free web hit counter Skocz do zawartości
bejker

Standardowy Pojazd Alkohol/Woda/PG

Rekomendowane odpowiedzi

Gdzieś czytałem że zamiast glikolu można używać bezpieczniejszy żel Aloe Vera ale nie wiem jak się ma w porównaniu do glikolu jeśli chodzi o penetrację.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja stosuję, ale nie mogę tego stwierdzić bo chwilę później nakładam krem z ASC więc moja głowa jest żółta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie , zastosowałem do Ru pojazd 70% alk, 30% ppg , jednak naczynie w którym trzymam RU było lekko wilgotne i wytrącił się osad z Ru. Czy da sie to jakoś wymieszać , czy taka mieszanka jest jescze przydatna ?

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mieszaj dokładnie przed każdą aplikacją?

A na przyszłość dobrze osuszaj naczynie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy woda do akumulatorów/żelazek nadaje się do wcierek ? Jeśli pojemnik był otwarty kilka miesięcy temu, lub dawniej to takiej wody możemy jeszcze użyć, czy raczej nie ryzykować ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

W czystej wodzie (bez chloru) rozwijają się bakterie i drobnoustroje po jakimś czasie. To zupełnie naturalne - tam gdzie jest woda, tam tworzy się życie.

Z drugiej strony po dodatku alkoholu i glikolu to raczej wszystko zdechnie.

 

Możesz użyć lub kupić na stacji benzynowej za 5 zł nową jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości (np jeśli śmierdzi).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też sobie tak myślę o tym, bo nakupiłem wody i glikolu jak głupi piwa Lion ma racje chyba że ''wszystko zdechnie'' (przynajmniej powinno zdechnąć, choć niektóre kurestwo potrafi żyć w skażonym środowisku a dopiero zdycha np. w temp pow. 70 stopni ) po dodaniu tej innej chemi. Najgorzej jednak jak się woda zasmrodzi po otwarciu jak długo postoi. Z glikolem to chyba nic nie powinno się dziać - przynajmniej te 3 a nawet 5 lat i tak samo ze spirytusem chyba że ktoś prędzej wychleje

Jednak biorąc pod uwagę proporcje to chyba raczej nic nie będzie miało prawa przetrwać bo woda to zaledwie 20% wszystkiego.

Żaden problem też kupić nową. Destylowana/demineralizowana a najlepsza to chyba dejonizowana.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będę dodawał alkohol i koncentrat KB, ponieważ chcę zrobić roztwór Ru 3%, a nie chciałem zakładać nowego tematu. Tutaj jest o pojeździe standardowym, ale myślę, że ta ilość alkoholu chyba i tak sobie poradzi z ewentualnymi drobnoustrojami ? Kupić nową to nie problem, ale chciałem robić wcierkę jeszcze dzisiaj, a nie chciało mi się nigdzie chodzić ani jeździć po nocy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupcie sobie aqua purificata i trzymajcie w lodówce, mozecie jak juz tak sie boicie kupić sobie butelki po 100 ml za 4 zł. Jest to woda destylowana do ceów aptecznych (ta ze stacji paradoksalnie nie...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem parę dni temu w aptece w celu zakupienia wody i farmaceutka, po usłyszeniu że jest mi potrzebna do wcierki na skórę głowy stwierdziła, że kupowanie wody u nich jest bez sensu, gdyż jest bardzo droga, a do takiego celu tak samo nada się woda do żelazek. Poszedłem zatem do tesco i zakupiłem litr uniwersalnej wody destylowanej za 1.99 PLN.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...