koszt 60-100 zl i starczy na okolo 3-4 miesiecy, tyle ze bedziesz musial dzielic tabletke na 4-5 czesci.

 

Ze zdrowiem z takimi lekami bywa roznie. Musisz poczytac o skutkach ubocznych danego leku a ma ich niestety wiele.

 

Tak, bedziesz musial stosowac tak dlugo , jak dlugo bedziesz chcial miec wlosy . Jezeli przerwiesz to moga wypasc te ktore, byly w tym czasie blokowane i bez fina/duta by wypadly.

Aha skoro stosujesz minox i wlosy wypadly to bron Boze nie przerywaj teraz! Stosuj dalej tylko dodaj jakis bloker.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze ze napisales zeby minoxa nie odstawiac bo mialem to wlasnie zrobic.Widze ze masz troche wiedzy w tym temacie jesli zaczene te blokery brac to czy moge puzniej jakos z tego minoxa zrezygnowac czy juz zostalem dozywotnim ćpunem minoxowym po 2 miesiacach smarowania???? Dzis ogolilem sie na zero i tam gdzie wzdłuż wylysialem mam normalnie taki brązowy pasek wyglada to tak jak by skóra była opalona (wstawiam Fotke)i to dokładnie tylko tam gdzie mi włosy wypadły moze orientujesz sie Ty lub inni co to moze byc??? To według Was od czego startowac (niech kazdy co ma ochote sie wypowie)FIN/DUT czy jakies inne widzimisie,zaczne prubowac jesli bede sie jakos kiepsko czuc to zostawie to wpizdu i zostane łysy,ale chce spróbowac!!!A moze bys miał cos dla mnie do odsprerzedania czy dac poprostu ogloszenie w dziale kup i sprzedam.

 

-- 18 paź 2016, 12:11 --

 

Dodam jeszcze bo moze to i istotne,po minoxie nie mialem w ogóle zadnej poprawy czy odrostow tylko odrazu ta chujnie ze mi wlosy wypadly!!!A ztego co wyczytalem minox ma stymulowac odrost włosa.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stosuje Minoxa na zakola bez blokera od 2 lat. Przez pierwsze 10 miesięcy stosowałem 2%, nie miałem linienia, ani drastycznego pogorszenia stanu, co więcej miałem odrost na zakolach, co prawda nie jakiś spektakularny, ale były to małe, czarne włoski z każdym miesiącem coraz dłuższe. Niestety po tym czasie wskoczyłem na Minoxa 5% myśląc, że to przyspieszy sprawę odrostu, niestety wszystko co urosło poleciało i stan się znacznie pogorszył w ciągu 2 miesięcy. Wróciłem z powrotem do Minoxa 2% ze względu na strach przed efektem odstawienia i tak żyję z nim do dzisiaj. Moim zdaniem przez 2 lata stan zmienił się z NW 2 na NW 2,5. Jedyne co teraz mam dzięki Minoxowi to białe, dłuższe włoski na zakolach. Jak ktoś byłby chętny to mogę pokazać zdjęcia, bo wszystko mam udokumentowane.

 

Co do Twojego stanu po 3 miesiącach stosowania to może być jeszcze efekt linienia, ale tak jak koledzy napisali, trzeba wskoczyć na jakiś bloker. Sam Minox, w wyższym stężeniu szkodzi, w niższym trudno określić, może bez niego miałbym taki sam stan, lepszy, albo gorszy, ale na razie nie ma dramatu. Masz może jakieś fotki przed użyciem Minoxa?

 

Nie rugajcie ludzi za to, że stosowali Minoxa bez blokera, bo nie wszyscy (w tym ja) znali to forum przed podjęciem tej decyzji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj,nie nie mam zdjec wczesniejszych przed minoxem ale naprawde było lepiej.Powiem tobie czytalem forum przed stosowaniem minoxa, i jedni pisali bez blokera nie stosowac a inni odwrotnie,a ja ze miałem stracha przed blokerami poprostu zaryzykowalem.Jak mozesz podeslij zdjecia.Z tego co wyczytalem finasteryd chyba jest troche bezpeiczniejszy i zaczne go lykac, ale czy on tylko chamuje wypadanie wlosow czy tez wspomaga odrastanie razem z minoxem???Kurwa juz mam metlik w głowie i ciup ciup załuje ze lalem to na łeb.Niepodoba mi sie mysl ze musze teraz z minoxem zyc bo lalem go przez 2 miesiace i uzaleznilem od niego włosy i jak przestane to bedzie w przyspieszonym tepie jeszcze gozej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powoduje odrost razem stosowany, efekty po roku miałem wysyp odrostów, teraz po roku i 6 miesiecy mam następną ture odrostów więc tak działa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Stosujesz minoxa na cala glowe??

 

Dokladnie lalem go 0,5ml 2x dziennie,a ze prawie zawsze mam krutkie wlosy to wcieralem po calej glowie aby nie ciekl po czole.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to lipa, po co stosowales go na calosc, skoro poza zakolami i delikatnie przodem masz dobre wlosy??!

 

Dodaj jakis bloker i stosuj minox dalej tylko na zakola i przod gdzie masz rzadsze wlosy, poza tym jak dodasz bloker to stosuj normalna dawke minoxa czyli 2x po 1 ml .


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Następnym razem idź do lekarza rodzinnego, powiedz że stosujesz dzielony proscar na wypadanie włosów, że ci pomaga i że Ci sie skończył. Nie powinni robić problemu, bo ludzie w różnym wieku mają problemy np z prostatą i leczą się proscarem. Szkoda kasy na leki z forum, pewnie za proscar zapłaciłeś 100 zł. Tabletkę proscaru dziel nożykiem do tapet na cztery części. Stosuj codziennie o jednej godzinie plus 2 razy dziennie psikaj Alopexy 5% czy tam Loxon 5% jak wolisz kupować droższy minoxidil. Na moje powinno Ci pomóc, bo w wieku 40 lat mimo łysienia androgenowego masz tylko zakola.


Będzie co będzie stanie się co ma się stać tak kurwa mać przedstawienie musi trwać.

Big 3(1.25 g finasteryd + 2x/d minoxidil + 4xtyg nizoral + 3xtyg Alpecin(szampon kofeina) -

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ok,a kto to wiedzial.Zamuwilem tu na forum wlasnie Proscar myslicie ze to cos pomorze ze odrosna???

 

Zalezy jak zadziala organizm. W wiekszosci przypadkow pomaga minimum na zatrzymanie.

 

Odrosnac przy finie i minoxie (2x po 1 ml ) tez maja prawo, takze stosuj, kontroluj uboki i to jak zachowuje sie organizm. Jezeli bedzie git z efektami i zero ubokow to kolejne opakowanie od lekarza dostaniesz latwo, bo pojdziesz tym co masz teraz, takze go nie wyrzucaj


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok próbuje i zobacze co sie z tego urodzi.Dam znac za miesiac czy 2 czy jest jakas poprawa.No i dzieki Wam wszyskim za podpowiedzi.Łykac do tego jakies witaminy typu Biotyna i Cynk czy moze cos innego??????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ok próbuje i zobacze co sie z tego urodzi.Dam znac za miesiac czy 2 czy jest jakas poprawa.No i dzieki Wam wszyskim za podpowiedzi.Łykac do tego jakies witaminy typu Biotyna i Cynk czy moze cos innego??????

 

wg mnie miesiąc lub dwa to za mało na oczekiwanie efektów - piszę z moich doświadczeń ( mam też swój wątek możesz zerknąć) po tym czasie to może zaczyna się coś dziać ale nie tyle żeby było widać różnicę. minimum 6 msc trzeba liczyć - u mnie po roku powiedzmy, że widoczna poprawa ( ale bez szaleństwa)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A jakie macie doswiadczenie z Alkoholem,powiedzmy rano proscar i wieczorem impreza.

Nie wiem jaki ma to wplyw na łysienie ale jako student z doswiadczeniem proscar+alkohol powiem ze skutkow ubocznych nie zauwazylem z tym zwiazanych Pewnie na wątrobe nieciekawy ma to wplyw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
A jakie macie doswiadczenie z Alkoholem,powiedzmy rano proscar i wieczorem impreza.

Finasteryd rozpuszcza się w alkoholu, ale nie ma to wpływu na mechanizm jego działania.

 

Niektórzy nawet rozpuszczali kiedyś Proscar w alkoholu żeby potem równo go podzielić na 5 części pipetą (zamiast mechanicznie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...